Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

kolikor jaz vem, sta bila Rossi in Stoner na trdih gumah, med tem, ko so bili "zgornji" vsi na mehkih različicah. Škoda bi mi bilo, da bi Nickija odslovili pri ducatiju. Upam, da ne bo šel iz GPja, da bom lahko spet v naslednji sezoni navijal zanj.

Mi je pa spet Stoner bedno izpadel, ker je najprej "napadel" in jamral čez Petruccija zakaj se mu ni umaknil, da bi štekal, da bi to na dirki naredil, da pa ne šteka, da je to naredil na FP. Potem, ko pa vidi, da je spet bebec izpadel, se pa opravičuje. Kaj ima sploh za težit, če so to samo FP? Res za vsak najde nekaj, da lahko jokica... jokica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moderator naj zbriše....

Popravljeno . Popravil albin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponovno zanimive kvalifikacije...

pedrosa kaže da je v formi....

jorgeju jo je zagodla yamaha... baje naj bi šlo za nekaj z elektroniko

potem pa dva ducatija... barbera prvič v prvi vrsti... odpeljal je nekaj izjemnih krogov in to sam, brez šlepanja...

stoner že cel vikend ni spravil nič konkretnega skupaj, na kvalifikacijah pa sploh ne... upajmo, da ju3 čudežno najdejo nekaj, s čimer bo lahko konkurenčen....

rossi pa... kdo mu še verjame? sramota...

Res da je Marquez zelo priljubljen v Španiji sploh pri sponzorjih, vendar mu to v moto2 pomaga bore malo. Ekipa okoli njega ni prav velika (vbistvu je majhna) pa tudi Suter ni ravno neka prednost, po menju mnogih je ravno Suter slabost. Marc je trenutno eden najboljših in najtalentiranejših dirkačev v karavani, ki bo v dveh do treh letih tudi prvak v kraljevem razredu, seveda če ne bo doživel večjih zapletov. PIKA!

o seveda bo... tako kot je bilo za pedroso rečeno, da bo zmagal že v prvi sezoni... da je novi rossi... da je edini, ki lahko premaga rossija, bla bla bla... pa še danes ni prvak...

dokler nebo postal prvak, ne moreš rečt, da bo, ker nikoli neveš kaj bo...

kolikor jaz vem, sta bila Rossi in Stoner na trdih gumah, med tem, ko so bili "zgornji" vsi na mehkih različicah. Škoda bi mi bilo, da bi Nickija odslovili pri ducatiju. Upam, da ne bo šel iz GPja, da bom lahko spet v naslednji sezoni navijal zanj.

Mi je pa spet Stoner bedno izpadel, ker je najprej "napadel" in jamral čez Petruccija zakaj se mu ni umaknil, da bi štekal, da bi to na dirki naredil, da pa ne šteka, da je to naredil na FP. Potem, ko pa vidi, da je spet bebec izpadel, se pa opravičuje. Kaj ima sploh za težit, če so to samo FP? Res za vsak najde nekaj, da lahko jokica... jokica...

vsi v motogp skupaj ne jokcajo tolk kot tista zguba pri ducatiju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

T

ponovno zanimive kvalifikacije...

pedrosa kaže da je v formi....

jorgeju jo je zagodla yamaha... baje naj bi šlo za nekaj z elektroniko

potem pa dva ducatija... barbera prvič v prvi vrsti... odpeljal je nekaj izjemnih krogov in to sam, brez šlepanja...

stoner že cel vikend ni spravil nič konkretnega skupaj, na kvalifikacijah pa sploh ne... upajmo, da ju3 čudežno najdejo nekaj, s čimer bo lahko konkurenčen....

rossi pa... kdo mu še verjame? sramota...

o seveda bo... tako kot je bilo za pedroso rečeno, da bo zmagal že v prvi sezoni... da je novi rossi... da je edini, ki lahko premaga rossija, bla bla bla... pa še danes ni prvak...

dokler nebo postal prvak, ne moreš rečt, da bo, ker nikoli neveš kaj bo...

vsi v motogp skupaj ne jokcajo tolk kot tista zguba pri ducatiju...

Rossi je daleč zadi v jokanju proti stonerju. stoner še te ko zmaga oz je prvi na kvalifikacijah ali prostem treningu še vedno pravi pa to nam ni šlo dobro od rok pa ono nam ni šlo dobro pa ne vem kaj še vse. na koncu izpade tako kot da hoče povedati da bi lahko kake 3 sekunde boljše še odpeljal. Nvm za mene je pacijent tisti ki jamra še takrat ko je prvi. Kamen ko kamen.

