Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

jst bi predpostavil samo še nekaj...

vsi pravite... ja rossi na kvalifikacijah dela za dirko, pa je na kvalifikacijah slab, potem na dirki pa pokaže zobe...

meni se zdi največji manko (sploh na današnji dirki) ravno kvalifikacijski položaj...

preden se je prebil naprej so bili vodilni že 5 sekund spredaj... če bi rossi štartal iz haydnove pozicije in bil ves čas zraven, tako kot nicky, mu tretje mesto niti pod razno nebi ušlo...

za dobre rezultate bo nujno moral štartati iz prvih dveh vrst, ne pa iz četrte... potrebno bo nekaj ukreniti tudi za kvalifikacije, ne samo za dirko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi predpostavil samo še nekaj...

vsi pravite... ja rossi na kvalifikacijah dela za dirko, pa je na kvalifikacijah slab, potem na dirki pa pokaže zobe...

meni se zdi največji manko (sploh na današnji dirki) ravno kvalifikacijski položaj...

preden se je prebil naprej so bili vodilni že 5 sekund spredaj... če bi rossi štartal iz haydnove pozicije in bil ves čas zraven, tako kot nicky, mu tretje mesto niti pod razno nebi ušlo...

za dobre rezultate bo nujno moral štartati iz prvih dveh vrst, ne pa iz četrte... potrebno bo nekaj ukreniti tudi za kvalifikacije, ne samo za dirko...

no pa se enkrat strinjam z kennijem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa zdi da Stonerju počasi popušča potrpežljivost ker si je zamislil odhod kot Šampion moto GP!! Lani je blo vse preveč na izi in letos je mojster že na prvo dirko prišel brez kondicije he he! Čist iz zajebancije ... mu bejba ni dala trenirat??? Iz dirke v dirko pa postaja bolj neprofesionalen. Alvaro je skoraj letel, če se nebi umaknil na rob steze bi bilo lahko hudo! Se mi zdi da se vedno polj pelje kot na dukatiju. Sicer pa si je Bautista to zaslužil po tistem kegljanju kjer je on nastopil še malo bolj radikalno. Tud padec Stonerja se mi je zdel na mestu da se je izničila "neupravičena" prednost. Ko ga bo, če ga bo Lorenco letos nabrisal bo to ena manj slavnih upokojitev nasploh. Če bi odšel kot prvak bi bil res legenda in vedno bi komentatorji privlekli na plan "če bi Stoner še dirkal bi bilo......" Tako kot se pa trenutno dogaja pa ne bo nič iz tega.

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj natanko bi sploh rad s tem zmazkom povedal???

Kenny skozi šimfaš kakšno razočaranje je Rossi letos in hvališ kako je Stoner ah in oh ampak v skupnem sta med Stonerjem in Rossijem samo dve mesti in trenutno 66 pik. Če Stoner naredi še kakšen kiks in pade v krizo, Rossi pa naredi korak naprej ( trenutni trend kaže na to )sta lahko do konca sezone skupaj... za Rossija je to do sedaj definitivno najslabša sezona, za Stonerja pa bi naj bil vrhunec kariere. Vem, da ti vidiš to drugače ampak stvari si lahko tudi tak razlagaš, ali ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny skozi šimfaš kakšno razočaranje je Rossi letos in hvališ kako je Stoner ah in oh ampak v skupnem sta med Stonerjem in Rossijem samo dve mesti in trenutno 66 pik. Če Stoner naredi še kakšen kiks in pade v krizo, Rossi pa naredi korak naprej ( trenutni trend kaže na to )sta lahko do konca sezone skupaj... za Rossija je to do sedaj definitivno najslabša sezona, za Stonerja pa bi naj bil vrhunec kariere. Vem, da ti vidiš to drugače ampak stvari si lahko tudi tak razlagaš, ali ne?

No ja. . . Čeprav si precej žeim, da bi Rossi in Ducati sghodila kot je treba. . . . 66 pik je 2 zmagi. In eno tretje,To je ogromna OGROMNA razlika. Mugello je Ducatijeva testna steza. To jim ta teden gotovo ni škodilo. Po drugi strani, je bla testna proga tud lani, pa ni pomagalo. Mislim tudi, da je bla lanska sezona slabša od te. Če drugo ne, se letos precej manj valja po tleh.

Že to, da je big success zaostat samo 11 sekund, in težko sfighta mimo Barbere, Crutchlowa in Haydna pove kako veliko razočaranje je Rossijeva forma 2011/12. Za Stonerja pa vemo. Ko se počuti OK, lahko iz garaže prileti ko divja svinja in jih nabije za 10 sekund na vsaki pisti.

