Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

zau mi je rossija nwm kaj ustvarja..mam obcutek da vedno bolj sam zapleta in sebe tepe nwm po mojih opažanjih se mi zdi da hayden dosti bolj tišči dučeja ko pa rossi je tko opazit ne samo po rezultatu :ninja: ... mi je pa zlo usec da zgleda stoner nebo v taki premoci yamaha zgleda superhitra :P in upam da bojo letos prave borbe vsaj za prvih 6 :P crutchlow res preseneča me res zanima kak bo jutri :kva2: nwm kaj za enemu hehe se je kr bike vžgal un pa lepo lagano kod da se nic ne dogaja hehe

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno so Rossiju naštimal motor za ravnino, vsaj tam je najhitrejši. :)

Upam, da bo pestra dirka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem si mogu ogledat kvalifikacij pa morm nek en torrent zbrskat, ker vidim, da je blo kr zanimivo vse skup... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posteno povedano, če je Nicky sposoben peljati 5. bi moral Rossi če je kaj pravice na svetu Lorenzota in Stonerja lepo lovit...

Jaz ne bi podcenjeval Nickya.. On sploh ni slab pilot, je pa eden izmed dirkačev ameriške Superbike "šole" čemur je primeren tudi stil dirkanja. Nicky morda res nikoli ni bil top of the top, je bil pa dolgo zelo blizu. Nenazadnje si človek lasti naslov svetovnega prvaka v MotoGP. V dobi 1000ccm motociklov je bil vseskozi zelo konkurenčen. Takoj po prehodu na 800ccm se je pa nekako izgubil in ni več našel stika s samim vrhom, ker ti motorji enostavno niso ustrezali njegovemu stilu vožnje..

Sicer je še prezgodaj govoriti, samo sodeč po Nickyevih izjavah, kjer je vedno poudarjal da mu veliko bolj sedejo močnejši in bolj agresivni motocikli je prehod nazaj na 1000ccm mogoče ravno tisto kar mu je v zadnjih letih manjkalo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Haydna se je nekoč govorilo oz. se govori, da je dirkač z najboljšim občutkom za plin.

Ravno tako kot se za Stonerja da je najbolj precizen dirkač na gridu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej ne podenjujem Haydna... Se vedmo navijam zanj :)

Ampak realno (glede na leta nazaj) je moja ocena prava.

Nicky je super dirkac ni pa fighter, v neposrednem boju če je treba mal odrint koga ni tolk agresiven kot nekateri drugi.

Drgac pa itak njemu ustreza moč pa napočez čev ovink :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če strnim vse skupaj:

- Gume z vgrajeno degradacijo, zakaj že (upram, da se kdo ne polomi zaradi tega)?

- Ducati ne zgleda slab motor, Rossi zadnji od prototipov, torej v kolikor letos ne bi bilo CRT-jev bi bil zadnji v vrsti. Prav gotovo boli! In sedaj se je pokazalo tudi, da Rossi ne dela motorjev in da zato drugi zmagujejo, ker letošnje Yamahe definitivno ni sestavljal on.

- Yamahe superiorne. Zgleda, da je motor res dober, da še sateliti vozijo pri vrhu. Stoner se verjetno praska po glavi, kje so zašuštral. Ja, bo treba delati malo bolj kot so mislili, drugače bodo Yamaham gledali v Akrapoviče :).

- CRT pa pričakovano. Delali bodo gužvo na pisti, letos dvomim, da bodo sposobni prehiteti kak prototip.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bikez letos moramo vzet v zakup, da so vsaj sedaj na prvi dirki satelitski motorji enaki tovarniškim. Samo Gresini Honde imajo Showa vzmetenje namesto Ohlinsa katerega imajo ostale Honde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nicky je super dirkac ni pa fighter, v neposrednem boju če je treba mal odrint koga ni tolk agresiven kot nekateri drugi.

Edinkrat, ko sem jaz videl haydna zares dirkat je bilo v valenciji 2006 in mislim, da bi takrat gladko dobil tisto dirko, ce bi bilo to potrebno...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj rossi ni bil slab... nabil je vse crtje :grim

aja do penzije navijam za dohtara.... ko bo nehal vozit neham gledat moto gp........

ker f1 ne gledam vec odkar je odsel senna :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj rossi ni bil slab... nabil je vse crtje :grim

aja do penzije navijam za dohtara.... ko bo nehal vozit neham gledat moto gp........

ker f1 ne gledam vec odkar je odsel senna :closedeyes:

Ja pol bo pa počas cajt,da nehaš gledat tud moto gp,ker Rossi je svoje odvozil,dvomim da bo še kdaj mešal štrene pri vrhu!

Saj nič ne rečem kapo dol pred njim,kar je osvojil in težko ga bo kdo presegel,ampak izteka se čas,da bi še naprej počival na starih lovorikah in počasi bo konec izgovorou,da motor ni konkurenčen,sploh če ga Niky nabije na kvalifikacijah za debelooooo sekundo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne gledam več pozicije/Qulifikacije, ampak v kateri vrsti je dirkač, in kdo je pred njim na štartu. Pri WSBK se je lepo videlo, da števika na štartni poziciji malo zavede končni rezultat dirke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz zadevo vidim malo drugače. Rossijeva ekipa in predvsem on so narekovali razvoj novega GP12. Z njim je Ducati postal bolj vozen dirkalnik in takšen ustreza tudi drugim. Sedaj lahko tudi ostali dosegajo boljše rezultate z njim. Stoner tega ni znal oziroma mu pri Ducatiju tega niso omogočili. Resnica je verjetno nekje vmes.

Kar je Rossija odlikovalo v sezonah ko je bil dominanten je to, da je znal (z svojo ekipo seveda) najti in iztisniti nekaj več kot ostali. Sedaj poskuša isto, ampak mu ne uspeva več. In ravno to iskanje ga je tudi tokrat pripeljalo na 12 mesto. Je pač tak tip, da mu je važna le zmaga. Raje reskira kot pa je peti ali šesti. Za dirko bodo zagotovo nastavili motor kot ga ima Hayden in bo verjetno peljal hitreje kot na kvalifikacijah. Nobeden od preostalih dirkačev na Ducatiju ga ne bo šimfal, ker vedo da so vsi profitirali z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet 3x na leto dž in enkrat ravno takrat ko je dirka x)

očitno bomo spet dirkali jutri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bautista je ze zaključu ogrevanje natleh...

ajga nauš vrjeu... NI :D

je odpeljal še en krog :D pa je še dobro kazal da bo dohtarja pihnil, no pa potem ni bilo nič iz tega :/

drugač pa stoner prepričljivo... vsaj kar se tiče lorenza... dani se pojavil iz nenada na vrhu... zna biti zanimivo, sploh če bo dani dobro štartal :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bautista je ze zaključu ogrevanje natleh...

Rossi pa u qurcu :D. 2:0 za bautisto hehe.

Moto3! Rock'n'roll!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!