Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Povzetek Burgessovega intervjuja, kjer možak mal znori. Če vse drži kar pravi...se mi Dovi kar mal smili. Rossi naj bi vozil z okvirjem iz Qatarja, ker Ducati prostodušno prizna, da novega in izboljšanega ne znajo narest.

a ni čudno, da dokler rossija ni bilo tam so znali... itak da znajo... samo tako kot rossi hoče ne... in upam, da začnejo na novo če ne znajo izboljšat tega kar majo... pa nardijo neki kar znajo... in to sami, ne pa angleži...

Da bo Ducati nabil tovarniško Hondo? (Dovi vs Marquez)? Sicer jaz od Marqueza pričakujem približno enak začetek kot od Lorenza (torej več na tleh in polomljen kot na dveh kolesih) ampak vseeno se bo po mojem mišljenju uvrstil pred prvim Ducatijem. Pa od Rossija pričakujem, da se bo redno boril za stopničke in da bo na koncu med prvimi tremi. Če bo Rossi lahko vozil tempo Pedrose, Pedrosa 1 na 1 z Rossijem ni dovolj psihično močan.

Moja napoved za 2013: Lorenzo, Rossi, Pedrosa, Crutchlow, Marquez, Bradl, Dovizioso, Hayden, Bautista, Iannone, Smith, Spies...

to da vsi podcenjujete pedroso in lorenza postavljate pred njega še razumem... ampak da pa praviš da pedrosa ni dovolj psihično močan... tip je zmagal brno.. predvsem psihično... pa se je lorenzova yamaha skozi ovinke peljala kot po tirnicah.. honda pa... sej smo vidl... mislim da je dokazal, kako močan je... predvsem bolj kot lorenzo... in če pogledamo... dej mi povej en dvoboj, ki ga je lorenzo dobil proti komu 1 na 1? na pamet mi pade sam lanski obračun za 2. mesto v sachsenringu s stonerjem... spušil je proti rossiju vsakič, spušil je proti pedrosi... s stonerjem nista šla nikol v zadnjih krogih za zmago, ampak kadar ni bil v občutno boljšem tempu ga ni nikoli premagal (laguna 2011, jerez 2012, estoril 2012 in laguna 2012...)... poleg tega je vedno spušil na precej butast način (sej se spomnimo barcelone 09... v brnu pa tud ni blo kej drugač)... meni se lorenzo ne zdi nek borec 1 na 1... in pedrosa je v tem trenutku, ko še stonerja ni in ga nebo več naslednje leto edini, ki je kos rossiju v boju 1 na 1...

kar se pa tiče lorenzove prve sezone... res da je bil precej poškodovan... ampak ni pa res, da je bil več na tleh kot pa na motorju... mel je nekaj grdih padcev, ampak sploh na začetku sezone je bil izjemen... in tudi od marqueza pričakujem nekaj takega, pa čeprav menim, da bo težko zanj v motogp, ampak hiter je neglede na vse....

Jaz bi samo malo popravil...

Moja napoved 2013: Chupa chups, Rossi, Marquez, Pedrosa, Bradl, Crutchlow, Hayden, Dovizioso, Bautista, Spies...

no ta ga je pa še nižje dal :D zame je pedrosa že letos 1. kandidat za naslov... dokler nebo zakjučil kake drike ob progi... za kar je kar precej možnosti... ampak če pa ne, bi mu pa pripisal več možnosti kot lorenzu...

moja napoved za 2013:

Pedrosa, Lorenzo, Rossi, Marquez, Dovi, Hayden, Calvin, Bradl....

Za marqueza nevem kje bo, ker je res vprašanje, kako konstanten bo, ampak mislim, da bo kljub vsemu v špici... samo čisto na vrhu pa težko... pa ne samo v prvi sezoni, ampak kadarkoli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni čudno, da dokler rossija ni bilo tam so znali... itak da znajo... samo tako kot rossi hoče ne... in upam, da začnejo na novo če ne znajo izboljšat tega kar majo... pa nardijo neki kar znajo... in to sami, ne pa angleži...

