Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Pišuka sem šele dej doma!! A kdo ve kje bi se dal zvrtat posnetek al pa če bo ponovitev kje?? Pa so čist nori s tem avtorstvom al kaj? Ni dovolj cekina od reklam pa udri po siromaku!! :BUA:

Tukaj je posnetek pa si ga prenesi, videl samo zaključek dirke in me je Lorenzo prijetno presenetil, Honde še vedno močne, za Rossija pa upam, da se mu obrne na bolje (držim pesti), saj si zasluži...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to z velikim ponosom, tako kot sem včasih za Rendy Mamola...( tisit mlajši takoj na google pogledat kdo je Rendy )

če si bil tak strašen navijač bi verjetno vedel da je Randy in ne Rendy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so starostne omejitve za dirkače po razredih -spodnja-zgornja meja. Vem, da je za Moto3 zgornja meja 28 let oz. 25 za prvič, kako pa je s spodnjo?

Mimo grede: prav divja dirka moto2 - formula 1 proti temu zgleda kot šah proti hokeju - tam se zmagovite poteze dogajajo v glavah.

spodnja meja pri Moto3 je 16 let, pred tem Redbull rookie cup vozijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne začnejo ga izgubljat namenoma, ampak ga izgubljajo, ker so narejene tako, da se v primerjavi z lanskimi (ki bi lahko zdržale 3 dirke) veliko hitreje ogrejejo in jih je tudi lažje obdržat na optimalni temperaturi.... in to je bolj varno kot gume iz preteklih let, ki so potrebovale predolgo časa, da so se ogrele na optimalno temperaturo

končno je nekdo dobro poslušal in pravilno razumel, sem mislil da sem edini

LP bajsi

Glede Stonerjeve nepripravljenosti.... fant je povedal da je dal gor nove rokavice in da so bile malenkost tesne, še neudelane in se mu je pojavil "underarm muscle pump" po domače povedano krči v desni podlahti, niso posledica fizične nepripravljenosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je na razpotju. Konja naj zamenja.

Ali so kje številke o vloženih fin. sredstvih med seboj različnih ekip v smeri razvoja motocikla za prihodnje sezone? Npr. 2009 v 2010 ali 2011 v 2012,.....

IMO: Rossi ne more v dveh sezonah zgubiti "tač", da ne bi mogel voziti vsaj v top poziciji najboljših 5, razumel bi da ima CRT moped ali pol-tovarniško ekipo. To so buče, da je zanj cajt za penzijon, vsi ostali dirkači niso, toliko napredovali oz niso toliko mlajši ali bolje fit, to je že VR dokazal na testiranjih, ko je bil eden med top vozniki v številu krogov.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobre dirke v vseh razredih, odličen start sezone.

Stoner sam je povedal, da gume niso bile problem in da je imel težave z ''arm-pumpom''. Zdej, če vi veste bolje od njega, potem je skrajn čas da se usedete na avion in potrkate pri Hondi, in poveste da znate boljše.

Marquez kar malo na hard mimo Luthija, bi lahko kakšen cm več pustil, ker tako so se že dogajale grde reči.

Rossi in Ducati? Če bo tale ''sanjska'' poroka zdržala do konca sezone po tistem kar je včeraj povedal, bo kar dosežek.

Trdim, da je še vedno problem agregat z 90 stopinjskim kotom med valji, ker je prevelik za ustrezno umestitev v okvir in obtežitev sprednjega kolesa, kar rabi Rossi.

80 sekund je davno mimo in Burgessu vedno bolj diši posedanje na domači verandi, se mi zdi...

Hayden izkorišča moč tisočaka in zavija z zadnjim kolesom, zato pravi da je to najboljši Ducati doslej. Rossi tako ne zna in se vozi zadaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobre dirke v vseh razredih, odličen start sezone.

Stoner sam je povedal, da gume niso bile problem in da je imel težave z ''arm-pumpom''. Zdej, če vi veste bolje od njega, potem je skrajn čas da se usedete na avion in potrkate pri Hondi, in poveste da znate boljše.

Marquez kar malo na hard mimo Luthija, bi lahko kakšen cm več pustil, ker tako so se že dogajale grde reči.

Rossi in Ducati? Če bo tale ''sanjska'' poroka zdržala do konca sezone po tistem kar je včeraj povedal, bo kar dosežek.

Trdim, da je še vedno problem agregat z 90 stopinjskim kotom med valji, ker je prevelik za ustrezno umestitev v okvir in obtežitev sprednjega kolesa, kar rabi Rossi.

