Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Uffff whiners whine :P

(glede na novinarsko)

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja...Casey je vsaj priznal da fizično ni dovol pripravljen...Spies pa je zgleda mel probleme s sprednjim koncem...bo treba še uradno prebrat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner povedal, da je fizično premalo pripravljen. Yamahe hitre, Lorenzo grize do konca, Rossi popolnoma razočaral, Pedosa ni za odpis. Spektakel bo verjetno v podobenm vrstnem redu kot lansko leto. CRT pa vozjo po svoje oz. svojo dirko.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stonerju lahko gre ne vem kako dobro pa bo vedno nekaj kaj mu ni pasalo oziroma kaj mu je preprecevalo da bi bil se hitrejsi. je vodil dirko ampak je ze na zeacetku imel probleme z rokami bedne so to men.dobro se je vidlo da je stonera odnašalo veliko več kot lorenza in pedroso proti koncu dirke.

za rossija pa ne vem kaj naj recem sploh. :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vlogo za zmago je odigrala guma ne motor

gume majo vsi iste,in vsi morejo z njimi odpeljat celo dirko,je pa odvisno od dirkača,kako grob je z gumami..in stoner bo tko kot je njegovi navadi zdaj sam jamral kako so samo njega zjebali z novimi gumami :grim ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Decko se pac pozna, pa pove kaj mu ne gre....kaj je to tazga? :grim Rossi je pa res razocaral....Prevec si zeli uspeha, pa ga je nervoza pokopala. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gume majo vsi iste,in vsi morejo z njimi odpeljat celo dirko,je pa odvisno od dirkača,kako grob je z gumami..in stoner bo tko kot je njegovi navadi zdaj sam jamral kako so samo njega zjebali z novimi gumami :grim ..

Kaj pa če bi naredili še takšne gume, da bi se cirkus začel dogajati že po tretjem krogu? Mislim, da ta zdeva z gumami nima smisla, IMHO je celo nevarna. To, da zmaga guma in ne šofer, je pisanje pravil nekomu na kožo. Dejstvo je, da je važno kdo je hitrejši, ne pa da ga pri tem ovirajo gume, če je možno narediti takšne gume, da gume niso problem. Mislim, da vsi želimo gledati power saljde in bolj atraktivne dirke, ne pa da bodo zadevo spet porihtal z elektroniko. In v bran Stonerju se je postavil tudi Randy Mamola. Njegove besede so bile, da je cenejše narediti dobre gume, kot pa da bodo sedaj spret vsi metali denar v elektroniko, ki bo šparala gume. "Pa tako so govorili kako zmanjšat stroške :)"

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa kot je reku manager Simoncellia in se parih, da Rossi in Dukati nista kompatibilna.Pač kombinacija ki ne gre skupi. Na žalost.

Drgač pa se je prvenstvo šele začelo in verjamem da se bo še marsikaj spremenilo. Važn da bo zanimiv za gledat :9

Popravljeno . Popravil jozexj6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi naredili še takšne gume, da bi se cirkus začel dogajati že po tretjem krogu? Mislim, da ta zdeva z gumami nima smisla, IMHO je celo nevarna. To, da zmaga guma in ne šofer, je pisanje pravil nekomu na kožo. Dejstvo je, da je važno kdo je hitrejši, ne pa da ga pri tem ovirajo gume, če je možno narediti takšne gume, da gume niso problem. Mislim, da vsi želimo gledati power saljde in bolj atraktivne dirke, ne pa da bodo zadevo spet porihtal z elektroniko. In v bran Stonerju se je postavil tudi Randy Mamola. Njegove besede so bile, da je cenejše narediti dobre gume, kot pa da bodo sedaj spret vsi metali denar v elektroniko, ki bo šparala gume. "Pa tako so govorili kako zmanjšat stroške :)"

povedat sm hotu d je za vse enako,in ne,ne zmaga guma,pač pa voznik in moštvo ki nastavi motor za take gume,isti klinac je pr bencinu,ga je kolkr ga je in to morjo met za celo dirko,za vse enako,kaj pa potem čarajo da pridejo skoz je pa njihova stvar..dejstvo je da je dirka dolga 22 krogov al 21..ne pa 15...in to za vse z istimi gumami :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka sem šele dej doma!! A kdo ve kje bi se dal zvrtat posnetek al pa če bo ponovitev kje?? Pa so čist nori s tem avtorstvom al kaj? Ni dovolj cekina od reklam pa udri po siromaku!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi naredili še takšne gume, da bi se cirkus začel dogajati že po tretjem krogu? Mislim, da ta zdeva z gumami nima smisla, IMHO je celo nevarna. To, da zmaga guma in ne šofer, je pisanje pravil nekomu na kožo. Dejstvo je, da je važno kdo je hitrejši, ne pa da ga pri tem ovirajo gume, če je možno narediti takšne gume, da gume niso problem. Mislim, da vsi želimo gledati power saljde in bolj atraktivne dirke, ne pa da bodo zadevo spet porihtal z elektroniko. In v bran Stonerju se je postavil tudi Randy Mamola. Njegove besede so bile, da je cenejše narediti dobre gume, kot pa da bodo sedaj spret vsi metali denar v elektroniko, ki bo šparala gume. "Pa tako so govorili kako zmanjšat stroške :)"

