Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

1x vem, da je mercedes plačal dan brez reklam na pop tv al neki podobnega... ko sem gledal film, sem skor znoru vmes, ker tud na wc nisem mogel it... tolk o reklamah... x)

tud med motogp kdaj sedejo... nevem kaj se tolk obremenjujete z reklamami, ki se vrtijo 3x po ene 40 sekund... kar znese lih ene 2 minutki v 45 minut dolgi dirki... reklame so bile včasih tudi na eurosportu, pa so bile ene dolge 2 minute al pa še več in ni bil samo en blok med dirko... pa se ni noben pritoževal.... zdej ste pa kr na 1x vsi pametni, zaradi 5% dirke, ki je ne vidte in takoj cela znanost na zadnjih nekaj straneh...

pa kaj ste pričakovali, ko ste hoteli prenos na slovenski televiziji? da bo za razliko od vseh ostalih televizij edini prenos brez reklam? in to na televiziji, ki živi od reklam?

isto, kot da bi se pritoževal, da nikjer v našem koncu ni nobenega kafiča... potem bi ga pa pr sosed odprli, bi se pa jajcal zakaj kava ni zastonj... niste resni...

Sej je lahko blok reklam tik pred ogrevalnim krogom in takoj po koncu dirke pred podelitvijo nagrad. Vsaj jaz rad ostanem za TV-jem do konca in poslušam tiskovno. Pa če bi Gaber uslišal še Dančija glede "simultanega prevajanja" bi bilo to še toliko bolj prijetno...

Če je lahko tako med fuzbalom, je lahko tudi med dirko MotoGP, ali ne? In to ravno zaradi tega, ker je število prehitevanj v MotoGP na veliko žalost enako ali celo manjše kot je število golov na nogometni tekmi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no če se tebi zdi logično, da so oglasi pred in po dirki, se meni ne... pred ogrevalnim krogom itak vedno spustijo reklame... pol pa štart... itak da morjo bit tud med dirko, ker verjetno takrat več folka gleda, kot pa ne... tudi če nekateri prestavljamo na sport1, jih večina ne... skratka logično je, da so reklame med dirko bolj gledane, kot pa takoj po dirki, ko gredo vsi odtočit... itd... verjetno prinašajo tudi več denarja...

glede prevajanja je pač tako kot je... meni bi bilo tudi všeč če bi prevedel šele potem in če se bo to spremenilo toliko bolje, ampak ni 2x za rečt, da bi potem prenos trajal predolgo kar pa spet ne diši tistim na poptv-ju...

za fuzbal verjetno ni problem dobiti oglaševalcev samo med pavzo... za motogp očitno je... sej je fuzbal itak v vseh pogledih marketinško precej pred motogp...tako pač je..

jst res ne vidim nobenega smisla v pritoževanju zaradi 2eh minut reklam... še 1x... zakaj se na eurosportu ni nihče pritoževal, tukaj pa takoj vsi pametni?

pa sej tud vsako dirko niso reklame ravno med prehitevanjem... reklame trajajo 5% dirke... in če je kako prehitevanje ravno v tistem času je to res čudež...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še to....LK64

vidim, da si genij oglaševanja....glede na to da POP tv letno obrne več deset miljonov dobička (od oglaševalcev)...verjamem, da bi te z veseljem najeli za svetovalca

s svojimi revolucionarnimi idejami bi jim najbrž podvojil zaslužek

škoda je in nerazumljivo...da tak veleum kot si ti..dela kot vratar v Tosami...le kaj je narobe s tem svetom a?

