Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

mojster dežja dobil drugi trening... glede na to, da je bilo mokro, je bilo to za pričakovati x)

rossi pa tud svojih 5. minut slave.... mogoče pa še kej rata, če bo takole vreme cel vikend... če spet ne izgubi talenta xP.

ce bo hcalo, bo tvojega kengurujcka tudi nahcal :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bo šel moj kengurujček zares, ga rossi tud videl ne bo... če bo pa pretiraval pa itak vemo kaj sledi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na začetku je bilo precej manj dežja, kot na koncu... tako da so skoraj vsi svoje najboljše čase dosegli v prvi rundi...

stoner je v prvi rundi naredil samo 4. kroge, drugač je bil prepričljivo najhitrejši :P da mal podražim :P

rossi pa počasi izgublja stik :P da še mal bol podražim :P

kwa paj to za en mulc namest tobyja na eurosportu za komentatorja???

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lorezno in predrosa se zdita premočna za vse :)

rossi ima težke posle s CRT-ji ;)

lorenzu bi kar privoščil, da bi se vmes uscalo, ko je sedel v boxih medtem ko so ostali hiteli postavljat najboljše čase, ker je bila že napol noč na pisti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je Kenny, kje maš Kamenega? A je v drugi vrsti obstal?!

CRT-ji le niso tako slabi (vsaj nekateri). RdP ga je pripeljal na 10. mesto, 0,150 za Bradlom ter pred Barberajem, Rossijem ter Abrahamom.

Popravljeno . Popravil skopusnik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lorenzo in pedrosa sta pokazala, da bi bila glavna favorita za zmago na dirki ju3, če bi bilo suho, pa pravijo da ne bo... celo da naj bi cel dan kar močno padalo, ne samo plohice sem in tja... zanimivo... spet bo loterija...

stoner je danes precej popušil... očitno ni bilo pravih nastavitev, glede na to, da je bil tole prvi trening po suhem... upajmo da bo ju3 bolje oz da bo itak dež... :) je pa čestital lorenzu, s katerim se zgleda presenetljivo dobro razumeta. heheh :)

rossi pa... lahko ga je sram... spet najslabši ducati... nascal ga je tudi crt.... do zadnjega kroga je kazalo da ga bodo nascali 3je crtji... in to na progi, ki jo obožuje...

hayden pa 3. ;) bravo nicky ;) ;) ;)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je Kenny, kje maš Kamenega? A je v drugi vrsti obstal?!

CRT-ji le niso tako slabi (vsaj nekateri). RdP ga je pripeljal na 10. mesto, 0,150 za Bradlom ter pred Barberajem, Rossijem ter Abrahamom.

7 mest pred dohtarjem ;) ;) ;) a še časovno povem? rajš ne... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lorenzo in pedrosa sta pokazala, da bi bila glavna favorita za zmago na dirki ju3, če bi bilo suho, pa pravijo da ne bo... celo da naj bi cel dan kar močno padalo, ne samo plohice sem in tja... zanimivo... spet bo loterija...

stoner je danes precej popušil... očitno ni bilo pravih nastavitev, glede na to, da je bil tole prvi trening po suhem... upajmo da bo ju3 bolje oz da bo itak dež... :) je pa čestital lorenzu, s katerim se zgleda presenetljivo dobro razumeta. heheh :)

rossi pa... lahko ga je sram... spet najslabši ducati... nascal ga je tudi crt.... do zadnjega kroga je kazalo da ga bodo nascali 3je crtji... in to na progi, ki jo obožuje...

hayden pa 3. ;) bravo nicky ;) ;) ;)

Verjamem, da ti je prišlo, ko si onaniral na Rossija. Otrok nesrečni!( a deklina se ni še vrnila iz Francije?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj takšno zbadanje, fant ima prav, Rossi je povsem pod nivojem in verjetno gledamo konec njegove kariere. Še Bradla ne more prehiteti, eh. Po drugi strani pa ga njegov partner v moštvu lepo šola.

Yamaha in Honda Rossija nočeta, je zagotovo predrag, imata pa po drugi strani mlajše in hitrejše dirkače, zakaj bi se z "zvezdnikom" ubadali.

Pa saj verjetno si tudi ne želi k Lorenzu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebiram poste in ne morem verjet, kako si pristaši Rossi-ja ne date dopovedat, da je svoje pokazal in da je Rossi roba, ki je odslužila.

Kot je predhodnik napisal .... Yamaha je Rossiju zaprla vrata, kar so mu dali jasno vedet na prejšnji dirki, ko se je špekuliralo, da bi naj Rossi šel k Yamahi.

Predvidevam, da se niso najbolj kolegjalno razšli, zato ima Yamaha tudi takšen odnos do njega (zaprta vrata). Verjetno je kot zvezdnik izsiljeval Japonce, ki pa so videli v Ben Spies-u večji potencial in majnšo nadutost.