Danes se že vozi nova RC213V. Drug okvir in drug motor. Ker Dani in Casey vozita z agregati Št1 in 2, jim morebiten prehod na motor za naslednje leto ne bo povzročil nobene zmede. Lorenzo zarad malo smole vozi že agregat Št 4!

No, jaz bi bil vesel, če bi se Ducati mal popravil, in Honda ne, da bi se Stoner in Rossi čez 14 dni spet udarla ko stekla psa, tud če bi dirkala za 6 mesto hehe. #lagunaseca!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje: Nisem mogel pogledat dirke in bi jo zelo rad vidu...kje bi si lahko ogledal celo dirko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny skozi šimfaš kakšno razočaranje je Rossi letos in hvališ kako je Stoner ah in oh ampak v skupnem sta med Stonerjem in Rossijem samo dve mesti in trenutno 66 pik. Če Stoner naredi še kakšen kiks in pade v krizo, Rossi pa naredi korak naprej ( trenutni trend kaže na to )sta lahko do konca sezone skupaj... za Rossija je to do sedaj definitivno najslabša sezona, za Stonerja pa bi naj bil vrhunec kariere. Vem, da ti vidiš to drugače ampak stvari si lahko tudi tak razlagaš, ali ne?

ja kaj naj jaz, če je pa res tako.. na zadnji dirki je bilo obratno in sem tudi obratno pohvalil... samo tega itak ne razumeš.. ker ti je objektivnost itak tuja... edini cilj ti je pljuvat po meni...

drugače pa sem si nekajkrat še ogledal posnetek stonerjevega manevra... moj komentar po nekajkratnem ogledu posnetka je takle:

sprva sem bil tudi jaz mnenja, da je stoner tole naredil iz jeze in da je bila čisto njegova krivda in povsem nepotreben manever... ampak sedajle, ko sem si nekajkrat pogledal posnetek... hm... u bistvu je šlo za čist klasično prehitevanje... alvaro je zaprl, stonerja verjetno sploh ni videl in sta zadela... očitno se je stvar zgodila veliko bolj slučajno, kot je sprva izgledalo...

je pa stvar recimo nekoliko podobna incinedu v le mansu med sicom in pedroso... le da je bil tam sic pred zaviranjem bolj za pedroso in je točno vedel, kje je in kaj bo sledilo, če ga zapre...

skratka po tehle posnetkih res nevem zakaj bi bila to nesramna poteza.. malce preoptimistično je hotel prehiteti, alvaro ni popustil (no verjetno sploh ni vedel, da bi "moral" popustit, ker stonerja niti ni videl) in zadela sta...

to se na vsaki dirki zgodi vsaj nekajkrat... se pa spomnim da je nekaj takega naredil lorenzo v valenciji 2010, ko je takole zapeljal v sica v zadnjem ovinku, pa je, čeprav je bila njegova krivda, na sica še kar nekaj časa bemtil...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman od kje ti podatek kateri agregat ima dirkač odpečaten? Dani da je po polovici sezone še na prvem agregatu??! Pa pri Lorenzu je najbrš upoštevan tudi agregat iz Assna, zaradi katerega so Lorenzu odobrili dodaten agregat (Lorenzo 7 ostali prototipi pa 6)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman od kje ti podatek kateri agregat ima dirkač odpečaten? Dani da je po polovici sezone še na prvem agregatu??! Pa pri Lorenzu je najbrš upoštevan tudi agregat iz Assna, zaradi katerega so Lorenzu odobrili dodaten agregat (Lorenzo 7 ostali prototipi pa 6)?

Iz Italjanske oddaje fourigiri. Pravijo da vozita prvi in drugi agregat, Honda Motor Company ni brez veze MOTOR Company :D

Da bi Lorenzo dobil 7 agregat pa jaz nisem zasledil. Po moje to ni fer do konkurence. Pač, se zgodi.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman od kje ti podatek kateri agregat ima dirkač odpečaten? Dani da je po polovici sezone še na prvem agregatu??! Pa pri Lorenzu je najbrš upoštevan tudi agregat iz Assna, zaradi katerega so Lorenzu odobrili dodaten agregat (Lorenzo 7 ostali prototipi pa 6)?

