Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Eh, tot Stoner se bo znašel v dandanašnji vlogi Rossija. Slejkoprej.

Me zanima, kako boste takrat cvilili verniki. V bistvu postajate derivati Rossijevih navijačev, isto sranje, drugo pakovanje....

Bi lahko "kameni" začel podirat rekorde s tem, da mu uspe postati prvak na vseh znamkah, na konc pa še na CRT-ju :glare:

Moto2 kot ste že omenili dirka za pogledat, MotoGP standard :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner o odhodu v penzijo po tej sezoni (prosto po spominu):

"To so izključno govorice. Je že nadležno, da moram vedno znova odgovarjati na podobna vprašanja, saj si vedno kaj izmislijo. Ko se bom odločil za kakršnokoli večjo spremembo, bom sam poskrbel za to, da bodo vsi obveščeni!"

Verjamem. Dobro povedano. :OK:

Moto 2 - zakon. Spominja na tiste boljše dirke Moto GP nekaj let nazaj. Moto GP ... eh. Le nekaj zanimivih trenutkov (za nekatere sta ponovno poskrbela naša komentatorja, če ne drugega z govorjenjem vsepovprek in potem nobenega ne razumeš), pa Rossi je zledal malo boljše volje po dirki, menda zaradi manjših zaostankov na krog kot v Jerezu. Če res napredujejo, počnejo to silno počasi. :hmm:

Spies - pa kaj je s teboj, ded? Eden redkih si, ki imajo preko 70 kg, pa te zgledaš nekak, daj, zbudi se, nooooo ... če ne bo drugo sezono na tvojem zicu sedel CC. :rolleyes: :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

lahko le ponovim: hude, zanimive dirke Moto2 in Moto3 :OK: MotoGP dirka je bla pa tolk silno napeta da sem tud jst predremal ene 10 krogov, a nisem nič zamudil, je blo vse enako :zzz:

in poskušam ugotovit: kam pluje MotoGP ladja? prvi v Moto2 je bil na kvalifikacijah hitrejši od zadnjih 4 (CRTjev) v MotoGP (ja, vključno z Edotom!), prvi v Moto3 pa le dobro sekundo za zadnjim v Moto2...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

lahko le ponovim: hude, zanimive dirke Moto2 in Moto3 :OK: MotoGP dirka je bla pa tolk silno napeta da sem tud jst predremal ene 10 krogov, a nisem nič zamudil, je blo vse enako :zzz:

in poskušam ugotovit: kam pluje MotoGP ladja? prvi v Moto2 je bil na kvalifikacijah hitrejši od zadnjih 4 (CRTjev) v MotoGP (ja, vključno z Edotom!), prvi v Moto3 pa le dobro sekundo za zadnjim v Moto2...

lapa lapa lapa......

Vedno so bli najboljši 250 hitrejši od najmanj dobrih 500. Pa tej pol pretekli zgodovini pravimo/pravijo zlata doba 2t dirkanja.

post-1354-0-78265600-1336376098_thumb.jpg

post-1354-0-15910000-1336376127_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

lahko le ponovim: hude, zanimive dirke Moto2 in Moto3 :OK: MotoGP dirka je bla pa tolk silno napeta da sem tud jst predremal ene 10 krogov, a nisem nič zamudil, je blo vse enako :zzz:

in poskušam ugotovit: kam pluje MotoGP ladja? prvi v Moto2 je bil na kvalifikacijah hitrejši od zadnjih 4 (CRTjev) v MotoGP (ja, vključno z Edotom!), prvi v Moto3 pa le dobro sekundo za zadnjim v Moto2...

Rešitev za MotoGP je samo ena; zalivalniki za travo (v tem primeru bi špricali asfalt). V Jerezu so bili prvi trije krogi, ko je bila steza še vlažna in hladna, zelo zanimivi. Pa še ziher bi bil ta ukrep mnogo cenejši kot vse ostalo... :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rešitev za MotoGP je samo ena; zalivalniki za travo (v tem primeru bi špricali asfalt). V Jerezu so bili prvi trije krogi, ko je bila steza še vlažna in hladna, zelo zanimivi. Pa še ziher bi bil ta ukrep mnogo cenejši kot vse ostalo... :smoke:

Tega ukrepa ne bojo sprejeli ker če bi ga bi Ducati kar čez noč postal konkurenčen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MotoGP bo vedno "zanimiv" ker se enostavno hitreje ne da....in ko gledaš kako ga peglajo ne moreš ostat ravnodušen...sploh počasni posnetki so zakon....Žal pa trenutno primanjkuje atraktivnost (medsebojna prehitevanja, dvoboji na nož, itd...) ....tudi meni gre težko z jezika ampak je še F1 boljša na tem področju kot MotoGP.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je MotoGP zanimiv, vedno bil in verjetno mi bo še dolgo všeč. Tudi izdelek, zelo podoben MotoGP stroju, z malo več denarja lahko kupiš - koliko denarja bi moral imeti, da bi si kupil F1 avto?

Drug problem zanimivosti dirke je stalno spreminjanje pravil. Da ko je že vse dogovorjeno, kako in kaj bo letos, usekajo 4 kile gor. Potem en sam gumar v kategoriji - ni konkurence; tudi zaradi različnih dobaviteljev je bilo vroče na pisti, zdaj pa tega ni. Privlečejo gumo, ki je potem npr. Honda sploh ne more uporabiti.

Strinjam se s tistim fantom (ki je v tem cirkusu), da bi bilo najbolje imeti enovaljne 4-T 250 ccm stroje v Moto3, dvovaljne 4-T 500 ccm v Moto2 in štirivaljne 4-T 1000 ccm stroje v MotoGP. Različne proizvajalce, da bi se srednji segment razvil tudi na cesti, med potrošniki, pa različne gumarje z drugačnimi omejitvami zaradi stroškov kot sedaj. To bi bilo po moje to.