Če mene vprašate; Rossi bi moral zapustit dirkanje, ko je odšel od Yamahe. Zaposlil bi se v enem od moštev in bi dejansko bil pravi "đek", tako pa sedaj zgleda, kot Šumaher v formuli.

Popravljeno . Popravil BREITNER
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikol nisem navijal za Rossija in na živce so mi šle črede njegovih ovac, ki niso videle drugega kot njega... zdele mi gre na kozlanje ko vidim en kup spreobrnjenih, ki pljuvajo po njem in čeprav tudi v prihodnje ne bom navijal zanj, bi mu zelo privoščil povratek..... neki morte vedet dragi vseznalci, ki ga pošiljate v pokoj, dirkat se ne pozabi čez noč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po vaših komentarjih sodeč,ki so mimogrede na nivoju(Mamole in podobnih pravih strokovnjakov),bi potem človek pomisliv,da je tudi Stoner že svoje odvozil,saj je le svetovni prvak,na istem motorju kot Pedrosa,pa zaostanek sekunde za Lorenzom in to tisti Stoner na katerega si ga tukaj eni fino na roke .......,no vsaj en si ga, vemo kateri je to!

Ljudje božji današnje kvalifikacije so bile težke,zaradi vremenskih razmer,ker so eni zelo veliko reskiral,drugi(Stoner,pa sigurno tud Rossi-poglej čas,ki ga je mesec nazaj dosegel na testiranjih) pa so vozili po jajcih,nista pač reskirala poškodbe in verjemite mi,da jutrišni končni vrstni red ne bo tak kakršne so bile kvalifikacije.

Očitno so tuki gor res še sami otroci! -- ajde zdej pa navalite,pa da vidim kdo sodi še zraven unga ,katerega 70% ve kdo je!!! Pa LP:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi gor, Rossi dol... Meni se pa ti dirkači (pa tudi ostali, določeni športniki) smilijo, ker so že vsi shujšani in podhranjeni, da lahko uspevajo v svoji karieri. V mislih imam dirkače;

Stoner je podhranjem k' slehernik (pa ne verjame, da ga je izmozgala postavna Adrijana...?? Rossi ne izgleda nič kaj bolje. Pedrosa je k sreči že po naravi štofeljc, ki ustreza temu poslu, pa še en kup dirkačev, ki jih namesto žgancev fotrajo s tabletami in "zelenjavo"...

S smučarskimi skakalci, telovadkami itd. je enako.

Do kdaj bodo še dovoljevali šport, ki škoduje zdravju na račun dosego rezultatov?

Odgovore poznam v glavnem že vnaprej. Je pa zanimivo, kam nas pelje, in na račun česa, pohlep po denarju za dosego cilja na račun "orodja" v tujih rokah??

Zanimivo tole, a ne?!? :hmm:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me ne gane kaj dosti kje je Doktor, ker navijam za nekoga drugega ;)

ahaa, a se mal prot vetru obračamo? :P haha hec :) ti kr naviji, bom še jst zate držal pesti ;)

Verjamem, da ti je prišlo, ko si onaniral na Rossija. Otrok nesrečni!( a deklina se ni še vrnila iz Francije?)

kašno to pol prbije... in pol misliš, da sm jst butast? dej mal poglej kaj pišeš, pa se mal zamisl... sej sem že većkrat povdaril, da vem da je težko, ko rossi puši na celi črti, samo lahko bi pa res ohranil vsaj majhno mero razuma...

aja in če te že zanima, je naša že od ponedeljka zvečer doma...

pišuka, sem pa mislu, da te je že kej poklicala odkar je nazaj pršla... :O

Prebiram poste in ne morem verjet, kako si pristaši Rossi-ja ne date dopovedat, da je svoje pokazal in da je Rossi roba, ki je odslužila.

Kot je predhodnik napisal .... Yamaha je Rossiju zaprla vrata, kar so mu dali jasno vedet na prejšnji dirki, ko se je špekuliralo, da bi naj Rossi šel k Yamahi.

Predvidevam, da se niso najbolj kolegjalno razšli, zato ima Yamaha tudi takšen odnos do njega (zaprta vrata). Verjetno je kot zvezdnik izsiljeval Japonce, ki pa so videli v Ben Spies-u večji potencial in majnšo nadutost.

