Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Ne to je bilo zmenjeno da kamenko pogrne kamenko ne more in ne zna naredit napake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny dejstvo je, da jih Rossi še vedno zna nacepat, čeprav ne seže po prvih mestih. Zna se borit. Ima živce takrat ko je najtežje. Stoner je samo zelo hiter, ko pa gre 1na1 pa je ponavadi pritisk prevelik in naredi fail.Ko bo lahko Rossi ( če bo sploh kdaj z Ducatijem lahko ) šel čase blizu Yamahe in Honde se bodo dirke odločale, tako kot sedaj kaže med njim, Lorenzom in Marquezom.

ta pritisk ste si stonerjevi haterji itak izmislili... kaj pa letos jerez? je stoner pozabil da mora biti pod pritiskom, pa mogoče estoril? tudi danes verjemi da ni bil pod pritiskom, ampak je pač želel nemogoče...

kako se je lani rossi lomil, pa je bil v borbah za 6 mesto ali pa še slabše... pod pritiskom?

Ne to je bilo zmenjeno da kamenko pogrne kamenko ne more in ne zna naredit napake.

spet kr neki nabijaš...

V bistvu štejejo naslovi. Kakšna je že tu statistika?

na ducatiju? 1:0 za stonerja... če izvzamemo še prvo sezono, ko ni imel realnih možnosti za naslov ima stoner 100% izkupiček z motorji, ki niso ducati ;) ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu štejejo naslovi. Kakšna je že tu statistika?

Zgleda, da ni imel prave konkurence, ker današji racerji oz. vsaj dva od njih ga nabijeta. Prvi ga je nasekal Lorenzo, ki je dejal, da lahko pride nazaj v moštvo, da se ga ne boji, ampak zgleda, da mu je odpiskalo in bo pristal v stari ropotarnici. Imel je čas, da odide v veliki slavi, vendar so prevladali cekinčki (pa tako rad dirka :)).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega pa Stoner na Hondi v dirki se ni naredil, ali pac? Kar zadovolen sem, da je fuknil, in se tako izognil morebitnim ocitkom. V primeru da bo prvak, to ne bo zato ker je Alvaro sestrelil Lorenza.

Kar pa se Rossi drame tice.... :hmm: Bral sem, da so po prestopu k Yamahi prve teste porabili izkljucno za izbiro pogonskega agregata. Kompletno so spremenili zasnovo in karakter pogonskega agregata, sele po tem so se posvetili ciklistiki......glede.na Ducatijevska nacela......motor=svetinja tega do sedaj niso spremenili v zadostni meri. Mislim da se je Preziosijeva struja vdala. Verjetno se pripravlja radikalno spremenjen agregat.

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takrat je že yamaha sama pripravila več agregatov in potem je rossi&ekipa izbrala, kaj bodo vozili... izbrali to, kar nekako vozijo še zdej, ker se je najlepše peljalo, vendar pa vsa ta leta velja, da je ta mašinca nekako prešvoh in neglede na vse kar nardijo, še vedno je yamaha najbolj švoh mašina na gridu... (pustmo zdej crt)... ampak se pa najlepše pelje in to je očitno več vredno kot pa tistih 5 konj... no dokler je vozil rossi 6 :P :P :P :P

pri ducatiju pa je rossi obljubljal, da bo porihtal ta motor, kakršen je bil leta 2010... verjetno je bila to tudi preziosijeva želja.. no verjetno želja celega ducatija in verjamem, da so se tako dogovorili.. potem pa ni šlo pa so spreminjali in iskali kompromise, ki so bili pogubni... morali bi se odločiti na kakšen način bodo delali, ne pa po neki srednji poti...

je pa res, da težko porihtaš motor, če ne moreš nič spremeniti na njem :)... ampak rossi bi moral vedeti in verjamem, da je vedel, v kaj se spušča..

sploh ko je tako podcenjeval in žalil stonerja bi moral vedeti kako in kaj... ampak očitno se je malce precenil...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer nisem njegov navijač, ampak vsa čast Stonerju.. lahko bi se lepo peljal do konca in pobral pike za drugo mesto, tako pa je vozil na zmago neglede na skupno točkovanje!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodal bi se, da je dani back in the game... in da bi mogoce lahko rekli, da je od vseh najbolj motiviran in da je sedaj dobil zagon in da ima na podlagi tega najvec sans za naslov... to bi bilo noro... potem ko so ga vsi odpisali... :-)

