Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Ker dvomim, da bi uspeli proplus prepričati, da umakne reklame.. možnost pa po mojem mnenju je, da oglase umaknejo na kakšen rob slike ali pa jih interaktivno vključijo, kot je to na sport tv?(nisem prepričan), kjer se reklame tekom nogometnih tekem prikazujejo sicer bolj pogosto, kot normalne reklame ampak nekaj v stilu twitter postov ali pa prehodov čez glavni stream.

Razmišljam, da bi odprl novo temo, kamor bi vpisali vse produkte/storitve, ki se oglašujejo v času dirke in jih "kao" prenehali uporabljat/kupovat. Nato pa bi ta seznam/temo poslali vsem, ki ponujajo te izdelke/storitve, rekoč da jih "ne uporabljamo" zaradi tega, ker se prikazujejo na napačen način ob napačnem času. Ti bi potem (v kolikor, jim je cca 10k potrošnikov, kolikor je uporabnikov motosveta kaj dragih), "prisilili" proplus, da prične reklame prikazovat na drugačen način.

Ali pa poskusimo, kar frontalni "napad" in na proplus sporočimo, idejo? Najprej je potrebno seveda vedeti, kaj ostali menite o tem načinu prikazovanja reklam.

Bom poiskal kak primer.

Torej kaj menite?

Popravljeno . Popravil exe`FZS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker dvomim, da bi uspeli proplus prepričati, da umakne reklame.. možnost pa po mojem mnenju je, da oglase umaknejo na kakšen rob slike ali pa jih interaktivno vključijo, kot je to na sport tv?(nisem prepričan), kjer se reklame tekom nogometnih tekem prikazujejo sicer bolj pogosto, kot normalne reklame ampak nekaj v stilu twitter postov ali pa prehodov čez glavni stream.

Razmišljam, da bi odprl novo temo, kamor bi vpisali vse produkte/storitve, ki se oglašujejo v času dirke in jih "kao" prenehali uporabljat/kupovat. Nato pa bi ta seznam/temo poslali vsem, ki ponujajo te izdelke/storitve, rekoč da jih "ne uporabljamo" zaradi tega, ker se prikazujejo na napačen način ob napačnem času. Ti bi potem (v kolikor, jim je cca 10k potrošnikov, kolikor je uporabnikov motosveta kaj dragih), "prisilili" proplus, da prične reklame prikazovat na drugačen način.

Ali pa poskusimo, kar frontalni "napad" in na proplus sporočimo, idejo? Najprej je potrebno seveda vedeti, kaj ostali menite o tem načinu prikazovanja reklam.

Bom poiskal kak primer.

Torej kaj menite?

Da šotoriš pred borzo?

Stvar je simpl. Brez reklam ni prenosa. Če je tako neznosno, kupi si dostop na motoGp, ne pa Proplusu podit še tistih nekaj sponzorjev ki to zadevo omogočajo. Se ti ne zdi?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz gledam dirke na Sport1 (hvala staršem za znanje nemščine) in ob njihovih reklamah, ki niso nič krajše in tudi fullscreen, preklapljam na A kanal. Ponavadi jim rata tako da niso usklajeni in ne zamudim nič.

No če pa imam ne-nemškogovoreč obisk pa pač delam obratno. Pop je res grozen z reklamami nasploh, tudi med filmi, ampak kaj češ, spremenit tega ne moreš, če pa ne bo oglaševalcev pa bodo ukinili prenose - to ste lahko sigurni.

Ker pa ravno renoviram hišo si bom kmalu vse inštalacije in ostalo naredil tako, da bom lahko računalnik priklopil na TV v dnevni ali na vrtu za poletne motoGP piknike - potem pa pade naročnina na motogp.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da šotoriš pred borzo?

Stvar je simpl. Brez reklam ni prenosa. Če je tako neznosno, kupi si dostop na motoGp, ne pa Proplusu podit še tistih nekaj sponzorjev ki to zadevo omogočajo. Se ti ne zdi?

Točno tako.

Sicer sam imam sedaj drugo sezono kupljen dostop na motogp.com in vam povem: vredno poslednjega centa! Nobenih reklam, solidna komentatorja ter ogled v HD 720p.

