Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Kva ste se usi zdj na Stonerja spravl!raj kj vašga boga pokomentirejte...

A misliš s tem Rossija?

Ja, si ga kar prav imenoval ... :P:D ... heeeec. Saj ne mislim, da je kdorkoli od teh tipov kaki bog; vsi so vrhunskim mojstri, to je to.

Samo, meni so pač eni drugi simpatični kot nrp. tebi, pa komu drugemu, itd., ... blablabla.

Če odgovorim na to "vašga boga pokomentirejte..." - verjetno danes nima Š od šanse, da naredi kaj pametnega. (Pa še lep cajt na Ducatiju ne; kako pa bi bilo kje drugje, pa je tudi še vprašanje, saj ga ni umetnika, ki bi lahko napovedal vnaprej, kaj bi se zgodilo, če bi in če ne bi oziroma, če bo sploh kje.)

Ne zdi se mi pa, da bi bil Stoner počasnejši, že mora biti vzrok. Nekaj neljubih težav, malo smole in sam Lorenzo, ki je preprosto predober. Ta trenutek deluje tako samozavestno, da ga bo kdorkoli izmed ostalih mojstrov težko zaustavil pri osvajanju letošnjega prvenstva.

Živi bili pa videli, so rekli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zanimiva je bla zadnja minuta in sekunde kvalifikacij sm ze mislo da je stoner pelu rolenzota te pa je se lorenzo mal stisno haha nwm kaj dela ducati to zadnje testiranje kaj so meli novih delov je videt slabše kot pa so na dirki v mugellu bli al je to sam opticna varka???? tk da bolse da se cimprej loci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, sej sem vedu da se boš razkokodaku ! :lol1: :lol1: Veš de si te kar predstavljam ko maš neurotičen izpad :hooray:

Sam zate sem to napisal, ampak ti pa prvoščim de kamenko dns še zadnjič zmaga pol pa nej že gre kamor si je zamislu. Itak ga bo Lorenco.........................

hehe :D te morm kr mal razočarat, da sm biu nekak tkole:

DudeComeOnGuyBlackSS.png

ja se mi prov smili,u 1 uri spaca skp en dobr krog,pa še tu ga petruci zajebe...bemu mast :D

ja sej lih to... mater :D pa dobro sej petrucci ni nič kriv, samo tolk mal je zmankal... se dogaja, tudi lorenzo je imel na zadnji dirki precej smole na kvalifkacijah... ampak včeraj bi se vseeno lahko bolje izšlo :D

samo v laguni sta 2. in 3. pozicija skoraj vedno bolj ugodni kot pa prva, ker se je lažje po notranji strani zrinit v prvi in drugi ovinek :D

Če odgovorim na to "vašga boga pokomentirejte..." - verjetno danes nima Š od šanse, da naredi kaj pametnega. (Pa še lep cajt na Ducatiju ne; kako pa bi bilo kje drugje, pa je tudi še vprašanje, saj ga ni umetnika, ki bi lahko napovedal vnaprej, kaj bi se zgodilo, če bi in če ne bi oziroma, če bo sploh kje.)

baba vanga je že 20 let nazaj napovedala, da bo vale prestopil k ducatiju in vse zajebal, od sebe do ducatija, potem pa bo prestopil nazaj v yamaho, na katero se nekak nebo mogel navadit v dveh letih in bo životaril na mestih od 5-7 :P

ja zanimiva je bla zadnja minuta in sekunde kvalifikacij sm ze mislo da je stoner pelu rolenzota te pa je se lorenzo mal stisno haha nwm kaj dela ducati to zadnje testiranje kaj so meli novih delov je videt slabše kot pa so na dirki v mugellu bli al je to sam opticna varka???? tk da bolse da se cimprej loci

a jim je šlo že po katerem testiranju bolš? lani so bili po vsakem testiranju 5 sekund več zadaj :D na začetku sezone so zaostajali po 10 sekund na dirko na koncu pa pod pol minute skorajda niso več prišli :P aveš to razvajalec kaže svoje znanje ;) ;) ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj!