No, pa da ne pozabim na zadnji dve dirki: nista bili slabi, tudi reklame so se na Akanalu malo unesle. Všeč mi je bila tudi cvetka z Gabrovega zelnika: Bradl naj bi uspel priti med top 10, z malo sreče pa še višje. No, kje pa je to? Top 10 so dirkači od Stonerja do, ne vem, Barberaja, torej bi z malo sreče prišel med??? Bogove? Saj vem, da je mislil na top 5, ampak sliši se pa dobro.

Ja, pa jebo ga Eigerter, Dominique, to je tisti Švicar v Moto2. Če ga bo našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da popolnega paketa razen Stonerja in Lorenza v Moto GP trenutno ni. Če že imajo dober motor, ni odličnega šoferja. Bo že držalo, da je Gauss že pred časom rešil enačbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

zanimivo

v zadnjem odstavku se mi zdi kot da je vse skupaj prelaganje odgovornosti en na drugega...

Rossi govori, da to ni motor kot si ga je želel.. Preziosi da so vse odločitve na Jeremyju in Rossiju... Kot da vsak sebe opravičuje za slabe rezultate...

Bomo vidl kaj bo.. Upanje umre zadnje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kaj ve, kaj se z Waynem Gardnerjem dogaja? Tip je redno objavljal svoje poglede na MotoGP in WSBK, potem je prenovil stran, tam nekje konec februarja, zdaj pa... tema. Nobenega komentarja. Pa tako so mi bili všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@trobenta... si navadn debil... ki ne premore kančka zrelosti očitno .--

a ti si pa vesel al kaj? da bo deeeee doktoooor mogoče kdaj med 5?

no kakorkoli.... ne žalujem čisto nič.... seveda ga bom pogrešal na gridu ampak tako pač je... z novico sem se itak seznanil že kak mesec nazaj, z namigovanji še precej prej.... sedaj je stvar dokončna, ampak itak se je že prej vedelo kako bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@trobenta... si navadn debil... ki ne premore kančka zrelosti očitno .--

a ti si pa vesel al kaj? da bo deeeee doktoooor mogoče kdaj med 5?

no kakorkoli.... ne žalujem čisto nič.... seveda ga bom pogrešal na gridu ampak tako pač je... z novico sem se itak seznanil že kak mesec nazaj, z namigovanji še precej prej.... sedaj je stvar dokončna, ampak itak se je že prej vedelo kako bo...

doktor bo se mogoce kdaj prvak ali pa 2krat......

stoner pa mogoce samo 1krat........

ej to glede da si se ze pred mesecem seznalil( ti je baba vanga povedala :grim )

skoda........ pac...... ma druge prioritete.......

http://www.motogp.com/en/news/2012/Casey+retirement

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha.. stoner bo ene 95% še 1x.... rossi pa 99,96% nebo več NIKOL... :D

kar se pa tiče upokojitve... ne ga biksat... že cel mesec se je govorilo, da bo nehal... novic itak ni nikoli zanikal, ampak je celo rekel, da neve kaj bo po sezoni in ko se bo odločil bo sporočil...

in kot da ni bilo očitno, da mu ne diši to, da hodi na dirke sam in si ga meče na roke ob večerih, žena ga pa čaka doma v švici s hčerkico v naročju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pač odšel na višku svoje kariere! Carsko!!!! :notworthy: :notworthy:

Popravljeno . Popravil halls
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi ta njegova odločitev neumna, sploh glede na njegova leta.

Sem siguren da mu bo še žal.Ne razumem da zavrže nekaj takega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoda da adriana hlace nosi... le to bom dodal...

pogresal bom dvoboje rossi stoner..... :BUA:

kdo pa je rekel, da je adriana rekla, da naj neha? mislm kašne mate eni... a je mogoče kdo pomislil na to, da njemu ni fajn, če ne more bit v bližini žene 3/4 leta?

Meni se zdi ta njegova odločitev neumna, sploh glede na njegova leta.

Sem siguren da mu bo še žal.Ne razumem da zavrže nekaj takega....

mu dirkanje očitno že ne pomeni tolk kot družina in če je tako, potem je čist prav, da bo nehal... verjetno se ni odločil iz danes na ju3, ampak na podlagi zadnjih nekaj let...

mogoče mu bo kasneje žal... ampak nenazadnje se lahko tudi vrne, če bo želel...

meni se ne zdi niti najmanj neumno, da neha, če si res želi več časa preživeti z družino in dati temu večji povdarek... mogoče bom zvenel preveč babje, če rečem, da je celo lepo nekaj takega slišat, ampak tako pač je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa je rekel, da je adriana rekla, da naj neha? mislm kašne mate eni... a je mogoče kdo pomislil na to, da njemu ni fajn, če ne more bit v bližini žene 3/4 leta?

mu dirkanje očitno že ne pomeni tolk kot družina in če je tako, potem je čist prav, da bo nehal... verjetno se ni odločil iz danes na ju3, ampak na podlagi zadnjih nekaj let...

mogoče mu bo kasneje žal... ampak nenazadnje se lahko tudi vrne, če bo želel...

meni se ne zdi niti najmanj neumno, da neha, če si res želi več časa preživeti z družino in dati temu večji povdarek... mogoče bom zvenel preveč babje, če rečem, da je celo lepo nekaj takega slišat, ampak tako pač je...

kenny kako zmores na ms in 24 kurah na toliko provokacij replajat??

res si fenomen..

drugace pa priporocam 24ur.... ker smeh zagotovljn in to brezplacno :grim

kenny je v elementu na polno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!