V kolikor bi komentirala Toby&Julian, bi bil pripravljen plačati še več.. 15 let spremljanja na Eurosportu dvigne nivo zahtevnosti gledalca .)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker pa ravno renoviram hišo si bom kmalu vse inštalacije in ostalo naredil tako, da bom lahko računalnik priklopil na TV v dnevni ali na vrtu za poletne motoGP piknike - potem pa pade naročnina na motogp.com

to je to :D vse za motoGP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz gledam motorje (in formulo1) na italjanski televiziji.

Motorji so na Italia1 in Italia2 (MEDIASET), ko so reklame preklopijo v PIP način in tako ne zamudiš praktično ničesar.

Formulo1 pa prenaša RAI.

Je gledljivo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da šotoriš pred borzo?

Stvar je simpl. Brez reklam ni prenosa. Če je tako neznosno, kupi si dostop na motoGp, ne pa Proplusu podit še tistih nekaj sponzorjev ki to zadevo omogočajo. Se ti ne zdi?

Mogoče nisem dosti razločno opisal, nisem za ukinitev reklam ampak za to, da se prikazujejo na drugačen način. ProPlusu pa glede na monopol pri nas ni ravno treba skrbet za sponzorje, kaj meniš? Vse skupaj sem predlagal, ker je že nekaj uporabnikov višje bentilo, čez reklame in ker tudi meni niso všeč. Jebiga, mogoče pa res ni bila najboljša ideja.

..še dobro, da na netu obstajajo black streami (tudi v 720p), ampak meni sta za razliko od nekaterih gaber in skubic všeč. :)

edit:

Motorji so na Italia1 in Italia2 (MEDIASET), ko so reklame preklopijo v PIP način in tako ne zamudiš praktično ničesar.

Tudi kaj takega sem imel v mislih, en mali okvirček desno zgoraj nebi nikogar prikrajšal za €.

Popravljeno . Popravil exe`FZS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker pa ravno renoviram hišo si bom kmalu vse inštalacije in ostalo naredil tako, da bom lahko računalnik priklopil na TV v dnevni ali na vrtu za poletne motoGP piknike - potem pa pade naročnina na motogp.com

Ceneje te pride komplet za brezžičen prenos slike z računalnika na TV, sicer pa ima že večina novejših TV-jev vgrajen wifi in samo odsurfaš na motogp.com and that's it.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest nevem no... a vam je tako tezko 3x al pa se to ne na dirko pocakat tistih 40 sekund za reklame... ce smo ze na tem, so bile vcasih na eurosportu lih ene tolkrat reklame, kot pa na kanalu a, s tem da so trajale dlje... tudi na sport1 imajo reklame in trajajo 5 minut...moje mnenje je, da je nasa televizija glede reklam cist zakon napram drugim... edino gaber da reklame vedno takrat, ko.je to najmanj primerno, ker nima filinga, kdaj bo do cesa prislo, ker je bumbar...

Drugace pa brez reklam ni prenosa, sploh na taki televiziji, ki je komercialna in ne pobira narocnine... torej nevem, kaj se pritozujete...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest nevem no... a vam je tako tezko 3x al pa se to ne na dirko pocakat tistih 40 sekund za reklame... ce smo ze na tem, so bile vcasih na eurosportu lih ene tolkrat reklame, kot pa na kanalu a, s tem da so trajale dlje... tudi na sport1 imajo reklame in trajajo 5 minut...moje mnenje je, da je nasa televizija glede reklam cist zakon napram drugim... edino gaber da reklame vedno takrat, ko.je to najmanj primerno, ker nima filinga, kdaj bo do cesa prislo, ker je bumbar...

Drugace pa brez reklam ni prenosa, sploh na taki televiziji, ki je komercialna in ne pobira narocnine... torej nevem, kaj se pritozujete...

Kako lahko je nekoga, ki ga ne poznaš, okarakterizirati z bumbarjem! Ane Kenny aka SUZUKI GSX-R JURJA :grrr

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol... Zakaj pa ne? Ce sem takega menja, potem ocitno lahko tako recem... Sicer pa se zdalec nisem prvi tuki gor, ki bi tako menil... Jao... Zakaj se ob vsacga tko ne spotaknes...

Drugace pa, si mogoce sam gaber, da ves, da ga ne poznam al kako???

