Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Zame John Surtees !!!! :worship: :worship: :worship: Sicer to malokdo ve, ampak John Surtees je edini v zgodovini ki je bil prvak Moto GP, Formula 1 in zmagal na zloglasnem ISLE OF MAN. Seveda, da so bli takrat drugačni časi in velik jih je tut v dveh kategorijah naenkrat lahko vozilo ( Agostini, Hailwood.. ) sam te tri titule je danes praktično nemogoče osvojit enemu človeku.

Tudi Johnny Cecotto se je "trudil" na obeh sedežih, a je bil vseeno krepko uspešnejši na mopedu :OK: Se ga spomnite, ko ste ga gledali z BMW na Veliki nagradi Ljubljane :worship: (dandanes se sliši to kar nekam utopično, mar ne :hmm:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The Provisional 2012 MotoGP Entry List

1. CASEY STONER AUS - HONDA TEAM, HONDA

4. ANDREA DOVIZIOSO ITA - YAMAHA TECH 3, YAMAHA

5. COLIN EDWARDS USA - FORWARD RACING, SUTER*

6. STEFAN BRADL GER - LCR HONDA MotoGP, HONDA

8. HECTOR BARBERA SPA - PRAMAC RACING TEAM, DUCATI

9. DANILO PETRUCCI ITA - IODA RACING PROJECT, IODA*

11. BEN SPIES USA - YAMAHA FACTORY RACING, YAMAHA

13. ANTHONY WEST AUS - SPEED MASTER, ART*

14. RANDY DE PUNIET FRA - ASPAR TEAM MotoGP, ART*

17. KAREL ABRAHAM CZE - CARDION AB MOTORACING, DUCATI

19. ALVARO BAUTISTA SPA - HONDA GRESINI, HONDA

20. ALEIX ESPARGARO SPA - ASPAR TEAM MotoGP, ART*

22. IVAN SILVA SPA - BQR, BQR-FTR*

26. DANI PEDROSA SPA - HONDA TEAM, HONDA

35. CAL CRUTCHLOW GBR - YAMAHA TECH 3, YAMAHA

46. VALENTINO ROSSI ITA - DUCATI TEAM, DUCATI

51. MICHELE PIRRO ITA - HONDA GRESINI, FTR*

68. YONNY HERNANDEZ COL - BQR, BQR-FTR*

69. NICKY HAYDEN USA - DUCATI TEAM, DUCATI

77. JAMES ELLISON GBR - PAUL BIRD RACING, ART*

99. JORGE LORENZO SPA - YAMAHA FACTORY RACING, YAMAHA

* CRT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet bo gužva :

