Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

No stoner razred zase, potem pa ostali trije... se prav vidi da ni vec dveh hond, ki sta lani bili in da je rossi ze 6. Barbera ni dosti za njim, hayden sicer zaostaja, ampak ni se fit... Ocitno bodo ducatiji letos borbali za tisto 5 mesto. sicer je tole sele prvi test, ampak smernice so zacrtane x).

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prvi pogled bi lahko rekel, da je vse po starem... a med vrsticami se mi vseeno zdi ducati veliko bolj konkurenčen. Razlika se je sicer povečala, a so časi tudi drastično padli od prvega dneva. Lani Rossi nikakor ni mogel kaj dosti popravit svojega "hitrega kroga". Po mojem bodo do prve dirke zmanjšali zaostanek in se borili za stopničke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

zgleda, da je Rossi fizično odlično pripravljen ali pa vsaj hudo motiviran, da je naredil 42 krogov....iLike :OK:

Popravljeno . Popravil Spasky
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodo pa očitno hondini vozniki imeli letos težje delo kot lani, saj so Yamahe kot kaže odlične.

No glede na to da je bla lani yamaha druga, se potem ko je Lorenzo par dirk manjkal na koncu, hondini vozniki niso ravno dobro opravili svojega dela lani, bi rekel.... Ne vem zakaj bi pol letos meni manj dela, sej razen Stonerja noben ni opravil z yamaho v pozitivnem smislu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejgaaaa ja, dej povej, kva ga biksa, k jst nobenga biksanja ne vidm... ti rajš povej, kva ga tvoj rossi biksa, da je šekr debelo sekundo zadej ejga...

na še miljon telih: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner je itQ trenutno razred zase... tud lorenzo zaostaja za njim vec kot pol sekunde potem takem ima rossi iste moznosti da dohiti lorenza..kot lorenzo da dohiti stonerja (ni vlke razlike) :ninja: pa se mal za pokušino :kva2:

Popravljeno . Popravil payback
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva ga pa Kenny biksa v unem peskovniku tm.... :lol:

kaj ne vidis, da ima mokre sanje ko vidi kamenkota.........

drugace pa nima ravno vseh stvari tam zgoraj porihtanih ce se nisi opazil....

post-16508-0-52965000-1328209706_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mau veselja more se pustit ostalim, pol jim bo pa vetra dal.... :lol:

no lej vsa čast, če bo res, samo ne kaže lih neki na to no...

kaj ne vidis, da ima mokre sanje ko vidi kamenkota.........

drugace pa nima ravno vseh stvari tam zgoraj porihtanih ce se nisi opazil....

taprav se oglaša ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No glede na to da je bla lani yamaha druga, se potem ko je Lorenzo par dirk manjkal na koncu, hondini vozniki niso ravno dobro opravili svojega dela lani, bi rekel.... Ne vem zakaj bi pol letos meni manj dela, sej razen Stonerja noben ni opravil z yamaho v pozitivnem smislu.

A se spomniš lanksega leta, ko so bile tri repsolke v ospredju, vmes pa Jorge? To je zame katastrofa, kakor tudi slab Ducati. Izjemno bi bilo, če bi se za zmage potegovalo vseh 6 voznikov tovarniških ekip.

In še v drugem dnevu je kazalo, da je Jorge približno tako hiter (torej razlika okoli desetinke) kot Stoner. Pa je včeraj Stoner spet kot v lanskem letu naredil svoj hiter krog, pokazal kdo je najhitrejši, in z mislimi odpotoval v švico. Če Jorge ne bo priključil (veliko mora narediti Yamaha, nekaj pa verjetno tudi sam Jorge), bomo spet gledali dolgočasne dirke, ko se bodo v ospredju vozili Stoner, Lorenzo in Dani v razmaku dveh sekund, na kakšni dirki pa se nastavitve Stonerju ne bodo izšle pa se bo vrstni red malo pomešal.

Bom začel raje gledati kolesarske dirke, ker se bo še tam zgleda več dogajalo...

