Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

haha sam je biaggi biu car an...za vsako ko je motor vrgu potleh je leteu za njim pobrat pa gasa naprej...zdej je ze to bol redkost :D

Zato ker cvaj takterja ni bilo problem na poriv užgat, zdej pa je to drgač.

lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Moto2 zaenkrat prevladuje Kalex, v moto3 pa KTM.... hmmmm, da ne bo še moto3 pokalno tekmovanje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Moto2 zaenkrat prevladuje Kalex, v moto3 pa KTM.... hmmmm, da ne bo še moto3 pokalno tekmovanje :)

meni ni čisto jasno zakaj v moto2 ne omejijo kilovate in težo agregata in spustijo noter tudi druge izdelovalce agregatov, sigurno bi bilo še kateremu izdelovalcu zanimivo pripravit agregat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni ni čisto jasno zakaj v moto2 ne omejijo kilovate in težo agregata in spustijo noter tudi druge izdelovalce agregatov, sigurno bi bilo še kateremu izdelovalcu zanimivo pripravit agregat

Ne bi blo čist nič narobe:) ampak pomoje je zadeva potem preveč podobna WSupersportu, pa pomoje se s tem stroški ekip za agregate precej povečajo.

Pa omejitev kilovati in teža za agregat sta hudo nenatančni.

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mislim da če bi namesto doviziosa in pedrose vozila honde spis in lorenzo in obratno onadva yamahe bi se pedrosa pa dovi uvrščevala mnogo nižje. lorenzo pa bi naseko kamenkota:D sem ziher. stoner je bil razred bolši od moštvenih kolegov od lorenzota pa spisa pa mislim da ne. vseeno je honda bila kar lepo pred vsemi s svojim cudo motorjem. pa stonera merit po mostvenih kolegih ki jih je mel lani je res nesmiselno ker nikoli nista izstopala.če bi imel enakovredne kolege v ekipi nebi delal take razlike. tak to je pa pika:D

A dej dej, a misliš, da v Hondi vozijo kekci al kaj :lol: ? Spies ni pokazal v moto GP zaekrat nič, v Yamahi so mu rekli, da se bo potrebno bolj potruditi za sedež Yamahe. Za Lorenza ne rečem nč, grize do kraja kot nemški nogometaši, premagal dohtarja, Stoner pa naraven telent, z malo bolj živčnim karakterjem, vendar top voznik. In še izjava Lorenza o Stonerju: (Lorenzo: Casey is fast whatever they give him). http://www.crash.net/motogp/comments/176432/1/a/0/lorenzo_casey_is_fast_whatever_they_give_him.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak bi blo fajn, če bi spies še letos zatajil, pa bi dovi prišel v tovarniško ekipo yamahe pa tam konkuriral lorenzu :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak bi blo fajn, če bi spies še letos zatajil, pa bi dovi prišel v tovarniško ekipo yamahe pa tam konkuriral lorenzu :grim :grim :grim

Verjetno bodo letos fizično močnejši in kondicijsko bolj pripravljeni v prednosti in tudi teža voznika več ne bo neka prednost. Jaz letos pričakujem zelo dobre dirke in različne zmagovalce. Spice bo zagotovo letos eden od njih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da si vsi želimo različne zmagovalce :) Sicer nisem ravno največji fan Stonerja, ampak svaka mu čast. Kolkokrat je ušel zasledovalcem in sam vozil sam v odspredju. Ampak žal, to zame ni prava dirka. Mogoče res ni imel prave konkurence, ampak ko si enkrat v odspredju voziš svoj tempo. Upam da letos temu ne bo tako! Can´t wait Brno :) da silišim rohnenje teh pošasti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggija je pokopal njegov ego in ob porazih vedno globje bredel v "začaran psihološki krog". Mislm, da je bla tle podobna zgodba k Barcelona pa Real B)

Cartman ti k si za "smooth" šoferje bi pol kliknu Spencerja in Mamolo pa Schwantza na konc :D

Zgleda, da se redko kdo spomni, da je Biaggi v svoji prvi 500 sezoni skoraj nabil, do tedaj, nepremagljivega Doohana. Se pa po moje krivica dela tudi enemu drugemu šampionu...vsi zmeri omenjate samo Baylissa...pa najboljšemu v Superbiku ni niti do kolen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da se redko kdo spomni, da je Biaggi v svoji prvi 500 sezoni skoraj nabil, do tedaj, nepremagljivega Doohana. Se pa po moje krivica dela tudi enemu drugemu šampionu...vsi zmeri omenjate samo Baylissa...pa najboljšemu v Superbiku ni niti do kolen...

Verjetno si mislu na Kinga Carla Fogartyja !!

http://www.youtube.com/watch?v=RsxGbV15Q2s

Popravljeno . Popravil RVT
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, dejstvo je, da je tudi Lorenzo VRHUUUUNSKI pilot, ampak že samo ta dvoboj upraviči Rossijev vzdevek, The Doctor!!! :notworthy:

caki ko bo jih letos spet dol ogasno :grim ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

caki ko bo jih letos spet dol ogasno :grim ......