2012 Moto2 entry list announced

3 SIMONE CORSI ITA - IODA RACING PROJECT, IODA

4 RANDY KRUMMENACHER SWI - GP TEAM SWITZERLAND, SUTER

5 JOHANN ZARCO FRA - JIR Moto2, MOTOBI

7 ALEXANDER LUNDH SWE - MZ RACING TEAM MZ-RE, HONDA

8 GINO REA GBR - GRESINI RACING Moto2, MORIWAKI

9 KENNY NOYES USA - ARGUIÑANO RACING TEAM, TBA

12 THOMAS LUTHI SWI - INTERWETTEN-PADDOCK Moto2, SUTER

14 RATTHAPARK WILAIROT THA - GRESINI RACING Moto2, MORIWAKI

15 ALEX DE ANGELIS ITA - FORWARD RACING, SUTER

18 NICOLAS TEROL SPA - ASPAR TEAM Moto2, SUTER

19 XAVIER SIMEON BEL - TECH 3 RACING, TECH 3

24 TONI ELIAS SPA - ASPAR TEAM Moto2, SUTER

29 ANDREA IANNONE ITA - SPEED MASTER, FTR

30 TAKAAKI NAKAGAMI JAP - ITALTRANS RACING TEAM, KALEX

36 MIKA KALLIO FIN - MARC VDS RACING TEAM, KALEX

38 BRADLEY SMITH GBR - TECH 3 RACING, TECH 3

40 POL ESPARGARO SPA - PONS RACING PONS, KALEX

44 ROBERTO ROLFO ITA - TECHNOMAG-CIP, SUTER

45 SCOTT REDDING GBR - MARC VDS RACING TEAM, KALEX

47 ANGEL RODRIGUEZ SPA - SAG TEAM, FTR

49 AXEL PONS SPA - PONS RACING PONS, KALEX

57 ERIC GRANADO BRA - JIR Moto2, MOTOBI

60 JULIAN SIMON SPA - BQR, FTR

63 MIKE DI MEGLIO FRA - SPEED UP, FTR

71 CLAUDIO CORTI ITA - ITALTRANS RACING TEAM, KALEX

72 YUKI TAKAHASHI JAP - FORWARD RACING, SUTER

76 MAX NEUKIRCHNER GER - KIEFER RACING, KALEX

77 DOMINIQUE AEGERTER SWI - TECHNOMAG-CIP, SUTER

80 ESTEVE RABAT SPA - PONS RACING PONS, KALEX

82 ELENA ROSELL SPA - QMMF RACING TEAM, MORIWAKI

88 RICKY CARDUS SPA - QMMF RACING TEAM, MORIWAKI

93 MARC MARQUEZ SPA - MONLAU COMPETICION, SUTER

TO BE ANNOUNCED - SAG TEAM, FTR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu v kraljevskem razredu skoraj polovica novincev hehe me zlo zanima kak bo to vse potekal tekmovanje novinci/stari mački hehe komi čakam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu v kraljevskem razredu skoraj polovica novincev hehe me zlo zanima kak bo to vse potekal tekmovanje novinci/stari mački hehe komi čakam :P

no ja u bistvu jih je "samo" 8, pa še to so 4je že kar nekajkrat peljali gp dirke... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner, Lorenzo, Rossi ali pa Lorenzo, Stoner,Rossi. Od leve proti desni 1-3

Popravljeno . Popravil orcus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner, Lorenzo, Rossi ali pa Lorenzo, Stoner,Rossi. Od leve proti desni 1-3

si še upa kdo napovedat prve tri, da bomo lahko po sezoni šli brskat nazaj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1-5.: Stoner, Lorenzo, Pedrosa, Spies, Bautista. Lahko se zamenjata Lorenzo in Pedrosa, tam bo trda. Ne vem pa kam bi dal Doviziosota, ki bo gotovo konstanten in lepo nabiral pike brez neumnosti.

Zna biti, da bodo letos bolj izenačeni kot lani. Stoner, Pedrosa in Lorenzo so nekako enako hitri, šef Yamahe Lin Jarvis pa je v nedavnem intervjuju povedal da se bo potrebno za fabriški sedež v Yamahi bolj potrudit kot lani, kar je letelo na Spiesa in na to, da ga prav lahko zamenja Dovi v 2013, če ne bo rezultatov.

Zato pričakujem da se bosta Spies in Dovi redno rinila v top 5 ali višje. Bautista je hiter, kar je dokazal lani, če se bo malenkost umiril in ne delal napak, bo zraven.

Uganka je Ducati in torej Rossi, za katere ne pričakujem da bodo uredili motor za top 3. Bi bilo fino če bi ga, ker bi bilo bolj zanimivo, ampak naloviti 1.5 sekunde v motorju, ki ga bodo naredili praktično iz nule na novo, je težka naloga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi vedu, bi zpolnil loto :P

Tako napovedovanje je nehvaležno ;) ... preveč dejavnikov vpliva na to ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje napovedi so...

1.stoner

2. lorenzo

3. pedrosa

in tukaj mislim da tudi večjih sprememb na koncu sezone ne bo... mogoče ob kakšni poškodbi, ali pa mogoče ob kakšni poškodbi MANJ danija, ki bi že lahko končno nekaj spacal, čeprav prvak bo težko, ker je stoner vendarle premočen...

4. bo verjetno spies, ker samo še on ostane...

bautista je bil lani sicer res hiter, ampak pomojem da ga je hitrega delal bolj suzuki, za katerega so sicer vsi vedeli da je hiter, noben pa ni verjel, da je tako zelo hiter, dokler se nanj na koncu sezone ni usedel randy...

tako da mislim da bo letos za bautisto težje... bo pa vsekakor spet v boju z ostalimi privat ekipami in ducatijem...

kandidati za peterico so še dovi in pa oba ducatija, rossi kljub temu, da ne pričakujem da bi se vozil nevem kako spredaj, bo verjetno konstatno nabiral pike in ne bo, tolk pogosto na tleh, kot je bil letos na koncu sezone... hayden pa tako ali tako ni kaj dosti zaostajal za njim, tako da bo še zanimivo...

skratka ducati letos nebo naredil nič več kot lani, mogoče bodo višje, zaradi ene honde manj... oz kar dveh manj... in pa spies me kar malo skrbi, ker je bil lani precejšnje razočaranje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1: Stoner

2: Lorenzo

3: Pedrosa

To je kar tako iz glave...

pa Dovi me zanima kako se bo ulovu letos :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, kako motivirati dirkače in gledalce?? čist simpl..

