Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

men je navadn, se mu nasmejim.... na kurac mi gre samo ko usakih 5 minut omenja neke kurčave twiter profilee!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če je možno kje videt, kakšne čase so imeli dirkači vsak krog?

Drugače pa kot vedno....super moto2 dirka in danes tudi super motogp dirka. Škoda da je Spies naredil tisto napako, ker bi se drugače ziher za podium potegoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ko Stoner ni stopu na stopničke je pa Kenny kar nekam tiho :P Drugače pa vsaka čast Pedrsi za odličen štart, samo škoda ker ga je Lorenzo prehitu ker tokrat sm mu pa res privošču prvo zmago v tej sezoni, ker si jo je z odličnim štartom res zaslužil... Drugače pa lepa dirka tudi za Dovija, Škoda edino da je Cal na koncu popustu, ker je bil res na dobri poti da s poltovarniškim motorjem šola Kennyjevega ljubljenčka na tovarniškem, tako kot ga je Dovi :P

ma že cel vikend sm bol tiho, ker sm bol tko tko s cajtom....

stoner je pač mal zajebal.. ampak ni panike... sezona je še dolga... dans je res izgledal precej bogo...

pedrosa je bil pa očitno žrtev gum, ker mehke za hondo ne pridejo v poštev, trde pa tudi niso ble konkurenčne... če bi bilo topleje in bi vsi vozili na trdih bi dani verjetno zmagal...

nevem zakaj je bil calvin na dobri poti da premaga caseya, če je bil casey skoraj celo dirko pred njim... na dobri poti je bil edino casey, da prehiti dovija, pa je zmanjkal ovinek ali dva... škoda....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

človk je napisov svoje mnenje..... a ga ma lahko?

jest.... ne bi bil bolš ampak....... to vem in se tega ne grem..... gaber..... pa skubic..... se gresta pa komentatorje...... o uspšnosti njunega nastopa pa.....???????

Jaz sem pa uprašal... A lahko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Stoner je odpelal po njegovih standardih zelo mizerno dirko. In ni kej dost povedat o njej. So pa tiho tud Rossijevi fani. Če pomislimo, je bil 46 lani v Barceloni blizu štengam, (7 sec za zmagovalcem Stonerjem in samo 3 sec za tretjim Spiesom) To je bla zadnja dirka ki so jo odpeljali z gp11, predno so začeli "razvijat na polno". Dirko je Rossi odpelal v času 43'27.150. Po letu razvoja, z novimi pravili in drugačnimi gumami so letos dirko odpeljali v 43'25.236. Se pravi, 2 sec na dirko. Lani sta se dobro fightala z Doviziosom na Repsolki. Dovi je odpelal v 43'25.034, letos na zasebni Yamahi pa 43'17.042, torej 8 sec hitreje! BTW, tudi Stoner je letos odpeljal samo 2 sec hitrej kot lani. . Lorenzo. . . ta je lanskemu času odbil skor petnajst sekund!

Dani pa je lani celil ključnco, in se primerjave ne da narest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene od vsega skupaj najbolj čudi to, da je Stoner edini na trdih gumah (od vodilnih) prav tako najhitrejše čase delal na začetku dirke, kjer je držal nekako priključek. Ko pa bi morala njegova prednost zaradi trše različice priti do izraza, ga pa kar ni bilo. No, držim pesti, da bo v Silverstonu boljše.

Drugače pa super dirke in super posnetki, tile super-slowmotion so nori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene od vsega skupaj najbolj čudi to, da je Stoner edini na trdih gumah (od vodilnih)

Tudi Pedrosa je vozil na trši zadnji gumi.

post-1354-0-33993000-1338807188_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, potem se pa posipam s pepelom. Ampak po komentiranju Gabra in Boštjana sem bil prepričan, da ima Stoner tršo gumo, ostali pa mehkejšo. Vseskozi sta namreč komentirala, da morata Lorenzo in Pedrosa poskrbeti, da na začetku naredita dovolj razlike, ker bi moral Stoner po vseh pravilih pridobivati v zadnjem delu dirke, kar pa se ni zgodilo.

Možno pa je tudi, da sem napačno interpretiral njuno komentiranje, ker sem med dirko delal in nisem bil 100% pri dirki.

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem dobro videl, so ble vse Honde na trdih gumah.