Drugače pa danes res ne vem kaj je blo z rossijom če sta oba ducatija pri vrhu. sem pa siguren da na dirki nebo tako. Koliko sem spremljal kvalifikacije in proste trenionge se je rossi vozil skozi z trdo gumo zdaj za zadnje kroge kvalifikacij ne vem ker ga ni nič kazalo ampak glede na to kaj sem videl se bolj pripravlja na dirko kjer bo trda guma pomembna. barbera in hyden sta mehko uporabila že mislim da na prvem prostem treningu. Stavim da bo rossi končal pred obema:D no upam da bo tako:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no nevem če je to lih najbolj logična razlaga vsega... stoner je zelo tehničen dirkač.. on po dirki ne govori, kako fino mu je prihajalo, ko mu je tič drgnil po robniku, ampak pove, kako je dirka, trening ali pač kar je bilo potekalo... njegova izjava je ponavadi precej natančen povzetek vsega, kar se je zgodilo in s tem ne misli nič jokat, amapk obrazloži stvar, sej nenazadnje je temu novinarska konferenca na nek način namenjena...

rossi ponavadi zna povedat več o svojih občutkih itd...

zame je jokanje to, da jamraš pa se izgovarjaš na motor že več kot eno leto, moštveni kolegi so pa vedno bolj pred tabo... potem začneš, da ti motor ne paše, bla bla bla, razvija pa se po njegovih željah... še alu okvir je dobil...

potem ko je že res očitno, da ne pelje ducatija bolje od ostalih ducatijevih voznikov prizna:

hayden pelje ducatija bolje kot jaz... v silverstonu

hayden pelje ducatija bolje kot jaz.... ampak samo v mugellu...

bla

bla

bla

tako 15x na sezono hayden izjemoma na tej progi pelje bolje...

in potem jokajoče, kako ducati ne posluša njegovih želja, kako razvoj poteka počasi, kako nič ne naredijo...

ko pa je stoner delal še v 5x bolj nemogočih pogojih, je bilo pa kup zasmehovanje z njegove strani, pa kako bo on to zrihtal, pa kako je stoner pussy, pa ne vozi na 100% pa nevem kaj še...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no nevem če je to lih najbolj logična razlaga vsega... stoner je zelo tehničen dirkač.. on po dirki ne govori, kako fino mu je prihajalo, ko mu je tič drgnil po robniku, ampak pove, kako je dirka, trening ali pač kar je bilo potekalo... njegova izjava je ponavadi precej natančen povzetek vsega, kar se je zgodilo in s tem ne misli nič jokat, amapk obrazloži stvar, sej nenazadnje je temu novinarska konferenca na nek način namenjena...

rossi ponavadi zna povedat več o svojih občutkih itd...

zame je jokanje to, da jamraš pa se izgovarjaš na motor že več kot eno leto, moštveni kolegi so pa vedno bolj pred tabo... potem začneš, da ti motor ne paše, bla bla bla, razvija pa se po njegovih željah... še alu okvir je dobil...

potem ko je že res očitno, da ne pelje ducatija bolje od ostalih ducatijevih voznikov prizna:

hayden pelje ducatija bolje kot jaz... v silverstonu

hayden pelje ducatija bolje kot jaz.... ampak samo v mugellu...

bla

bla

bla

tako 15x na sezono hayden izjemoma na tej progi pelje bolje...

in potem jokajoče, kako ducati ne posluša njegovih želja, kako razvoj poteka počasi, kako nič ne naredijo...

ko pa je stoner delal še v 5x bolj nemogočih pogojih, je bilo pa kup zasmehovanje z njegove strani, pa kako bo on to zrihtal, pa kako je stoner pussy, pa ne vozi na 100% pa nevem kaj še...

če bi peljali vsi drugi ducatija bolje od rossija bi bili v skupnem seštevku pred njim pa niso na koncu ko vse skup pogledaš šteje nedelja ko je dirka in pol vsi pozabijo keri si bil na kvalifikacijah in keri si bil na prostih treningih. na dirki pa ko gre ena na ena pa se pokaže kvaliteta:D tak da ti s totim tvojim 15x pa podobno nabijas v tri dni.

pa če stoner kaj razloži tehnično sem jaz pecikl on neke blebeta v tisti sili da menda se sam ne ve kaj je vse nabluzo:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te lahko zajaham za en krog? :D

ma ja no.. rossi je dobro odpeljal v le mansu, drugače bi blo pa mogoče obratno... kar se tiče rezultatov mislim, da je ravno 4:4... samo morš vedet, da je to hayden... ki je mel proti stonerju na sezono lih ene 17:1 :D

na kvalifikacijah ga je pa menda v dveh letih samo 1x :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je že stoner na dučeju bil oh in sploh me čudi da ni bil prvak kar 2007-2010, pa ne pravim da ne pelje dobro, samo bil je na ducatiju pravi čas ko je še letel ko satan (vrstna 4 valjna mašina in cevni štel)pol ko začeli spreminjat tisto kar je delovalo so pa rezultati šli dol plus veliko odstopov,...

pa brez skrbi si lahko, rossi na koncu sezone bo vseeno najbolši ducati pa če glih praviš da je 4:4. stoner pa bo po letos popušo tak da bo šo v penzijo poražen. za rossija pa upam da bo pomagalo to kar bojo testirali v ponedeljek po dirki. če ne pa naj spoka drugam ker tu očitno ne bo prišel nikamor.

