Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

je povedal, da se mu zdi, da dež ni imel kakšnega posebnega vpliva... v prvem ovinku je napravil napako.... zato je nekoliko prevež zaostajal... potem je hotel pripraviti napad za zadnji ovinek, vzel širšo linijo in izgubil prvo gumo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ko se nebi ukvarjali sami s seboj??? Tukaj imamo temo katere se držimo!! Tud men se zdi prav de je kamenko letu ker tisto zadnjič z lorenzom mi je smrdelo na prljave igre he he!! Fer razplet in spet smo tam kot smo bili .... na pošteni 0. Mislim na to kolk je kdo prizadeven in uspešen pilot in ne razne kegljaške bedarije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no samo še vedno je lorenzo padel po krivdi nekoga drugega, stoner pa po svoji krivdi... to ni isto in ne moreš reči, da sedaj je pa za oba enako :D vedno lahko rečeš da je stoner sam zajebal lorenzo pa je imel smolo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje dejmo se mal umirit z raznimi kreteni in debili. Naj rajš kdo kako fotko al pa video prlima, če ima iz motoGP strani, ker jst nimam passa, pa so ziher kake dobre gor...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni pa fovseritno nabijate, kako so vsi pametni in fovsija vam seka ven na vseh koncih... otroc... ce nekdo ve vec od tebe, se ni treba delat bolj pametnega, pa ga ponizevat...

ti si tele od teleta.......

kolikokrat si ze padel na to noro glavo se sprasujem :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si tele od teleta.......

kolikokrat si ze padel na to noro glavo se sprasujem :glare:

za spremembo od tebe, to tele vsaj napiše kakšen komentar, ki se vsaj malo drži teme in ne samo žaljenja drugih uporabikov ;)

Ja Kenny.....pac ni "kegljev" zadel :P

jah no... verjamem, da bi 2x pomislil, preden bi šel brezglavo koga napadat, sploh če bi bil to dani :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Casey Stoner je bil še v zadnjem krogu dirke tik za vodilnim dirkačem Danijem Pedroso, vendar je padel in tik pred ciljem končal v pesku brez uvrstitve in točk. "Precej sem razočaran, ker sem bil precej samozavesten pred samim koncem, vendar sem v zadnjem krogu naredil napako ob vhodu v prvi ovinek in sem moral nato bolj tvegati, a sem imel načrt, da Danija prehitim v zadnjem ovinku, če mi ne bi uspelo prej. Nato mi je odneslo prednji konec motorja in sem padel. Frustriran sem, ker mi niso dovoli vstati in osvojiti nekaj točk, saj je bil motor izvrsten, vendar so me redarji odrinili stran. Razočaranje je, vendar če nadaljujemo s takimi vožnjami v nadaljevanju sezone, nas ne bi smelo skrbeti za naslov prvaka," je povedal Avstralec za uradno spletno stran razreda motoGP.

Ima kdo kaj več informacij o tem? Na hitro je sicer honda izgledala še vozna, ampak dvomim, da mu nebi pustili nadaljevati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kadar motor ugasne varnostniki verjetno ne bodo prav rade volje šli na cesto, kjer poteka dirka in porivali motor, da bo užgal in s tem omogočili dirkaču, da konča dirko... vedno zelo hitijo pospravljati motor... če bi bil le ta užgan, bi verjetno lahko nadaljeval...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stonerjeve ambicije so bile vecje kot njegov talent hehe :D

Popravljeno . Popravil surk
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stonerjeve ambicije so bile vecje kot njegov talent hehe :D

in čakal je leto in pol, da je lahko to napisal xP

itak je dejstvo, da so taki padci posledica prevelikih ambicij... in tud stoner to ve... škoda ker ni sam rekel: "Moje ambicije so presegle talent.", ker bi res zakon izpadlo :D

ampak še vedno je padel dva ovinka pred ciljem v boju za zmago, ne pa nekje sredi dirke in še nobenega ni odnesel s seboj in s tem naredil dodatno škodo :dry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma nepričakovana novica :D

Za Repsol Hondo bosta naslednji sezoni dirkala Pedrosa in Marquez

post-1354-0-59996500-1342081106_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej spet se začenja obdobje za repsol, brez naslova prvaka :D ker pedrosa itak vemo kakšen je, medtem ko gre marquez povsem po njegovih stopinjah ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pustimo se presenetit, Marques letos zgleda bistveno bolj zrelo, Pedrosa pa bistveno bližje vrhu kot do sedaj....

pa kolikorkoli meni to ne bilo všeč.....

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma nepričakovana novica :D

Za Repsol Hondo bosta naslednji sezoni dirkala Pedrosa in Marquez

Tole je pa res super za hondo.. pa ravno letos, ko so skenslali rookie rule. (sarcasm on)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pustimo se presenetit, Marques letos zgleda bistveno bolj zrelo, Pedrosa pa bistveno bližje vrhu kot do sedaj....

pa kolikorkoli meni to ne bilo všeč.....

LP Bajsi

marquez je itak forsiran naprej od celotne španije... če nebi bil, bi bili njegovi rezultati verjetno slabši...

v motogp, pa moraš postati prvak sam, ne pa s 50 folka, ki načrtuje vsak tvoj korak...

zato tudi dani ni prvak... ampak z leti postaja zrelejši in mogoče bo 1x dozorel in imel dovolj kvalitet, da postane prvak... mogoče že letos.. čeprav je začel slabo, ampak vseen imel nekaj sreče, da je ostal blizu v prvenstvu in zadnjo dirko je še zmagal... samo dani je tud že vodil prvenstvo IN dirko v sachu 2008, pa potem padel in zapravil vse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav je bil Marquez top gun pilot do sedaj, kar nekako dvomim, da se bo znašel na velikih motorjih.

