Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Ok vse jasno sam zakaj Luthi na BMWju. Od kje ti pa ta povezava?

Aja sej res. BMW je njegov sponzor. Sam dirkal pa ni nikoli z BMWjem.

Ja, tak lep krog se sveti na njegovih prsih. In BMW že dlja časa počasi menca glede vstopa v GP. Sedaj ko se napoveduje enotni ECU, ki močno poceni zadeve, predvsem pa izenači konkurenco z več in manj denarja za razvoj, bo tudi BMWju tole bolj všeč ratalo. Sploh če letos zmagajo SBK, kar se zna zgodit.

Zmagal bo (ali pa je že) denar. Tole o perfektnem dirkalniku pa ... pri Yamahi se najbrž še zelo dobro spomnijo, kje so bili pred Rossijem in kje z Rossijem, celo pred petelinom Lorenzom. Lorenzo je najverjetneje iz enakega testa narejen, kot je bil Rossi v mladosti, zato je uspešno nadaljeval tam, kjer je bilo že vse pošlihtano.

Ah daj no, leta 2002 je bil Biaggi 2. z Yamaho na frgazerje proti nadhudi RCV z Rossijem na krovu. Saj pa niso trapasti pri Yamahi...

Taka logika bi potem rekla, da je Stoner pred sezono 2007 prišel in razvil hudega Ducatija, in potem zmagal. V resnici je bil pa leto prej Capirossi 3. v skupnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika dj sam razlož zakaj je Lorenzo zate teliček?mogoče zato k je največji krivec zato da je nepremaglivega rossija spravu ke k je zdj?jest ga vidm kot perfekcionista kot pilota in tud za razvoj ni glih en teliček.tud na suzukiju bi ga rd vidu, makaronarja pa ne.

Verjetno si prebral tudi to, da se mi zdi Lorenzo vrhunski pilot, eden najboljših ta trenutek, pa najbrž še kar v prihodnje. Pač zame osebno, kakor hitro sestopi z motorja, se zaradi svojega obnašanja prelevi v nadutega telička. Iz malenkosti sestavim sliko in Lorenzo se mi pač takšen zdi. Če se tebi ne, te zaradi tega ne bom zasliševala, zakaj ... tvoja stvar. Tebi se pač makaronar zdi takšen, ok. Mene resnično nobeno mnenje ne moti, zato (mogoče napak) sklepam, da tudi moje nikogar drugega ne.

Ah daj no, leta 2002 je bil Biaggi 2. z Yamaho na frgazerje proti nadhudi RCV z Rossijem na krovu. Saj pa niso trapasti pri Yamahi...

Taka logika bi potem rekla, da je Stoner pred sezono 2007 prišel in razvil hudega Ducatija, in potem zmagal. V resnici je bil pa leto prej Capirossi 3. v skupnem.

Težko se kosam s tolikšno strokovnostjo, zato žal ne znam razvijat nobene posebne logike - izrazim pač mnenje o tem, kar se je dogajalo in kar sem pač spremljala (že zelo dolgo) zgolj po medijih in na tistih nekaj dirkah, kjer sem bila. Predvsem pa tako, kot sem vso zgodbo razumela. Kje je kdo trapast in kdo ni, pa pojma nimam. Po moje nihče ni prav trapast, saj sicer ne bi imeli kaj iskat v tem cirkusu.

Najbrž pa so to vse skupaj dobro nastavljene finte, ki le podžigajo takšne in drugačne debate. Vsako sezono se dviga prah okoli prestopov. Tokrat je spet hudo zanimivo, ker je toliko nekih ugibanj in špekulacij ter ne nazadnje možnosti, manj ali bolj čudnih ... in takšno je pač moje mnenje. Saj ga lahko povem, ne?

Forum razumem kot možnost izražanja mnenj različnih ljudi, ki imamo različna stališča, predvsem pa zelo različno stopnjo simpatije in antipatije do posameznih tekmovalcev in znamk motorjev.

