Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Kaj pa mešanca gumi Bridgestone za Moto GP 2012? Sem ulovu na hitro,da se bodo na dirkah še prej obrabljale,ampak da bodo zdržale višje temperatur in obremenitve!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, ni tako strašno tajno. Testirala sta Bataini in Checa. V torek so vozili valencia GP0 in superbike, včeraj pa novega GP12. Bataini je u bistvu delal shakedown, checa pa je nabiral podatke in se trudil okrog base setupa.

Ja vem,samo veš kako so Italjani :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud če so Pudingi iz Andromede. . . .Gum ne dobi nihče na lepe oči, brez tapravih bridgestonk pa resn test ni mogoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst si pa letos želim čim več takih dvobojev, pa mi je vseeno med katerimi dirkači. Stoner-Lorenzo, Pedrosa-Spies, Spies-Rossi, Rossi - Bradl, Stoner - Pedrosa... vseeno, samo, da je akcija in da ne bo kak črn scenarij spet!

http://www.youtube.com/watch?v=UxC3usscP80

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst si pa letos želim čim več takih dvobojev, pa mi je vseeno med katerimi dirkači. Stoner-Lorenzo, Pedrosa-Spies, Spies-Rossi, Rossi - Bradl, Stoner - Pedrosa... vseeno, samo, da je akcija in da ne bo kak črn scenarij spet!

http://www.youtube.com/watch?v=UxC3usscP80

ja dobra borba res :grim in tista v Laguni Seci 2008 rosi vs stoner je bila meni res ZAKON :OK: Se spounem še danes kako sem skakal in vstajal iz kavča do konca dirke :worship:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst si pa letos želim čim več takih dvobojev, pa mi je vseeno med katerimi dirkači. Stoner-Lorenzo, Pedrosa-Spies, Spies-Rossi, Rossi - Bradl, Stoner - Pedrosa... vseeno, samo, da je akcija in da ne bo kak črn scenarij spet!

http://www.youtube.com/watch?v=UxC3usscP80

Kennči? komentar.....čakamo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kennči? komentar.....čakamo....

nima kaj rečt ker vsi veliki dvoboji ki so bili je bil večina vpleten rossi pa slučajno je skoraj vedno zmagal on to so njegove specialitete in mu ni enakega pri tem:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dobra borba res :grim in tista v Laguni Seci 2008 rosi vs stoner je bila meni res ZAKON :OK: Se spounem še danes kako sem skakal in vstajal iz kavča do konca dirke :worship:

Zakaj si pa skakal do konca dirke če se je dvoboj končal že na polovici dirke? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW...a se nobeden več ne spomni časov Rossi-Gibernaue in podobnih?

To so bili šele epski dvoboji, ki jim občasni dvoboji par krogov kot jih gledamo zadnja leta ne pridejo niti do kolen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si pa skakal do konca dirke če se je dvoboj končal že na polovici dirke? ;)

Tako se reče :yes: pravi bum pa je biu samo na koncu dirke...oziroma ta dvoboj,ki ga komentiramo...

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem svoje že dostkrat povedal... in sicer rossi fani že 5 let omenjate dirko, na kateri sta se rossi in stoner tolkla prve tri kroge, potem je rossi celo nedovoljen način prehitel stonerja, stoner je nato uvidel, da je brezveze se ubadat z rossijem, pa umirjeno vozil za njim, nekajkrat še poizkusil prehiteti, ampak na žalost mu je pred koncem dirke popustila koncentracija in je naredil napako, ter zapeljal v bazen peska...

če te napake nebi bilo, pa bi verjetno gledali epski dvoboj v zadnjih krogih, tako pa dirka z izjemo prvih nekaj krogov ni bila nič kaj posebnega...

in zelo žalostno je, da vedno kadar govorimo o dvoboju stoner-rossi limate eno in isto dirko na forum... sploh pa je to dirko odločil stoner sam in ne rossi... tako da res nevem kaj je tako posebnega....

če pa koga SLUČAJNO zanima, kaj se je dogajalo tisto dirko, pa potem še nekaj dirk naprej mu pa rade volje razložim, če še ne ve... pa ne v izgovor glede stonerjevih napak, pač pa v vednost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem svoje že dostkrat povedal... in sicer rossi fani že 5 let omenjate dirko, na kateri sta se rossi in stoner tolkla prve tri kroge, potem je rossi celo nedovoljen način prehitel stonerja, stoner je nato uvidel, da je brezveze se ubadat z rossijem, pa umirjeno vozil za njim, nekajkrat še poizkusil prehiteti, ampak na žalost mu je pred koncem dirke popustila koncentracija in je naredil napako, ter zapeljal v bazen peska...

če te napake nebi bilo, pa bi verjetno gledali epski dvoboj v zadnjih krogih, tako pa dirka z izjemo prvih nekaj krogov ni bila nič kaj posebnega...

in zelo žalostno je, da vedno kadar govorimo o dvoboju stoner-rossi limate eno in isto dirko na forum... sploh pa je to dirko odločil stoner sam in ne rossi... tako da res nevem kaj je tako posebnega....

če pa koga SLUČAJNO zanima, kaj se je dogajalo tisto dirko, pa potem še nekaj dirk naprej mu pa rade volje razložim, če še ne ve... pa ne v izgovor glede stonerjevih napak, pač pa v vednost...

