Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Hektor Barbera si je zlomu nogo, in ga najbrž ne bo niti v Brnu. Amerika je pa že odpisana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nikjer, ker je ni :D Naslednji vikend šele :P

Posnetek stare. Naj bom bolj točen. Dirke, ki je potekala pretekli vikend.

Hvala

lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hektor Barbera si je zlomu nogo, in ga najbrž ne bo niti v Brnu. Amerika je pa že odpisana.

Ja, menda ima zlomljeno golenico in mečnico ...? Če je tako, ima enako poškodbo, kot jo je utrpel Rossi v Mugellu.

Kakorkoli, grda poškodba.

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

Toni, ki so ga odslovili iz Aspar Racing Teama, je dobil (vsaj začasno) novo službo ;)

ma zakaj si to dela? A lani ni blo zadost hudo, na Hondi? Lani je mel probleme samo z gumami, zdej bo mel pa še Dukatija.

No, glede na to de so letos gume drugačne, ga morda ne bo nabil noben CRT.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka ti pa nebi vozil motogp, če maš šanso? :D sploh če nimaš kej za delat :D

mogoče pa ravno sedaj, ko nebo obremenjen z rezultatom lahko preseneti, pa nabije kkšno motogp mašino... recimo rossija :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v precej člankih se Burgess obrega ob dejstvo de ima ducati samo en komplet injektorjev za vbrizg, honda in Yamaha pa imata primarne in sekundarne. Nikjer pa nism zasledil take kmečke razlage, u čemu je fora.

A se da komu to mal razložit?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ima Burgess kakšne bolj sofisticirane zadeve v mislih, generalno pa se s sekundarnimi injektorji doseže boljša atomizacija goriva pri višjih vrtljajih in s tem nekaj več moči.

Lahko bi si predstavljal, da s porazdelitvijo med primarnimi in sekundarnimi injektorji lahko vplivajo tudi na način podajanja moči.

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ben Spies ne bo vozil za yamaho v letu 2013

Yesterday I made a comment on Twitter to cause a stir. (Today) I'll be more in saying that I have chosen to leave Yamaha after this season for a litany of reasons. I will explain more when I feel it is appropriate. I'm discussing my situation with my sponsors and they are behind me. There are a few people at Yamaha who I hate to leave. And they know who they are. I wish Yamaha the best. I won't make any further comments until the offical announcement comes out.

Kdo ga bo pa zdaj nasledil? Jaz bi stavil na doktorja ali pa Dovija

http://superbikeplan...724spiesnoy.htm

Popravljeno . Popravil LRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da je tako za yamaho, kot za rossija bolje, da ostanejo ločeni... jst upam na dovija... zaslužil bi si že... samo se bojim, da bo potem tudi on razočaranje... lahko bi vzeli kakega mladeniča iz moto2, je pa res, da imajo že smitha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da je tako za yamaho, kot za rossija bolje, da ostanejo ločeni... jst upam na dovija... zaslužil bi si že... samo se bojim, da bo potem tudi on razočaranje... lahko bi vzeli kakega mladeniča iz moto2, je pa res, da imajo že smitha...

Yamahi zelo primanjkujejo sponzorji, in bi jim zelo prav prišel en magnet za denar s svojimi sponzorji. Rossiju bi pa zelo prav prišel motor na katerega je navajen. Jaz mislim da bi blo dobro za oba in tudi za celoten motogp če se to zgodi. Tako da nevem zakaj bi bilo za oba bolje da ostanejo ločeni. Daj kenny enkrat probaj razmišljat drugače kot rossihater :P

Dovi je zelo dober dirkač ampak sem tudi jaz mnenja da ni iz pravega testa da bi kdaj postal prvak. Zdaj ko ni več rookie rulea je marsikaj možno. Kakšen Pol Espargaro bi bil zanimiv ali pa Ianone.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe... pa saj bi razmišljal tako, ampak dejansko ne verjamem, da bi rossi na yamahi lahko resno konkuriral za naslov... in potem bi dokazal, da ne more več... bolje da ostane na ducatiju in se dela da lahko :)

za yamaho pa ja... definitivno bi jim bil v pomoč kakšen konkreten sponzor... tako da s te strani bi veliko pridobili, samo po rezultatih pa verjetno ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam keny ti pa si model...ja rossi j zate najslabš dirkač...ok...nj bo zate,sam n glumi nonstop z takimi kolk je rossi za u penzijo pa kolk j slab,pa n vem kj..zame je car,pa car bo ostal...ko boš pa ti mel en naslov prvaka na vasi pa povej,ker tolk kt ti veš,ne ve noben..

in dokler bo rossi vlaču dnar u moto gp,boš ti lahko to gledal pa pametoval,ko njega ne bo več,bo tud zanimanje upadu za moto gp.