Še ena zanimiva stvar; polovico tovarniških motorjev bodo drugo leto vozili Španci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FP1 v Mugellu:

1 99 Jorge LORENZO SPA Yamaha Factory Racing Yamaha 335.8 1'48.131

2 1 Casey STONER AUS Repsol Honda Team Honda 335.3 1'48.649 0.518 / 0.518

3 26 Dani PEDROSA SPA Repsol Honda Team Honda 338.5 1'48.877 0.746 / 0.228

4 69 Nicky HAYDEN USA Ducati Team Ducati 339.3 1'48.981 0.850 / 0.104

5 35 Cal CRUTCHLOW GBR Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 335.9 1'49.023 0.892 / 0.042

6 4 Andrea DOVIZIOSO ITA Monster Yamaha Tech 3 Yamaha 340.6 1'49.038 0.907 / 0.015

7 46 Valentino ROSSI ITA Ducati Team Ducati 340.4 1'49.074 0.943 / 0.036

8 8 Hector BARBERA SPA Pramac Racing Team Ducati 345.5 1'49.166 1.035 / 0.092

9 11 Ben SPIES USA Yamaha Factory Racing Yamaha 337.7 1'49.398 1.267 / 0.232

10 6 Stefan BRADL GER LCR Honda MotoGP Honda 339.1 1'49.438 1.307 / 0.040

11 19 Alvaro BAUTISTA SPA San Carlo Honda Gresini Honda 337.1 1'49.688 1.557 / 0.250

12 14 Randy DE PUNIET FRA Power Electronics Aspar ART 315.6 1'50.949 2.818 / 1.261

13 41 Aleix ESPARGARO SPA Power Electronics Aspar ART 318.4 1'51.101 2.970 / 0.152

14 54 Mattia PASINI ITA Speed Master ART 316.9 1'51.253 3.122 / 0.152

15 51 Michele PIRRO ITA San Carlo Honda Gresini FTR 317.4 1'51.835 3.704 / 0.582

16 68 Yonny HERNANDEZ COL Avintia Blusens BQR 314.6 1'51.973 3.842 / 0.138

17 5 Colin EDWARDS USA NGM Mobile Forward Racing Suter 320.1 1'52.154 4.023 / 0.181

18 9 Danilo PETRUCCI ITA Came IodaRacing Project Ioda 300.3 1'52.952 4.821 / 0.798

19 77 James ELLISON GBR Paul Bird Motorsport ART 318.9 1'53.390 5.259 / 0.438

20 22 Ivan SILVA SPA Avintia Blusens BQR 309.0 1'53.931 5.800 / 0.541

Lorenzo že v 1. treningu samo desetinko za rekordom proge :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FP1 v Mugellu:

Lorenzo že v 1. treningu samo desetinko za rekordom proge :kva1:

A ma letos Mugello nov asfalt, al ga je dobil že lani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiv trening... lorenzo zelo suvereno.. s časom iz 3. kroga...

ducatiji šibajo ko hudič... no razen rossija... po ravnini ga kr fino pičijo... zanimivo je, da je honda kar počasna... ampak to itak nima neke posebne vloge...

stoner se je trudil... videlo se je še posebej v zadnjem krogu, kako je v zadnjem ovinku odpeljal brez sprednje gume... kar ga je stalo kar nekaj časa, ampak bilo je srhljivo....

se pa je šel tudi kar nevarno igro s petručijem... no ja vseeno komolec in koleno noter, petruči mu tudi ni pustil nekaj preveč prostora, ampak se je vseeno šel fizični kontakt, kar je za moje pojme nevarneje, kot udarec v ramo de punietu... ampak je pa bol dirkaško in mogoče bolj razumljivo... ampak kot sem rekel.. vsekakor nevarneje...

rossi me je razočaral, ker sem od njega tu pričakoval VEČ... res, da bi lahko iskal super nastavitve in bil zato bolj zadaj.. ampak moje mnenje je, da ta vikend nima potenciala, da bi bil konkurenčen.. ga imata pa nicky in hektor...

A ma letos Mugello nov asfalt, al ga je dobil že lani?

že lani, že lani... in tudi tele "lepe" robnike :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marquez je itak forsiran naprej od celotne španije... če nebi bil, bi bili njegovi rezultati verjetno slabši...

v motogp, pa moraš postati prvak sam, ne pa s 50 folka, ki načrtuje vsak tvoj korak...

zato tudi dani ni prvak... ampak z leti postaja zrelejši in mogoče bo 1x dozorel in imel dovolj kvalitet, da postane prvak... mogoče že letos.. čeprav je začel slabo, ampak vseen imel nekaj sreče, da je ostal blizu v prvenstvu in zadnjo dirko je še zmagal... samo dani je tud že vodil prvenstvo IN dirko v sachu 2008, pa potem padel in zapravil vse...

Res da je Marquez zelo priljubljen v Španiji sploh pri sponzorjih, vendar mu to v moto2 pomaga bore malo. Ekipa okoli njega ni prav velika (vbistvu je majhna) pa tudi Suter ni ravno neka prednost, po menju mnogih je ravno Suter slabost. Marc je trenutno eden najboljših in najtalentiranejših dirkačev v karavani, ki bo v dveh do treh letih tudi prvak v kraljevem razredu, seveda če ne bo doživel večjih zapletov. PIKA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem da je naslov teme, sam mi gre že na živce tole podjebavanje Stoner - Rossi.....

evo mal na stare čase, eden mojih najlubših dirkačev ever.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!