Kaj se v resnici dogaja pa vedo le redki oziroma le tisti, ki vso zadevo stopnjujejo do vrelišča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men bi se pa sanje izpolnile, če bi se Vale vsedu na Suzukija, poleg njega pa Hopper :)

Popravljeno . Popravil casper7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pozabite Hoperja njegova kariera je v zatonu, takrat ko bi lahko ni zmogel, sedaj ko bi moral spet ne zmore (Camier ga redno pere v WSBK), pestijo ga poškodbe pa še in še, so drugi in bolj primerni za Suzo kot je on.

Glede BMWja v MotoGP, pa samo en komentar - v WSBK naj propisno uredijo zadeve, ne pa da še pred prvim osvojenim naslovom napovejo umik tovarniške ekipe... če Melandri ne bo prinesel naslova letos bodo zaključili brez naslova?? ni ravno podobno modro belim.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede BMWja v MotoGP, pa samo en komentar - v WSBK naj propisno uredijo zadeve, ne pa da še pred prvim osvojenim naslovom napovejo umik tovarniške ekipe... če Melandri ne bo prinesel naslova letos bodo zaključili brez naslova?? ni ravno podobno modro belim.

LP Bajsi

Eh, ko so uleteli v F1 se je dogajalo zelo podobno kot v WSBK. mnogo denarja za malo muzike. V WSBK je Melandri trenutno on fire, in fight med taljanskima palčkoma bo hud Motomatters pravi, da bo v 2013 poleg melandrija v BMW Italia še Ben Spies.

Pa The Edwards Show iz Lagune

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men bi se pa sanje izpolnile, če bi se Vale vsedu na Suzukija, poleg njega pa Hopper :)

takega scenarija bi se jaz tud razveselil, bi bilo zanimivo gledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekam sumljivo je ze da se rossi pa lorenzo skupaj zadrzujeta hehe (posnetek) blo bi bomba da bi rossi sou nazaj na yamaho... smo po drugi strani pa tud kar so mel so mel jst na rossijevim mestu neb sou nazai :D drugac bi ga pra raj vido pr tech3 me prov zanima ce bo kj iz ducatija ceprov dvomim upanje vedno ostane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

zgolj v vednost in ravnanje: gledam posnetek FP1 iz Lagune, in Gavin Emmet je glihkar povedal da je Nicky Piščanec podpisal z Ducatijem še za 1 leto, Vale pa ima ponudbe od Ducatija in Yamahe, kam bo šel pa se bo odločil med poletnimi počitnicami...

PS Hektor bo izven igre naslednjih 6 do 8 tednov

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

kar zanimiv FP2, tudi nekaj padcev (Alvaro, Cal, Vale), na srečo brez posledic :)

post-163-0-86539400-1343427614_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo še kdo, tako kot je Roberto, zaman iskal prenos kvalifikacij, "takoj po kosilu" ... :blush:

Ker se "bo dogajalo" "onstran luže":

SPORT1

28.7.12

22.50 - 00.00

MotoGP Live Qualifikation

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr eno piskavo puscavsko jutranje vreme v laguni... hondi sploh nista vozili... spet bo jorge zmagu u nedelo, ce si bodo ostali tkole na izi uzel xP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo realno al pa ce je stoner izgubil skoraj 2 desetinki, ker je vozil za petruccijem... stoner je bil vedno hitrejsi od lorenza v zadnjem sektorju na koncu ga je pa ravno lorenzo v zadnjem sektorju, ker je stoner bil ravno tam nekoliko zadrzan... samo ve se da je hiter in ju3 bo zanimivo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hecam se... stoner je bil dalec najpocasnejsi in bo ju3 zadnji... folk zafrustriran. jaoo...

He he, sej sem vedu da se boš razkokodaku ! :lol1: :lol1: Veš de si te kar predstavljam ko maš neurotičen izpad :hooray:

Sam zate sem to napisal, ampak ti pa prvoščim de kamenko dns še zadnjič zmaga pol pa nej že gre kamor si je zamislu. Itak ga bo Lorenco.........................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej ta petruci... Pa tako dobro je stoner odpeljal...

ja se mi prov smili,u 1 uri spaca skp en dobr krog,pa še tu ga petruci zajebe...bemu mast :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!