Skoči na vsebino

elefanttreffen 2012


GOSAK

Priporočene objave

Kolkr jst vem, se MK Raubritter in MK Kurent plus par dodatnih slovenčkov vedno najde na Elefantih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edini sigurno ne boš, je kar dosti slovencev vsako leto gor. vsaj silvo in vanč sta pomoje še vedno redna. od ostalih grejo nekateri z motorji, nekateri z avti in kombiji. je pa fajn zadeva, je treba enkrat it in probat. jaz vsako leto rečem da bom šel spet gor pa se potem nikakor spet ne odpravim. govorim z motorjem jasno, z avtom ni šanse da grem.

no mogoče pa grem letos spet, bom en dan prej videl če me vtrga :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy če greš ti z motorjem, se jaz potrudim da neki kombi nekje vjagamo in ti grem/o za "pomoč na cesti in za šankom" ! :kva2::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy če greš ti z motorjem, se jaz potrudim da neki kombi nekje vjagamo in ti grem/o za "pomoč na cesti in za šankom" ! :kva2::OK:

zakaj pa ne, saj sem že bil in je blo čisto OK. ampak problem pri meni je da ne planiram rad ampak me za take stvari more vtrgat. tudi takrat ko sem šel, so se vsi drugi že par mesecev menili da 100% grejo, jaz pa sem rekel da ne. pol pa je tričetrt drugih odpadlo, jaz pa sem se odločil en dan prej da grem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ne, saj sem že bil in je blo čisto OK. ampak problem pri meni je da ne planiram rad ampak me za take stvari more vtrgat. tudi takrat ko sem šel, so se vsi drugi že par mesecev menili da 100% grejo, jaz pa sem rekel da ne. pol pa je tričetrt drugih odpadlo, jaz pa sem se odločil en dan prej da grem :)

Če ti vtrga javi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Dajte se res organizirat

:OK:

Jaz grem z motorjem

Bomo pod bavarskimi zvezdami kakšno rekli v noć in jutro :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jaz sem se odločil da definitivno ne grem. grem rajše na sneg na pohorje itak pa bo zgleda bolj golo letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa se zdi, da ne bo golo (kar se snega tiče - celo nekaj sneženja je napovedano)

http://62.68.208.44/view/index.shtml (trenutna slika pri vhodu)

http://www.wetter.co...id=DE0010510028 (napoved)

no še dobro ker boljše da je sneg kot blato v tisti luknji. sem doživel ko se je sneg zadnji dan spremenil v blato in smo komaj z motorji iz luknje prišli. no pa vseeno ne grem letos :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravkar prispel domov.sem že na toplem :D

zanimivo tole srečanje.naslednje leto grem spet!

Popravljeno . Popravil spooky
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!