Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Sorry KennyJR sam zdaj pa prav morem tole napisat: Od danes, da te ne slišim več nabijat o Rossiju, ker je pokazal, da mu sam motor manjka pa bij jih še vedno vse scat peljal!!! :OK:

Mogoče vse, razen Lorenza, to smo že videli :evilgrin:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom nabijal ker upam ,da ste si pogledali dirko. Vsi tisti, ki ste bluzil: prestar, njegov čas je potekel, nima pojma, bla bla bla. Zdaj vidim da to pišete iz straha, ker dobro veste, da se bo vrnil....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo še sploh gledat MotoGP na A kanalu?... Sem samo jst mnenja, ali je Gaber Keržišnik totalno nesposobn?.. Skubica z veseljem poslušam.. ampak tale Gaber pa seje take bedarije, da te mine :SS .. Mislim, da si ne zasluži sploh voditi te oddaje.. Niti nima pojma o motociklih, kaj šele o tehniki, niti o športu.. butne brez podlage.. :BUA:

težko , težje, vedno težje.... danes so bile vmes take buče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom nabijal ker upam ,da ste si pogledali dirko. Vsi tisti, ki ste bluzil: prestar, njegov čas je potekel, nima pojma, bla bla bla. Zdaj vidim da to pišete iz straha, ker dobro veste, da se bo vrnil....

Najboljši kometar danes (breznabijanja.press) :hooray:! I like it :grim !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry KennyJR sam zdaj pa prav morem tole napisat: Od danes, da te ne slišim več nabijat o Rossiju, ker je pokazal, da mu sam motor manjka pa bij jih še vedno vse scat peljal!!! :OK:

ma dej... kot 1. ni zmagal ampak bil 2.

kot 2. stoner ni odpeljal neke svoje top dirke, ker ga je lorenzo gladko za sabo pustil... in seveda tudi rossi...

kot 3. stoner je bil na koncu čisto brez gume...

kot 4. bila je dirka v extremnih pogojih...

in kot 5. še vedno sem mnenja, da tudi če bi rossi vozil hondo v suhem proti stonerju nebi imel možnosti...

danes je rossi dal več od sebe, več tvegal, bolj grizel, ker je imel priložnost...

ducatiju gre v dežju očitno zelo dobro, ker se jim gume prej ogrejejo... stonerju se niso...

na koncu je pač rossi nascal stonerja, ker je le ta preveč iztrošil gume...

to je bila ENA dirka... in če po eni dirki, ki je čist v nasprotju s celotno sezono sodite, potem niste ravno objektivni... tudi lani je rossi v jerezu dobro peljal, pa potem ni bilo nič od nič... je bilo še nekaj mokrih dirk, pa tudi tam ni bil kaj dosti blizu... danes se mu je vse poklopilo, ampak da bi se pa zares vrnil itd, bi moral pa še kdaj kej pokazat... bomo vidl kako bo v prihodnje...

pa ne spet neki težit, da govorim čez rossija, pa da ne priznavam njegovih kvalitet... seveda jih, sej je bil ja 2. ampak nabil je stonerja prvič (in verjetno za nekaj časa tudi edinkrat) po skoraj 2eh letih...

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko , težje, vedno težje.... danes so bile vmes take buče!

Pišite na Pro plus al kdo so že tej ljudje, da boste komentirali vi. Lahko je vrtet go... Če boste boljši, potem je služba verjetno vaša, sam da ne bo izpadlo tako

ker potem bom še jaz dal na mute. Sicer pa tipka mute reši vse vaše zagate :grim .
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nemoreš dat na muteeeee, ker pol ne slišiš motorjev :D

sicer pa brez komentatorja gledat ne gre, ker nenazdanje on vidi veliko več kot ti :)... čeprav pri tehdveh včasih izpade, kot da drugega kot tv sliko nimata, pa še to 3/4 časa ne gledata.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej... kot 1. ni zmagal ampak bil 2.