80 sekund je davno mimo in Burgessu vedno bolj diši posedanje na domači verandi, se mi zdi...

Hayden izkorišča moč tisočaka in zavija z zadnjim kolesom, zato pravi da je to najboljši Ducati doslej. Rossi tako ne zna in se vozi zadaj.

od vrhunskega sportnika se pricakuje vrhunska fizicna pripravljenost... na pa da joce da ga podlahtnice bolijo.......

lorenzo se je 2 sezoni nazaj polomljen vozil pa pedro tudi lansko.........

ko ima nekoga za vratom.... je takoj psiholosko nestabilen....

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od vrhunskega sportnika se pricakuje vrhunska fizicna pripravljenost... na pa da joce da ga podlahtnice bolijo.......

lorenzo se je 2 sezoni nazaj polomljen vozil pa pedro tudi lansko.........

ko ima nekoga za vratom.... je takoj psiholosko nestabilen....

no na začetku pokomentiram tole tvoje... samo toliko da veš, da je tale jokica tvojega super asa, na njegovem super motorju, ki ga je sam naredil, premagala za 7 mest in pou minute... še dobro da je abraham odstopil, ker če ne, bi bil nabit iz strani vseh ducatijev :O

glede dirke pa.. čestitke lorenzu, dobro je odpeljal, čeprav pedrosa ni bil nič počasnejši, samo vidi se mu, da pedrosa zelo težko prehiteva... ne samo lorenza. ki ga je z yamaho zelo težko prehiteti, ampak nasploh... in mislim da ga je prav to včeraj stalo zmage...

stoner je bil hiter, ampak ni zdržal do konca, zdej zakaj ni, mi niti ni tolk pomembno... upam da naslednič bo, ker počasen ni :)

drugače pa je dirka minila brez kakšnih posebnih presenečenj... cal je pokazal da je iz pravega testa... :)

upam da hayden v nadaljevanju sezone pokaže še več in da navduši na kakšni dirki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem arm-pumpa naj ne bi bila težava fizične pripravljenosti, pravzaprav se menda še poslabša če si bolj natreniran.

valda...... pomojem pretreniranost :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no na začetku pokomentiram tole tvoje... samo toliko da veš, da je tale jokica tvojega super asa, na njegovem super motorju, ki ga je sam naredil, premagala za 7 mest in pou minute... še dobro da je abraham odstopil, ker če ne, bi bil nabit iz strani vseh ducatijev :O

glede dirke pa.. čestitke lorenzu, dobro je odpeljal, čeprav pedrosa ni bil nič počasnejši, samo vidi se mu, da pedrosa zelo težko prehiteva... ne samo lorenza. ki ga je z yamaho zelo težko prehiteti, ampak nasploh... in mislim da ga je prav to včeraj stalo zmage...

stoner je bil hiter, ampak ni zdržal do konca, zdej zakaj ni, mi niti ni tolk pomembno... upam da naslednič bo, ker počasen ni :)

drugače pa je dirka minila brez kakšnih posebnih presenečenj... cal je pokazal da je iz pravega testa... :)

upam da hayden v nadaljevanju sezone pokaže še več in da navduši na kakšni dirki :)

moj super as je 9x pokazal vsem da je bil naboljsi..... kar bodo ostali se najmanj 7x morali ponovit....

mislim da ta argument zadostuje.....

nikoli nisem rekel da stoner ni hiter.....

honda je pokazala koliko je hitrejsa na ravnini od yamahe.....

ampak mislim da je lorenzo zabil 1 kolicek........ ce bo sledilo se z 2 in 3....... se zna zgodit....... sindrom nenadnih akutnih obolenj...

driska..... slabosti.......... itn.....

aja kenny reterdiranec si in vedno bos..... tak zdaj si pa potegni prst iz riti in se zbudi.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje, pozabljate na Bradla, ki je tudi novopečen...tista ekipa 4ih ki jo je kr dolgo dovu tudi ni kar tako...Vale me je malo razočaral, po drugi strani pa spet ne. Ko je iz 10ega padel na 12sto mesto je zgledalo kakor da bo parkiral v bokse. Sploh pa ti naši komentatorji takoj...rossi je obupal blablabla. Bo tudi on prišel nazaj, če ne prej drugo sezono z drugo mašino.

Nikoli ne bom pozabu članka iz Motorista, ko je novinar preizkusil takrat Rossijevo Yamaho ter Stronerjevega Ducatija. Govoril je o povsem različnem stilu vožnje. Večkrat je omenil da yamaha lepo uboga, duče pa vsaketolko neubogljiv in nesiguren. Tako da po eni strani zastopim Rossija da se ne zastopi z ducatijem, po drugi spet ne...če je dosedaj ukrotil vse zveri pod ritjo bi moral tudi makaronarja. Upam da mu uspe ujeti ritem!