2qsnj121.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri včerajšnjih poročilih na POP TV so povedali, da so "Janezu" H. amputirali mezinec na ??? roki ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda za Hopperja, to ti more potolčt moralo...

po njegovih izjavah sodeč, mu je odleglo. Problem z infekcijo se je vlekel izredno dolgo,na tem prstancu je mel osem operacij. Zarad antibiotikov ni moral trenirat in bojda je kljub vsemu trudu neznosno bolelo. Hopkins bo v Avstraliji pripravljen dirkat na polno. Superbikerji začnejo že čez dober mesec!!!

Kar pa se motoGP napovedi tiče. . . Prepričan sem, da elias letos ne bo zadnji. to pa je tud use :D

Lorenzo je bil v 2010 tako suveren, da nism verjel da ga lahko kdo premaga. Pa je bil Stoner v 2011 Še bolŠi. In spet težko verjamemo, da ga lahko kdo kar premaga. Po drugi strani, se honda Še lahko izboljŠa? Nove Bridgestonke naj bi bile manj zahrbtne in uporabnikom prijaznejŠe. To bo igralo vlogo! Pravijo da je naslov lažje osvojiti, kot ga ubranit. ampak jez bi Caseya dal na prvo mesto, v upanju da mu ne bo lahko.

Po moje bosta tud Rossi in Ducati meŠala Štrene. Najbrž ne v boju za naslov, na posameznih dirkah pa gotovo.

Fino bi blo Še mal "stavit2 na CRT dirkalnike :) na pisti bodo trije resni projekti. Suter BMW, Aspar Aprilia in Gresini Honda. Italijanom seveda uspe stvar zakomplicirat, in pripeljat globoko v sivo cono. Asparjevi ekipi bodo dobavljali RSVjeve motorje, in okvir! Ampak v dveh paketih, da se izognejo pravilu, ki prepoveduje tovarniŠke CRTje :D

post-1354-0-59499300-1326708607_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si še upa kdo napovedat prve tri, da bomo lahko po sezoni šli brskat nazaj.....

Hehe, dobro si to vprašal ... če si kdo upa napovedat prve tri ... jaz ne! Lahko si skušam vsaj približno predstavljati kako bo, ampak zaradi celotne mišunge bo vse skupaj precej zanimivo, upam! Če bo Stoner tako suveren kot lansko sezono, bodo dirke precej dolgcajtne, pa ne, da mu ne pripisujem možnosti, saj je res razred zase, ampak želim si več neposredne borbe za prvo mesto, po možnosti v zadnjih krogih dirke ... njami!

a) Moje pobožne-utopične želje (niti slučajno realne):

1. Rossi; 2. Edwards; 3. Spies

B) Moje malo manj utopične želje, ampak še vedno no chance (ker Stoner najbrž ni pozabil dirkat):

1. Lorenzo; 2. Dovi; 3. Rossi

c) Najbrž precej realne možnosti:

1. Stoner; 2. Lorenzo; 3. Pedrosa

d) Najbolj realna napoved:

1. nimam pojma; 2. nimam pojma; 3. nimam pojma

Nekaj pa vem zagotovo:

moje zares EDINA želja:

da ne bi bilo nobene, ampak res niti ene same slične situacije, kot je bil grozljivi dan v Sepangu.

Najbrž bi brez tiste groze pri teh napovedih marsikdo omenjal tudi Super Sica ... :cry: ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Stoner

2.Lorenzo

3.Pedrosa/Spies?

Reality is tough.Ker bo mela Yamaha odličen motor vem da bojo oni edini pariral Hondi ki ma trenutno najboljši paket. Če bo pa Rossi karkol spremenu od tega.... Pomojem na prvi-drugi dirki še ne bo presežka, ko bojo pa ugotovil kako nastavt motor da bo dobr grip, pa gume zdržale celo dirko... pa upamo na stare dobre borbe do zadnjega ovinka..:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Jerezu že dogaja na polno :) Battaini in Checa testirata novega gp12. temu bi lahko rekli, ura resnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Chuck Norris

2.Rossi

3.Stoner

Ni napoved so pa želje :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!