Kar se pa gikserja tice... Sej bi zbrisal, da ti nebi slo tako v nos, samo nebom, ker bi potem to pomenilo, da bi se ti uklonil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh nisem nič rekel čez reklame, čeprav mi pralno-fekalne zadeve najedajo. Se čisto zavedam, da brez njih ne bo šlo, ne da bi investiral v motogp.com. Tudi na Sport1 sem preklapljal. Zato me pa motijo tweeti: koliko pa ti pripeljejo cekinčkov proplusu? Poleg tega jih je večina rossi-navijaških. Ko smo se končno takih znebili na tem forumu z uvedbo teme za Rossi fane (ne povsem), jih potem na A kanalu fašem. Vem, lahko bi jih ignoriral, a kaj, ko so v taki višini, da zbodejo v oči.

Za vse ostalo okrog komentatorjev sem pa že vse napisal v temi, odprti v ta namen, in ne bi ponavljal. Popravi se pa nič. Ne Gaber ne Skuba... pa saj imamo varuhinjo gledalčevih pravic, a bo treba njej pisati? Nekaj novinarjev na nacionalki so poslali na šolanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjah no meni se to ne zdi neka komercialna poteza... pomojem je poskus pridobit kakega gledalca več... pač neka novost, ki nekak tud gledalce bolj vključuje v prenos... pa verjetno vsakemu stopi, ko vid svoj komentar na tv... mene nekak ne motijo... no vsebinsko so nekateri res podn... edino kar me mogoče mal živcira je ta butasta tweet filozofija, da morajo vsi nicki pa kanali met okol sebe še vsaj 10 hieroglifov... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjah no meni se to ne zdi neka komercialna poteza... pomojem je poskus pridobit kakega gledalca več... pač neka novost, ki nekak tud gledalce bolj vključuje v prenos... pa verjetno vsakemu stopi, ko vid svoj komentar na tv... mene nekak ne motijo... no vsebinsko so nekateri res podn... edino kar me mogoče mal živcira je ta butasta tweet filozofija, da morajo vsi nicki pa kanali met okol sebe še vsaj 10 hieroglifov... :D

ce so twiti podn......

kaj so pol tvoje objave ?

se sprasujem? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak si svoje pesmi poje... jest že dlje časa ne gledam dirk po TV, ker so na internetu LIVE streaming-i, in to brez reklam.

Suit yourself ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce so twiti podn......

kaj so pol tvoje objave ?

se sprasujem? :grim

moje objave imajo za razliko od tvojih vsaj nek smisel, ki sodi v to temo oz v konkretno debato... medtem ko tebi očitno neki spere in začneš kr z nečim tretjim... san dobro za čez 90 let starega fotra si še kr uredu...

drugače pa jst pogledam dirko lepo na kanalu A, ker kakega kvalitetnega prenosa v meni razumljivem jeziku ni v živo... za motogp pass pa kot študent seveda nimam :D

in tud fajn mi je poslušat naše komentatorske borce, kako se trudijo in so včasih kljub vsemu še vedno nadvse bedni :D tko da poznavanje domače komentatorske scene tud nekaj šteje... je vse skupi kot neka evforija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje objave imajo za razliko od tvojih vsaj nek smisel,

K pa tvoje poste preberem, mi je še zmer bl smešn od usacga vica k ga slišm žez dan...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K pa tvoje poste preberem, mi je še zmer bl smešn od usacga vica k ga slišm žez dan...

no če ti je pa že tako smešno in oh in sploh... potem te pa izzivam, da mi prilepiš vsaj en del enega posta... če pa zmoreš pa lahko tudi dva, ki sta tako smešna, da sta celo bolj smešna od vsakega vica...

pa seveda, tisti posti, ki so že sami po sebi zajebancija ne štejejo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa jst pogledam dirko lepo na kanalu A, ker kakega kvalitetnega prenosa v meni razumljivem jeziku ni v živo... za motogp pass pa kot študent seveda nimam :D

A pol študentje dan danes ne znajo vec angleško al pa nemško? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joooooo... mislil sem za motogp pass pa kot študent seveda nimam DENARJA...

kje drugje pa v živo še nisem zasledil dovolj kvalitetnega angleško govorečega prenosa....

bo šlo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

British Eurosport ma kr vredu prenose pa bolše komentatorje :D Sem na mypremiumtv zadnič gledal vse 3 dirke in kvalifikacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos majo v živo tudi motogp? ker lani vem, da so bile dirke na british ES z enournim zamikom... mislim samo motogp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!