Če mene vprašate; Rossi bi moral zapustit dirkanje, ko je odšel od Yamahe. Zaposlil bi se v enem od moštev in bi dejansko bil pravi "đek", tako pa sedaj zgleda, kot Šumaher v formuli.

jst nevem, zakaj bi nekdo pri dobrih 30ih svoje odlsužil in bil neka odslužena roba....

rossi je za moje pomje v nehkih zanj idealnih pogojih še vedno sposoben vsaj kkšnih stopničk.... pa tudi če ne... capirex je vozil gp še 5 let po tem, ko ni mel več za pou bureka... res da smo od rossija vajeni zmag, ampak vseeno :)

Nikol nisem navijal za Rossija in na živce so mi šle črede njegovih ovac, ki niso videle drugega kot njega... zdele mi gre na kozlanje ko vidim en kup spreobrnjenih, ki pljuvajo po njem in čeprav tudi v prihodnje ne bom navijal zanj, bi mu zelo privoščil povratek..... neki morte vedet dragi vseznalci, ki ga pošiljate v pokoj, dirkat se ne pozabi čez noč

a si mogoče kdaj pomislil, da imajo nekateri ljudje neko mero zdravega razuma, pa takrat ko je za hvalit pač hvalijo, takrat ko je pa za kritizirat pa seveda čisto opravičeno pač kritizirajo... vsaj niso vsi celi zaslepljeni pa naivni....

po vaših komentarjih sodeč,ki so mimogrede na nivoju(Mamole in podobnih pravih strokovnjakov),bi potem človek pomisliv,da je tudi Stoner že svoje odvozil,saj je le svetovni prvak,na istem motorju kot Pedrosa,pa zaostanek sekunde za Lorenzom in to tisti Stoner na katerega si ga tukaj eni fino na roke .......,no vsaj en si ga, vemo kateri je to!

Ljudje božji današnje kvalifikacije so bile težke,zaradi vremenskih razmer,ker so eni zelo veliko reskiral,drugi(Stoner,pa sigurno tud Rossi-poglej čas,ki ga je mesec nazaj dosegel na testiranjih) pa so vozili po jajcih,nista pač reskirala poškodbe in verjemite mi,da jutrišni končni vrstni red ne bo tak kakršne so bile kvalifikacije.

Očitno so tuki gor res še sami otroci! -- ajde zdej pa navalite,pa da vidim kdo sodi še zraven unga ,katerega 70% ve kdo je!!! Pa LP:

no za začetek naj ti pojasnim, da ena sekunda ni dve sekundi in pol... pa da je pedrosa top voznik, pa da dirka na domači progi.... medtem ko je hayden sicer nič ne rečem, dober, ampak po imenu je rossi velik večji...

no če nadaljujemo se to ni zgodilo izjemom na teh kvalifikacijah, ampak na marsikaterih prej tudi že... rossija ni prehitel samo eden na istem motorju, ampak VSI....

stoner jim bo dal na parih naslednjih dirka po pički, pa bo to to... rossi se bo vozil pa še vedno v ozadju... tolk o tem...

glede tega kdo si ga pa na stonerja na roke pa... a si lohk še bolj beden? oba veva, da odkar tebe ni kej dosti doma ob večerih, men ni treba čist nč na roke ;) ;)

Rossi gor, Rossi dol... Meni se pa ti dirkači (pa tudi ostali, določeni športniki) smilijo, ker so že vsi shujšani in podhranjeni, da lahko uspevajo v svoji karieri. V mislih imam dirkače;

Stoner je podhranjem k' slehernik (pa ne verjame, da ga je izmozgala postavna Adrijana...?? Rossi ne izgleda nič kaj bolje. Pedrosa je k sreči že po naravi štofeljc, ki ustreza temu poslu, pa še en kup dirkačev, ki jih namesto žgancev fotrajo s tabletami in "zelenjavo"...

S smučarskimi skakalci, telovadkami itd. je enako.

Do kdaj bodo še dovoljevali šport, ki škoduje zdravju na račun dosego rezultatov?

Odgovore poznam v glavnem že vnaprej. Je pa zanimivo, kam nas pelje, in na račun česa, pohlep po denarju za dosego cilja na račun "orodja" v tujih rokah??

Zanimivo tole, a ne?!? :hmm:

sej nobenga v nič ne silijo... vsak se sam odloč kaj bo delal, jedel itd...

sicer mi pa daješ zlo slab občutek, ker jst kolikor toliko normalno jem, pa tud nič posebnega ne počnem v tem smislu, pa sm po telesni zgradbi lih za ene pol stonerja, glede na to da sm precej večji od njega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no warm up je končan... pedrosa se počasi spreminja v 1. favorita, tudi če bo dež... nekak mam občutek da zna dons tole dobit... da si želi zmagat, ker je v katarju "spušil"... zanimivo bo....

hayden je hiter v vseh pogojih... upam da tudi na dirki "preseneti"...

stoner sploh ni vozil... nekaj se je držal za roko... no bomo videli kako bo na driki....

mogoče pa simulira, da bo lahko po parih dirkah končal kariero, pa se šel ukvarjat s hčerkico, pa adrinai še kakega fantka naštepal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v moto3 se že pobijajo... ravnokar je šel rossi na rossija v prvem ovinku :D preostala jih je samo še ena polovica tistih, ki še niso okusili trdote asfalta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni bilo do nedavnega pravilo, da če je rdeča zastava štejejo rezultati tistega kroga, v katerem so nazadnje vsi dirkači ki so v istem krogu prevozili ciljno črto? torej za en krog nazaj ponavadi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!