Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Lorenzo suvereno... dovi spet na stengcah... bravo...

Zal mi je nickyja... Bradl ga je grdo zrinil in namesto 4 je koncal 7... Ce bi bil krog vec do konca verjamem da bi bil nicky tretji, tako pa je moral na silo poizkusiti in ni se izslo :-\:-\.

Rossi je dobro peljal... na koncu je se srecno prisel mimo haydna in bil celo 5. No ni nevem kaj, ampak za tolazbo pa bo :-):-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner je dokazal, da ima tezave sam z sabo.....

da vidimo ce bo startal na naslednji dirki z zadnjega mesta :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim... bil je prevec zadaj...

:grrr Boli a? :grim Sam Spies je pa res razocaral, skos ma neke probleme na dirkah....bi blo stokrat bols, ce bi bil Edwards na njegovem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner je dokazal, da ima tezave sam z sabo.....

da vidimo ce bo startal na naslednji dirki z zadnjega mesta :grrr

ja zdej bomo pa za vsako takole z zadnjega mesta štartali... tudi luthi se je šel tole, pa ni nič dobil... roko na srce ni bilo nobene drame, je bilo pa bedno...

mogoče bi moral dobit rumeni karton. haha :D

Saj je že dovolj žalostno, da ga Bradl šola.

no nevem koga si s tem mislill.. ampak NE... to vsekakor ni žalostno... ker bradl ni bradl ampak BRADL in fant pelje noro dobro... motogp kariero je začel pri LCR... mogoče ga najame ducati... in potem ;) ;) ;) hehehe :D

:grrr Boli a? :grim Sam Spies je pa res razocaral, skos ma neke probleme na dirkah....bi blo stokrat bols, ce bi bil Edwards na njegovem mestu.

ne... samo resno sem mnenja, da bi rossiju nekaj zmanjkalo...ampak če bi pa hayden imel krog več, bi lahko bolje priravil napad na bradla in potem še dovija in uspel biti 3.

drugače pa tudi sam sem že pomislil, ko sem kdaj gledal edwardsa na tistem zmazku, da bi bil zagotovo precej boljši od spiesa :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

sicer - kot ponavadi - dokaj nezanimiva MotoGP dirka, a se je vseeno splačalo glrdat do konca: zadnja dva, trije krogi so bli čist fletni; sicer sem pa že navajen da mi utrip dvigneta Moto2 in še bolj Moto3 dirka, ki sta bili spet :OK:

Mimogrede, ful hecne zadeve dogajajo v MotoGP: Mali Pedro na začetku celo v igri za prvo mesto, na koncu pa vseeno suvereno drugi; Stoner z enakim motorjem pa sami problemi in za las osmi, le sekundo pred Hectorejm!! potem Dovi na stopničkah, Cal z enakim motorjem s težavo šesti; in najbolj očitno: Jlo zmaga, Ben z enakim motorjem pa je komaj ubežal CRTjem, še zadnji prototip, Alvaro, ga je nažgal za skoraj pol minute?!?!?! kaj dogaja, pišuka??

PS vidim da ste se spet zapičl v dotike: IMHO je blo vse v športnih mejah (čeprav je na drugi strani res, da se je glih Stoner pritoževal če se ga je kdo tkole dotaknil; bomo vidl če se bo tokrat on šel opravičit :P )

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner je taki luzer se vidi da je psihicno med sibkejsimi. nizko se ze spusca s svojimi fintami razumem da nia dneva sao da pa na take nacine pride pred koga pa bol zalostno. pa nebi se nic reko na to če nebi on tolko jokal ko se je njemu to dogajalo. če še bo eno dirko bol bogo končal mislim da se bo psihično čist zlomil in letos nebo nič več od njega.

