Skoči na vsebino

Wild Camping (motoristka Jo Sinnott)


Snečer

Priporočene objave

Jst pa res ne vem, kaj je tle posebnega, prvinskega, adrenalisnkega?

To v glavnem počnejo vsi, ki ljubijo naravo.......... Je pa zanimivo! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajši pogledam kakšne hardcore variante, ki se sami snemajo ali samo slike/potopise le teh. Dajem prednost pristnosti pred kvaliteto slike. No bom pa pogledal kako oddajo vseeno. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punca oz. ženska je zanimiva, pa še na Triumphu Bonevillu SE se vozi okoli, prav simpatična kombinacija.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal. Ni vredno ogleda. Extremni dolgcajt. Baba naj se raje fura naokol z BMW X5. preizkuša izbrana vina in spi po fensi hotelih. Motoristično potovanje in spanje v šotoru je v resnici daleč od tega kar prikazuje ta oddaja.

Kot že rečejo Angleži: Not my cup of tea...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo kdaj pri nas lahko prespi na moji jahti. v zameno ji bom dal za podrgnit kaj manjšega od palube...

najbrž da je navajena dajati tovrstne protiusluge, a ne? cena slave pa to...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa čist OK . Mogoče je naslov teme malo zgrešen in se potem režiser malce preveč trudi, da mora punca zmeri v šotoru spat. Če si v mestu pač ne gre... Drugače gresta motor in kampiranje prav lepo skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal zadnjič oni del, ko so mlade bike žigosali, pa ko gre spat v vinograd... Kaj pa vem, nekaj povprečnega. Edino, zaradi česar se bi splačalo gledati, so kadri vožnje z motorjem.... Tako, da čakal ravno ne bom, da bo na sporedu, če pa bom ravno prešaltal, pa bom gledal en del.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Slučajno sem se učer spotaknu ob tole. Cel čas sem mislil, da gledam nek drugega :whistle: Gospa se je potikala po francoskih Alpah. Slikovito.

Za tiste k nam je Dubrovnik skor mal daleč, in najem apartmaja u Trogirju neki kar si zapomnimo, je ta oddaja zanimiva, enostavna in učinkovita motivacija. Da je mogoče in enostavno it tudi kam drugam. Da si lajf sami kompliciramo.

Za tiste k so prefurali pol afrike in azije pa sluzasta romantična komedija.

Grem pogledat, če je kje kak torrent.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš kej najdu deli z nami...please...

je pa tole tako lahkotno neutrudljivo gledanje tv-ja....ravno za turobno-zimsko-meglene popoldneve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!