Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Men se pa to ne zdi tolk hudo. Colin je zmanjšal zaostanek v 2. dnevu za 2s in nabral nekaj več kot 4s zaostanka, to je skoraj tolk kot je imel zaostanka Rossi na lanskih zimskih testiranjih... :evilgrin: (no, mal sem pretiraval, ni pa to daleč od resnice).

Me pa veseli, da so pri Ducatiju manj kot sekundo zadaj. Bodo pa očitno hondini vozniki imeli letos težje delo kot lani, saj so Yamahe kot kaže odlične.

Ja, Ducati zaenkrat zaostaja skoraj 50m/krog, kar je veliko!

Je potrebno vedet, je rekord Valentina Rossija iz leta 2009 še za 3 desetinke nižji od časa Stonerja, torej se bo verjetno čas še popravil. Vsekakor bo verjetno pestro med Yamaho in Hondo, kljub temu, da Rossi ne razvija Yamahe M1 :P.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha skor da mi je slo nasmeh ko sm vido da bi jih tkole SPIES pocufo :kva1: pa so se res zmotl je drugi z majhnim zaostankom....mam obcutek da pa honda letos nebo tak prevladovala kot lani...al pa tud ne :)

hehehe... sej ti že skoz pravimo, da honda ni mela prednosti, da jo je stoner delal in jo še vedno :P :P :P :P

zdej samo zgleda vse skup mal bližje, ker je še spies tako hiter kot jorge... xP

brez heca, je yamaha naredila kr precejšen napredek... ampak to še ne pomeni, da je ujela hondo... mogoče jo je prehitela... xP kot je 1x rekel franci jerančič :P kvaliteta dirkalnika se pokaže v 2. vozniku x))

torej je očitno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa to ne zdi tolk hudo. Colin je zmanjšal zaostanek v 2. dnevu za 2s in nabral nekaj več kot 4s zaostanka, to je skoraj tolk kot je imel zaostanka Rossi na lanskih zimskih testiranjih... :evilgrin: (no, mal sem pretiraval, ni pa to daleč od resnice).

Me pa veseli, da so pri Ducatiju manj kot sekundo zadaj. Bodo pa očitno hondini vozniki imeli letos težje delo kot lani, saj so Yamahe kot kaže odlične.

Z napredkom v takem tempu bo Edwards v četrtek že pred Stonerjem :D

Ta bolši CRTji so v Valenciji. DePuniet je kljub zelo neprijazni progi samo dobro sekundo za svojim kvalifikacijskim časom z Ducatijem.

Randy de Puniet Ducati GP11 1:33.118 1.311 1.311 Valencia QP Randy de Puniet Suzuki 800 1:33.544 1.737 0.426 1000 test Randy de Puniet Ducati GP11 1:33.743 1.936 0.199 Valencia FP3 Randy de Puniet Aprilia ART 1:34.900 3.093 1.157 CRT test

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Randy de Puniet Ducati GP11 1:33.118 Valencia QP

Randy de Puniet Suzuki 800 1:33.544 1000 test

Randy de Puniet Ducati GP11 1:33.743 Valencia FP3

Randy de Puniet Aprilia ART 1:34.900 CRT test

de bo mal lepš zgledalo

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za primerjavo še stoner

http://www.motogp.com/en/photos/latest+photos#Casey-Stoner-Repsol-Honda-Team-Sepang-Test-531369

Rossi je bolši itak:D očitno se rossi počuti na novem ducatiju mnogo boljše ne glede na zaostanek na testiranju.mislim da se bo tudi zaostanek na naslednjih testiranjih zmanjšal.

Komaj čakam začetek :D

Popravljeno . Popravil Dejanx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi01_slideshow_169.jpg

Hehehe, maaaaaalooooooo preveč gre počez! Če bi šel malo manj, bi imel manjši zaostanek! :kva2:

Vem a še to ni končna slika, ampak sem prepričan, da žal tudi letos Ducati nebo kos Hondi in Yamahi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe pa je to prava slika al photoshop :kva1: a ni blo govora da rossi nezna tko počez furat sploh pa z ducatijem ne????....to je bol v navadi stonerju :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bo letos sinitisajzer hiter.. kakor kaze...

bo lizika vse nahcal.....

