Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Mislm, da jst se nism napisu tolk butastega posta, kot je tale tvoj... ce pa ze, se je pa vsaj teme drzal .--

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dovi spet dokazuje, da je za vse ostale skoraj čist suho, je za njega še bolje kot če je čist suho (DOBESEDNO) :D že lani je to delal in letos tud :D pa čeprav sploh ni logično :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no na koncu je dani pobral pole :), dobr je odpeljal in niti stoner mu ni mogel konkurirat :)

dovi je nabil lorenza, čeprav je zgleda vsem primankovalo gum, ker že cel vikend vozjo na mehkih in bo tud ju3 treba verjetno, če bo suho :)

rossi se je mal bližje pripeljal, ampak negre pozabit, da je bila tudi lani to njegova najbolša dirka...

kar se pa tiče stonerja, pa ko ga pogledaš takole s hčerkico, nemorš rečt da se ni prou odloču :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dejte no... zdej se bo pa že kr ločil pa nevem kaj :D sej ni hollywoodska zvezda no :D

Sej se bo o ONA!! :ninja:

Verjetn je punca bol skromna pa je že z malim zadovoljna heh! (kar je že skoz očitno ker zrastu nau več) Loh mu pa tud pove da dete sploh ni njegovo itd, itd, Keni na kterem planet ti žviš?? U glavnem nebi smel nehat ker je zabrezveze tolk uložu v ves ta cirkus. Na konc ga bo pa vlak povozu al pa kej tazga?? Tud če bi nadaljeval bolj turistično (varno) bi ogromno pokasiral. Pa še baba se ga nebi naveličala. Sej veš kok to gre?? Baba more skoz praskat na sve četri ker če ji vse serviraš na pladnju to ni nič vredno! :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baba more skoz praskat na sve četri ker če ji vse serviraš na pladnju to ni nič vredno! :BUA:

Sej veš uno, gliha vkup štriha. Maš kar si zaslužiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se bo o ONA!! :ninja:

Verjetn je punca bol skromna pa je že z malim zadovoljna heh! (kar je že skoz očitno ker zrastu nau več) Loh mu pa tud pove da dete sploh ni njegovo itd, itd, Keni na kterem planet ti žviš?? U glavnem nebi smel nehat ker je zabrezveze tolk uložu v ves ta cirkus. Na konc ga bo pa vlak povozu al pa kej tazga?? Tud če bi nadaljeval bolj turistično (varno) bi ogromno pokasiral. Pa še baba se ga nebi naveličala. Sej veš kok to gre?? Baba more skoz praskat na sve četri ker če ji vse serviraš na pladnju to ni nič vredno! :BUA:

Dej, če bi vsaj kaj o dirkanju bluzil, tko se pa kar nekaj u tri krasne kurblaš.

Mate pa za opravt s tem Stonerjem...kot da vam je kej dolžan. V fightu 1 na 1 je nabil Rossija in od takrat ga vsi Rossi fan sovražjo(te), kaj češ. Pa če ne bi vozil drv od Ducatija v tistih cajtih, bi ga brezskrbi še kdaj...

Sezona prestopov se je pa tudi že začela. Vsi napenjajo možgane in tuhtajo kam bojo dali Marqueza pa kam Rossija. On sicer pravi da bi ostal na Ducatiju, ampak se mi ne zdi preveč vrjetno.

Marquezova ekipa bo zahtevala svoj motor v svoji ekipi s svojimi ljudmi, tako da ostane kakšen sedež frej v Yamahi ali Hondi. Spiesa bodo itak napodili nažalost, če se ne bo zasukal...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam se mi pa res smilte... da glede punc tkole razmišlate... sami don juan de marcoti... .-- pa dobr sej nima veze... ampak da smo pa že pr tem, da otrok mogoče sploh ni njegov in podobnih pedarijah je pa že kr mal zaskrbljujoče :D

calvin je dobil warm up... šel bi lahko še hitreje, če se mu nebi abraham v zadnjem krogu valal pod nogami...