Kaj pa vem. . . .tle boki zgledajo kar belo. . .

post-1354-0-43799100-1338813427_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa super dirke in super posnetki, tile super-slowmotion so nori.

se jih da kje videt zastonj ali je to samo na uradni strani za plačat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se jih da kje videt zastonj ali je to samo na uradni strani za plačat?

Hm to pa ne bi vedel. Režiser jih je nekaj odvrtel kar med samo dirko in tam mi je bilo noro dobro. SPloh v moto2 je pokazal vlakec vodilnih štirih skozi ovinek po komolcu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

zares hud vlakec, evo približno tkole je zgledal :OK:

post-163-0-38818200-1338883557_thumb.jpg

post-163-0-43990400-1338883568_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@suzuki: Kmal, pa boš moral zamenjat podpis v profilu. :smoke:Počas, pa na komol"c :kva1:

Popravljeno . Popravil Port Folio
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po besedah repsolovih dirkačev imajo probleme z novo sprednjo gumo, ki bi jim naj povzročal dodaten chater na sprednjem delu. Do sedaj so imeli problem z zadnjo gumo. Tako da jim ne kaže nič dobro v Silverstonu. Bomo videli, kaj bodo naredili na to temo...

Ducati se mi kljub Cartmanovi super primerjavi zdi v boljši formi... Vsaj Rossi se mi zdi bolj prepričljiv na motorju in nasmejan v boksih.....al pa se mu že jeb.. za vse

Yamaha je pa razred za sebe počasi, kar dokazuje tudi Dovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja vseeno nebi rekel, da bo stoner v silverstonu isto 4.... na treningih so bili precej precej boljši... samo izbira trde gume jih je nekoliko oddaljila od vrha...

v silverstonu bo pa itak dež... in vse skupi nima nobene veze :PPP

v ducatijevi garaži je dobro vzdušje verjetno zato, ker je rossi dobil stopničke in mu noben več ne mori.... vsi si delajo utvare, da je očitno res problem v motociklu in so veseli, ker počasi napredujejo...

ko bo rossi v deževnem silverstonu spet 6. potem bo drugače...

yamaha je bila na tej tekmi res razred zase, amapk moraš spet vzeti v zakup gume...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ... Rossi fani tiho ali glasno, Stoner fani glasno ali tiho, Lorenzo levo ali desno, ... vse skupaj je zgolj stvar čisto osebnega pristopa. Zame je Rossi NEKDO. Če pa za koga drugega ni, pač ni, briga me.

Svet se nemoteno vrti naprej, carji pa so itak vsi. Samo vlakec si je treba dobro pogledat, pa ti je vse jasno. Mast, kakšni fantastični posnetki s tole novo kamero ... the best!!! :OK:

Glede komentiranja pa - verjetno bi se res našel kdo, ki bi znal bolje opraviti to sicer zahtevno opravilo, ampak ta dva sta se pač ugurala in ta dva pač sta. Dobro za nas bi bilo, če bi svoje delo opravljala korektno in ne moteče. Mimogrede - F1 sploh gledat ne morem več, ker me Ališič spravi v tako slabo voljo, da je enostavno ne znam prenesti. Vsaj zame sta tale "naša dva" proti njegovemu kričanju, hropenju, ujujujuuujskanju, blebetanju in bučanju prava bisera ... :kva2: !

Je pa tokrat Keržišniku uspela zgodovinska izjava (bi bilo sila koristno, če bi jo predvsem Skubic, pa še kdo, vzel sila resno):

"No, Boštjan, pa vendar ne bodiva bolj pametna od inženirjev v Yamahini garaži!"

Aleluja! :notworthy:

Vsaj enemu se je posvetilo. :slap:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res me zanima kateri bo nadomestil Stonerja pri hondi! Če ne skinejo pravila o rookijih....

Spies? Cal? Bradl? ali pa mogoče je nemogoče - Rossi?

iz slednjega bi še lahko naredili dobro marketinško pravljico o prvi ljubezni, razhodu, in dokončni spravi. Raja bi jokala in kupovala honde, in kapice :)

Lorenzo se pa je pametno odločil, da ostane....letos je odličen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rečem Spies ali Bradl poleg Pedrose. Marquez bo v svoji Monlau Competicion ekipi, s sponzorstovom Repsola in Caixe. Nakamoto je zavrnil možnost vrnitve Rossija v HRC ekipo. Mogoče v kako satelitsko...ampak s tem prizna da ne more zmagati z Ducatijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!