Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

ja tnx....jst nwm teh podatkov nikol ne najdem na uradni strani :ninja: a je free vpogled al je placljiv??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barbera se mi nikoli ni zdel nek presežek, samo če bo tak nadaljeval in pral tovarniške ducatije si bo pa ceno lepo dvignil. Je pa res da je dirka nekaj drugega. To je danes ugotovil tudi Lorenzo, ki že razmišlja, da bo povečal delo v fitnesu. Razlike so manjše kot na zadnjem testu, ker je tudi pozitivno za nas. Rossi in Spies sta verjetno kar malo presenečena. Rossi ni nič kaj političen in je obelodanil, da imajo probleme. Doviciozo diha za ovratnik bivšemu timu..... Bradl pa se je lepo privadil na Motogp. Skratka zanimivo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkušeni vozniki se vozjo na konc kolone :kva2:

Hernandez je očitno koristn sam za kufe pa kokain švercat :(

Spet bol nič od testov. . . . Honde jamrajo da se je pojavi chatter, yamaha baje rabi rešitve na izstopu iz ovinka. popravt je treba motor, okvir in elektroniko so rekli :D

rossi pa. . . ni nč zadovoln. Preveč zaostajajao, in po celem dnevu spreminjanja pozicije šoferja in prilagajanju rezervarja, so ugotovili, da je bila poza iz sepanga 1 boljša.

Kakor koli, dobra novica za dirkanje je to, da so nove gume na tisočakih precej manj trpežne kot so ble stare na 800tkah. možno, da je to namensko zajebavanje Stonerja, ki vozi zelo divje in počez. Če bo uničil gume mu nobena agresija ne bo pomagala. . . To zna koristit Pedrosi in Lorenzotu.

Edwards je na dobrih treh sekundah zaostanka. Kar nit ni tolko, če pomislimo, da je ta pista precej odprta ima krog dolg dve minuti in dolge ravnine. Na drugačni pisti, recimo laguna seca, al pa Sachsenring k mata krog dolg 1:22:XX, bi bil ta zaostank najbrž okrog sekunde. Kolkor zdej u Sepangu zaostaja Ducati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej me že kr mal skrbi... glede na to, kako vedno prikrivajo, ko jim negre in kako je rossi vedno znal kaj skriti in biti precej pesimističen, očitno nekaj skrivajo :D :D

čeprav je danes prehitel samo enega z motogp mašino, pa še to je bil njegov moštveni kolega in še njega le za par tisočink...

aja pa če se še mal pohecamo... randy je zaostajal za barberajem v jerezu 3 desetinke na CRT aprilli... rossi je danes za barberajem zaostal prav tako 3 desetinke :P :P :P

dovi pa očitno dokazuje, da je tudi on zelo dober voznik in mam občutek, da bo prav kmalu tisto o premoči honde zelo majava teorija... sploh če se bo dovi na privat yamahici vozil lorenzu pa spiesu tesno za ritjo...

potem bodo pa antistonerjevci našli izgovor v: doviju yamaha izjemno ustreza, honda mu pa ni ;)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na tele teste bi rekel, da je več kot očitno da Doviju precej bolj ustreza Yamaha kot mu je Honda... še vedno pa pa je zgleda Hondin stroj precej pred Yamahinim

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tnx....jst nwm teh podatkov nikol ne najdem na uradni strani :ninja: a je free vpogled al je placljiv??

Rezultati in te stvari so vse Free :) za kaj več pa je €$ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej me že kr mal skrbi... glede na to, kako vedno prikrivajo, ko jim negre in kako je rossi vedno znal kaj skriti in biti precej pesimističen, očitno nekaj skrivajo :D :D

čeprav je danes prehitel samo enega z motogp mašino, pa še to je bil njegov moštveni kolega in še njega le za par tisočink...

aja pa če se še mal pohecamo... randy je zaostajal za barberajem v jerezu 3 desetinke na CRT aprilli... rossi je danes za barberajem zaostal prav tako 3 desetinke :P :P :P

dovi pa očitno dokazuje, da je tudi on zelo dober voznik in mam občutek, da bo prav kmalu tisto o premoči honde zelo majava teorija... sploh če se bo dovi na privat yamahici vozil lorenzu pa spiesu tesno za ritjo...

potem bodo pa antistonerjevci našli izgovor v: doviju yamaha izjemno ustreza, honda mu pa ni ;)

skoraj nikoli se ne strinjam s tvojimi posti tokrat pa se s prvim delom ki si ga mogoče povedal v hecu kar strinjam.dukati nekaj poca sumljivo. da je rossi samo par tisočink bil hitrejsi od napol pripravljenega haydena nebi rekel no.

