Skoči na vsebino

Obnovitev hladilnika vode (kilerja)


SilverArrow

Priporočene objave

Pozdravljeni,

imam kar fajn poškodovan hladilnik vode, pa me zanima ali obstaja kdo, ki obnavlja in ureja?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res nišče ne pozna nikogar? Za povrh je kiler iz aluminija, reže kilerja niso poškodovane je pa stena kilerja stisnjena in par nosilcev.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prorbaj tole;

Vem, da je popravljal hladilnike. Če jih še itd, pa vprašaj na tale telefon; Marko 01-8983-552

Če boš brcnil v temo, bo pa morda vedel, kdo jih.

Pa srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SilwerArrow!

Oprosti, napačna številka!

Prava je: 8983-662 Marko

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aluminijastega hladilnika ti nebo NOBEN popravil,ker je pretanek in ga je nemogoče variti.Od klime se še da zavariti je pa dosti debelejši kot od vode.Moral se boš sprijazniti z drugim(Ebay) ali novim ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm,... nekako bi razumel če bi bilo zanič satovje, zdaj je pa dobil udarec iz strani in je v bistvu stena killerja kar močno stisnjena, medtem ko je satovje kot novo. Obrnil sem celotno evropo in je motor tako redek, da ni ne ponaredkov in ne rabljenih zadev. Očitno bom moral reskirat za novega ki je cena kar celih 590 EUR.

Če kdo še kaj izve naj prosim javi.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav imam tu objav kot na vročem telefonu, bi, napreden investiraš 590 EUR, poklical še mojega prjatla na tale telefon:

Vinko 041-675-192

Če ti ta ne bo popravil, ali vsaj vedel za nekoga, ki to zna, potem ne bo nobeden

Pa veliko sreče!

Hoj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na vrednost hladilnika, ni pretirana investicija če probaš z tem

http://www.ceneje.si/dom-in-vrt/gradbenistvo-montaza/lepila-tesnila-kiti/kemiskit-al-21-tekoca-kovina-50-g_-_CX001CDE9C

Epoxy je zelo kvalitetna zadeva in ob pravilni obdelavi sem prepričan da bi popravilo držalo. Je pa edino problem estetika, vendar če hladilnik pobarvaš črno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je motor res tako redek kot praviš, pa probaj najti dimenzijsko podobnega, nosilčke že predelaš potem da paše gor, napiši še za kateri motor gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je motor res tako redek kot praviš, pa probaj najti dimenzijsko podobnega, nosilčke že predelaš potem da paše gor, napiši še za kateri motor gre

GRE ZA KAWASAKI GTR 1400. Problem je da rabljenih ni, je pa od zzr 1400 kar zelo podoben na oko seveda. Bom se pozanimal. sliko priložim jutri. Tisti ki se spoznate, kiler je v osnovi že tako zvit, oziroma ukrivljen. Problem je samo ta stena, par nosilčekov in tista pipica za cev.

Eni mojstri pravijo, da v kolikor ga segreješ lahko odstopi od satovja, drugi da se ne da varit, tretji da je pretanko,... Estetika me toliko ne moti, ker je zadeva kar pošteno skrita za plastikami. Seveda pa bi moralo biti ziher, da nimam kasneje s tem skrbi.

Evo še slikice. Boljše priložim čez par dni.

kiler1.jpg

kiler2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GRE ZA KAWASAKI GTR 1400. Problem je da rabljenih ni, je pa od zzr 1400 kar zelo podoben na oko seveda. Bom se pozanimal. sliko priložim jutri. Tisti ki se spoznate, kiler je v osnovi že tako zvit, oziroma ukrivljen. Problem je samo ta stena, par nosilčekov in tista pipica za cev.

Eni mojstri pravijo, da v kolikor ga segreješ lahko odstopi od satovja, drugi da se ne da varit, tretji da je pretanko,... Estetika me toliko ne moti, ker je zadeva kar pošteno skrita za plastikami. Seveda pa bi moralo biti ziher, da nimam kasneje s tem skrbi.

Evo še slikice. Boljše priložim čez par dni.

kiler1.jpg

kiler2.jpg

Probaj dobit nekoga, ki popravlja po toči poškodovane avte. Mogoče bi se s tehnologijo, ki jo uporabljajo, dalo kaj ven potegnit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

epoksi je za take stvari zakon. glej le, da bo povrsina pred nanosom res dobro razmascena (meglio), najbolje pa da jo se zmatiras s kakim brusnim papirjem granulacije 250 ali manj.

sem pa imel s tekoco kovino na epoksi osnovi (enaka kot prej objavljen link) zalepljen hladilnik vode na bivsem mopedu (125cc aprilia) - hladilnik je bil poskodovan na sredini, drzalo je pa od nekdaj in za vekomaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z tako kovino sem jst enkrat popravu puščajoč bencinski tank-zadeva drži kot pribita že par let...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nebi nič prčkal, če ne pušča pa normalno dela, ne pipaj.

Jest se tud strinjam , če je to aluminij bo vsak poskus popravila povzročil pokanje materijala. Ne šlati !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!