Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Po mojem bodo mogl na CRT-jih zamenjat zobnike, ker zadeva po ravnini leti celih 20km manj od GP strojev. Zgleda, da so CRT brca v temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa spet je mislu, da se mu bodo vsi kar umikal, ko bo on zapeljal na progo :BUA:

vsi se umikajo samo takrat, ko na progo zapelje #46, ker jih je strah, da slučajno ne zgubi talenta ravno v ovinku, ko bo v njihovi neposredni bližini :O :o :O

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa da mu kakšen del ne odpade iz Ducatija :)

Sezona bo očitno zelo podobna lanski, Rossi bo tam na nivoju crtjev, se bosta z Bradlom dajala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal pazi na svoj jezik...

glede na tvojo reakcijo, je moj post več kot dosegel namen ;)

res nevem, kaj sem takega napisal, da se je blo potrebno tkole napenjat...

boli, ker je rossi precej zadaj in šele 3. ducati po vrsti al kaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti Kenny si zabit k žbu...

Ej ne tko, JBG mora komplekse iz prejšnjih sezon zdravit ;). Mu pa ne morš zamerit, če bi imel motor bi se šu kdaj peljat in si ga ne bi samo na stonerja metal ;). Mi je prav zabavn in mu srčno privošim, da do tako željenega gsxr-a končno pride. Kenny keep the spirit up :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16.55

Campionato Mondiale Motociclismo

Prove

17.45

Studio Aperto

17.55

Campionato Mondiale Motociclismo

Prove

18.55

Campionato Mondiale Motociclismo

Prove

Italia uno

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človek ne more verjet, da so nekateri pri teh letih tako otročji... no ja vsak po svoje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny, glede na to kako znaš sprovocirat folk, ki te še vedno resno jemlje in secira tvoje komentarje bi ti bolj pristajal ta avatar:

Kenny-mc-cormick-1.jpg

po moje bi bilo pol manj kregarije, ker bi te začeli gledat kot drugega kennya,..... na koncu bi se jim še zasmilil :)

Nazaj na MotoGp:

Yamahe so hitre ko šus.... Hondo rešuje le Stoner....to bo zanimivo jutri....Od Rossija pričakujem več na dirki...Spies je pa dobil močno konkurenco pri Tech3 yamahi....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo, nevem, ce bo kej s tega, da bi RDP nabil kak fabriski motor. Cela sekunda zaostanka je prevec. Ne verjamem, da bi na dirki to lahko nadoknadu z 3l bencina. Kar se top speeda tice, biaggi je v sezoni 2011 bojda porabil 28 motorjev. Torej bo CRT specifikacija rsv4 agregata tezko presegala zmogljivosti SBK strojev za enkratno uporabo in neomejenim bencinom.

Kar pa se tice prvokategornikov :hmm: jaz iz videnega ne morm nic razbrat. Gume so letos drugacne, manj zdrzijo, in motorji mocnejsi. Po moje se bodo dirke odlocale v zadnjih 5-7 krogih, ko bo prisla do izraza poraba bencina in obraba gum. Komej cakam dirko.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kenny vidm tvoj podpis. "Spoštuj moje mnenje, jaz bom spoštoval tvoje in pričkanje ODPADE" ampak se mi nezdi da bi se ga držal.

Tudi ti nisi daleč od otroka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj se ..... samo tisti, ki ste za Rossija in eden, ki navija za Stonerja. Skratka, oboji ste isti, le da je prvih več in ...... drugega.

Skratka, ne bi blo slabo, da se ustvari ena tema PRCANJE MOTO GP za vse tiste, ki so bili predčasno odstavljeni od maminega ......, in jim sedaj to manjka.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj še sploh kdo navija za Rossija?

Menda že...pravi navijači ti ne obrnejo hrbta ko nisi prvi. Da si nebo kdo mislo, da navijam za VR. Jaz vedno stiskam svoje pesti za #11 :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!