če se ne motim je Pedrosa letoš že četrto leto zapored zmagal na tej progi...tako da ne vem kak bi s tem lahko rekel "back in the game"...pač mu ta steza leži...za naslov pa je treba večkrat na 1. stopnički stat pri tako izenačenih tekmovalcih(Stoner,Lorenzo,Pedrosa)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tretjic pa res... ja no jst se vseen menim, da se je dvignil... ze v assnu je bil blizu... pa je imel tezave s hrano... tako, da je moje mnenje, da tudi v mugellu lahko zmaga...

Zmagal je dve leti nazaj... lani ni bil zdrav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne boste jutri jokali, če bo dež in bo Rossi spet šolal Stonerja, čeprav štarta zadaj.... malo verjetno sicer, ampak ni pa tak nemogoča, ali ne??

Upam, da si si pogledal dirko!?

Ne, ne navijam za Stoner-ja, kot si ti nepravilno razbral iz mojih vrstic. Mimogrede: Da bi Rossi lahko koga šolal? Ufff ..... ti časi so mimo, lahko bi pa on komot prišel h komu na šolanje!

Vsi samo jamrajo in se za neuspehe izgovarjajo na; poškodovane roke, prste, kolena .... gume ....

Samo pravi tekmovalci se ne izgovarjajo na druge stvari, ampak priznajo, da ; ali so bili drugi dejansko prhitri oziroma, da so bili pač prepočasni ... itd.

Lorenzo je prišel z berglami na trening, kvalifikacije in dirko ... in cel dirkaški vikend niti 1x ni omenil, da je za njegov slab štartni položaj kriv gleženj.

Popravljeno . Popravil BREITNER
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da si si pogledal dirko!?

Ne, ne navijam za Stoner-ja, kot si ti nepravilno razbral iz mojih vrstic. Mimogrede: Da bi Rossi lahko koga šolal? Ufff ..... ti časi so mimo, lahko bi pa on komot prišel h komu na šolanje!

Vsi samo jamrajo in se za neuspehe izgovarjajo na; poškodovane roke, prste, kolena .... gume ....

Samo pravi tekmovalci se ne izgovarjajo na druge stvari, ampak priznajo, da ; ali so bili drugi dejansko prhitri ... itd.

Pogledal dirko in videl Stonerja... drugače glede posta pa je bilo govora o dežu in v dežu je Rossi, eh nima veze, pozabi!

Navijajte za Stonerja in to fejst, dolgo več ne boste mogli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi je v dežju bil včeraj slab ja... smo vsi videli... 1x mu v dežju nekaj rata je pa car al kaj? kaj pa je blo lani v silverstonu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@orcus:

kot si rekel, pač prosto debatiramo in nič druga. Po domače: samo se pač menimo!

Da bi lahko Rossi še koga "učil" v dežju ... hmmm , ti časi so mimo.

Dober učitelj bi znal bit BRADL. Fant je včeraj pokazal, da njegov prestop v kraljevski razred je bil upravičen.

Škoda mi je Ben-a: dobre kvalifikacije vse OK, na dirki pa potem "pregori". Vedno večkrat se mu to zgodi.

Glede Stonerja: škoda, da je tako izpadel danes ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha! Bradl bo učil Rossija. No ok . Bradl je zagotovo upravičil prestop. Ni sicer Simoncelli, čeprav je bolj uspešen in ne vozi direktno njegov bike, ampak ima potencial. Marqueza pričakujem naslednjo sezono bolj v stilu Rossijevih in Lorenzovih prvih sezon. Hiter ampak z dosti napakami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater,ko berem ene komentarje,se resno sprašujem kolk mamo slovenci svetovalcev v ekipah moto gp-ja :hmm: ,eni namreč vejo več,kot cela moto gp karavana... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater,ko berem ene komentarje,se resno sprašujem kolk mamo slovenci svetovalcev v ekipah moto gp-ja :hmm: ,eni namreč vejo več,kot cela moto gp karavana... :rolleyes:

Bemu milo mater, da se moram strinjat s teboj. In ko človek to prebira (na 81 straneh je morda 8 mojih), se vedno vse vrti okrog Rossija in Stonerja, kot da samo ta dva dirkata.