So preklicali dodatni agregat, ker bi bilo v nasprotju z pravili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm Lorenzo v intervjuju za motogp.com (sem šel zdele še enkrat pogledat) po dirki v Assnu v katerem se pritožuje nad "blago" kaznijo za Bautisto govori tudi o tem da mu je direkcija dirke obljubila dodaten agregat in da se jim za to odločitev zahvaljuje. Zgleda da so se kasneje premislili, res pa da govora o tem ni bilo. Se bom pozanimal kako je sedaj s tem. Drugače je pa zanimivo da se skriva to koliko ima kdo odpečatenih agregatov. Jaz menim da bi moral biti podatek javno objavlen. No če je ga pa jaz še nikoli nikjer nisem zasledil, ker če prav razumem so podatki iz fourigiri špekulacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani je proti koncu sezone kazalo še po tv, koliko ima kdo še dobrih agregatov in koliko še povsem zapečatenih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ne skrivajo. vpraša ne nobedn.Po nekaj letih je popolnoma jasno, da je 6 motorjev zadosti. Problem je mel samo Suzuki mislim da v sezoni2010? In glede na to da so povedali de je Bautista Lorenzu uničil tretji motor z odpeljanimi 200 Km, pa če vsi vemo da je lani Rossi stran vrgel 2 motorja in zato v Aragonu vzel sedmega in startal iz boxov ....men se to ne zdi skrivanje Prepričan sem de se bo tud letos pojavla razpredelnica. Lani se je po Assnu..

U Moto2 je nogo dobil Toni Elias. Toni se na Suterju ne znajde, Martinez Aspar pa sredi sezone nima namena menjat dobavitelja. Na Suterju se dobro počutita samo Luthi in Marquez.Da pri Suterju nekaj škripa je jasno tudi zarad nenadnega prestopa DeAngelisa (NGM ForwardRacing) na FTRjev okvir. Še posebej ko pomislimo da tud Edwards iz iste ekipe NGM ForwardRacing v MotoGP noče več dirkat s Suter BMW-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jure007 - in kako dobiš tako karto? Je to VIP karta, ki jo lahko kupiš (če ja, upam, da cena ni skrivnost) ali so veze in poznanstva (posebno povabilo) in to pač ni za nas navadne smrtnike? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jure007 - in kako dobiš tako karto? Je to VIP karta, ki jo lahko kupiš (če ja, upam, da cena ni skrivnost) ali so veze in poznanstva (posebno povabilo) in to pač ni za nas navadne smrtnike? :whistle:

To je vip, se pravi veze in poznanstva. Teh kart se ne da kupit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko kupiš tudi te karte,sam so drage ko sv....a,vsaj ene tri,štiri leta nazaj so se dobile.

Popravljeno . Popravil 600rrc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko kupiš tudi te karte,sam so drage ko sv....a,vsaj ene tri,štiri leta nazaj so se dobile.

maaa jaz ne vem če te z VIP karto za 900€ v Brnu spustijo v komentatorske kabine. Se pa lahko motim. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maaa jaz ne vem če te z VIP karto za 900€ v Brnu spustijo v komentatorske kabine. Se pa lahko motim. . . .

jaz bi to izkoristil . kabino namrec, :grim

da nebi rabli vsaj 2 ali 3 dirke poslusat teh 2 sralcev :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure007 faus :grim .....

no kaze pa zelo dobro ,da si bomo letos tudi mi2 eno od blizje pogledala :smoke:

aja kabina me ne zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kabino je možno samo z press karto se mi zdi, kar pa mislim da Juretova ni bila. Lahko pa ti jo dobri prijatelji s TVja posodijo... :D

Lorenzo je hud ko stekel pes...da maha zadnji krog in zmaga s 5 sekundami...težko bo Stonerju, če bo takšnele streljal. Pedrosa je itak večno drugi. Honda je očitno ustrelila mimo s šasijo glede na nove gume.

Sicer pa če enkrat srce razmišlja o upokojitvi, je z glavo že tam. Kar sicer ne bi bila težava, če ne bi bilo Lorenza. Ki je Rossija malo podregal tako, da je za Mugello prinesel specialno pobarvano čelado.

Pa še zanimivost: Stoner je bil najhujši bremzač v Mugellu; s 357 na 121 km/h je zavrl v 6.1 s v 327m. Kar pomeni da je zaviral z 1.09g. Hudo. Že ko od daleč gledaš kako se raketirajo čez hrib pred prvim ovinkom ni nič jasno, ampak kako pa zavirajo potem v dolino, noro.

Iannone res krasno, če bi le večkrat sestavil tako dirko. On sicer nekaj o tem sem in tja da bi Ducatija peljal naslednje leto. 600taki letijo 290.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kabino je možno samo z press karto se mi zdi, kar pa mislim da Juretova ni bila. Lahko pa ti jo dobri prijatelji s TVja posodijo... :D

Jaz sem imel karto na svoje ime in priimek, na karti pa je ob prečrtani kameri (kamera only by dorna) pa je lepo pisalo TV areas :grim Tko da karte si nisem sposojal :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!