povej mi,zakaj so kar naenkrat vsi pozabil na stare zamere?? yamaha,honda,ducati...vsi ga želijo met,zakaj??po tvojmu mišljenju zato ker je pred penzijo,pa ker se voz skor zadnj(no,pred stonerjem je še ) :P..hočjo ga zato ker je kar je,ker privablja množice in prinaša denar,in zato ker nikoli n zgubi volje..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast valetu če bo mu jajca da bo šel nazaj v Yamahino garažo in se udaru z Lorenzam.lahko dost nazaj dobi lahko pa velik zgubi,tuki lahk nad motorjam jamra,čez Yamaho nebo mogu...če mu pa to rata bom pa tud 46 km prlimal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gre rossi nazaj u yamaho, so jeponci zmagali. dokazali so da so lahko prvaki brez njega. Da je stroj pomembnejši od dirkača. in da njihov perfektn dirkalnik ni Rossijeva zasluga.

Žal mi je za spiesa, ampak glede na rezultate....česa druzga nismo smeli pričakovat...In timing...odpustit američana pred ameriškimi dirkami...bolš da se pr yamahi dogaja kej velikega. ker če zdej najavijo doviziosa al pa crutchlowa mi je jasno, zakaj nimajo sponzorjev. ker PR oddelek nima čist pošlihtanih pojmov.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam keny ti pa si model...ja rossi j zate najslabš dirkač...ok...nj bo zate,sam n glumi nonstop z takimi kolk je rossi za u penzijo pa kolk j slab,pa n vem kj..zame je car,pa car bo ostal...ko boš pa ti mel en naslov prvaka na vasi pa povej,ker tolk kt ti veš,ne ve noben..

in dokler bo rossi vlaču dnar u moto gp,boš ti lahko to gledal pa pametoval,ko njega ne bo več,bo tud zanimanje upadu za moto gp.

povej mi,zakaj so kar naenkrat vsi pozabil na stare zamere?? yamaha,honda,ducati...vsi ga želijo met,zakaj??po tvojmu mišljenju zato ker je pred penzijo,pa ker se voz skor zadnj(no,pred stonerjem je še ) :P..hočjo ga zato ker je kar je,ker privablja množice in prinaša denar,in zato ker nikoli n zgubi volje..

ma dej ti ne prbiji kr neki... itak da ni najslabši... sam po mojem trenutno zagotovo ne boljši kot 3. ali 4.

jst nikol nisem rekel, da je vale za v penzijo, tako kot to govorijo nekateri... moje mnenje je, da ima vale še kako leto, dve, tri dirkanja čist kumot pred sabo... samo pravim, da sta vsaj stoner in lorenzo trenutno boljša... pa ne zato, ker je rossi star, ampak ker pač tako je... mogoče so leta vseeno mal problem, samo nikjer ne piše, da če nisi več na vrhuncu, da moraš nehat...

nikol nisem nič oporekal kaj je rossi in kaj prinaša... samo pravim, da sam osebno ne verjamem, da bi bil na istem motorju kot jorge boljši od njega... stoner itak gre...

Svaka čast valetu če bo mu jajca da bo šel nazaj v Yamahino garažo in se udaru z Lorenzam.lahko dost nazaj dobi lahko pa velik zgubi,tuki lahk nad motorjam jamra,čez Yamaho nebo mogu...če mu pa to rata bom pa tud 46 km prlimal :)

jah no, glede na to v kakšen položaj se je spravil z ducatijem mu kaj drugega tudi ne preostane... tako da če bo mel možnost, se bo moral udarit z lorenzom, pa če mu je všeč al pa ne...

ampak če pa res napere lorenza, potem mu pa niti jaz nebi mogel več oporekati :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gre rossi nazaj u yamaho, so jeponci zmagali. dokazali so da so lahko prvaki brez njega. Da je stroj pomembnejši od dirkača. in da njihov perfektn dirkalnik ni Rossijeva zasluga.

Žal mi je za spiesa, ampak glede na rezultate....česa druzga nismo smeli pričakovat...In timing...odpustit američana pred ameriškimi dirkami...bolš da se pr yamahi dogaja kej velikega. ker če zdej najavijo doviziosa al pa crutchlowa mi je jasno, zakaj nimajo sponzorjev. ker PR oddelek nima čist pošlihtanih pojmov.....

kolikor sem jaz to razumel, se je ben sam tako odločil... no ja... vprašanje kaj je res... samo po besedah sodeč, so se že mogl vsaj mal skregat :)

da pa stroj NI bolj pomemben od dirkača je pa dokazal spies sam... (pa sej ne da je ben slab, samo negre mu). to da je lorenzo nasledil rossija in je yamaha zmagala prvenstvo brez rossija je samo posledica tega, da je lorenzo vsaj tolk dober, kot pa je bil rossi in je zato postal prvak... kar pa je u bistvu še en dokaz, da je pomemben dober dirkač ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WOW, things went pretty sideways pretty fast...ali kako že gre...