Ha ha ha, dobra ti je tale... izgleda potem, da ima vratar v Tosami več pojma o oglaševanju kot pa "strokovnjaki" na Proplusu. No, zahvaljujem se za podrobna pojasnila v prejšnjem postu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no če se tebi zdi logično, da so oglasi pred in po dirki, se meni ne... pred ogrevalnim krogom itak vedno spustijo reklame... pol pa štart... itak da morjo bit tud med dirko, ker verjetno takrat več folka gleda, kot pa ne... tudi če nekateri prestavljamo na sport1, jih večina ne... skratka logično je, da so reklame med dirko bolj gledane, kot pa takoj po dirki, ko gredo vsi odtočit... itd... verjetno prinašajo tudi več denarja...

glede prevajanja je pač tako kot je... meni bi bilo tudi všeč če bi prevedel šele potem in če se bo to spremenilo toliko bolje, ampak ni 2x za rečt, da bi potem prenos trajal predolgo kar pa spet ne diši tistim na poptv-ju...

za fuzbal verjetno ni problem dobiti oglaševalcev samo med pavzo... za motogp očitno je... sej je fuzbal itak v vseh pogledih marketinško precej pred motogp...tako pač je..

jst res ne vidim nobenega smisla v pritoževanju zaradi 2eh minut reklam... še 1x... zakaj se na eurosportu ni nihče pritoževal, tukaj pa takoj vsi pametni?

pa sej tud vsako dirko niso reklame ravno med prehitevanjem... reklame trajajo 5% dirke... in če je kako prehitevanje ravno v tistem času je to res čudež...

Če si pozabil, gre za reklame za vložke, tampone, WC-čistila, pralne praške in ostale sodobne tehnološke čudeže, ki jih je (očitno) treba zaplankani slovenski motosrenji šele predstaviti... in v trgovini prešteti, koliko več so prodali zaradi teh reklam med dirko MotoGP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje....preveril vse. Takole je

Res je..med fuzbalom ni reklam. Vsaj med tekmo ne..so pa vmes. Reklam ni..ker jih UEFA..(krovna zogobrcarska organizacija) NE dovoli. Zato jih ni..drugac bi jih nabrz bilo vec, kot pa je same tekme.

Kar se tice zakona, ki omejuje frame in frame..torej prenos dirke v malem ekrancku med reklamami....sem imel prav tudi tukaj. Zakon v Sloveniji tega NE dovoljuje. Zakonodaja je pac taka.

Lahko je med prenosom oddaje.. vmes mala reklama v kvadratku....ne sme pa biti obratno..med reklamnim blokom je cel ekran od oglasevalca. To je to. Zato tudi nacionalna TV tega ne prakticira.

Res pa je...da ste nekateri to opazili na Sport TV. Kar je bilo enostavno protizakonito. Ocitno so se odlocili..da bodo pac tvegali. Ampak, ker je Sport TV pac manjsa riba, kot TV SLO ali pa POP oz. Kanal A.....si to lahko (upajo) privoscijo.

Verjamem, da so za to..najbrz imeli tudi privolitev oglasevalca...ki je najbrz zaradi tega placal reklamo nekaj manj...ali pa kaj podobnega.

Skratka..ne glede na to kako je in kako je bilo....prenos dirke...v okvircku med reklamami v SLO ni dovoljen. Pika.

Pa ne me vprasat, kateri clen zakona to prepoveduje.....

No..upam, da smo razresili nekaj perecih vprasanj....zdej pa urno nazaj k vsakdanjim brezveznostim tipa ...kdo je boljsi..Rossi ali Stoner

p.s.

Ne morem verjet, da se v prejsnih dveh njegovih postih..enkat v lajfu..celo strinjam s Kennyem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tice zakona, ki omejuje frame in frame..torej prenos dirke v malem ekrancku med reklamami....sem imel prav tudi tukaj. Zakon v Sloveniji tega NE dovoljuje. Zakonodaja je pac taka.

Lahko je med prenosom oddaje.. vmes mala reklama v kvadratku....ne sme pa biti obratno..med reklamnim blokom je cel ekran od oglasevalca. To je to. Zato tudi nacionalna TV tega ne prakticira.

Res pa je...da ste nekateri to opazili na Sport TV. Kar je bilo enostavno protizakonito. Ocitno so se odlocili..da bodo pac tvegali. Ampak, ker je Sport TV pac manjsa riba, kot TV SLO ali pa POP oz. Kanal A.....si to lahko (upajo) privoscijo.

Verjamem, da so za to..najbrz imeli tudi privolitev oglasevalca...ki je najbrz zaradi tega placal reklamo nekaj manj...ali pa kaj podobnega.