kot 2. stoner ni odpeljal neke svoje top dirke, ker ga je lorenzo gladko za sabo pustil... in seveda tudi rossi...

kot 3. stoner je bil na koncu čisto brez gume...

kot 4. bila je dirka v extremnih pogojih...

in kot 5. še vedno sem mnenja, da tudi če bi rossi vozil hondo v suhem proti stonerju nebi imel možnosti...

danes je rossi dal več od sebe, več tvegal, bolj grizel, ker je imel priložnost...

ducatiju gre v dežju očitno zelo dobro, ker se jim gume prej ogrejejo... stonerju se niso...

na koncu je pač rossi nascal stonerja, ker je le ta preveč iztrošil gume...

to je bila ENA dirka... in če po eni dirki, ki je čist v nasprotju s celotno sezono sodite, potem niste ravno objektivni... tudi lani je rossi v jerezu dobro peljal, pa potem ni bilo nič od nič... je bilo še nekaj mokrih dirk, pa tudi tam ni bil kaj dosti blizu... danes se mu je vse poklopilo, ampak da bi se pa zares vrnil itd, bi moral pa še kdaj kej pokazat... bomo vidl kako bo v prihodnje...

pa ne spet neki težit, da govorim čez rossija, pa da ne priznavam njegovih kvalitet... seveda jih, sej je bil ja 2. ampak nabil je stonerja prvič (in verjetno za nekaj časa tudi edinkrat) po skoraj 2eh letih...

Veš kaj Kenny, tolko "se spoznaš" na vse te stvari, ampak da pa zdej iščeš izgovore v obrabljenih gumah se mi zdi za "strokovnjaka" tvojega kova že skoraj otročje, ker dober dirkač mora znat izbrat prave gume in mora tudi znat pazit da mu zdržijo do konca dirke...

In zdej ko ga je Rossi prehitu je pa kar popustu...eh, škoda besed ker tebi človek itak ne more prit do živega....sem prav vesel da je Rossi prehitu tvojega ljubljenčka...z današnjo dirko je Dohtar dal vedet marsikej...zdej lahko čakamo samo še da dobi izboljšano verzijo motocikla in ga nabije še na suhi dirki, pol pa lahko gre Kamenko res v penzijo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny ne pametuj ce nimas pojma. Pri Gabru in Bostjanu sme bil v komentatorski kabini in komentatorja ne vidita nic vec, kot gledalci doma na TVju. Imata samo 1 ekran, ki kaze povsem isto sliko.

Tako na dirkah, kot tudi doma. Vidim, da slabo spremljas dirke...ker ce bi jih bolje, potem bi dojel, da je bila dirka komentirana iz Ljubljanskega studia. POP spara z denarjem in 4 dirke v sezoni Gaber in Bostjan delata od doma. Torej iz kleti na POP TVju, kjer imata en monitro in eno sliko. Isto kot ti doma..... Si zadovoljen zdej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.

namig za v bodoce..kadar je ekipa POP TV na dirki...kar je (14x letno) je tudi BMW- predstavitveni krog ob zacetku oddaje, narejen v zivo. Torej, na stezi.

Da bos vedel za v bodoce, ker ti tako ali tako ves vse (oziroma obnasas se tako)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj Kenny, tolko "se spoznaš" na vse te stvari, ampak da pa zdej iščeš izgovore v obrabljenih gumah se mi zdi za "strokovnjaka" tvojega kova že skoraj otročje, ker dober dirkač mora znat izbrat prave gume in mora tudi znat pazit da mu zdržijo do konca dirke...