Spies zapušča Yamaho? Kaj to pomeni da bo Suzuki naredil motor že za 2013 in bo Ben na njem? Zadnjič je zapisal ali rekel: ''maybe nothing changes except to be back were we are meant to be''

Ker on bi itak moral bit na Suzukiju že od začetka, če ga ne bi Yamaha posvojila 2009.

Zdej se manjka samo še Tom Luthi na BMWju, pa so kompletni. Na GP BMWju, ne na Suterju.

Rossi na Yamaho v rdečih Marlboro barvah, Cal pa na Ducatija za 2013. Mark my words...!

Lorenzo bo cepil Rossija, Crutclowu pa bo Ducati dal isto vizitko psihiatra kot leta 2008 Melandriju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gre rossi nazaj u yamaho, so jeponci zmagali.

Že zmagujejo!

Upam, da ne bo prišel k Yamahi. Ravno njega rabijo! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MihaJ za suzukija pa s tvojih ust v božja ušesa.Bena pa še Hopkinsa not,sj sta tko "otroka" suzukija,bodo pa spet zame lepše nedelje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MihaJ za suzukija pa s tvojih ust v božja ušesa.Bena pa še Hopkinsa not,sj sta tko "otroka" suzukija,bodo pa spet zame lepše nedelje :)

sliši se dobro ja, ampak je suzuki pred dnevi uradno objavil da se 100% ne bodo vrnili 2013. Po vsej verjetosti se vrnejo leta 2014. Bi pa tudi jaz rad videl Hopperja nazaj v gp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se manjka samo še Tom Luthi na BMWju, pa so kompletni. Na GP BMWju, ne na Suterju.

Ok vse jasno sam zakaj Luthi na BMWju. Od kje ti pa ta povezava?

Aja sej res. BMW je njegov sponzor. Sam dirkal pa ni nikoli z BMWjem.

Popravljeno . Popravil lazni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gre rossi nazaj u yamaho, so jeponci zmagali. dokazali so da so lahko prvaki brez njega. Da je stroj pomembnejši od dirkača. in da njihov perfektn dirkalnik ni Rossijeva zasluga.

Zmagal bo (ali pa je že) denar. Tole o perfektnem dirkalniku pa ... pri Yamahi se najbrž še zelo dobro spomnijo, kje so bili pred Rossijem in kje z Rossijem, celo pred petelinom Lorenzom. Lorenzo je najverjetneje iz enakega testa narejen, kot je bil Rossi v mladosti, zato je uspešno nadaljeval tam, kjer je bilo že vse pošlihtano.

Rossi na Yamaho v rdečih Marlboro barvah, Cal pa na Ducatija za 2013. Mark my words...!

Lorenzo bo cepil Rossija, Crutclowu pa bo Ducati dal isto vizitko psihiatra kot leta 2008 Melandriju...

Zanimivo razmišljanje ... kaj potem bo Lorenzo tudi v rdečem? :smoke:

Ja, zna bit, da bo Lorenzo premagoval Rossija, ampak stari bo tudi njega, ČE bo seveda res naslednjo sezono pri Yamahi. Odvisno od pohlepa in koliko je "zver ranjena". Pri Rossiju nikoli ne moremo vedeti, tip je v nulo profi, kar se tiče podobe za javnost.

Že zmagujejo!

Upam, da ne bo prišel k Yamahi. Ravno njega rabijo! :headbang:

Kombinacija norca, ki bo itak zmagoval in legende, ki privablja množice? Pa sponzorji, ki se še vedno lepijo na Rossija (že dobro vedo, zakaj) ... ubijalska kombinacija!

Razen tega je Rossi še vedno odličen tekmovalec, torej - po mojem mnenju bi ga z veseljem sprejeli. Celo na Dučetu je bil boljši kot Spies.

Ni pomembno, če pri Yamahi še vedno pomnijo vrhunske uspehe z Rossijem, sploh ni pomembno, če bi Rossi posegal po visokih mestih ali ne - prvi med vsemi tekmovalci je denar. Rossi ga za zdaj še z lopato prinaša.

So pa pri Yamahi imeli tudi srečno roko pri Lorenzu, ki je bil naslednja odlična izbira. Teliček pač, ki je prišel v pospravljeno štalo, ampak so vedeli zakaj, saj je hudo giftn tekmovalec. Dozorel je v izjemno sposobno in vrhunsko talentirano tele. No, kar se motorizma tiče, sicer je le tele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika dj sam razlož zakaj je Lorenzo zate teliček?mogoče zato k je največji krivec zato da je nepremaglivega rossija spravu ke k je zdj?jest ga vidm kot perfekcionista kot pilota in tud za razvoj ni glih en teliček.tud na suzukiju bi ga rd vidu, makaronarja pa ne.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!