Skratka..ne glede na to kako je in kako je bilo....prenos dirke...v okvircku med reklamami v SLO ni dovoljen. Pika.

Šport tv ne dela reklam protizakonito. Tam se vrtijo reklame v okvirčku ali pa kot celozaslonska grafika, ki ne ovira prenosa. Zame lahko rečem, da veliko bolj všečen tip oglasov kot pa prekinjanje prenosa z reklamami. Npr med izvajanjem prostih metov pri košarki se ti spodaj zarola kak reklamni slogan. Ali pa da kak logotip podjetja na hitro obkroži zaslon in izgine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sport 1 (bivši DSF) že nekaj časa nima več tega kvadratka. na tej dirki in vsaj nekaj zadnjih lani ga ni bilo ker vem kako sem klel ko sem šaltal na pop pa so včasih oboji imeli fullscreen reklame. se pa spomnim da je včasih imel to, ampak očitno so to skinli

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom še naprej preklapljal med reklamami, upam da se ne bodo uskladili.... če se pa bodo, pa bom vmes preklopil nekam na muziko. Itak gledamo celo dirko ali tekmo reklame ki so na plakatih in tablah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo Stoner uredil težave z roko, ker Alessandra ga očitno ni ustavila... niti za desetinko na krog. Če se prav spomnim, so mu iz levega zapestja že v časih pri Ducatiju odstranili čolniček. Tudi ne verjamem (kdo je prinesel to novico?), da je šlo za enostavno mravljinčenje roke zaradi pretesne rokavice. Frazo arm-pump uporabljajo za ukleščenje živca, če se ne motim. A je kdo tukaj kak zdravnik, da bi pojasnil zadeve? Sindrom karpalnega kanala, ukleščenje živca, vnetje kit in podobne zadeve.

Sicer pa mislim, da je trenutno Stoner top of the top, med vesoljce spadata še Lorenzo in Pedrosa, Rossi pa ne več. Predvsem se mi zdi CS boljši od ostalih zaradi zmožnosti, da se prilagodi razmeram. Kot se je prilagodil Ducatiju, kasneje Hondi, se zna prilagoditi tudi razmeram na dirki, stanju gum med samo dirko... tukaj se mi zdi, da Lorenzu malo zmanjka. Je fighter, ampak izvleče iz dirke maksimum samo takrat, ko se mu vse poklopi. Če se mu ne, se bori, ampak to ni tisto prilagajanje razmeram, ki jih Stoner obvlada bolje. Podobno deluje Pedrosa. Če je vse na svojem mestu, je zmagovalec.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si pozabil, gre za reklame za vložke, tampone, WC-čistila, pralne praške in ostale sodobne tehnološke čudeže, ki jih je (očitno) treba zaplankani slovenski motosrenji šele predstaviti... in v trgovini prešteti, koliko več so prodali zaradi teh reklam med dirko MotoGP.

ja no... pač te firme so pripravljene oglaševat tist trenutek... bodi vesel, da sploh kdo želi... ker če še oni nebi hoteli, potem pa res nebi bilo prenosov... pomojem ni lahko dobiti sponzorjev, sploh za motogp, ki ni ravno nek slovenski nacionalni šport... in če so vložki pa plenice, so pa pač vložki pa plenice... mene to res ne gane... reklame so reklame... če se mi da prestavim, če se mi ne da pač ne, ker itak ni neki dolg blok.... če je punca pr men itak ne morem prestavt, ker je to edini del dirke, ko ona pride na račun :D

Upam, da bo Stoner uredil težave z roko, ker Alessandra ga očitno ni ustavila... niti za desetinko na krog. Če se prav spomnim, so mu iz levega zapestja že v časih pri Ducatiju odstranili čolniček. Tudi ne verjamem (kdo je prinesel to novico?), da je šlo za enostavno mravljinčenje roke zaradi pretesne rokavice. Frazo arm-pump uporabljajo za ukleščenje živca, če se ne motim. A je kdo tukaj kak zdravnik, da bi pojasnil zadeve? Sindrom karpalnega kanala, ukleščenje živca, vnetje kit in podobne zadeve.