@orcus: ne ne, nisi prav razumel! Ne pravim, da bo Bradl učil Rossija, temveč, da je Bradl postal tako dober voznik v dežju, kot je bil pred leti Rossi! Zdaj razumeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater,ko berem ene komentarje,se resno sprašujem kolk mamo slovenci svetovalcev v ekipah moto gp-ja :hmm: ,eni namreč vejo več,kot cela moto gp karavana... :rolleyes:

Če pa to je poanta foruma, drugače je tema mrtva. Potem nima smisla več hodit sem. Jaz verjamem, da so vsi, ki tu hardcore navijajo in debatirajo čisto ok tipi. Boljše to, kot pa biti nekje vmes, mlačna voda. Jaz sem pač Rossi fan in sem vesel da je danes Stoner leto... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni pa fovseritno nabijate, kako so vsi pametni in fovsija vam seka ven na vseh koncih... otroc... ce nekdo ve vec od tebe, se ni treba delat bolj pametnega, pa ga ponizevat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta pritisk ste si stonerjevi haterji itak izmislili... kaj pa letos jerez? je stoner pozabil da mora biti pod pritiskom, pa mogoče estoril? tudi danes verjemi da ni bil pod pritiskom, ampak je pač želel nemogoče...

kako se je lani rossi lomil, pa je bil v borbah za 6 mesto ali pa še slabše... pod pritiskom?

spet kr neki nabijaš...

na ducatiju? 1:0 za stonerja... če izvzamemo še prvo sezono, ko ni imel realnih možnosti za naslov ima stoner 100% izkupiček z motorji, ki niso ducati ;) ;) ;)

Ne nabijam samo poenostavim kako opravičuješ kamenkota zakaj naj bi padel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni pa fovseritno nabijate, kako so vsi pametni in fovsija vam seka ven na vseh koncih... otroc... ce nekdo ve vec od tebe, se ni treba delat bolj pametnega, pa ga ponizevat...

jaz nisem favš, jaz sem Stonerju privoščil, da gre po tleh :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nabijam samo poenostavim kako opravičuješ kamenkota zakaj naj bi padel.

in kdaj sem ga opravičeval? pa vi folk ste res moteni... človek nemore verjet, kako je lahko nekdo tok zabit... svašta...

Kenny legenda, sam pac pozabu je, da Stoner zna tud kegljat. :grim

kolikor jst vem je stoner nazadnje kegljal v estorilu 2006

danes ni bilo nobenga keglanja...

jaz nisem favš, jaz sem Stonerju privoščil, da gre po tleh :evilgrin:

če bi rossi padel, mu jaz zagotovo nebi privoščil... ker sem za razliko od vas nekaterih vsaj za silo človeški...

seveda privoščim tebi in tebi podobnim debilom, da rossi pade, ker je to najmanj, kar se lahko zgodi, da je pravici vsaj za silo zadoščeno... riti špagetarske...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<Casey je hotel prevec... verjetno je nekaj k njegovi napaki dodalo tudi rosenje> kaj je to potem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari ti si debil...

to je samo navajanje dejstev... ko je padel je že kr pošteno rosilo... mogoče nebi padel, če nebi rosilo.. kdo ve? ti zagotovo ane ;) ;)

v stavku imaš besede kot so: hotel preveč, njegovi napaki.... in ti se vtakneš v rosenje... vidi se, da tvoj point ni čisto nič drugega, kot pa teženje in poniževanje drugih uporabnikov na forumu... ampak za to nimaš kake resne podlage... jst jo zate imam... no pa se bom raje vzdržal kakšnih konkretnih opazk... kreten...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Casey je povedal, da se je počutil odlično na motociklu...da je čutil, da gre lahko hitreje od Danija. Dežja ni omenjal.

Še zdaleč nisem njegov fan, je pa pravi racer. Brez taktiziranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!