stoner me je kr presenetil, da je sploh vozil in to precej na full....

rossi drugač odličen 4. bomo vidl, kako bo šlo na dirki.... po eni strani kr upam da bo dež, sicer bo polno ene zmede, pa ne tak zihr zmaga za caseyja, amapk bo vsaj zanimivo :)

dani je bil tudi precej hiter... sedaj bo počas mogu kej narest... seprav zmagat... in že sedaj me preseneča, da je tako potrpežljiv in sam čakam, kdaj bo šel na vse ali nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja.. sm pa opazil, da so vozili nekateri z gumami z belo črto in nekateri brez te črte... pa glede na to, da so verjetno vsi šli vn z gumami za dež, ker je blo ornk mokro, so očitno tud gume s profilom s črto in pa brez, česar do sedaj še nisem opazil? a kdo ve kva je fora?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno morš v moto3 samo počakat da vsi pred tabo padejo pa zamgaš ;)

ko je padel faubel, sem ploskal, ker mi grejo res na kurac te starčki v najnižjem razredu, pa nasploh cela martinezova ekipa, ki je bila letos prvič mal bol na realna tla postavljena... ni težko, če imaš vsako sezono 10x boljši material, pa še to zelo malo manjka, da te kdo ne nabije...

kornfila mi je blo kar malce žal....

ko je padel olivera sem popizdil... itak pa nevem kaj pričakujem, ker itak vedno zajebe.... čeprav je v španskem prvenstvu nabil vinalesa takrat, za motogp prvenstvo še ni zrel...

za vinalesa me sploh ni presenetilo, da bo padel in sm samo čakal kdaj ga bo pobralo, pa ga je precej kmalu...

za khairudina si pa nisem mislil, da nebo pripeljal do cilja, ampak očitno je res zelo mokro... očitno še ni vedel, da je vinales padel in da je že na stopničkah :)

upam da vsaj rossi pride do cilja, če še on pade, bo zmagal cortese, ki se je prišvercal na stopničke z eno pussy vožnjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wuhuuuuuuuuu, Rossi je zmagal :hooray:

:P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo še sploh gledat MotoGP na A kanalu?... Sem samo jst mnenja, ali je Gaber Keržišnik totalno nesposobn?.. Skubica z veseljem poslušam.. ampak tale Gaber pa seje take bedarije, da te mine :SS .. Mislim, da si ne zasluži sploh voditi te oddaje.. Niti nima pojma o motociklih, kaj šele o tehniki, niti o športu.. butne brez podlage.. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am... izjava mislim da je rossi bil 4 na jutranjem ogrevanju :grim ( ne vem zakaj ga placujejo, da pac malo potuje po svetu pa cas in denar zapravlja)

itn..... aja cal bo zmagal...... to ze ve :sleep2:

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej je bil rossi 4.?

Ej hilton slabo vidm na sliko, ker sm na fonu... a je nas iz prve sezone 250cc, ko je bil 15 star?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo, Rossi prvi in drugi ;)

(če bodo dirke tkole zanimive bom začel še navijat zanga :OK: )

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huhuuuu rossiii 2. Dobro je odpeljal... tud stonerja je dobro namahal, ceprav je bil itaq full hitrejsi...

Lorenzo.se je pac odlocil, da bo zmaga in je... stoner pac ni bil pravi danes... nakoncu je sploh cist popustil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je rekel da rossi nebo več zmagal? :D

Sorry KennyJR sam zdaj pa prav morem tole napisat: Od danes, da te ne slišim več nabijat o Rossiju, ker je pokazal, da mu sam motor manjka pa bij jih še vedno vse scat peljal!!! :OK:

  • Všeč mi je 5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry KennyJR sam zdaj pa prav morem tole napisat: Od danes, da te ne slišim več nabijat o Rossiju, ker je pokazal, da mu sam motor manjka pa bij jih še vedno vse scat peljal!!! :OK:

in to z lahkoto... si pozabil dodat......

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!