Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

bravo cal :grim

skoda da je jl... imel guzvo na koncu...

razlike minimalne...

stoner imel sreco, da je na koncu ocitno res pravi trenutek ujel..

rossi niti tako slabo :sleep2:

ju3 bo pestro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo cal :grim

ju3 bo pestro

:grim

Super bo :)

Upam da je Edwards ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo cal :grim

skoda da je jl... imel guzvo na koncu...

razlike minimalne...

stoner imel sreco, da je na koncu ocitno res pravi trenutek ujel..

rossi niti tako slabo :sleep2:

ju3 bo pestro

nevem zakaj bi stoner imel kakšno srečo... lepo je stopnjeval čase in odpeljal zelo dober krog... nevem kje naj bi ujel kakšen pravi trenutek...

je bilo pa kr neki jeznih dirkačev v prvem ovinku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://24ur.com/spor...nca-sezone.html

upam da samo brezvezno natolcavanje :BUA:

ceprav ga sam osebno ne maram :closedeyes:

Če se želi vpisati med največje legende in ob bok Rossiju, je za njega najboljša varianta, da po letošnjem osvojenem prvenstvu drugo leto sede nazaj na Ducati in postane še enkrat prvak z Ducatijem. Saj ne da že zdaj ni, ampak potem pa bi bi eden večjih v zgodovini. Pa še pokasiral bi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo cal :grim

skoda da je jl... imel guzvo na koncu...

razlike minimalne...

stoner imel sreco, da je na koncu ocitno res pravi trenutek ujel..

rossi niti tako slabo :sleep2:

ju3 bo pestro

Jutri pa res obeta dobra dirka, se mi zdi, da že dolgo niso bili tako skupaj po času. Stoner je mene v bistvu bolj presenetil prejšnjo dirko. Zadnja dva kroga sta vsaj na oko bila hudo huda. Skozi sem imel občutek, da ga hoče Lorenzo psihično zlomit, kot je bila Rossijeva navada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič krivi Edwards pa si je spet zlomil ključnico. Smola ...

se pravi bo v lemansu na štengah!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi bo v lemansu na štengah!! :P

če bo dež :P

drugač pa stoner je v 3. krogu ogrevanja postavil čas 1.37.1, kar je bilo 1.8s hitreje od vseh takrat in še vedno 1s hitreje od vseh 7.30m pred koncem....

trenutno je prekinjeno zaradi padca silve, ki je doživel hajsajd v drugem ovinku in obležal ob pisti... glede na padec bi tudi on lahko imel zlomljeno ključnico...

btw, stonerjev čas je hitrejši, od včerajšnjega polea ;)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner je z lahkoto peljal tudi 1.36... v hondini garaži so se kr mal smejali... nakamotu se vidi, da je ponosen na stonerja... no ali pa je bolj ponosen na svojo hondo... samo sej se vidi, če pedroso nažge za 8 desetink :D ostale pa še za več... ampak so pa od drugega mesta naprej nagužvani v tisočinkah.... če stonerja odnese s piste po parih krogih, potem bo boj za zmago neverjeten :)

drugače se mi pa zdi, da dani danes nebo končal dirke, ker se mu že vidi, da mu ni všeč, da ne more zmagat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo kamenko, sicer je v sredin dirke zgledal da bo popustu, sam jih je najbrs izucil jerez pa qatar, da mora v sredin dirke popustit da pršpara gume pol pa gre... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dirka sploh ni bila tako slaba... nenazadnje se že ene 5-6 krogov pred koncem ni vedelo, kdo bo zmagal... potem pa se je že malce začelo kazati... veliko bolje, kot pa da bi si stoner recimo pripeljal že po 12 krogih 10 sekund prednosti in bi potem samo še čakali na konec...

je pač tako, da je casey trenutno nedosegljiv konkurenci... ampak to sploh ni nek problem... največji problem je ta, da se to dogaja na progah, kjer je bil ponavadi roko na srce slab... kaj bo šele tam, kjer je vedno zmagoval... če stoner nabije lorenza v estorilju je pomoje še huje, kot če bi lorenzo stonerja v avstraliji...

drugače pa lepo je videt, da je dovi pokazala nekaj več in počedil s calvinom...

spies je ponovno razočaral... očitno je preveč pod pritiskom...

rossi pa... pa sej bi lahko rekel, da je dobro... ampak nemorem, ker je to rossi... če bi bil na stopničkah bi bilo mogoče še dobro, ne pa da je tako kot je... največji problem je v tem, da je kljub nevem kakšnim spremembam, pa nevem koliko vloženega denarja, slabše kot je bilo, ko je prišel k ducatiju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ujel sem samo zadnjih 6 krogov, ki so bili kr zanimivi.

Prva trojica je bila po pričakovana.

Ne vem kaj Spies letos dela (oz. ne dela)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bila to že 2. dirka, ki je Stoner ne bi smel zmagat?

Rossi kot kaže še naprej odlično ODrazvija Ducatija. Lani je bil 16 s za zmagovalcem, letos pa 27. A ni bilo rečeno kako da bo ''nahcal kamenkota''? Eh?

Drugače pa za zaspat dirka v nasprotju s prejšno. Moto2 pa kot vedno odlična.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner dela križce. Zdi se mi, da zdaj ni več nobene piste kjer ni zmagal.

Očitno tud nove gume in 1000ccm ni prneslo kej bol razburljivga kot je blo lani. Razlike med prvimi tremi so majhne, ampak so. Vrstni red je enak. kot lani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bila to že 2. dirka, ki je Stoner ne bi smel zmagat?

Eh, tot Stoner se bo znašel v dandanašnji vlogi Rossija. Slejkoprej.

Me zanima, kako boste takrat cvilili verniki. V bistvu postajate derivati Rossijevih navijačev, isto sranje, drugo pakovanje....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!