:grim

definitivno vecji potencial kot kamenko....

oz vecja jajca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bo letos sinitisajzer hiter.. kakor kaze...

bo lizika vse nahcal.....

:grim

definitivno vecji potencial kot kamenko....

oz vecja jajca

Utemeljitev prosim? K, thx, bye. Lol večja jajca in potencial, ko se je pa usedu 2010 na Yamaho in zmagal, je bil pa pussy ki posnema Rossija...

Rossi izgleda bolj obetavno. Tudi položaj na motorju je drugačen, bolj napadalen, ne kot potnik na motorju kot lani. Sedaj ima sekundo zaostanka. Če bo tako ostalo, lahko spet pozabijo na vse. Če pa se v motorju še skriva potencial (lani ga recimo ni bilo ali pa ga Rossi ni znal izvlečt), potem mislim da lahko pririne do vrha vsaj nekajkrat.

Cructhlow že dva dni pri vrhu, Bautista se tudi lepo popravlja, Spies eno malo presenečenje. Mogoče bo pa bolj gužva pri vrhu kot lani.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sekunda je tumac. Ce bi prlezu Rossi na max pol sekunde, se pravi, da bi bil lahko se blizje kot pol sekunde, pol bi se obetal...Tkole pa dvomim. mogoce je meu dons slab dan. :grim Vazn, da je veseu, da se dobr pocut na motorju. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sekunda je tumac. Ce bi prlezu Rossi na max pol sekunde, se pravi, da bi bil lahko se blizje kot pol sekunde, pol bi se obetal...Tkole pa dvomim. mogoce je meu dons slab dan. :grim Vazn, da je veseu, da se dobr pocut na motorju. :OK:

Tale sekunda mislim, da kar obeta. Mislim, da ni glih lahko sestaviti nov motor v tako kratkem času, kot so ga pri ducatiju. Pravtako mislim, da v 2 dneh testiranj ne morejo narediti zmagovalnega motorja. Seveda pa nekaj obeta, če pravi, da se počuti dobro na motorju, ampak ne zgodi se vse preko noči. Sam seveda upam, da jim uspe do prve dirke. Kakorkoli upam, da se nam obeta zanimiva sezona.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precej bolj agresiven položaj Rossija, podobno visenje vstran in potegnjeno na prednje kolo kot Stoner, Hayden pa še bolj po starem:

Forza%20Nicky,%20prova%20a%20prendermi!.jpg

Slike je iz Gpone.com.

Rossi je garač in borec. Za zmago je pripravljen narediti vse na meji legalnega - meja je relativna :). Tudi prilagajat se konkurenci. Meni deluje zelo fit. Zgleda, da je ogromno delal na sebi. Motiviran pa je verjetno celo bolj, kot je bil prvo sezono pri Yamahi. Rossi ni nikoli posebej blestel v doseganju najhitrejših časov, njegova odlika so vedno bile dirke in boji ena na ena. V kolikor se bo držal v okirju +0,5 do +0,8, verjamem, da bo že na prvi dirki čisto od spredaj. Po moje ga bolj skrbi trenutno Lorenzo kot Stoner...

Popravljeno . Popravil orcus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa so pod 2:00:00 :) Tudi Lorenzo in Pedrosa nista daleč od 2:00:00 min....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem primerjal rezultate testiranj prejšnjega leta,....zanimivo,kakorkoli,hitrejši so za kakšno sekundo,po mojem kar v podobnih pogojih. To velja za prvih nekaj mest,ostalo težko komentirat.

Pa Hondi se to "kamenje" nenormalno hitro kotali,navkljub le nekaj prevoženimi krogi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

post-163-0-61622900-1328180100_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!