Zakaj vedno omenjaš samo primerjavo Rossi-Stoner? Kaj pa Rossi-Gibernaue in podobne? Glej, usi že vemo da si odločno nastrojen proti Rossiju, ampak zdej pa že konkretno pretiravaš s pljuvanjem po njem... In tisto glede Stonerja se ne morem strinjat s tabo...sej ne rečem, je vrhunski dirkač, ampak je dober kadar ima ogromno prednost in ni pod pritiskom, kadarkoli pa je bil pod pritiskom v kakem resnejšem dvoboju je večinokrat padel...in tudi če ga je takrat v laguni seci Rossi prehitel na nedovoljen način to še zdaleč ni bila edina dirka na kateri je Stoner padel...ni mi jasno zakaj prav vsako stvar obračaš proti Rossiju...dejstvo je da je tip 7-krat osvojil naslov svetovnega prvaka v kraljevskem razredu in od tega jih je večino osvojil zaporedoma enega za drugim...če bi res bil tak nesposobnež kot ga prikazuješ ti nikoli nebi tega dosegu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal pa Rossi ni še dosegel naslova na Dučeju, Stoner pa ga je.... edini!, Rossi ga pa je na Yamahi (nič več edni), Hondo imata pa oba. V vsaki epohi moto tekmovanj so se bile velike borbe, samo vprašanje spomina in osebne navdušenosti opazovalca je katerih se bo najraje spominjal...

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem svoje že dostkrat povedal... in sicer rossi fani že 5 let omenjate dirko, na kateri sta se rossi in stoner tolkla prve tri kroge, potem je rossi celo nedovoljen način prehitel stonerja, stoner je nato uvidel, da je brezveze se ubadat z rossijem, pa umirjeno vozil za njim, nekajkrat še poizkusil prehiteti, ampak na žalost mu je pred koncem dirke popustila koncentracija in je naredil napako, ter zapeljal v bazen peska...

če te napake nebi bilo, pa bi verjetno gledali epski dvoboj v zadnjih krogih, tako pa dirka z izjemo prvih nekaj krogov ni bila nič kaj posebnega...

in zelo žalostno je, da vedno kadar govorimo o dvoboju stoner-rossi limate eno in isto dirko na forum... sploh pa je to dirko odločil stoner sam in ne rossi... tako da res nevem kaj je tako posebnega....

če pa koga SLUČAJNO zanima, kaj se je dogajalo tisto dirko, pa potem še nekaj dirk naprej mu pa rade volje razložim, če še ne ve... pa ne v izgovor glede stonerjevih napak, pač pa v vednost...

ej poslji mi pravila, kje je napisano kako je v moto gp dovoljeno prehitevat!

prosim, ker sem ocitno neveden...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar znajo so lansko leto pokazali na Ducatiju (R&B: it's only a bike :grrr , S: no, it's Ducati :grim ) Mislim, da bodo letos tudi marsikaj pokazali, mogoče bo celo podobno lanskemu letu, nedvomno pa je, da imajo očitno neomejen budget, da gištele švasajo kot po tekočem traku, spreminjajo zasnovo motorja skoz, skratka ... če ne bi vozil Rossi, bi že bil pokopan in to samo na enem gištelu, s strani novinajev in nato posledično s strani navijačev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal pa Rossi ni še dosegel naslova na Dučeju, Stoner pa ga je.... edini!, Rossi ga pa je na Yamahi (nič več edni), Hondo imata pa oba. V vsaki epohi moto tekmovanj so se bile velike borbe, samo vprašanje spomina in osebne navdušenosti opazovalca je katerih se bo najraje spominjal...

LP Bajsi

Če si pozorno opazoval si lahko videl da je takrat ko je Stoner postal prvak z Ducatijem imel Ducatii najhitrejši dirkalnik, zato je tudi Stoner večinoma prehiteval na ravninah ker se je lahko tam peljal bolj hitro kot konkurenca, ovinki pa so bili Ducatijeva šibka točka, zato je tudi Rossi ponavadi prehiteval Stonerja skozi ovinke, Stoner pa Rossija večinoma na ravninah in mogoče kakšnem izhodu iz ovinka... Od tistih časov ko je Stoner postal prvak z Ducatijem Ducati ni bistveno napredoval, je pa zelo napredovala konkurenca, tako da Ducati ni več najmočnejši in najhitrejši na ravninah, v ovinkih pa je bil vedno malenkost za konkurenco... Zato je takrat Stoner lahko zmagal z Ducatijem, Rossi pa zdej ne more... Bomo videli kaj bo letos, če bodo spremembe kej pripomogle k boljšim rezultatom. Pričakovat da bo Rossi osvojil prvenstvo je pa vseeno še malo prezgodej, če bodo trdo delali mogoče naslednjo sezono...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar znajo so lansko leto pokazali na Ducatiju (R&B: it's only a bike :grrr , S: no, it's Ducati :grim ) Mislim, da bodo letos tudi marsikaj pokazali, mogoče bo celo podobno lanskemu letu, nedvomno pa je, da imajo očitno neomejen budget, da gištele švasajo kot po tekočem traku, spreminjajo zasnovo motorja skoz, skratka ... če ne bi vozil Rossi, bi že bil pokopan in to samo na enem gištelu, s strani novinajev in nato posledično s strani navijačev.

in zdaj ves kaj pomeni biti legenda :grim

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so bili časi!!

Žal sicer video ne prikazuje dvobojev, ampak vseeno se človek spomni teh rivalstev ki jih ni več....

temu se reče zavajanje. Vedno se primerja nekaj na pol. Vzame se eno al pa dve hudi dirki iz nekega obdobja in se z njimi primerja celo sezono. men se zdijo fighti še vedno hudi, samo imena in pozicije so se mal menjala. Rossi se letos ni tepel za zmago z Lorenzotom, pač pa za peto mesto z Doviziosom. . . . .

bomo vidli, če bo DORNA zadost hrabra, in v 2013 dirkalnike omejila na 15.000RPM. To bi znalo zelo popestrit dogajanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi Dovi pa Sič :notworthy: sta se dobro dribljala....

31.1.2012 pa se začnejo furat mašine GP v Sepangu :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!