Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Upam, da dobi naslov Lorenzo, vseeno pa bom navijal za Rossija. Res bo imel težko sezono, saj ima praktično nov motor. Ampak očitno so si to želeli.

Pogrešam pa Sica. Je kar malo čudno, ko ga ni nikjer na motoGP strani videt med vsemi piloti :cry:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se enkat spat, pa bo. V Katarju se zacne ze jutri!!!

Stavim pivo da bo dePuniet s CRT nabil vsaj en zasebni prototip.

Za naslov sta, po moje in brez izrednih dogodkov, v igri samo dva. Vse ostalo pa je cista spekulacija. Navijal bom za Crutclowa :)

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebiga navijam za vse ;)

Sploh sm pa vesel če Nicky kej skup sprav :) redko sicer... :grim

Pa Edo je tud car :)

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za naslov sta, po moje in brez izrednih dogodkov, v igri samo dva. Vse ostalo pa je cista spekulacija. Navijal bom za Crutclowa :)

jest danija nebi odpisal ne glede na vse... sploh pa ena redkih sezon, ko začenja 100% pripravljen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No u bistvu je biu ze zacetk februarja... dani je bil pomojem zdrav celo zimo lih 1x do zdej x). Jst upam, da ne pade na zajfi, pa da pokaze tist kar bi mogu ze par let nazaj :-). Upam sam, da ga ne aretirajo spet, ker je prepisoval na izpitu za coln. hahaha. :-P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Sport 1(ex DSF) ob 19:00

Popravljeno . Popravil Poljachina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.sportlemon.tv/c-10.html

kva smešno predejo tele moto3 mašine :D

drgač pa vinales že na začetku kaže, da letos ni druge kot da je on prvak :P

nova grafika za čase in rezultate je pa bedna... prej mi je blo bol všeč...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja prvi trening se je kočal s kr nekaj presenečenji... no ja je res, da je mogoče še prezgodi za ugibanja, ampak prvi vtis je nekak takle...

yamaha šiba ko hudič.... tud satelitske mašine so čist v špici...

mogoče ni neke velike razlike med hondo in yamaho generalno gledano... ampak pri tako mejhnih razlikah bi yamahina premoč na zaviranju lahko kr konkretno pršla do izraza na dirkah...

sam nekak še vedno verjamem v stonerja ;) pa tud honda je le honda...

hayden je kr mal šokiral... rossi razoačaral... no ja mogoče mene niti ne.. svoje fane zagotovo...

ostalo pa kar po pričakovanjih... le bradl še ni čist notr... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajeje. jest bo stouku škatlo. Na Veetlu so fuzbal vžgali!!! FUZBAL!!!

Lani je Rossi na prvem treningu "letu" 1:56:479 in bil peti. Danes je Stoner z 1:56:474 prvi. lani je pelal 1:55:6 se mi zdi.

Po moje morajo letet vsaj 2,5 sec hitrej kot na FP1, da bomo vidli neko pravo razmerje moči.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če gledamo realno...je npr Lorenzo 3sec za svojim najbolšim časom iz let 2008. Tak da zgledajo bol švoh tele 1000ccm mašine. Upam, da bojo do nedelje malo spustili čase.

CRTji pa se lahko kosajo z Moto2 mašinami....žalostno...

Popravljeno . Popravil MilanAndonovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če gledamo realno...je npr Lorenzo 3sec za svojim najbolšim časom iz let 2008. Tak da zgledajo bol švoh tele 1000ccm mašine. Upam, da bojo do nedelje malo spustili čase.

CRTji pa se lahko kosajo z Moto2 mašinami....žalostno...

no ja mene CRTji niso neki razočaral... to je slaba pista za njih... poleg tega večino vozijo eksotični piloti.... bomo videli kako bo v jerezu, sachu itd...

sploh pa majo potencial da še napredujejo... in te dobre 3-4 sekunde niso več 6 sekund, kolikor so zaostajali na začetku... počasi bo :)

treba se je tudi zavedat, da sedaj ni več slabih GP motorjev... vsi teami so kr precej konkurenčni...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja mene CRTji niso neki razočaral... to je slaba pista za njih... poleg tega večino vozijo eksotični piloti.... bomo videli kako bo v jerezu, sachu itd...

sploh pa majo potencial da še napredujejo... in te dobre 3-4 sekunde niso več 6 sekund, kolikor so zaostajali na začetku... počasi bo :)

treba se je tudi zavedat, da sedaj ni več slabih GP motorjev... vsi teami so kr precej konkurenčni...

Po eni strani maš prav ja. Mi je pa všeč, da se je Colin približal Randyju. Bo vsaj kaj bitke še med CRTji :) Če bojo pa še na dirki obrdržali tak zaostanek za fabriškimi specialkami, niti nebomo gledali neka množična prehitevanja za krog :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem...jaz še vedno mislim da tu nekaj ne štima. Lani so na FP1 vozli 1sec hitrejše čase kot letos. Pa je bla proga malo bol hladna. Bomo vidli kaj bo FP2 danes pokazal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej časi bodo padli... kot glavni razlog za slabše čase na začetku bi jst navedel to, da s temi motorji niso vozili še na tej pisti...

lani se spomnim, da je bilo zadnje testiranje pred sezono ravno v qatarju in potem čez 14 dni se mi zdi tam tudi dirka... zato so imeli že od začetka hitre čase...

letos niso imeli kej posebej prednastavljenih motociklov in recimo stonerju so po 4ih krogih razstavili motocikel in ga ni bilo iz garaže 20 minut... mal pretiravam...

najboljše čase so vsi postavljali čisto ob koncu, potem pa je itak zmanjkalo časa...

danes bo šlo pod 1.55 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Hola,

MotoGP FP2

post-163-0-74302600-1333728368_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!