pa dovi na visokem mestu ne vem mislim da ti testi niso ravno pravo merilo. prvo mislim da zato ker je ekipam verjetno malenkost več kot polovico časa namenjenega testiranju zapravil dež in so zato bili v zaostanku. ekipe so nekako morale sprobati kaj so pripravile za testirat eni več drugi manj. zdaj če testirajo neke komponente oz. rešujejo probleme verjetno ni najbolj pomemben čas.???lahko da se motim ampak mislim da so dali prednost preizkušanju novosti da so lahko zbrali nekaj informacij za nadaljni razvoj. Že če pogledam čas stonerja iz prvega testa in ga primerjamo s časom iz tega testa je kar sekunda razlike. nič prej kot na dirki bomo videli če je kdo kaj blefiro ali ne:D Naj se že začne ta cirkus ker sem v stresu zaradi ducatija.majko jim vidim:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede satelitskih moštev in tovarniških pa bo verjetno tako da bodo motorji na prvi dirki povsem enaki. Saj je letos čisto nov motor in bojo verjetno vsi enak material na začetku dobili. Verjetno se bodo razlike delale tokom sezone ko bodo tovarniška moštva še dalje razvijala, sateliti pa bodo ostali enaki kot na prvi dirki. To je pač moje mnenje. Kaj pa se zares dogaja pa bomo verjetno res videli komaj na prvi dirki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi, ce resujes probleme, napredujes. Ducati pa ma isto tezavo. Ne gre u ovink tako kot si Rossi zeli. Po moje je to bl jalova tolazba, da niso sli na cas. Tud Spies ni su na cas....

Po moje bo Stoner se zmer hudo mocn, tud ce Honde niso delale vec kot 4 kroge, in niso odpelali simulacije dirke. Upanje z konkurente je edino manj trpezna bridgestonka, ki nebi prenesla tolk zlorabe z gasom, kot jo Casey rabi.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja rosi je izjavu,da delajo in skušajo poštimat vse pomanjklivosti... In da bo dal vse od sebe samo,da fani naj ne ostanejo "ražočarani in pričakujejo nemogočega" ker je še vedno veliko veliko teškega dela pred seboj....

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovi na Yamahi pa je vse hitrejši,bravo...Honda ni bila fer do njega !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ne vem kako lahko po testu rečete aha zdej je pa to to!!!!

To so testiranja in vsak vozi na določeni zadevi oziroma jo preizkuša,zato ne moreš rečt po dveh testiranjih ,da je Dovi car ker je bil tretji,Rossi loser ker je bil deseti. Po teh testih lahko rečeš le to,da bo glavni favorit za prvaka Stoner,če le ne bo kakšne poškodbe,pa tudi to da Dovi ne bo nikoli tretji!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa pravi,da bo tako!!! Ne obračaj besed trenutno je to tako...to se debatira trenutno stanje,ki je zdaj.......itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je čudno zakaj zadnjič pilota od honde nista šla na stezo v dežju. A so tok prepričani, da bo skoz lepo vreme, ali so pa tok 100% prepričani v sposobnosti pilotov in motociklov? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kokr kaze je Stoner lahko na suhem, ker bo napral use ostale....le ti naj pa kar vozijo po mokrem. :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Stoner ga bo letos tolk žgal, da bo dirko zaključil v suhem preden se bo fscalo medtem, ko bodo drugi v dežju štartal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovi na Yamahi pa je vse hitrejši,bravo...Honda ni bila fer do njega !

kdaj in zakaj honda ni bila fer do njega? lani, ko so spoštovali njegovo pogodbo in mu omogočili tretji sedež? mislim nevem... pač pri hondi ni bilo več prostora... majo dva pilota... prvi je najboljši na svetu, drugi pa ne zaostaja veliko in prinaša denar prek sponzorja...

Men je čudno zakaj zadnjič pilota od honde nista šla na stezo v dežju. A so tok prepričani, da bo skoz lepo vreme, ali so pa tok 100% prepričani v sposobnosti pilotov in motociklov? :hmm:

misliš drugi dan testiranj? sej je bilo govora tukaj, da je šlo za napako na motociklih in honde drugi dan niso vozile

res ne vem kako lahko po testu rečete aha zdej je pa to to!!!!

To so testiranja in vsak vozi na določeni zadevi oziroma jo preizkuša,zato ne moreš rečt po dveh testiranjih ,da je Dovi car ker je bil tretji,Rossi loser ker je bil deseti. Po teh testih lahko rečeš le to,da bo glavni favorit za prvaka Stoner,če le ne bo kakšne poškodbe,pa tudi to da Dovi ne bo nikoli tretji!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vsako leto se folk dere, da testiranja niso realni pokazatelj pa nevem kaj še... potem pa po polovici sezone, sploh pa na koncu sezone, vedno ugotoviš, da so bili vrstni redi že na testiranjih zelo zelo podobni...

edino dveh izjem se spomnim odkar spremljam testiranja itd... leta 2005 se mi zdi da, rossi na testiranjih ni bil kej preveč v ospredju, potem pa mu je uspelo suvereno postat prvak... in pa potem leta 2007, je ducati bil na testih, sicer blizu, ampak ne povsem na vrhu, potem pa je stoner raztural... pa še to bolj zato, ker se je privajal novega motocikla tisto sezono in je le ta doživel od začetka testiranj do žačetka sezone kar precej sprememb...