Maj nekdo še da nek uporaben link do prenosa na netu.

sportlemon.teve mi faila!

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je z dirko moto3 in moto2 nikjer ne najdem nic o tem...sem spregledal kj hehe :D??menda nebo sam motogp??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj!

Maj nekdo še da nek uporaben link do prenosa na netu.

sportlemon.teve mi faila!

tnx

britis es 2: http://mypremium.tv/

kaj pa je z dirko moto3 in moto2 nikjer ne najdem nic o tem...sem spregledal kj hehe :D??menda nebo sam motogp??

že 7 let je bil v laguni samo motogp razred, zakaj bi bilo 8 leto drugače? :D

je pa stonerica dobila WUP pred lorenzom za eno tisočinko :D danes bo noro :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha hehe nisn vedo verjetn zto ker sele letos mal bol spremlam tud druge razrede ko pa motogp

ja upam da bi stoner in lorenzo kšn battle naredla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa na mypremium.tv najdes normalno sliko, cez ceu ekran? Nwem....a sm mau trd, ker sem prevec zmatran al kva... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res sta vesolca,perfekcionista!!nj Stoner osvoji letošnje prvenstvo k se poslavla,poj ma par let tko rezerviranga Lorenzo k nevidim v ozadju nobenga ki bi mu lahko pariral.no dokler Suzuki nazaj ne pride :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner upravicil vlogo favorita... ceprav nas je pustil na trnih kr neki casa... sploh, ko je vmes ze mal zgublal...

Lorenzo pametno na 2 mesto, mel sm filing, da ce bi bla to ena extra dirka, bi lorenzo lahko sel na glavo za stonerjem, ampak v tej situaciji pa ne... stoner v nemciji tega ni znal in je placal... tukaj se odloca prvenstvo...

Samo kako je stoner peljal tam 7-3 kroge pred koncem... plesalo je iz vsakega ovinka... noro... in brez ene same napake...

Tudi lorenzo ni bil slab, ampak stoner je bil edinstven...

Rossi pa meni nic tebi nic po tleh, cist po nepotrebnem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner upravicil vlogo favorita... ceprav nas je pustil na trnih kr neki casa... sploh, ko je vmes ze mal zgublal...

Lorenzo pametno na 2 mesto, mel sm filing, da ce bi bla to ena extra dirka, bi lorenzo lahko sel na glavo za stonerjem, ampak v tej situaciji pa ne... stoner v nemciji tega ni znal in je placal... tukaj se odloca prvenstvo...

Samo kako je stoner peljal tam 7-3 kroge pred koncem... plesalo je iz vsakega ovinka... noro... in brez ene same napake...

Tudi lorenzo ni bil slab, ampak stoner je bil edinstven...

Rossi pa meni nic tebi nic po tleh, cist po nepotrebnem...

za prvo kar si napisal se strinjam...za rossija si pa spet dobu en neumn komentar...še dobr da nisi napisal,da se mu ni dal vč vozt tm odzad,pa d se je odloču mal vležt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no je pa že tako... če je padel ko je vozil sam 2 kroga pred koncem... skoraj tako butasto, kot nori prejšnji vikend v BSB, ko je bil ziher tretji pa je v zadnjem krogu pogrnil... taki padci, ko padeš kar takole čisto po nepotrebnem, ko sploh ne rabiš pritiskat čez mejo, so žal butasti, pa naj si bo to rossi, stoner ali kdoroli drug...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no je pa že tako... če je padel ko je vozil sam 2 kroga pred koncem... skoraj tako butasto, kot nori prejšnji vikend v BSB, ko je bil ziher tretji pa je v zadnjem krogu pogrnil... taki padci, ko padeš kar takole čisto po nepotrebnem, ko sploh ne rabiš pritiskat čez mejo, so žal butasti, pa naj si bo to rossi, stoner ali kdoroli drug...