In zdej ko ga je Rossi prehitu je pa kar popustu...eh, škoda besed ker tebi človek itak ne more prit do živega....sem prav vesel da je Rossi prehitu tvojega ljubljenčka...z današnjo dirko je Dohtar dal vedet marsikej...zdej lahko čakamo samo še da dobi izboljšano verzijo motocikla in ga nabije še na suhi dirki, pol pa lahko gre Kamenko res v penzijo :P

nič ne iščem izgovorov, jst sm čist lepo priznal, da je bil rossi danes zasluženo drugi... ampak določene stvari pa govorijo same zase... če je bil nekdo boljši na eni dirki, to še ne pomeni, da je sedaj pa kar boljši, če je potem 17x poražen...

lani je rossi nabil v le mansu lorenza in to v suhem.. pa me nebo noben prepričal, da je rossi boljši od lorenza... se je pač rossiju poklopilo, lorenzo je imel pa slab vikend...

Kenny ne pametuj ce nimas pojma. Pri Gabru in Bostjanu sme bil v komentatorski kabini in komentatorja ne vidita nic vec, kot gledalci doma na TVju. Imata samo 1 ekran, ki kaze povsem isto sliko.

Tako na dirkah, kot tudi doma. Vidim, da slabo spremljas dirke...ker ce bi jih bolje, potem bi dojel, da je bila dirka komentirana iz Ljubljanskega studia. POP spara z denarjem in 4 dirke v sezoni Gaber in Bostjan delata od doma. Torej iz kleti na POP TVju, kjer imata en monitro in eno sliko. Isto kot ti doma..... Si zadovoljen zdej?

tega pa res nisem vedel, da 4x na leto komentirata od doma.. zakaj tega potem ne počnejo ko je dirka v ameriki? ponavadi gre skubic tja še celo dirkat :D

drugače pa vem kako zgleda komentatorska kabina... je celo nekaj pogleda na pisto, predvsem na ravnini... imata ekran s sliko, kakršna pač je pri nas ja in pa seveda še podatke časov itd... ampak vseeno je to veliko več, kot pa na tv-ju...

no če sta komentirala iz ljubljane, potem pa tako ali tako ni noebne prednosti v tem.... samo se je pa opazilo, da je danes nekaj drugače, ker je bil prenos precej manj kvaliteten... v čem pa je point, da ravno 4x ostaneta doma in to na eni nam bližjih dirk?? :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej... kot 1. ni zmagal ampak bil 2.

kot 2. stoner ni odpeljal neke svoje top dirke, ker ga je lorenzo gladko za sabo pustil... in seveda tudi rossi...

kot 3. stoner je bil na koncu čisto brez gume...

kot 4. bila je dirka v extremnih pogojih...

in kot 5. še vedno sem mnenja, da tudi če bi rossi vozil hondo v suhem proti stonerju nebi imel možnosti...

danes je rossi dal več od sebe, več tvegal, bolj grizel, ker je imel priložnost...

ducatiju gre v dežju očitno zelo dobro, ker se jim gume prej ogrejejo... stonerju se niso...

na koncu je pač rossi nascal stonerja, ker je le ta preveč iztrošil gume...

to je bila ENA dirka... in če po eni dirki, ki je čist v nasprotju s celotno sezono sodite, potem niste ravno objektivni... tudi lani je rossi v jerezu dobro peljal, pa potem ni bilo nič od nič... je bilo še nekaj mokrih dirk, pa tudi tam ni bil kaj dosti blizu... danes se mu je vse poklopilo, ampak da bi se pa zares vrnil itd, bi moral pa še kdaj kej pokazat... bomo vidl kako bo v prihodnje...

pa ne spet neki težit, da govorim čez rossija, pa da ne priznavam njegovih kvalitet... seveda jih, sej je bil ja 2. ampak nabil je stonerja prvič (in verjetno za nekaj časa tudi edinkrat) po skoraj 2eh letih...