lahko trdiš na podlagi teh testiranj, da je stoner favorit za naslov... nikakor pa ne moreš trdit, da dovi ne bo nikoli tretji... verjamem da ti to ni všeč, ker bi to le potrdilo stonerjeve kvalitete in zbilo tisto vrednost honde iz tega naslova, ampak vseeno ti ni treba stresat živčnosti pa klicajev tukaj gor...

glede na to da so motorji novi, bo tudi dovi imel kar konkurenčen paket... da ni en lolek je dokazal že na prvi dirki, ko je doktorčka dol butnil na privat mašinci... pa potem še celo krstno sezono... res da ni bilo nekega wau preskoka, ko je prišel na tovarniško mašino, ampak je pa zelo konstanten in zna dobro odpeljat.... in če bo konkuriral tovarniškima yamahama me nebi kej preveč presenetil... bi mu pa privoščil, ker ga večina motogp populacije podcenjuje... sploh ko slišim komentarje v stilu... dovi itak nima pojma, sedi na daleč najboljšem motorju, pa nič ne naredi bla bla... se mi kr obrača...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda so jo spoštovali lani,ker je bila pogodba že podpisana za 2011...!!! šlo se je za sezono 2012,ki so mu obljubljali do zadnjega stvari,ki jih potem niso držali.

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda so jo spoštovali lani,ker je bila pogodba že podpisana za 2011...!!! šlo se je za sezono 2012,ki so mu obljubljali do zadnjega stvari,ki jih potem niso držali.

??

Honda je rekla, da bodo stroški varčevanja znižali njihov proračun, tako da bodo imeli v tovarniški ekipi le 2 motocikla in bo dovi moral iti v privatno ekipo....

jasno je bilo, da bo tudi gresini dobil le EN motocikel (GP), ki ga bo seveda zasedel SiC, tako da so doviju ponujali sedež pri LCR teamu namesto eliasa...

seveda dovi tega ni želel sprejeti in se je raje odločil za yamaho in se z njimi že dogovoril. potem se je ponesrečil SiC in doviju se je zagotovo kar malo kolcalo, ker bi imel možnost sesti na njegovo hondo, če nebi podpisal z yamaho...

ampak tudi sedaj na yamahi se odlično znajde in mislim, da se ni kaj dosti narobe odločil... če ga bo pa ben kej biksal, potem ima pa možnost še za tovarniški sedež :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ben ga ne bo kaj veliko biksal... dečko je lepo tiho in dela, kot mora ;)

Kar pa ne pomen, da bo dosegal željene rezultate Yamahe, katere od njega letos pričakujejo. Jest osebno mislim, da je izreden pilot sam prvak po mojem mnenju ne bo nikol in bo skoz zlata sredina kot Edwards.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda so jo spoštovali lani,ker je bila pogodba že podpisana za 2011...!!! šlo se je za sezono 2012,ki so mu obljubljali do zadnjega stvari,ki jih potem niso držali.

maaa ni čist tako. da v 12 ne bodo meli treh, se je vedlo celo sezono 11. Za 2011 pa je mel Dovi klavzulo, če bo po ne vem kateri dirki v 2010, (indianapolis mi hodi po glav)i, med prvih pet v skupnen seštevku, ima zagotovleno tovarniško RCV, so ga pa prosili, če se preseli k Gresiniju, k Simoncelliju. Ampak se je uprl, in zahteval da ostane v Repsolovi garaži. Hondi se lahk upreš samo enkat, in po moje mu je blo jasno, da po 2011 zanjga tam ni več motorja.

Meni se zid, da lani ni imel enake oskrbe kot Stoner in Pedrosa. Morda je ni imel tud v 2010. Ko se je Pedrosa polomil, in je podedoval nekaj njegovih tehnikov, je Dovi vozil svoje najbolše dirke tiste sezone. Lani je bil dovolj dober, da je fino dirkal z Rossijem. Dani, Lorenzo in Stoner so bli pa daleč spredaj. Ima tudi precej drugačen set up od ostalih dveh. V mehaniki (poza in distribucija teže) in v elektroniki (on se manj zanese na zdrsno sklopko, in si pomaga z elektroniko, kar odžira bencin) Zato si z njunimi podatki ni znal kej dost pomagat.

Ne verjamem, da bo še kdaj vozu za fabriško ekipo, in ne verjamem, da bo mešal štrene Lorenzotu. Če jih bo Spiesu, bo tud Ben začel iskat nov team. Ampak dvomim. Spies je v enem intervjuju razložil, da je razlika med Tech3 in fabriško ekipo bistveno večja kot med WSBK in Tech3. predvsem kar se tiče elektronike. Tam, pa brez tovarniške ekipe na žalost nimaš kaj praskat. S temi 1000ccm stroji bo elektronika še bol pomembna, ker z 21l bencina so na nož vozili že 800ccm. . . . . Ena stvar je ziher. ZABAVNO BO :D

Edit@RVT: Spies je že bolš kot Edwards. Colin v GP ni nikoli zmagal. :(

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ben naj bo kot hoče,Dovi gor Dovi dol tisto je bilo sezono 2011 in šlo mimo.... Bomo videli kako se bo odvijalo vse skupaj to sezono v GPju pri vseh teh novostih za 2012!

Popravljeno . Popravil DXR16
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!