Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Kaj še sploh kdo navija za Rossija?

In to z velikim ponosom, tako kot sem včasih za Rendy Mamola...( tisit mlajši takoj na google pogledat kdo je Rendy )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to z velikim ponosom, tako kot sem včasih za Rendy Mamola...( tisit mlajši takoj na google pogledat kdo je Rendy )

Da si ga bodo lažje predstavljal :

:smoke:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kenny vidm tvoj podpis. "Spoštuj moje mnenje, jaz bom spoštoval tvoje in pričkanje ODPADE" ampak se mi nezdi da bi se ga držal.

Tudi ti nisi daleč od otroka :)

jah nevem no... pa mi povej, kje jst ne spoštujem mnenja koga drugega? če pa jst neki napišem, pa žaljivke na moj račun kr letijo...

In to z velikim ponosom, tako kot sem včasih za Rendy Mamola...( tisit mlajši takoj na google pogledat kdo je Rendy )

rAAAndy ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala!

men ne deluje.. sam nek nogomet.. kje se da gledat?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene rossi preseneca. na bruhanje mi gre ko gledam +2.1sek. kako je to mogoče????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1: Lorenzo

2. Stoner

3. Crutchlow

4. Spies (padel pred koncem)

5. Hayden

.

.

.

12. Rossi

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je trenutno pač Nicky boljši :)

Ampak dirka je dirka tam je Rossi ponavad kar boljsi...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimie kvalifikacije. Upam samo da bo Spies zdržal celo dirko na motorju. Hiter je dovolj za stopničke. Honda zgleda da bo mela dosti dela letos z yamahami :D ... Lorenzo je pa lepo dobo pole nazaj :D Pedrosa je čisto zaspal danes. Rossi pa je čisto razočaral, ker glede na ostale Ducatije, sam motor ne deluje tak slabo. Bo moral res počasi v penzijo :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Barbera, Abraham ... sej res da Rossi navadno na kvalifikacijah ne blesti, ampak vseeno, več kot 2 sekundi zaostanka je ogromno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojoj.... sem ga malo opazoval, meni deluje kot ,da vozi malo v slow-motionu.... danes marsikomu ni nič jasno, največji problem pa je da njemu tudi. Motor mi ne deluje tako slab

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posteno povedano, če je Nicky sposoben peljati 5. bi moral Rossi če je kaj pravice na svetu Lorenzota in Stonerja lepo lovit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!