Sem pa gledal danes na ESPN posnetek dirke iz 2008 ko je bil pri yamahi in ko gledam tam njegovo vožnjo proti tej na ducatiju se mi zdi kot da se na ducatijo vozi neki leseni človek. očitno je da se ne zlije s tem motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je nekaj zelo zanimivo. Ko se je napovedal Ben Spies v kraljevi razred, ste večina vsi skočili v luft, da zdej bo pa Ben the elbovs pokazu kako se vozi in podobne finte. Ampak zdaj, ko so razne oddaje in dirke mim, vsi govorijo Rossi je slab, zdaj ga še Barbera nabije in šola, Vale je za v penzijo (itak sej je od vseh vsaj 6 let starejš)...nihče ne omenja, da sta oba satelita yamahe daleč pred Benom (skupno na 10. mestu), ki pa se je usedu na motor, ki je bil trikrat zapored zmagovalni motor, Rossi in Hayden pa sedita na mopedu, ki je zmagal nazadnje (in edinokrat) 2007!!! Seveda ga je vozil sam samcat Kej s' Stouner the king of motoGP.

Osebno si želim, da ostaneta 46 in 69 pri ducu, pa da yamaha skensla Bena in gre kdo od tech3 tja, ker si res to zaslužita. Oba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DejanX, tukaj te morm pa popravit glede Ducatija, njegovih valjev in okvirja, sicer je lanski model...

http://www.ducati.co...13/519/index.do

Jaz sem mislil model 2007 je bil vrstni 4 valjni in paličast štel koliko jaz vem. s tistim materialom je bil stoner prvak kasneje je šlo vse navzdol. za gp11 mi je znano da je carbon in v motor:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mislil model 2007 je bil vrstni 4 valjni in paličast štel koliko jaz vem. s tistim materialom je bil stoner prvak kasneje je šlo vse navzdol. za gp11 mi je znano da je carbon in v motor:D

Ducati pa vrstni motor? :nono:

Desmosedici je pa kar V4 že od vsega začetka...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati pa vrstni motor? :nono:

Desmosedici je pa kar V4 že od vsega začetka...

D.

maš prav majster moja pomota:D sem kar po glasu avtomatsko pomislo na to:D

screamer še je bil te

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 Jorge LORENZO Yamaha SPA 160 2 Dani PEDROSA Honda SPA 146 3 Casey STONER Honda AUS 140 4 Andrea DOVIZIOSO Yamaha ITA 92 5 Cal CRUTCHLOW Yamaha GBR 85 6 Valentino ROSSI Ducati ITA 71 7 Alvaro BAUTISTA Honda SPA 67 8 Nicky HAYDEN Ducati USA 65 9 Stefan BRADL Honda GER 62 10 Ben SPIES Yamaha USA 61 11 Hector BARBERA Ducati SPA 53 12 Randy DE PUNIET ART FRA 24 13 Aleix ESPARGARO ART SPA 23

hecno ne kak je, pol ko pogledaš na skupno razvrstitev, realnost drugačna.... Kenny zgubljaš se, resno ti pravim, patološka je že ta tvoja Rossi mržnja

Popravljeno . Popravil orcus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 Jorge LORENZO Yamaha SPA 160 2 Dani PEDROSA Honda SPA 146 3 Casey STONER Honda AUS 140 4 Andrea DOVIZIOSO Yamaha ITA 92 5 Cal CRUTCHLOW Yamaha GBR 85 6 Valentino ROSSI Ducati ITA 71 7 Alvaro BAUTISTA Honda SPA 67 8 Nicky HAYDEN Ducati USA 65 9 Stefan BRADL Honda GER 62 10 Ben SPIES Yamaha USA 61 11 Hector BARBERA Ducati SPA 53 12 Randy DE PUNIET ART FRA 24 13 Aleix ESPARGARO ART SPA 23

hecno ne kak je, pol ko pogledaš na skupno razvrstitev, realnost drugačna.... Kenny zgubljaš se, resno ti pravim, patološka je že ta tvoja Rossi mržnja

in kaj natanko bi sploh rad s tem zmazkom povedal???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh.. na ogrevanju je lorenzo z lahkoto delal 1.47.5... stoner in ostali so se muliči z da so prišli pod 1.48.... dober je bil dovi...

prvo mesto zgleda že kar nekako oddano, samo nikoli neveš kaj se zgodi...

od drugega do 9. mesta le 2 desetinki... vsi so zelo zelo skupaj... to bo še zanimivo... če bi še lorenzo mal pripomogel k tej zanimivosti nebi mel čisto nič proti :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

Nick Harris je glihkar povedal na warm-upu: Rossi to Tech3 team in 2013!!!

PS ampak misli Louisa Rossija, in Tech3 Team v Moto2 :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super dirka v moto3... bolj bi sicer privoščil zmago fenatiju :)

nasploh sta mi feanti in pa antoneli carja... iz obeh bi lahko še nekaj bilo...

a jim je zmanjkalo malinovca pa radneske, da je samo cortese dobil šampanjec? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo se ze pelje naprej... bravo bradl... hayden za 1x se blizu... rossi ga tud dobro pelje... se mal pa bo za stonerjem :-):-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo se ze pelje naprej... bravo bradl... hayden za 1x se blizu... rossi ga tud dobro pelje... se mal pa bo za stonerjem :-):-)

Rossi je kar precej pred Stonerjem :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!