mislem pa kaj teb ni jasno???sj ni šou na izlet na ride..je dirkal,in pri takih hitrostih in zaviranjih se pač nardi d se uležeš...po tvojmu mnenju bi mogu 2 kroga pred koncem vozt pol jst skoz logatc...50 na uro pa z eno roko na rezervarju?? ja fak no :rolleyes:

zj pa ne bom več pisal,ker se mi ne da B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa na mypremium.tv najdes normalno sliko, cez ceu ekran? Nwem....a sm mau trd, ker sem prevec zmatran al kva... :grim

Mal bliži k monitorju se nagneš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislem pa kaj teb ni jasno???sj ni šou na izlet na ride..je dirkal,in pri takih hitrostih in zaviranjih se pač nardi d se uležeš...po tvojmu mnenju bi mogu 2 kroga pred koncem vozt pol jst skoz logatc...50 na uro pa z eno roko na rezervarju?? ja fak no :rolleyes:

zj pa ne bom več pisal,ker se mi ne da B)

najboljšemu in oh in sploh se to nemore kar zgodit... ko je stoner padel, ko je imel recimo 2-3 sekunde prednosti je bil nesposoben, pa klonil je pod pritiskom, pa nevem kaj še... ko se pa rossi zvrne nekje na enem 8 mestu, pa 10 sekund okrog nikogar, se pa zgodi...

sej verjamem, da je padel od dolgcajta, pa naveličanosti, sam vseen...

ga je pa dobr treščil :D samo tega dela proge mi je res škoda, ker prvo leto, ko je bilo tam še malce globlje je bilo sploh zakon :D

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem ga je rossi zanalsc vrgel , ker ga 17 milj ne preprica da grugo leto vozi to kolarnico....

mogoce pa v ingolstadtu kaj pogruntajo cez noc :grim

aja kaj pa sralec gaber.... o svizcu in cokoladi pa stonerju kot testnemu vozniku za dohtarja........

bolano :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja kaj pa sralec gaber.... o svizcu in cokoladi pa stonerju kot testnemu vozniku za dohtarja........

bolano :headbang:

A ti res misliš, da bi šel Stoner za testnega voznika k Ducatiju medtem ko bi bil glavni "razvojnik" Rossi? Tud če mu ponudijo 17mio EUR, kot jih ponujajo Rossiju, mislim da to ni mogoče. Tako da meni je bil komentar Gabra s svizcem prav na mestu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce pa v ingolstadtu kaj pogruntajo cez noc :grim

Stari, to je misija nemogoče.... Kot veš nimajo v Ingolstadtu nikakršnih izkušenj z motorji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti res misliš, da bi šel Stoner za testnega voznika k Ducatiju medtem ko bi bil glavni "razvojnik" Rossi? Tud če mu ponudijo 17mio EUR, kot jih ponujajo Rossiju, mislim da to ni mogoče. Tako da meni je bil komentar Gabra s svizcem prav na mestu...

od sportnega komentatorja pricakujem malce vec strokovnosti......

in rossi ima ravno 1 % moznosti da ostane na tej kolarnici......

in ne... ne mislim da bo stoner testni voznik dohtaru......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti res misliš, da bi šel Stoner za testnega voznika k Ducatiju medtem ko bi bil glavni "razvojnik" Rossi? Tud če mu ponudijo 17mio EUR, kot jih ponujajo Rossiju, mislim da to ni mogoče. Tako da meni je bil komentar Gabra s svizcem prav na mestu...

Jah, je razvojnik, vendar. . . po prebranem se stvari odvijajo prepočasi. ne po zaslugi Dirkača in ekipe.

Sicer pa. . Casey je z že razvil zmagovalnega Ducatija, kar Rossiju ni pomahalo niti malo.

