Skoči na vsebino

Motosvetov motocikel leta 2012


Cufa

Priporočene objave

sem, za edini motor, ki pomeni nek tehnični napredek. če nebi bilo tega nebi glasoval ker vse ostalo je dolgčas in dokaz kako boga je moto industrija zadnja leta.

polovica seznama pa skuterjev - pih :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem glasoval, je pa vprašanje, če je to ok, ker lahko da bodo še kakšni vpoklici.

in kakšne veze imajo potencialni vpoklici s tem, da izbereš motocikel, ki:

je najbolj peechkohvaten

je tehnično najnaprednejši

bo letel kot sneta sekira

je kao najlepši

je v Milanu bil pod najtoplejšo in najtesnejšo minđo

je najprimernejši za nivo vožnje

ali kar tako, da pač nekam klikneš in imaš tisti fajni občutek, da si na nekaj vplival...

iskreno, res ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, tako to gre? nisem vedel tega...

se mi je zdelo, da živimo v svetu, kjer veljajo določeni predpisi, tudi glede tega, da lahko izdelek, katerega kupiš potem tudi dejansko uporabljaš...

sicer pa med odgovori o vzroku, za kar oddaš glas, ni tistega o nepokvarljivosti, tako da...

tudi tu boš moral pred izražanjem nadalnjih dvomov ali samo oddajo glasu vklopiti možgane, ne samo ob prebiranju določenih mojih objav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) kar vklopi možgane in nam razloži kako lahko glasuješ novembra 2011 za motocikel leta 2012.

To pa presega moja znanja in vedenja.

Dal sem le hipotetični primer, da se najavljeni model sploh ne pojavi leta 2012 na trgu, ker odkrijejo nek defekt in vpokličejo. Potem pa zmaga model, ki ga ni na trgu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ snecer

tvojo teorijo predstavi celotni motoristični in avtomobilistični ter še kateri drugi srenji, ki deluje po tem načelu, kot ta motosvetov izbor.

tudi predsednika izvolimo, takega ali drugačnega, pa ga lahko naslednji dan po uradnih rezultatih zaprejo, zbijejo, uparijo...

dal sem ti le hipotetični primer. kapiš?

Popravljeno . Popravil ELO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče v razmisek za bodočnost:

Za enega od izborov za "avto leta 2011" pridejo v izbor tisti, ki izpolnijo naslednji kriterij:

"V izboru sodelujejo novi avtomobili, ki so prišli na slovenski trg v letošnjem letu in jih bo do 15. decembra registriranih vsaj 50."

Seveda je potrebno št.prodanih ustrezno modificirati glede na motorna kolesa.

PS: sem pa že enkrat komentiral ta izbor na MS: moje mnenje je, da bi bilo bolje napisano, da se izbira "najbolj zaželjen motocikel na MS" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snecer,

predsednik postane nekdo po tem, ko ga izglasujejo za predsednika. ne z rojstvom. ti časi so mimo!

tudi motocikel leta postane motocikel po tem, ko določen krog ljudi glasuje zanj. ne nastane z nastankom ideje v trženjskem oddelku tovarne.

in tako kot lahko predsednika poslušaš, lahko o motorjih kaj prebereš. ni nujno, da trditve enih ali drugih držijo! dostikrat bolj ne kot ja! vseeno je pa v tej konkretni primerjavi bolj za verjeti tehničnim podatkom moto manufaktur...

tudi večino predstavljenih motociklov si si lahko ogledal, potipal,... in si na osnovi tega ustvaril mnenje. tudi predsednika ne volimo na podlagi njegovega predhodnega predsedovanja, sploh če tega še ni bilo...

jao jao jao!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tudi večino predstavljenih motociklov si si lahko ogledal, potipal,...

U, to pa ne vem, če drži vodo ... Kdor ni šel na EICMO mislim da nobenega od ponujenih za "motocikl 2012" ni mogel pogled in pobožat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fazer, kdor je želel je imel možnosti. jaz sem šel v milano na eicmo tako zaradi vmaxa (l eta 2008 ) kot tudi zaradi diavela ( leta 2010 )

dejstvo je, da je bilo večino kandidatov možno videti v živo, če si le imel interes za to...

ja, tudi jaz sem glasoval za dukatija, mi je pač najvšečnejši izmed vseh. aja, za goliča, ne za panigaleta...

čau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tudi jaz sem glasoval za dukatija, mi je pač najvšečnejši izmed vseh. aja, za goliča, ne za panigaleta...

čau

pa si sedel na njem jebemu? to pa res tisšči v j...a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ducati je super-duper sportak ampak pač samo top sportak in to je to. za mene je edina res zanimiva novost električni KTM, vse ostalo pa je samo izboljšava obstoječih motorjev ali neke nove variacije že videne in prežvečene teme.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ducati je super-duper sportak ampak pač samo top sportak in to je to. za mene je edina res zanimiva novost električni KTM, vse ostalo pa je samo izboljšava obstoječih motorjev ali neke nove variacije že videne in prežvečene teme.

podpis!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ducati je super-duper sportak ampak pač samo top sportak in to je to. za mene je edina res zanimiva novost električni KTM, vse ostalo pa je samo izboljšava obstoječih motorjev ali neke nove variacije že videne in prežvečene teme.

Ja toplo vodo je težko izumit :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ducati je super-duper sportak ampak pač samo top sportak in to je to. za mene je edina res zanimiva novost električni KTM, vse ostalo pa je samo izboljšava obstoječih motorjev ali neke nove variacije že videne in prežvečene teme.

Za nami prihajajo mlajše generacije, ki pa so jim te zadeve nekaj povsem novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!