to da vsi podcenjujete pedroso in lorenza postavljate pred njega še razumem... ampak da pa praviš da pedrosa ni dovolj psihično močan... tip je zmagal brno.. predvsem psihično... pa se je lorenzova yamaha skozi ovinke peljala kot po tirnicah.. honda pa... sej smo vidl... mislim da je dokazal, kako močan je... predvsem bolj kot lorenzo... in če pogledamo... dej mi povej en dvoboj, ki ga je lorenzo dobil proti komu 1 na 1? na pamet mi pade sam lanski obračun za 2. mesto v sachsenringu s stonerjem... spušil je proti rossiju vsakič, spušil je proti pedrosi... s stonerjem nista šla nikol v zadnjih krogih za zmago, ampak kadar ni bil v občutno boljšem tempu ga ni nikoli premagal (laguna 2011, jerez 2012, estoril 2012 in laguna 2012.. .)... poleg tega je vedno spušil na precej butast način (sej se spomnimo barcelone 09... v brnu pa tud ni blo kej drugač)... meni se lorenzo ne zdi nek borec 1 na 1... in pedrosa je v tem trenutku, ko še stonerja ni in ga nebo več naslednje leto edini, ki je kos rossiju v boju 1 na 1...

kar se pa tiče lorenzove prve sezone... res da je bil precej poškodovan... ampak ni pa res, da je bil več na tleh kot pa na motorju... mel je nekaj grdih padcev, ampak sploh na začetku sezone je bil izjemen... in tudi od marqueza pričakujem nekaj takega, pa čeprav menim, da bo težko zanj v motogp, ampak hiter je neglede na vse....

no ta ga je pa še nižje dal :D zame je pedrosa že letos 1. kandidat za naslov... dokler nebo zakjučil kake drike ob progi... za kar je kar precej možnosti... ampak če pa ne, bi mu pa pripisal več možnosti kot lorenzu...

moja napoved za 2013:

Pedrosa, Lorenzo, Rossi, Marquez, Dovi, Hayden, Calvin, Bradl....

Za marqueza nevem kje bo, ker je res vprašanje, kako konstanten bo, ampak mislim, da bo kljub vsemu v špici... samo čisto na vrhu pa težko... pa ne samo v prvi sezoni, ampak kadarkoli...

Pa da zdaj še ta TA pove svoje mnenje (dete neolikano)... Če Pedrosa letos ne osvoji naslova (moto GP) ga pomoje ne bo nikoli... ker je premalo brezkompromisen (letos je mel nekaj svetlih trenutkov) in prevečkrat ga pestijo poškodbe... letos mislim da je Pedrosovo leto in mora vse naredit kar je v njegovi moči, da osvoji naslov in fejst bom stiskal pesti za njega.

lp Urban

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blo misljeno zaljivo no. ne bit uzaljen. hehe. sej smo kolegi.

Pomoje, da ko dani osvoji naslov, bo zanj vse lazje in bo imel odlicne moznosti, da ga naslednje leto obrani :-). Dani mislim, da je ornk dozorel... Od takrat, ko je stoner izpadel iz boja in je pedrosa zacutil, da ima edinstveno priloznost izgleda neverjetno... ustavi se lahko samo se sam s svojo neumnostjo :-). Mu pa tud jst prvoscim bolj kot komurkoli kdajkoli :-). Go dani ;-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam na voyo kvalifikacije in se ne morem načudit komentiranju loleka in boleka. Eno isto kvasita že celo sezono.

Popravljeno . Popravil orcus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimive in napete kvalifikacije... daniju je na koncu uspelo... calvin zelo dober... spet v prvi vrsti in očitno glavni kandidat za 3. stopničko..

obe privat hondi sta precej vroči... bomo videli, kaj lahko pokažeta na dirki...

rossi je pokazal nekaj sicer, vendar spet nič posebnega... vedeti je treba, da stonerja ni, hayden še ni 100%...

rea me je kr malce presenetil... ni počasen... sekunda in pol je zelo dobro... med 10 ni prit mačji kašelj... :) sploh ker mu vikend res ni šel na roko... sploh včeraj je bilo zelo klavrno s tistim usranim vremenom... v aragonu, kjer je že testiral in kjer bi honda lahko imela nekaj prednosti bi znal biti še prevej višje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja napoved za prihodnje leto pa je, da Rossi NE BO postavil stene, da ne bi zdj on kopiral od Lorenza :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedrosa in Lorenzo bota očitno mela hud fight. Tud na WUPu praktično brez razlik. To bi lahko bla dirka, kjer Pedrosa obrne prvenstvo :)

Spes zelo dober, tretji z malo malo zaostanka. Res me zanima kaj bo naumil na dirki. Kaj hudiča bo šlo narobe tokrat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem sicer kaj, ampak nekaj bo zagotovo šlo narobe :P murphyjevi zakoni pa to :P

drugač pa bedna dirka v moto3... KTM-ja sta padala na ravninah mimo brez problemov... in glede na to, da je v moto3 to 3/4 vsega jima niti ni blo kej preveč težko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napaka štarterja :) he he he težko je bilo videt one tri ki so mahali z rumenimi zastavicami zaradi Abrahama

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blo misljeno zaljivo no. ne bit uzaljen. hehe. sej smo kolegi.