Popravljeno . Popravil marko55
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je; organizatorji MotoGp-ja so precej izgubili "kompas",kar pomeni, da bo marsikatera dirka dolgočasna. A vendarle se lahko nadejamo zanimivih obračunov; vsak dirkač ima enkrat dan in "svoje pogoje", da lahko prikaže talent, navkljub vsem milijonom kapitalizma...

Seveda, določeni bodo izstopali, a to še ni razlog, da bom odslej gledal npr. podvodno kičkanje na 100m :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še v drugem dnevu je kazalo, da je Jorge približno tako hiter (torej razlika okoli desetinke) kot Stoner. Pa je včeraj Stoner spet kot v lanskem letu naredil svoj hiter krog, pokazal kdo je najhitrejši, in z mislimi odpotoval v švico. Če Jorge ne bo priključil (veliko mora narediti Yamaha, nekaj pa verjetno tudi sam Jorge), bomo spet gledali dolgočasne dirke, ko se bodo v ospredju vozili Stoner, Lorenzo in Dani v razmaku dveh sekund, na kakšni dirki pa se nastavitve Stonerju ne bodo izšle pa se bo vrstni red malo pomešal.

Se strinjam da so dolgocasne dirke pac dolgcas... Ampak zakaj pa naj Yamaha sploh kaj naredi... Mislim Jorge je bil precej pred drugimi Hondami, tudi letos je 2-3 desetinke pred njimi... torej ce mene prasas ni bistvo v Yamahi ali Hondi, v nekom drugem je bistvo dolgocasnosti (Stoner je nascal use, Lorenzo je pa nascal precej hvaljene dirkace, na kao tanartaboljsem motociklu)....

KRASEN dokaz, da tehnika se zdalec ni vse, da je pilot se vseeno dalec najvaznejsi clen! Hvalabogu!

Je pa precej bolj zanimivo ce ne gledas da so v ospredju tri honde pa yamaha umes... jest vidm pac stiri dirkace ki se borijo, al pa pac lovijo en drugega... me ne zanima al je borba med stirimi hondami ali stirimi znamkami, je pac borba stirih paketov dirkaca in motorja, zastave niso vazne, sej ni fuzbal tole...

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam da so dolgocasne dirke pac dolgcas... Ampak zakaj pa naj Yamaha sploh kaj naredi...

Hmm.... Zakaj neki? :rolleyes:

A naj bi mu kar eno R6-ko dali, pa naj pač 'mal bol' pelje?

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm.... Zakaj neki? :rolleyes:

Zato ker so lansko leto vrabci civkali kako je honda oh in sploh, pa je bil mozakar mocno drugi, z kar neki prednosti pred tretjeuvrscenim z hondo navkljub parim izpuscenim dirkam zaradi poskodbe prsta... Ce sestejemo dva in dva dobimo da yamaha sloh ni bla kej slabsa, ali ce obrnemo da honda ni bila nic boljsa... Edini ki je bil boljsi od Lorenzota je bil Stoner, zaradi imho Stonerja samega. Zato pravim, da Yamaha nima kaj skup spravljati, ker za ima dober paket. Lanske tocke in pa letosnji casi to lepo kazejo.. Hmm Zato neki!

D.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da če bi Lorenzo šel takrat od Yamahe k Hondi, Stoner ne bi bil prvak lani. Bil bi najhitejši pilot, ne pa prvak.

PS : ne navijam za liziko

Popravljeno . Popravil orcus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker so lansko leto vrabci civkali kako je honda oh in sploh, pa je bil mozakar mocno drugi, z kar neki prednosti pred tretjeuvrscenim z hondo navkljub parim izpuscenim dirkam zaradi poskodbe prsta... Ce sestejemo dva in dva dobimo da yamaha sloh ni bla kej slabsa, ali ce obrnemo da honda ni bila nic boljsa... Edini ki je bil boljsi od Lorenzota je bil Stoner, zaradi imho Stonerja samega. Zato pravim, da Yamaha nima kaj skup spravljati, ker za ima dober paket. Lanske tocke in pa letosnji casi to lepo kazejo.. Hmm Zato neki!

