Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

in na slavni komercialni televiziji to uvrstijo kod nekaj malenkostnega, lahko pa pokažejo cel intervju z Lorenzom in njegovo polomljeno angleščino, ki je za bruhat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 2 letoma sem napovedal da Rossi ne bo osvojil nobene zmage z Ducatijem. Torej, kje dvignem svojga jurja? :)

Za drugo leto pa; ne upam stavit za jurja, ampak rečem, da bo ob koncu sezone Marquez imel več zmag kot Rossi. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za drugo leto pa; ne upam stavit za jurja, ampak rečem, da bo ob koncu sezone Marquez imel več zmag kot Rossi. :ninja:

Upam da bo ravno obratno :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 2 letoma sem napovedal da Rossi ne bo osvojil nobene zmage z Ducatijem. Torej, kje dvignem svojga jurja? :)

Za drugo leto pa; ne upam stavit za jurja, ampak rečem, da bo ob koncu sezone Marquez imel več zmag kot Rossi. :ninja:

če si res, svaka čast! za drugo izjavo pa se postavim na nasprotno stališče (brez €)

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no po mojem mnenju tudi ni čisto nemogoče... ampak mislim, da sta jorge in dani zanj predobra.. in še nekaj časa bo tako... kar se pa tiče biaggija... če bi bili stoner, lorenzo, pedrosa, rossi 4 leta v 250cc potem bi tudi oni lahko zmagali pri 28ih prvo dirko v gp :D lorenzo in dani sta bila že tako ali tako blizu... rossi prvih dirk ni končal, ampak on je bil še v času 500cc motorjev... stoner je mel smolo, da so začeli v jerezu, pa ni bil v top ekipi... je pa bil zato na naslednjih dveh dirkah blizu... ampak vsi so bili v motogp stari 20-21 let...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!