Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

evo miha lahko greš do hiltona po jurja pa ga obdržiš zarad mene... pa slikajta predajo denarja pa jo objavita tukaj gor... :)

hilton greš letos stavit za dva jurja? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej sezoni bo zihr en zmagu ... greste staut :P

evo, jest stavm kufe de bo zmagu tabolši!

Ja in po moje bo zmagu še zs motorjom :hooray:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha...KennyJR zdaj te pa bodo Ducatisti in fani rosija :D

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bo zmagal ker to bi pa že blo malo predolgo obdobje brez zmage za Rossija. Zaj se naj človek še nasmuča pa kaj majo vse za nardit na wroomo ki se je začel danes pol pa naj pokaže da je ded na testiranjih pa naj pri milem bogi vsaj na 0.5 sek zmanjša zaostanek te za moje pojme je upanje:D aja 0.8 sek bi tudi sprejel:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti strike v jerezu leta 2007, ki je na 6. mestu tele lestvice, je tako dobro užgal, da ga je 4 leta kasneje še 1x ponovil.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Following Sweep-gate incident at Qatar, Rossi put down the ultimatium that Sete was no longer his friend but more harrowing for the Spaniard was the voodoo proclamation that he would not win another race.

After winning the race at Sepang in Malaysia Rossi launched the 'La Rapida' cleaning service, offering possibly the best in tarmac sweeping.

In Sete res ni nikoli več zmagal. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha...KennyJR zdaj te pa bodo Ducatisti in fani rosija :D

Ah ne, ne bojo ga, ker bodo sredi sezone spoznal, da morjo spet razviti karbonski okvir :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne, ne bojo ga, ker bodo sredi sezone spoznal, da morjo spet razviti karbonski okvir :D .

Haha..iz Krbona za kurit bo šlo bolj hitro... :kva2: Hec! Rosi je CAR :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha Miha sej Hilton NI glih pred tabo objavil tega :D

Mja pa res, sem tok časa imel odgovor odprt, ker sem še nekaj drugega gledal zraven, da me je že prehitel. Vsaj noben ne bo zgrešil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri je vaš naj idol? Da se razumemo vsi so LEGENDE :hooray: http://www.motogp.co.../MotoGP+Legends

Zame John Surtees !!!! :worship: :worship: :worship:

Sicer to malokdo ve, ampak John Surtees je edini v zgodovini ki je bil prvak Moto GP, Formula 1 in zmagal na zloglasnem ISLE OF MAN.

Seveda, da so bli takrat drugačni časi in velik jih je tut v dveh kategorijah naenkrat lahko vozilo ( Agostini, Hailwood.. ) sam te tri titule je danes praktično nemogoče osvojit enemu človeku.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame John Surtees !!!! :worship: :worship: :worship:

Sicer to malokdo ve, ampak John Surtees je edini v zgodovini ki je bil prvak Moto GP, Formula 1 in zmagal na zloglasnem ISLE OF MAN.

Seveda, da so bli takrat drugačni časi in velik jih je tut v dveh kategorijah naenkrat lahko vozilo ( Agostini, Hailwood.. ) sam te tri titule je danes praktično nemogoče osvojit enemu človeku.

za Man pa nism vedu. :unsure.

Ker se precej teh pilotov jez ne morm spomnit, se mi zdi Doohan v svoji ligi. Pa ne sam zarad naslovov. Ampak kako je naslove osvojil, in kakšne poškodbe je moral kompenzirat pri tem. Tip je tako raztural, da njegovo invalidnost kar pozabimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za Man pa nism vedu.

Ker se precej teh pilotov jez ne morm spomnit, se mi zdi Doohan v svoji ligi. Pa ne sam zarad naslovov. Ampak kako je naslove osvojil, in kakšne poškodbe je moral kompenzirat pri tem. Tip je tako raztural, da njegovo invalidnost kar pozabimo.

No zdej veš ;)

http://www.iomtt.com/TT-Database/competitors.aspx?ride_id=1641&filter=S

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!