Skoči na vsebino

Zadnji pozdrav Super Sicu


Samuell

Priporočene objave

V nedeljo se bi naj Marcu poklonili se na en poseben nacin. Z minuto motoristicnega hrupa.

Jaz bom naredil enako,pa še verjetno marsikdo.

Naj nas bo cim vec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ko se je Senna ubil so tudi vsi avtomobilisti morali turirat?

Brez veze, hrupa je itak preveč in kaj bi sploh s tem rad dosegel? Itak ne bo noben vedel, zakaj to delaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ko se je Senna ubil so tudi vsi avtomobilisti morali turirat?

Brez veze, hrupa je itak preveč in kaj bi sploh s tem rad dosegel? Itak ne bo noben vedel, zakaj to delaš.

5. člen

(varstvo okolja)

(1) Z uporabo vozila se ne sme povzročati čezmernega hrupa oziroma ropota ali kako drugače onesnažiti okolja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo se bi naj Marcu poklonili se na en poseben nacin. Z minuto motoristicnega hrupa.

Jaz bom naredil enako,pa še verjetno marsikdo.

Naj nas bo cim vec.

Ma dej ne seri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako po čisto neki človeški logiki se meni zdi da je paolo hotel, da NA DIRKALIšČU nebi imeli minute tišine ampak minuto grmenja tekmovalnih motorjev. zdaj pa če kdo to razume kot vsesvetovni poziv k enominutnem turiranju motorjev pa nevem ali jaz vse narobe razumem ali pa......

sicer pa to še ni nič če bo Samuel turiral v nedeljo ob 14.00, kaj šele tisti na drugem koncu sveta, ki bodo dirko gledali ponoči - tiste bodo šele vsi čudno gledali :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slovencelni

samuell pazi da se ti ne zgodi isto :BUA:

To je Kawasaki... ;)

Sem jaz kje dobesedno napisal, da bom zunaj ob 14.00 turiral z motorjem?

Mislim,da ne samo da bom naredil enako.

:)))) Zdaj pa kako si kdo predstavlja.

Pa tud če bom,moj motor moj bencin...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5. člen

(varstvo okolja)

(1) Z uporabo vozila se ne sme povzročati čezmernega hrupa oziroma ropota ali kako drugače onesnažiti okolja.

Ker spoštujem zakon od zdaj naprej motor v ler in ga bom potiskal oblečen v kombinezonu.

Nebo hrupa,nebo dima.

Jaz bom pa prišparal na gorivu,gumah,zavorah in registraciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo spet sosede budili :OK: .

Dve bajti naprej je ena kamikaza ki vedno zjutraj ko se odpelje in ko se pripelje pol minute v iber ture.Če je zunaj sneg ga porine iz garaže in turira....Ko je sneg vsaj dvakrat na teden.Ga ne zanima da je olje gosto.....So klicali policijo že večkrat...So tudi prišli in nič naredili.Ko so se odpeljali ga je spet porival v iber ture in se smejal.

na začetko je bilo faj slišati akrapota (odprtega).Ampak po dveh dnevih ko je motor kupil bi ga pa najraje enkrat po kepi.Se je vozil čez vas in turiral.Upam da ga bo minilo tako je že dve leti.....

P.S.

ko se že glih o hrupo menimo.Na eni furi sem se pelal za čoperjem,ki je imel samo rore gor in nič drugega.Od Vranskega pa do Kamnika sem bil vzadaj.Postal sem gluh!Svojega motorja sploh nisem slišal tako da sem na obrate gledal kdaj naj šaltam.V Kamniku sem ga prosil če sem lahko pred njim.In je imel veselje v predorih gas nabijat :D .Nazačetku je bilo zabavno potem pa moteče.

Tako da nesmemo vedno gledati samo nase ampak tudi širše.

Lep pozdrav Marcel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen cirkus delate iz ene žalostne stvari...

Tam kjer je sedaj SIC ni motorjev, ni bencina in denarja, in vse to zganjanje je verjetno čist' brez veze. :hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se lahko malo dotaknem tistega videa zgoraj... Res je to postalo kar neke vrste folklora na zborih. Vedno sem se spraševal, kaj hočejo pokazati s tem turiranjem v iber ture. V leru nabijati, da motor boleče riga, ko se vklaplja limitator.... Inženirji so dneve, mesece razmišljali in preizkušali aerodinamiko motorja, izboljševali delovanje, poskušali odpiliti par dekagramov tu in tam... bebcu pa je dovolj, da motor na mestu hrope v rdečem. Kakšna žalitev za ljudi v razvoju motorjev. Enako, kar se tiče pokanja. Že videno par razcvetelih denferjev... No, pa me popljuvajte, to je pač moje mišljenje, ga nikomur ne vsiljujem...

bravo, bolj se ne bi mogla strinjati!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!