Skoči na vsebino

SMtours


sayo

Priporočene objave

Na AN sem zasledil da prodaja nekaj mopedov firma Smtours, odprem njihovo stran pa vidim da imajo vodene izlete po evropi in renta bike :OK: zanima me če to že poznate, njihova stran zgleda da ni v Slovenščini :?, cene vodenih izletov so kar visoke po moje je zraven všteta še izposoja motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kaj menite o njihovih motorjih? sedaj jih je kar nekaj na AN, pa me zanima, vaše mnenje, če se ga splača pri njih vzet?

tudi mene zanima, kako je kaj s temi motorji, v kakšnem stanju so. ali je že kdo lastnik njihovega motorja?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi interesent ne menca takole, ker ti dobrega za pravi denar prej pred nosom speljejo.

Pejt tja pa si oglej motor, če malo poznaš boš ocenil ali je vredno kupit.

Če ne poznaš vzemi s sabo nekoga, ki pozna.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj menite o njihovih motorjih? sedaj jih je kar nekaj na AN, pa me zanima, vaše mnenje, če se ga splača pri njih vzet?

ja splača

tudi mene zanima, kako je kaj s temi motorji, v kakšnem stanju so. ali je že kdo lastnik njihovega motorja?

in ja, imava..dva..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi mene zanima, kako je kaj s temi motorji, v kakšnem stanju so. ali je že kdo lastnik njihovega motorja?

Jaz sem kar na A-Cosmosu povprašal. Motorji so redno servisirani pri njih, delajo dolge ture...

Jaz bi, če ga ne bi imel izbral prav tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi mene zanima, kako je kaj s temi motorji, v kakšnem stanju so. ali je že kdo lastnik njihovega motorja?

jaz sem ga novembra vzel pri njih (sicer se zaradi zdr.težav nisem prav dosti vozil, tako da težko kakšne izkušnje delim)...motorji so redno servisirani na pooblaščenem servisu, imajo veliko dodatne opreme, voženi na dolge ture. Tudi prodajalec (Blaž) je v redu, deluje pošten! :)

Mislim, da boš zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!