Dragi KennyJR nisem nikjer trdil, da je pa zdaj to Rossijev povratek in da bo sedaj konkurenčen in nevem kaj. Tudi sam mislim, da se bo v suhem zelo težko prebil kaj višje, kot do sedaj. Ampak poanta je bila, da je v teh ekstremnih pogojih, kateri izravnajo premoč oz. šibkost ostalih motorjev, in je več ali manj vse odvisno od voznika pokazal, da je eden od šoferjev, ki ima največ občutka za motor in je kljub tiščanju motorja zmožen ostat na dveh kolesih. Sej sta tudi Dovi in Cal bila isto hitra, samo končala pa nista, pa jih še zdaleč ne podcenjujem. To da ni bil 1. sploh ni bitno danes, važno je, da je na "slabšem" motorju bil sposoben premagati vse Yamahe in Honde (razen Lorenza). To da pa Stoner ni vozil na polno in podobno pa je bolj slaba izjava...Če ni hotel reskirat je pa to njegov problem, kot svetovnemu prvaku in dirkaču v MotoGP, pa se pričakuje da vozi za vsako pozicijo na nož in se bori. Ja, sej vem, da mora gledat na točke in prvenstvo, ampak vprašajte se kaj bi Lorenzo nardil na njegovem mestu? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej nisem rekel, da stoner ni vozil na full... itak da je... no nevem... bi rekel da je...

samo omenil sem, da je rossi pač nekoliko več tvegal, ker je videl priložnost... pa ne od stonerja, ampak več kot bi mogoče sicer :)...

rossi je danes čist zasluženo premagal stonerja, to sem že 5x povedal.... samo dejstvo je, da se stonerju več ali manj jebe, da ga je danes rossi prehitel, ker mu je to najmanj pomembno :)

tudi jorge je recimo napol pustil rossiju zmagat 2 leti nazaj v sepangu, ko se je šlo za naslov prvaka... pa sej ne pravim, da je stoner danes kaj popuščal, ampak če že lih sprašuješ po lorenzu....

skratka point vsega, kar sem ti želel povedat je to, da se moje mnenje glede rossija nebo čisto nič spremenilo.... itak vem, da je sposoben še marsikaj narest, samo ne zdi pa se mi, da je boljši od lorenza in pa stonerja, da bi ju lahko redno premagoval...

tudi zavedam se tega, da ducati v suhem ni konkurenčen... ampak sej kot vedno znova povdarjam.. tudi ko je stoner dirkal na ducatiju večinoma ni lih bil... :D

razumeš? :)

pa uživaj v 2. mestu rossija ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej... kot 1. ni zmagal ampak bil 2.

kot 2. stoner ni odpeljal neke svoje top dirke, ker ga je lorenzo gladko za sabo pustil... in seveda tudi rossi...

kot 3. stoner je bil na koncu čisto brez gume...

kot 4. bila je dirka v extremnih pogojih...

in kot 5. še vedno sem mnenja, da tudi če bi rossi vozil hondo v suhem proti stonerju nebi imel možnosti...

danes je rossi dal več od sebe, več tvegal, bolj grizel, ker je imel priložnost...

ducatiju gre v dežju očitno zelo dobro, ker se jim gume prej ogrejejo... stonerju se niso...

na koncu je pač rossi nascal stonerja, ker je le ta preveč iztrošil gume...

to je bila ENA dirka... in če po eni dirki, ki je čist v nasprotju s celotno sezono sodite, potem niste ravno objektivni... tudi lani je rossi v jerezu dobro peljal, pa potem ni bilo nič od nič... je bilo še nekaj mokrih dirk, pa tudi tam ni bil kaj dosti blizu... danes se mu je vse poklopilo, ampak da bi se pa zares vrnil itd, bi moral pa še kdaj kej pokazat... bomo vidl kako bo v prihodnje...

pa ne spet neki težit, da govorim čez rossija, pa da ne priznavam njegovih kvalitet... seveda jih, sej je bil ja 2. ampak nabil je stonerja prvič (in verjetno za nekaj časa tudi edinkrat) po skoraj 2eh letih...

ej isti opremljevalec iste gume..... :sleep2:

al mogoce cs vozi na savi :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ducatiju gre v dežju očitno zelo dobro, ker se jim gume prej ogrejejo... stonerju se niso...

na koncu je pač rossi nascal stonerja, ker je le ta preveč iztrošil gume...

