Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Da se ne boste jutri jokali, če bo dež in bo Rossi spet šolal Stonerja, čeprav štarta zadaj.... malo verjetno sicer, ampak ni pa tak nemogoča, ali ne??

A niso že počitnice :P?

Sicer pa, Stoner bo dal Rosija pod pazduho, kot da Janezek torbo, ko gre v šolo.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

A niso že počitnice :P?

Sicer pa, Stoner bo dal Rosija pod pazduho, kot da Janezek torbo, ko gre v šolo.

Hola mojster,

najbrž misliš tko kot ga je v Le Mansu, kajne?? ;)

whatever, vem da bo mega zanimiva Moto3 dirka, pa Moto2 tudi, MotoGP pa... hja, upajmo, mogoče tudi ;)

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

najbrž misliš tko kot ga je v Le Mansu, kajne?? ;)

whatever, vem da bo mega zanimiva Moto3 dirka, pa Moto2 tudi, MotoGP pa... hja, upajmo, mogoče tudi ;)

Hja, takrat so ujeli tajming za tistih 18s, pol pa so spet izven faze. Nekako tako kot bi rekel moj kolega: "I curi se desi djete."

Sicer pa, gledam samo še Honda cup, kjer je res zanimiva dirka, pri moto GP samo še štart, če bo kdo koga odkegljal, pol pa resnično ponavadi zaspim, kar pomeni da je "dober program" :).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to kar jim je stoner naredil v prvih parih krogih warm upa je bilo zastrašujoče.... postavil je 2 sekundi boljši čas od vseh in še 10 minut niso prišli pod sekundo...

no na koncu je pol naredil še enega stonerja, ampak vseeno končal na vrhu...

za dirko mora samo ponoviti prvih 7 minut warm upa in ninakor zadjih 5, pa bo zmaga naša... samo zna biti, da se bo odpeljal...

ampak tudi dani se nebo dal kar tako... tudi on izgleda hiter... v najhitrejšem krogu je imel promet pred sabo.. no tudi stoner ne nazadnje, pa še padel je... upajmo, da bo dani lahko držal stonerja ali obratno...

lorenzo mi ne zgleda konkurenčen, ampak na dirki je vedno hiter...

upam da bo bradl lahko ostal čim bližje vodilnim... nevarni bosta tudi obe poltovarniški yamahi...

rossi se je na začetku dobro držal, potem pa se je izgubil v ozadju... očitno je ducati res samo za prve kroge...

dirka je danes ob 13.00 da nebo kdo pozabil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Hola mojster,

sej vem, sam mal dražim ;)

sicer pa so Moto3 dirke še bolj divje kot Moto2, k so mladiči čist odpuljeni (nujno moraš pogledat prejšnjo dirko v Assnu!!) mi je prav žal da bom današnjo videl šele zvečer, še posebej ker (vodilni) Maverick štarta šele iz 24. mesta, mu včeraj ni šlo v dežju, torej se mu bo na dirki čist strgal ;)

na Sachsenrigu danes krasen sonček, padavine so napovedane šele za 16, 17 uro, tko da bodo dirke zgleda suhe... na warm-upu je blo tkole:

post-163-0-92570000-1341734431_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki imate za TV providerja Elektro Turnšek (kablska, t-1), so po novem odkodirali Sport 1, za osnovni paket.

Jaz sem že vse warm upe pogledal.. škoda samo, ker že včeraj nisem vedel, bi še kvalifikacije pogledal.

!!! #99

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo zelo zanimive kvalifikacije... na koncu je stoner pokazal, kako se pelje ;) zadnji ovinek na milimetr natančno ;)

žal mi je bradla, ki ga je na koncu ovirala kolona crt-jev.... zaslužil bi si več... vsaj prvo vrsto...

škoda mi je tudi haydna... bil je dober, ampak nekaj napakic...

rossi pa... nej gre spat...

jop tud dns zadn ovink na milimeter natančno :D

Popravljeno . Popravil hp2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to kar jim je stoner naredil v prvih parih krogih warm upa je bilo zastrašujoče.... postavil je 2 sekundi boljši čas od vseh in še 10 minut niso prišli pod sekundo...

no na koncu je pol naredil še enega stonerja, ampak vseeno končal na vrhu...

za dirko mora samo ponoviti prvih 7 minut warm upa in ninakor zadjih 5, pa bo zmaga naša... samo zna biti, da se bo odpeljal...

ampak tudi dani se nebo dal kar tako... tudi on izgleda hiter... v najhitrejšem krogu je imel promet pred sabo.. no tudi stoner ne nazadnje, pa še padel je... upajmo, da bo dani lahko držal stonerja ali obratno...