Stari, to je misija nemogoče.... Kot veš nimajo v Ingolstadtu nikakršnih izkušenj z motorji...

Izkušnje imajo v Ducati Corse. nimajo pa kapacitet za učinkovito reagiranje. .

.

Mal berem razno razna ugibanja in intervjuje pa "intervjuje" z Burgessom in ljudmi okrog Rossija. . . Največji problem je, da se v Ducatiju na opazke in predloge ne odzivajo tako kot so se pri Yamahi. Burgess je relativno besen in že malo apatičen ker se od GP0 iz Valencije do sedaj ni nič bistveno spremenilo. Kritizira motor, ki po njegovo ni dirkalnik, ampak lanski motor z okvirjem zavitim okrog njega. Še vedno jim ni uspelo premaknit rezervarja, kar naj bi bil vzrok, da se prot koncu dirke s praznim tankom peljejo bolje. (če to drži, kaj jih ovira pri kvalifikacijah?)

Prva stvar ki so jo naročili, je drugačen blok motorja, z nižje nameščenim verižnikom, kar bi omogočilo da v okvirju dvignejo motor višje, brez da veriga ovira vpetje zadnje nihajke....dobili naj bi ga pred LeMansom. Pa ga nimajo še.

In tu se lahko zgodi, da bi Audijevi ogromni R&D laboratoriji prišli prav. Audi ima dovolj izkušenj z obdelavo kovine in prostih kapacitet v svojih mega razvojnih oddelkih da tak projekt izdelajo brez večjih težav.

Yamahin šef Masao Furusawa je bil ključni mož pri razvoju M1, ker je osebno razporejal prioritete, in poskrbel za pravočasno izdelavo spremenjenih delov. . . Tega Guareschi ni sposoben, in Preziosi ni sposoben organizirat pravočasne izdelave novih komponent. Če pomislimo da so šele v Mugellu premaknili škatlo z elektroniko iz prednjega oklepa pod "rezervar", in je kljub polletni zamudi stvar že na polovici testa crknila, je jasno, da so Italjani ostali zvesti svoji tradicijo. Kofe, brioš, in pašta. . .

Drugače pa mi je v dirki najbolj ostal v spominu Spies. . . Človeku je počla nihajka. kot da ni blo letos še dovolj pizdarij, se mu zlomi nihajka. Skor nevcerjetna smola. Letos še ni odpelal normalne dirke.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden je Stoner prišel k Ducatiju, ga je razvijal Capirossi. Ki je povedal, da inženirji bolj verjamejo računalniku kot njemu. Ko so Stonerju pustili malo bolj proste roke (v smislu, to ne more delovati, ampak če hoče, naj pa ima), je raztural. A tudi to ni pomagalo, ko so povečevali delež karbona. Tam tudi Stoner ni imel besede, sicer ne bi šli tako daleč.

Zadnji krogi Stonerja v Laguni Seci so bili pa res nori. Kot bi jahal bika na rodeu. Noro. Honda se je kar zvijala, on pa brez milosti. Zdaj ima poleg Raineya edini 3 zmage na tem dirkališču. Zaradi upokojitve tako ne bo nikogar, ki bi tam zmagal 4x.

Rossiju pa deluje očitno slaba karma. 2008 je odpeljal corkscrew zunaj proge, v nedeljo se mu je vrnilo. Na motorju, na katerem ni nič takega narobe, da ne bi mogli v 18 sekundah zrihtat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi upokojitve tako ne bo nikogar, ki bi tam zmagal 4x.

Še dobro, da bodo Laguno Seco zaprli. Stoner je ponovil mejnik (poleg Waynea) in ta pista postaja antačbl za kogarkoli after Casey. Po Stonerju nikoli, nikogar in nikdar! Božanstvo gre v penzijo, itak faq.

Ajme, debilni Stonerjevi navijači postajajo/so že/ kloni Rossijevih. A lahko kaj še bolj ubija ta šport?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!