No to je zelo beden izgovor. Če si gledal dirko se je Rossi v začetku boril za 3. mesto in njegovi časi so bili slabši od Stonerjevih v 1/3 dirke tko da očitno prej ogreta guma ni igrala vidne vloge.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta star je najbrž zadnjič nabil Stonerja. V pravi maniri najbolšga fighterja generacije, Al pa dveh. Ena na ena je še zmer The Killer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej isti opremljevalec iste gume..... :sleep2:

al mogoce cs vozi na savi :glare:

samo bi se dodal zraven tega poglej se rossijevo gumo nic kaj drugacna ni od casijeve po sredini adijo.tak da bolse pogledat pa ne jokaj kenyjr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirke žal nisem uspel gledat, ampak...

A spet ista zgodba kot lani? V Le Mansu Rossi naredi rezultat in že pridejo fani skoraj naslov proslavljat. Pridite nazaj ko bo zmagal dirko na Ducatiju v suhem. Še bolje...ko bo osvojil prvenstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Point je samo, da je dokazal, da ma se zmer feeling...in zaprl gobce nekaterim, ki so trdili, da naj motor zamenja za palcko. Tko da, ne jokite, ce je biu 2. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirke žal nisem uspel gledat, ampak...

A spet ista zgodba kot lani? V Le Mansu Rossi naredi rezultat in že pridejo fani skoraj naslov proslavljat. Pridite nazaj ko bo zmagal dirko na Ducatiju v suhem. Še bolje...ko bo osvojil prvenstvo.

Fani smo še vedno tu, nobeden ni šel nikamor. Od 21 do 24 smo v Misanu, lahko kaj prideš okrog. Motor še ni najboljši, Rossi se še tudi ni čisto pobral, ampak počasi se vrača. Zato smo pa veseli današnjega nastopa in skoraj zlatega drugega mesta. In veseli smo predstave, ki smo je bili deležni, ker smo lahko videli dober fight in kar nekaj lepih prehitevanj Rossija. Če pa si boš utegnil pogledat posnetek dirke, pa te moram opozorit. 90% boš gledal Rossija, 8% Stonerja , ko se bori z Rossijem in 2% Lorenza. Tak da...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirke žal nisem uspel gledat, ampak...

A spet ista zgodba kot lani? V Le Mansu Rossi naredi rezultat in že pridejo fani skoraj naslov proslavljat. Pridite nazaj ko bo zmagal dirko na Ducatiju v suhem. Še bolje...ko bo osvojil prvenstvo.

zalostno da tako superiorni CS.... na tako superiornem motorju ne more zmagat v mokrem....... in ga dohtar za malico 1 krog nastudira... in opere.....

pricakoval sem drugacno zgodbo.......

aja tocno stoner ni rossi ...... in nikoli ne bo......... zal se ga cez 20 let ne bo nihce spominjal....... plakate od dohtara pa bodo se tvoji froci na stenah imeli...... :grim

to je point

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirke žal nisem uspel gledat, ampak...

A spet ista zgodba kot lani? V Le Mansu Rossi naredi rezultat in že pridejo fani skoraj naslov proslavljat. Pridite nazaj ko bo zmagal dirko na Ducatiju v suhem. Še bolje...ko bo osvojil prvenstvo.

maa ni kot lani. tole je rezultat. za to je dirkal. lani je Sic skeglal pedroso in mel kazen. Danes je Rossi naredil vse sam. Veselje fanov je veliko, ker je v medsebojnem dvoboju nabil Prvaka.

je pa res, da je lani v franciji in v Barceloni odpelal svoje najboljše dirke v suhem. na mokrem silverstonu je bla čista polomija, in pol je blo samo še slabše.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo se da kje potegnat posnetek moto gp...moto2 sem gledal pa sem potem mogel it...bi si pa rad ogledal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!