Pa če bi bil še en krog tudi jaz rečem rossi bi bil vsaj 4:D srečo so meli tisti pred njim. Pa veliko presenečenje (barbera) porazno če sta ga novinarja tako hvalila kaj je pokazal zdaj proti rossiju na istem motorju. sekundo je bil hitrejši na kvalifikacijah na dirki pa tema. na dirki se ne dirka z kvalifikacijskimi nastavitvami pa brez nasprotnikov:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

sicer - kot ponavadi - dokaj nezanimiva MotoGP dirka, a se je vseeno splačalo glrdat do konca: zadnja dva, trije krogi so bli čist fletni; sicer sem pa že navajen da mi utrip dvigneta Moto2 in še bolj Moto3 dirka, ki sta bili spet :OK:

Mimogrede, ful hecne zadeve dogajajo v MotoGP: Mali Pedro na začetku celo v igri za prvo mesto, na koncu pa vseeno suvereno drugi; Stoner z enakim motorjem pa sami problemi in za las osmi, le sekundo pred Hectorejm!! potem Dovi na stopničkah, Cal z enakim motorjem s težavo šesti; in najbolj očitno: Jlo zmaga, Ben z enakim motorjem pa je komaj ubežal CRTjem, še zadnji prototip, Alvaro, ga je nažgal za skoraj pol minute?!?!?! kaj dogaja, pišuka??

PS vidim da ste se spet zapičl v dotike: IMHO je blo vse v športnih mejah (čeprav je na drugi strani res, da se je glih Stoner pritoževal če se ga je kdo tkole dotaknil; bomo vidl če se bo tokrat on šel opravičit :P )

Mogoče gume druge razlage več ni. če je stoner reko da so gume pol so gume:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS vidim da ste se spet zapičl v dotike: IMHO je blo vse v športnih mejah (čeprav je na drugi strani res, da se je glih Stoner pritoževal če se ga je kdo tkole dotaknil; bomo vidl če se bo tokrat on šel opravičit :P )

Ni Stonerju v navadi, da gre na nož mimo, tako, da če dvigne roko in reče "moja" je za moje pojme dovolj. Pač je kiksno in prišel mimo, ni neke panike po moje. Problematično postane, če je to nekomu redna praksa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot bi Rossi rekel to je pač dirkanje, na nežno itak težko kaj prehitiš al te pa drugi pol izrinejo in ravno zaradi tega je ta šport tako zanimiv, ampak v zadnjem času so nekaj v modi te razne kazni in jokanje o nešportnosti in preveč agresivnih vožnjah pa naj potem to velja za vse, saj tudi Bautista zadnjič ni šel nalašč tako v prvi ovinek in sigurno nihče nikoli noče nikogar zadeti ali celo spraviti v padec, če si kdo preveč upa je pa itak ponavadi njegov problem ker se zanj ne izide, vsi drugi pa pridobijo eno mesto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no ampak je jasno, da je to naredil, ker se je sproščal, ne pa zato, ker bi tako goreče hotel prehitet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny kateri na sliki si ti? Nemogoče je da se toliko spoznaš in veš na vsakem koraku kaj ima CS v mislih, brez da bi bil v njegovem moštvu. :P;)

hrcslideshow169.jpg

No, dohtar (zguba po mnenju nekaterih :P ) je pa vseeno prišel pogledat na podium

http://yfrog.com/641lez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi starec je legenda za mnogo navijačev. Ni dobil kar tako vseh naslovov in fenov ki ga podpirajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny kateri na sliki si ti? Nemogoče je da se toliko spoznaš in veš na vsakem koraku kaj ima CS v mislih, brez da bi bil v njegovem moštvu. :P;)

hrcslideshow169.jpg

No, dohtar (zguba po mnenju nekaterih :P ) je pa vseeno prišel pogledat na podium

http://yfrog.com/641lez

Kenny in Stoner sta mentalno povezana in se med spanjem pogovarjata. Oziroma pred spanjem. Oziroma se Kenny pred spanjem z Stonerjem..... JIAK, zdaj sem pa šel predaleč, Fuj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je narobe s tem našim strokovnim komentatorjem (govorim o televizijskem prenosu)? je človek retardiran al kaj?

če to bereš: NI TREBA VSAKI STAVEK ZAČET Z "JA"!

Popravljeno . Popravil BenX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi da stoner postaja malo nervozen. Pedrosa je predober. Tega ni imel v scenariju. ampak vemo, Casey se lahko čez 14 dni vrne popolnoma drugačen in zmaga obe ameriški dirki. . . pa še brno. . .

Drgač pa Dovi in bradl. . . fantastično. pa Rossi tudi. Prvič imam občutek, da so nekaj napredovali. Lani je v Mugellu zaostal 26 sekund, letos samo še 11, okej, če Lorenzo nebi mahal bi blo to...12 sekund. po domače, zaostanek so prepolovili. Končno.

No, jez držim pesti, de se jutri nov engine dobro izkaže in da bo stari spet zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!