Skoči na vsebino

Motosvetov motocikel leta 2012


Cufa

Priporočene objave

Anketa ne obstaja. Prosimo izberite drugo. --> to men vrže vn....Ko bom pa prišel do ankete, potem pa standardno Suzuki GSX-R, ker mi je še vedno najlepši :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tko me zanima, če si vidu da obstaja prva stran? Poglej si prvi post prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster Casper7,

glasovanje je že zaključeno, zato ne moreš do ankete - ampak nič hudega, nisi nič zamudil, letos brihte GSX-Rja sploh niso uvrstili na listo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, 2x jebemtiščka, 1x za zamudo, 2ič pa za anketo brez GSX-Rja. Nč hudga, men je še zmer najlepši pa najboljši motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočem pa vedeti, kateri je zmagal, naj pa spet iščem po labirintih Motosveta. Se mi zdi, da je tudi to nekje v drobovju skrito, podobno kot motoristka leta :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočem pa vedeti, kateri je zmagal, naj pa spet iščem po labirintih Motosveta. Se mi zdi, da je tudi to nekje v drobovju skrito, podobno kot motoristka leta :mellow:

Izvoliš, da ti ne bo treba iskat sem ti jaz našu

http://www.motosvet.com/izbrali-ste-motosvetov-motocikel-leta-2012.html

Popravljeno . Popravil skoda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dejtegasrat, no...v iskalnik vtipkaš "motocikel leta" in najde članek, ki je danes še na naslovnici.

Čist preveč dela al se je tipkovnica pokvarla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!