Sicer pa mislim, da je trenutno Stoner top of the top, med vesoljce spadata še Lorenzo in Pedrosa, Rossi pa ne več. Predvsem se mi zdi CS boljši od ostalih zaradi zmožnosti, da se prilagodi razmeram. Kot se je prilagodil Ducatiju, kasneje Hondi, se zna prilagoditi tudi razmeram na dirki, stanju gum med samo dirko... tukaj se mi zdi, da Lorenzu malo zmanjka. Je fighter, ampak izvleče iz dirke maksimum samo takrat, ko se mu vse poklopi. Če se mu ne, se bori, ampak to ni tisto prilagajanje razmeram, ki jih Stoner obvlada bolje. Podobno deluje Pedrosa. Če je vse na svojem mestu, je zmagovalec.

hjah no po drugi strani pa tudi casey večinoma zmaga samo takrat, ko se vse poklopi... je pač tako, da se v taki konkurenci more vse poklopit, da zmagaš... no mogoče mam tak filing, ker caseya bol podrobno spremljam, ampak njemu se precejkrat naredi, da pride kej vmes in potem ne zmaga... lorenzo na drugi strani je lani na ta račun zmagoval ampak je bil pa večkrat preprosto slabši, tudi če ni imel kakšnih posebnih težav... tako da očitno je tu razlika, da je casey pač boljši oz. da je bila lani honda nekoliko v prednosti, čeprav slednje še vedno dvomim... kako se bo pa letos odvijalo bomo pa vidl na naslednjih dirkah... v qatarju je stoner pokazal, da je hitrejši, lorenzo pa je zmagal... tako da nam vse skupaj kaj dosti ne pove... jerez bo pa stoner tud težko dobil :) ampak mogoče bo pa ravno zato nadaljevanje sezone še bolj zanimivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ironija je, da je jorge zmagal kvalifikacije, medtem, ko je casey vodil dirko in bil na dobri da zmaga, potem.se je pa mal.obrnilo xP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slika pove vec kot 1000 besed a?

http://www.photo.gp/...VhtCfW&lb=1&s=A

To je pač eden takih ovinkov kjer so vsi s komolci pri tleh. Tak da to ni nič posebnega ;) Malo poguglaj pa boš vido :) Lahko ti pa malo dela prihranim, da boš vido da ni samo Stoner na komolcih. Še Moto2 motorje tak nizko polagajo. :P

http://photos.motogp...gp_original.jpg Stoner + Lorenzo

http://pix.crash.net...60/PA952386.jpg - Pol Espargaro - Moto2

http://images.motorc...atalunya-03.jpg - Rossi

http://hellforleathe...-teamspirit.jpg - Rossi + Lorenzo

Pa še kaj bi najdo če bi malo bol pogledal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slika pove vec kot 1000 besed a?

se strinjam, zato sem že pred časom predlagal, da bi bil motogp na tv brez komentiranja, samo zvok motorjev in slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam, zato sem že pred časom predlagal, da bi bil motogp na tv brez komentiranja, samo zvok motorjev in slika

Pod tole, če bi bila peticija, bi se tudi jaz takoj podpisal.

Sicer bi bile pa že izjave dirkačev po dirki brez kvazi-simultanega prevajanja zmaga (v bitki, ne vojni).

Napovedi za Jerez? Jaz bi rekel JLo, Pedders in CS, tako kot v Katarju. Zakaj? Prva dva sta Španca, torej domača dirka, Yamaha pa je bolj okretna. Za dohtarja mi pa dol visi, kje bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah nobenmu se ne da vozit... upam da bo tole najbolj suho vreme cel vikend, dirka naj bo pa potem v suhem, pa da se jebejo lenobe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojster dežja dobil drugi trening... glede na to, da je bilo mokro, je bilo to za pričakovati x)

rossi pa tud svojih 5. minut slave.... mogoče pa še kej rata, če bo takole vreme cel vikend... če spet ne izgubi talenta xP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!