Ampak lani je bil tudi Pedrosa poškodovan. Sicer pa itak vemo, da je Pedrosa "vedno drugi" in če mu ni ratalo leta 2006 (zmagati prvenstvo namreč) mu itak nikoli ne bo. Ne vem, ali ima res tako nesrečo (z poškodbami namreč) ali pa je psihično tako slab da mu enostavno ne znese tisto nekaj več.

Da pa Lorenzo trenutno proti Stonerju ne more resno konkurirati pa Stoner dokazuje ravno s svojimi vožnjami. Ko rabi ( ne ko se mu userje) namreč lahko skoraj z lahkoto odpelje za pol sekunde boljši krog kot vsi ostali. Lorenzo recimo ne more odpeljati pol sekunde bolje kot recimo Pedrosa ali Spies. Torej morajo narediti korak naprej vsi, tako Yamaha kot Jorge, če želijo premagati Stonerja.

Če bo šlo tako naprej se bojim, da bomo gledali dobo Stonerja in se samo spraševali, kdaj bo dosegel svoj 7. naslov v kraljevskem razredu (zmaga v 125 in 250 mu bo pač vedno manjkala).

Popravljeno . Popravil marko55
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da če bi Lorenzo šel takrat od Yamahe k Hondi, Stoner ne bi bil prvak lani. Bil bi najhitejši pilot, ne pa prvak.

PS : ne navijam za liziko

Tega ne moreš vedet, vemo pa, da je Lorenzo na istem motorju premagal Rossija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa upam, da bo letos Lorenzo pred Stonerjem. Skor bi upal it stavit, da bo letos tako. Zdi se mi psihično bolj pripravljen na boj 1:1. Ne vem, moje mnenje in upam, da se ne motim. Tale testiranja se mi še zdaleč ne zdijo, da so slika celotne sezone (kot nekaterim), ker vemo, ko je dirka in kup drugih dejavnikov in raznih situacij je zelo drugače kot na testiranjih in kvalifikacijah.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa upam, da bo letos Lorenzo pred Stonerjem. Skor bi upal it stavit, da bo letos tako. Zdi se mi psihično bolj pripravljen na boj 1:1. Ne vem, moje mnenje in upam, da se ne motim. Tale testiranja se mi še zdaleč ne zdijo, da so slika celotne sezone (kot nekaterim), ker vemo, ko je dirka in kup drugih dejavnikov in raznih situacij je zelo drugače kot na testiranjih in kvalifikacijah.

Jaz predvsem upam na dober boj... zmaga itak zmeri najboljsi, pol pa ce je to Paja Patak tudi prav. Se mi pa osebno zdi Stoner zelo mocan psihicno ze od nekdaj. V letu ko je bil prvak, sta imela z Rossijem kar nekaj dvobojev, in navkljub pricakovanju vseh, tudi ekipe na Eurosportu se poba ni dal zmesti, se vec, Rossi je naredil sam kaksno napako. Pa nic zato, saj to je bistvo boja na noz. Kasnejsi padci Stonerja, tako radi pripisani njegovi nebojevitosti, zloma pod pritiskom itd, so se zdaj pokazali za to kar so bili; cuden prvi konec na Ducatiju. V lanski zadnji dirki je tudi pocakal in na koncu lepo obracunal z Benom.

Za testiranja imas prav, ampak mislim da je Rossi lani rekel, da Stoner redko sploh vozi 100%, tko de noben ne ve kolk hitro tocno sploh lahko gre, ma se rezerve tudi on pomoje... Kaksnih napovedi si pa ne upam dajati, ker Lorenzo, Rossi and .co tudi niso po župi priplavali, malce smole, kaksen slab dan, pa se vse lohka obrne. Upam na vec borbe in zanimivih dirk, ki pravzaprav zmeraj so take, nezanimive jih ne dela Stoner, ampak rezija, denar in onscreen time sponzorjev. V vsakem trenutku se marsikaj dogaja na pisti, in tudi boj za peto, deseto mesto je prav tako zanimiv, boj je boj! Ce pa direktor kaze prvega, ki sameva in med potjo duha marjetice, pa ni on kriv.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!