lorenzo mi ne zgleda konkurenčen, ampak na dirki je vedno hiter...

upam da bo bradl lahko ostal čim bližje vodilnim... nevarni bosta tudi obe poltovarniški yamahi...

rossi se je na začetku dobro držal, potem pa se je izgubil v ozadju... očitno je ducati res samo za prve kroge...

dirka je danes ob 13.00 da nebo kdo pozabil :D

maš prav ja...je naredil....stonerja:-p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bodite srečni,je vsaj "doktor" napredoval za eno mesto..... :closedeyes:

nevoščljivost!!!!!!! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super dirka... skoda edino, ker zadnji krog ni bil bol izenacen... dani je bil v vseh pogledih boljsi...

Casey je hotel prevec... verjetno je nekaj k njegovi napaki dodalo tudi rosenje...

bolj kot padec sam me zalosti, da se je sel to, ker je imel 20 tock v zepu... ampak ocitno je pravi racer in drugo mesto zanj ni opcija...

Lorenzo je danes cist popusil... Za prvenstvo mu je sicer casey naredil veliko uslugo, a ce bo slo tako naprej nebo dolgo vodilni...

Rossi je vsaj nabil vse ducatije, vendar z nekaj srece 6 mesto ni omembe vredno...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodal bi se, da je dani back in the game... in da bi mogoce lahko rekli, da je od vseh najbolj motiviran in da je sedaj dobil zagon in da ima na podlagi tega najvec sans za naslov... to bi bilo noro... potem ko so ga vsi odpisali... :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prvenstvo mu je sicer casey naredil veliko uslugo, a ce bo slo tako naprej nebo dolgo vodilni...

Tako kot je prejšnjo dirko Alvaro naredil uslugo Caseyu... jebiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst upam, da bo ostal Dani tko motiviran drugo leto, ko pride Marc v partijo honde. Ker bi bilo kar zanimivo, če bi "starega mačka" že v prvi sezoni nabil novinec v kraljevem razredu. Škoda danes tudi Cala. Mater sta huda z Dovijem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny dejstvo je, da jih Rossi še vedno zna nacepat, čeprav ne seže po prvih mestih. Zna se borit. Ima živce takrat ko je najtežje. Stoner je samo zelo hiter, ko pa gre 1na1 pa je ponavadi pritisk prevelik in naredi fail.Ko bo lahko Rossi ( če bo sploh kdaj z Ducatijem lahko ) šel čase blizu Yamahe in Honde se bodo dirke odločale, tako kot sedaj kaže med njim, Lorenzom in Marquezom.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrega Stonerja je Stoner naredil...tle ni kaj rečt :D Mona, pobral bi 20 pik in čao.

No je pa zdej vsaj 1-1 v ničlah, da ne boste jokali, kako nefer da je bilo Bautistino torpediranje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny dejstvo je, da jih Rossi še vedno zna nacepat, čeprav ne seže po prvih mestih. Zna se borit. Ima živce takrat ko je najtežje. Stoner je samo zelo hiter, ko pa gre 1na1 pa je ponavadi pritisk prevelik in naredi fail.Ko bo lahko Rossi ( če bo sploh kdaj z Ducatijem lahko ) šel čase blizu Yamahe in Honde se bodo dirke odločale, tako kot sedaj kaže med njim, Lorenzom in Marquezom.

Japajade. Tu štejejo zmage. Drugega se ne spomni nihče. Dejstvo je, da je Stoner danes hotel preveč in padel. Če bi pa prehitel Danija, bi ga vsi nosili po rokah in govorili kak mojster je, Dani pa bi spet jokal v kotu. Tukaj pač ni prijateljev, je samo al bom jaz tebe al boš ti mene in to na suho. Sicer pa, če bi Stoner vedel, da bo padel bi se lepo odpeljal za Danijem. Isto bi naredil tudi tvoj maziljenec, ki je enkrat tudi padel in pobral s seboj še Stonerja.

Sicer pa je po eni strani prav, da je tako, ker je Lorenzo prejšnjo dirko odletel ne po svoji krivdi. Naj bodo razmere kolikor toliko enake za vse.

P.S. Glede cepanja ostalih. Rossi nima kaj zgubit. Vseeno je ali je prvi ali pa zadnji, prvak ne bo. Torej vozi za dušo, predvsem pa verjetno za denar, ki ga potegne od navijačev. Kako dolgo bo še to šlo ne vem, kakor kaže so tovarniški stroji zasedeni, torej bo imel nasledenje leto verjetno spet ta rdečga :).

Popravljeno . Popravil bikez
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!