Jest sm sicer tut navijač Rossija sam se zmer bl bojim, da res počasi "ugaša". še vsak kralj je slejkoprej sestopil s prestola in bojim se, da za našega Doktorja prihaja čas (tak čas je prišel za Stenmarka, Tombo, Schumacherja, Agostinija.....) Upam, da se motim in še prehitr ocenjujem situacijo sam ciklus staranja ne prizanaša nikomur. Najbolj trenutno me bega ne slab rezultat z Ducatijem, ker lahko najdemo izgovor v motorju, ampak relacija Rossi-Hayden, ker Rossi je v svojih najboljših časih pral svoje sovoznike v teamu konstantno in tut k sta bla s Haydnom pri Repsolu skupaj je blo tko zdej pa kr ne gre tko k je šlo učasih. Upam, da se motim, pa da jim vsaj še enkrat zapre kljune pol pa res lohk gre kot Doktor za večne čase .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najboljše Valentino za 33 kristusovih :)

Stonerjeva čehinja pa noge prekrižanbe drži :D :D

tole sm dobu u mailbox hahaha

Mat Oxley @matoxley

Rossi is 33 today. Today also the due date for Mr & Mrs Stoner's first baby. Am sure CS would rather his firstborn doesn't share VR's bday!

Al mislte de bi mu Casey dal ime Valentino, al pa morda Ross?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stonerjeva čehinja pa noge prekrižanbe drži :D :D

tole sm dobu u mailbox hahaha

Mat Oxley @matoxley

Rossi is 33 today. Today also the due date for Mr & Mrs Stoner's first baby. Am sure CS would rather his firstborn doesn't share VR's bday!

Al mislte de bi mu Casey dal ime Valentino, al pa morda Ross?

ROSSI je dons dubu otroka!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Talking about coincidences....

Hehe, res je. :OK:

Ampak, še en kup drugih je rojenih na ta dan, se mi zdi, da tudi John McEnroe, recimo ... pa saj ni važno.

Glavno, da se mala bejbika in mama bejbika obe odlično počutita, očka pa bo najverjetneje to izjemno srečo kronal še z enim naslovom svetovnega prvaka. Se mi zdi, da bo to "another perfect year for Casey Stoner".

Čestitke mladi družini!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<p>

<br />

Najhitrejši CRT pa skoraj 5 sekund za GP strojem Lorenza, za Stonerjem še mal več. <a class="bbc_url" href="http://www.motosvet.com/motogp-crt-ji-niso-varni.html" title="">http://www.motosvet....niso-varni.html</a><br />

</p>

<p> </p>

<p>:hmm: najhitrejši CRT je Aspar Aprilija, in ne zaostaja 5 sec. Jih pa ni blo v Sepangu, zato direktne primerjave še ni.</p>

<p><span style="line-height: 17px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Arial, Helvetica, 'Bitstream Vera Sans', sans-serif; ">najhitrejši krog z 2012 strojem je odpeljal Pedrosa </span><span style="background-color: rgb(238, 238, 238); color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Arial, Helvetica, 'Bitstream Vera Sans', sans-serif; line-height: 17px; ">1:31.807</span></p>

<p><span style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Arial, Helvetica, 'Bitstream Vera Sans', sans-serif; line-height: 17px; "> </span></p>

<p><font color="#000000" face="Verdana, Arial, Helvetica, 'Bitstream Vera Sans', sans-serif"><span style="line-height: 17px;">de Puniet  je v Valenciji  na kvalifikacijah z gp 800 1:33:118, s suzukijem na testu 1:33:5. ART Aprilijo je pelal </span></font><span style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Arial, Helvetica, 'Bitstream Vera Sans', sans-serif; line-height: 17px; ">pelal 1:34:900, v neprimerno slabših pogojih. Z</span>a najboljšim Pedrosinim krogom s testiranj 1000ccm strojev torej zaostaja 3,1sec. Men se zaostanek za prvim ne zdi pomembnen. Pomembno je, da CRT nekako lahko dohaja satelitske ekipe. Do njih, pa zaostanek ni niti 2 sec!! Glede na to, da imajo CRTji precej več prostora za izboljšanje kot tovarniški dirkalniki, in ob dejstvu da zasebni stroji preko sezone niso deležni velikih posodobitev, skoraj stavim, da bodo dobri CRTji nekje okrog Bradla, Abrahama in Barbere.  </p>

<p> </p>

<p>Brno je ena redkih pist kjer vozijo GP in SBK  Fastest lap v GP je mel Stoner, 1&#39;57.191. Deseti Crutchlow  1&#39;58.48, (za hec, CC je leta 10 v Brnu z mehko gumo odpelal pole <span style="font-family: arial, sans-serif; line-height: 16px; font-size: small; ">1&#39;</span><wbr style="font-family: arial, sans-serif; line-height: 16px; font-size: small; " /><span style="font-family: arial, sans-serif; line-height: 16px; font-size: small; ">58.018) </span> zadnji, Abraham,  1&#39;58.98 WSBK  je lani najhitrejši krog odpeljal Melandri <span style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 13px; ">2&#39;00.058. Na Pirelliju, z železnimi žlajfi, brez zobniško gnanih in pnevmatskih ventilov...</span></p>

<p> </p>

<p> </p>

<p>Po zdravi pameti se mi zdi, da bodo CRTji hitrejši od WSBK. Morda ne takoj, ampak kmalu.</p>

<div> </div>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!