Pomoje, da ko dani osvoji naslov, bo zanj vse lazje in bo imel odlicne moznosti, da ga naslednje leto obrani :-). Dani mislim, da je ornk dozorel... Od takrat, ko je stoner izpadel iz boja in je pedrosa zacutil, da ima edinstveno priloznost izgleda neverjetno... ustavi se lahko samo se sam s svojo neumnostjo :-). Mu pa tud jst prvoscim bolj kot komurkoli kdajkoli :-). Go dani ;-).

ali pa neumnostjo Barbere... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napaka štarterja :) he he he težko je bilo videt one tri ki so mahali z rumenimi zastavicami zaradi Abrahama

seveda je... sploh ce imas pogled odprt direktno na grid skozi okno komentatorske kabine .--

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

e moj Hektore :BUA: zdej samo upam da bo JLotu crkni sintisajzer, da bo borba za naslov spet napeta, k mali Pedro si ni zasluzil tega...

bi bil pa hec če se to res zgodi, in zmaga Vale, drugi Štefan in na tretji štengci Spis ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je Rossi danes pojedel? Yamaho? :) .... Spies pa se navaja na Ducatija? ....

Za smolo Pedrose pa nimam besed ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem zakaj so sploh dal pedroso štartat iz zadnjega mesta, če je ogrevalni krog začel normalno iz prvega... brezveze.. če bi ogrevalni krog začel iz boxov bi še razumel, tako pa ni nobene potrebe po tem in je pravilnik naravnost butast... abraham je naredil celo štalo, pa je še vedno štartal na svojem mestu in potem celo še 1x vse zjebal ampak so le štartali...

vem, da se že ponavljam, ampak: VEDNO ENI IN ISTI... nevem zakaj dorna ob vseh teh spremembah in novih butastih pravilih ne naredi ene dobre stvari in začne štet dirkašne bedarije in ob primernem številu bedarij bi pač ukrepali... barbera bi si že 5 let nazaj zaslužil kako prepoved nastopanja...

če bi bil jst v ekipi dorne bi v pravilniku uvedel minimalni IQ nekje okrog 80-85... verjetno takih debilov kot je barbera nebi bilo več zraven in dirkanje bi bilo lepše... sej to kar se je danes zgodilo ni nič posebnega... pač dirkaška nesreča... ampak zakaj potem VEDNO ENI IN ISTI Z ISTIMI BEDARIJAM? zakaj recimo stoner, lorezo, pedrosa itd... tega ne delajo?? oni še v svojih začetkih niso delali takih bedarij, kot jih ta osel po ene 3eh al pa 4ih letih v motogp klasi...

drugače pa čestitke rossiju... dobro je odpeljal... res da mu je šla na roko odsotnost stonerja, pa smola pedrose... mogoče še padec calvina... ampak peljal je zelo dobro in časi so bili res odlični...

je pa dejstvo, da je tukaj prejšnji teden testiral, kar mu je šlo še posebej na roko, ker je ta vikend cel petek odpadel, pa še sobota zjutraj je bila mokra... ampak zato nič manj zasluženo...

čestitke tudi alvaru.. škoda, da je na začetku toliko zaostal... mogoče bi bil lahko še višje...

kar se pa tiče loreza... pojedel jih je za 5 sekund.... lahko bi jih za 20...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah največjo napako so naredili mehaniki Honde, ki so motor zvlekli iz grida, kar se je na koncu izkazalo za napotrebno. Kar pa se pa Ducatija tiče me pa prov zanima ali gre bolj za naklučje ali je nov material toliko bolj konkurenčen. Bomo videl čez dva tedna v Aragonu.

Pa Marquez je letos res brez konkurence. Spet odlična dirka, kljub parim bližnjim momentom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez je vsako dirko vsaj 1x skoraj na tleh, pa se ujame... to najbrž ni lih naklučje :). mali obvlada... ampak še vedno sem mnenja, da mu bo v motogp zelo težko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dani enostavno ni narejen za prvaka,manjka mu sreča,te pa on ni deležen v meri,kakršna je potrebna,da osvojiš naslov,Rossi pa očitno mora rasčistit v glavi ali naj dirka dalje,ker očitno mu manjka motivacije,domača dirka pa se je potrudu in splet okolnosti ga je postavil na 2. mesto,se pravi,da motor gre,čas bo pa pokazal, če velja pregovor da tudi slepa kura zrno najde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!