Kar se pa tiče same dirke...moto2 je bila vrhunska dirka če mene vprašate. V samem odspredju jih je bilo 10! Prehitovanja na kilo! GP pa je bil standard...trjica čisto v odspredju, pol dolgo nč, pol še manjša skupina, pol CRT. Hvala bogu sta dirko rešla Pedrosa in Lorenzo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si bil tak strašen navijač bi verjetno vedel da je Randy in ne Rendy

Opravičujem se vse, ki jih je zmotila moja napaka pri tipkanju. Močno upam, da vsi, ki ste tako natančni in pikolovci, da se vam nikoli ne zgodi tipkarski škrat.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če je stoner malo preveč pestoval dojenčka...

stari enzo, pred več kot 40 leti rekel, ko se dirkač oženi je takoj pol sekunde počasneši

ko dobi otroka pa celo sekundo... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj super as je 9x pokazal vsem da je bil naboljsi..... kar bodo ostali se najmanj 7x morali ponovit....

mislim da ta argument zadostuje.....

nikoli nisem rekel da stoner ni hiter.....

honda je pokazala koliko je hitrejsa na ravnini od yamahe.....

ampak mislim da je lorenzo zabil 1 kolicek........ ce bo sledilo se z 2 in 3....... se zna zgodit....... sindrom nenadnih akutnih obolenj...

driska..... slabosti.......... itn.....

aja kenny reterdiranec si in vedno bos..... tak zdaj si pa potegni prst iz riti in se zbudi.........

ja no sej si pameten... retardiranec bom pa itak, dokler bo rossi za stonerjem, ker do takrat boš svoj ranjeni ego celil na meni... aja no sej to bo pa itak VEDNO!

s telimi naslovi se obremenjuješ kot z velikostjo penisa... tisti, ki teh problemov nimamo, nam je čisto vseeno kolikokrat je bil kdo prvak... važno da gledamo naše v ospredju... ti se pa kr tolaži s temi naslovi...

kako hiter je šele ducati po ravnini... le zakaj so potem na zadnjih mestih? :O kaj ma veze, kolk je honda hitrejša po ravnini, če je yamaha itak top na zaviranjih... sam sej od tebe ćlovek nebo pričakoval, da bi videl obe stvari, ampak itak samo tisto, ki je tebi v korist...

raje pazi, da rossi ne začne driskat... sam sej počasi se bo kr navadil na uvrstitve izven 10 ;)

kaj pa če je stoner malo preveč pestoval dojenčka...

stari enzo, pred več kot 40 leti rekel, ko se dirkač oženi je takoj pol sekunde počasneši

ko dobi otroka pa celo sekundo... :kva1:

so ga na poptv spraševali če je res tako :D je rekel, da se o tem pogosto govori, ampak da ne drži... da če preveč razmišljaš o tem, lahko sicer pusti posledice... ampak zgleda se mu gladko jebe... haha :D

itak je bil najhitrejši na pisti, samo ne celo dirko ;) tko da ja... preveč je pestoval, pa ga rokice bolijo ;) ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je profesionalec, se mu takšna napaka ne bi smela zgoditi. Mislim na Stonerja in njegove rokavice

lp A

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja kenny reterdiranec si in vedno bos..... tak zdaj si pa potegni prst iz riti in se zbudi.........

LMFAO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opravičujem se vse, ki jih je zmotila moja napaka pri tipkanju. Močno upam, da vsi, ki ste tako natančni in pikolovci, da se vam nikoli ne zgodi tipkarski škrat.

zatipkal my ass, bluziš, hočeš se kao "old school kurčit" pa si malo sfalil, če bi bil resnični fan te diskusije ne bilo, jaz nikoli nisem zanj navijal pa vem kako mu je ime. Ti si pa nekaj o njem in njegovi legendarnosti nekaj enkrat slišal pa bi zdaj rad hruške prodajal

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokrkol Rossi bo zgleda meu res "popolno" kariero. Od sužnja in podložnika pa vse do kralja in pol spet nazaj v suženjstvo. Res bo zgleda mogu čez dat v svoji karieri tko nebesa k peku in zgleda že more bit tko, da se vse nek pol zgliha. Kokr je Hondi dokazal, da je kljub njihovi superiornosti še vedno bolj pomemben voznik od motocikla se je tukaj začela zgodba obračat. Čeprou jest osebno mislm, da je Rossi mal zgubu z leti svojo ostrino in, da tut z Lorenzovo Yamaho al pa Stonerjevo Hondo nebi bil višje od 3.mesta. Žal tak je ta proces staranja in za vsakega je prišla zamenjava in tut žal za našega Rossija bo ali pa je že prišla. Potih upam, da se motm in pustimo času čas sam realnost je neusmiljena