stoner ni niti enkrat omenil gum, ampak je razlog za izgubo vodstva omenil bolečine in svojo nepripravljenost. Priporočam ti, da ne vzameš za sveto vsega, kar naša komentatorja poveta.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner ni niti enkrat omenil gum, ampak je razlog za izgubo vodstva omenil bolečine in svojo nepripravljenost. Priporočam ti, da ne vzameš za sveto vsega, kar naša komentatorja poveta.

se kdo sploh lahko 2 kekca poslusa :grrr

Sport 1...... :OK:

ze v startu sta dejala da bo jlo.... nahcal stonerja....

aja upam da bo v nadaljevanju tako napeto in ce stoner rabi mogce osebnega trenerja da ga v red spravi... priporocam vitja.si :OK:

glede rossija.... do smrti ga podpiram pa ce bo za vsemi crtji vozil.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kaj je Spies danes delal...

posledica vcerajsnega padca......

vsaj tako pravi v svoji objavi na twiterju.... broken bike ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner ni niti enkrat omenil gum, ampak je razlog za izgubo vodstva omenil bolečine in svojo nepripravljenost. Priporočam ti, da ne vzameš za sveto vsega, kar naša komentatorja poveta.

To vem, sem napisal že prejšnji post. Samo to, da vgrajujejo gume, ki namenoma začnejo zgubljati grip pa tudi ni OK. Vsi želimo imeti top robo (če že naša roba delno izhaja iz moto GP-ja), kdo od nas bi si želel gume, ki začnejo zgubljati grip. Me prav zanima kater proizvajelec bi imel jajca to napisati nam kupcem, da njihove gume nemensko začnejo izgubljati grip. Jaz takšnih namreč ne bi kupil :grrr , lahko pa da jim imam, samo ne vem :glare: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede rossija.... do smrti ga podpiram pa ce bo za vsemi crtji vozil.... :grim

A nisi imel rad Simončelija, navijal za njega, ker je naslednik in prijatelj Rossija? Zgleda, če je res, kar se govori, da je imel nekdo figo v žepu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tale naša tv pa jebene reklame. :BUA: Pa samo za kremce,tampončke in vanish :glare: . Kaj bo to men

Hahahaha! Pol nism edini ki je to opazil :lol: , aja pa vložke si pozabil omenit hahaha :lol1:.

So rekli, da je "baje" MotoGP zelo zanimiv za ženske, zaradi "lušntih" motoristov (z izjemno debelo denarnico hahaha), sploh takšne kot jo ima Randy :lol: .

Sicer pa zanimivi dirki :). Glavna vtisa: Marquez grda poteza :nono::bum: , Lorenzo lepo odpeljano! :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se kdo sploh lahko 2 kekca poslusa :grrr

Sport 1...... :OK:

ze v startu sta dejala da bo jlo.... nahcal stonerja....

aja upam da bo v nadaljevanju tako napeto in ce stoner rabi mogce osebnega trenerja da ga v red spravi... priporocam vitja.si :OK:

glede rossija.... do smrti ga podpiram pa ce bo za vsemi crtji vozil.... :grim

Ja nemščina je pa še večji sranje. pa tud reklam k dreka

Popravljeno . Popravil jozexj6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavn da je Marquez zmagu :grim

Že, že ampak prav v duhu fair playa pa vseeno ni bilo tisto njegovo izrivanje Švicarja na rob steze ... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vem, sem napisal že prejšnji post. Samo to, da vgrajujejo gume, ki namenoma začnejo zgubljati grip pa tudi ni OK. Vsi želimo imeti top robo (če že naša roba delno izhaja iz moto GP-ja), kdo od nas bi si želel gume, ki začnejo zgubljati grip. Me prav zanima kater proizvajelec bi imel jajca to napisati nam kupcem, da njihove gume nemensko začnejo izgubljati grip. Jaz takšnih namreč ne bi kupil :grrr , lahko pa da jim imam, samo ne vem :glare: .

ne začnejo ga izgubljat namenoma, ampak ga izgubljajo, ker so narejene tako, da se v primerjavi z lanskimi (ki bi lahko zdržale 3 dirke) veliko hitreje ogrejejo in jih je tudi lažje obdržat na optimalni temperaturi.... in to je bolj varno kot gume iz preteklih let, ki so potrebovale predolgo časa, da so se ogrele na optimalno temperaturo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!