Kokr kaže in se govori bo ta " sanjska poroka" res šla v franže in že vidim scenarij. Rossi taktizira, nabira točke in še kr upa na čudež, ki ga po vsej verjetnosti res ne bo. No in in sred sezone k zna že met dogovorjen kakšen prestop in k bo uzad v prvenstvu, bo preostal še par dirk na katerih bo začeu vozit na vse ali nič, ker prvenstvo bo izgubljeno, pogodbo bo imel v žepu in sam še par zadnjih dirk z Ducatijem in dirkal bo le še za vsako zmago posebaj in to zna bit zlo zanimiv za gledalce, njega pa pomoje zna spet mal bolet :D

Drgač pa dobra dirka in lepo presenetu Pedrosa, ki zna tut bit zelo pri vrhu v Jerezu in škoda za Spiesa k ga res skoz neki tepe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, zgubili ste stik z realnostjo... tole vse skup ni ven nicemur podobno.... Pa opravicilo izjemam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opravičujem se vse, ki jih je zmotila moja napaka pri tipkanju. Močno upam, da vsi, ki ste tako natančni in pikolovci, da se vam nikoli ne zgodi tipkarski škrat.

zatipkal my ass, bluziš, hočeš se kao "old school kurčit" pa si malo sfalil, če bi bil resnični fan te diskusije ne bilo, jaz nikoli nisem zanj navijal pa vem kako mu je ime. Ti si pa nekaj o njem in njegovi legendarnosti nekaj enkrat slišal pa bi zdaj rad hruške prodajal

Vseved in nezmotljivi še enkrat se ti opravičujem, če te je moje pisanje zmotilo........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če je stoner malo preveč pestoval dojenčka...

stari enzo, pred več kot 40 leti rekel, ko se dirkač oženi je takoj pol sekunde počasneši

ko dobi otroka pa celo sekundo... :kva1:

ja no sej si pameten... retardiranec bom pa itak, dokler bo rossi za stonerjem, ker do takrat boš svoj ranjeni ego celil na meni... aja no sej to bo pa itak VEDNO!

s telimi naslovi se obremenjuješ kot z velikostjo penisa... tisti, ki teh problemov nimamo, nam je čisto vseeno kolikokrat je bil kdo prvak... važno da gledamo naše v ospredju... ti se pa kr tolaži s temi naslovi...

kako hiter je šele ducati po ravnini... le zakaj so potem na zadnjih mestih? :O kaj ma veze, kolk je honda hitrejša po ravnini, če je yamaha itak top na zaviranjih... sam sej od tebe ćlovek nebo pričakoval, da bi videl obe stvari, ampak itak samo tisto, ki je tebi v korist...

raje pazi, da rossi ne začne driskat... sam sej počasi se bo kr navadil na uvrstitve izven 10 ;)

so ga na poptv spraševali če je res tako :D je rekel, da se o tem pogosto govori, ampak da ne drži... da če preveč razmišljaš o tem, lahko sicer pusti posledice... ampak zgleda se mu gladko jebe... haha :D

itak je bil najhitrejši na pisti, samo ne celo dirko ;) tko da ja... preveč je pestoval, pa ga rokice bolijo ;) ;)

Verjemi, da je kar nekaj na tem. To boš videl najprej, ko si nabaviš tako željeni GSX-R 1000 in potem še vsadiš korenje pa boš videl razliko v pogumu na motorju. Ko otroci zrastejo, se pa nekaj malega spet vrne nazaj... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemi, da je kar nekaj na tem. To boš videl najprej, ko si nabaviš tako željeni GSX-R 1000 in potem še vsadiš korenje pa boš videl razliko v pogumu na motorju. Ko otroci zrastejo, se pa nekaj malega spet vrne nazaj... :grrr

BTW

Stoner se je poročil januarja 2007 in potem zmagal prvenstvo. Tako da to ne drži vedno in pri vseh. Mogoče je pa bil v 2007 pol sekunde počasnejši ampak ima zgleda še toliko fore da je vseeno z lahkoto postal prvak. Mogoče bomo morali počakati dokler ne bo imel 5 otrok in bo dobil še kaki 2 sekundi na krog :)

Popravljeno . Popravil LRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!