Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Ajme, debilni Stonerjevi navijači postajajo/so že/ kloni Rossijevih. A lahko kaj še bolj ubija ta šport?

Lahko ! Da noben za nobenga ne navija. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam se za navijača. Res je, da so mi nekateri bolj všeč, nekateri manj, ampak časi navijanja so mimo. Bolj navijaški sem bil v mladih letih, takrat je bil King Kenny moj idol, kasneje pa Wayne Rainey.

Če pa sem navdušen nad vožnjo in to napišem, pa verjetno ni nič narobe. Če pa me kdo narobe razume, je pa itak njegov problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam se za navijača. Res je, da so mi nekateri bolj všeč, nekateri manj, ampak časi navijanja so mimo. Bolj navijaški sem bil v mladih letih, takrat je bil King Kenny moj idol, kasneje pa Wayne Rainey.

Če pa sem navdušen nad vožnjo in to napišem, pa verjetno ni nič narobe. Če pa me kdo narobe razume, je pa itak njegov problem.

Eh, Wayne Rainey je še zdaj na mojem piedestalu. Bat, his not god. :)

Bi blo načeloma finofajn, če se simpatizerji ne bi sprenevedali in poskušali zavijati v celofan (ali pa niti ne) poste, ki se, med vrsticami, berejo kot verski slavospevi ibermenš-u Stonerju (ali pač Rossiju). V takem primeru raje prebiram HC litanije, so vsaj čisto-računsko konkretni in brezkompromisni. :DD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ! Da noben za nobenga ne navija. :grim

Mach, qoorazz, če bi blo tko, ne bi blo več gnarja za reklame. :grrr :grrr :grrr

V tem primeru ne bi blo nikjer tekem ter posledično se Svet ne bi več rulal. Eh, kdo bo pa gnar ustvarjal? Ni navijačev, ni žoltih trdnjakov (PeiPei TM)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem naredil en poskus; na Panigaleju sem pomeril razdaljo med prednjo osjo in glavno gredjo, potem sem enako naredil še na mojem ''superbiku'', vrstni 4 valjnik. Moj motor ima glavno gred slabih 100mm bolj pomaknjeno proti sprednji osi.

Nagradno vprašanje za jurja; zakaj Rossi še vedno toži, da nima občutka na sprednjem kolesu in da le-ta podkrmari? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče Rossi mal več potegne iz motorja in ga vozi zelo blizu in čez limit?

in tam se to šele obcuti?

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zagotov ne... ker ko je stoner rekel v le mansu 2010, da hayden itak da nima takih problemov, ker itak vozi sekundo počasneje od njega in tega ne more občutit tko kot on, ki vozi ducati na limitu, so ga imeli vsi za kretena... :sleep2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je, da sta imela takrat za 21 tisočink različen čas na kvalifikacijah, oba 4 desetinke za polom. Na dirki je bil pa Hayden končal 9 sekund za zmagovalcem, Stoner pa je odstopil (tudi dvomim, da bi sicer zmagal z ene 20 sekundami razlike)...kje je sedaj ta sekunda ne vem. Prej sta bili še 2 dirki, v Qatarju je bil Stoner res veliko hitrejši na kvalifikacijah in je na dirki padel, Hayden je končal manj kot 2 sekundi za zmagovalcem, v Jerezu sta bila pa na kvalifikacijah oba 3 desetinke za polom, na dirki pa je Hayden končal sekundo pred Stonerjem, cca 10 sekund za zmagovalcem. Vidim pa da je bil Hayden s tistim Ducatijem precej hitrejši oz. bližje špici kot z zdajšnjim, ki naj bi bil baje najboljši Ducati doslej, očitno je tudi on v eni sezoni pozabil kako se dirka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je, da sta imela takrat za 21 tisočink različen čas na kvalifikacijah, oba 4 desetinke za polom. Na dirki je bil pa Hayden končal 9 sekund za zmagovalcem, Stoner pa je odstopil (tudi dvomim, da bi sicer zmagal z ene 20 sekundami razlike)...kje je sedaj ta sekunda ne vem. Prej sta bili še 2 dirki, v Qatarju je bil Stoner res veliko hitrejši na kvalifikacijah in je na dirki padel, Hayden je končal manj kot 2 sekundi za zmagovalcem, v Jerezu sta bila pa na kvalifikacijah oba 3 desetinke za polom, na dirki pa je Hayden končal sekundo pred Stonerjem, cca 10 sekund za zmagovalcem. Vidim pa da je bil Hayden s tistim Ducatijem precej hitrejši oz. bližje špici kot z zdajšnjim, ki naj bi bil baje najboljši Ducati doslej, očitno je tudi on v eni sezoni pozabil kako se dirka :)

bit bližje špici ne pomeni bit hitrejši, in če imaš najboljši motor do sedaj pod ritjo, ni nujno, da boš bolje uvrščen. Japonci so napredovali hitreje kot italijani, in to je to. Poglej razliko med lansko in letošnjo M1. Yamaha je naredila grozno zadevo, in ostali zgledajo počasni.

To sem našel na netu.Rossi gre nazaj k Yamahi.

http://motomatters.c...aha_s_euro.html

LP Robert

Se pravi, gre Biaggi drugo leto gotovo v pokoj.

http://motograndprix.motorionline.com/2012/08/02/motogp-la-yamaha-offre-a-valentino-rossi-due-anni-di-contratto-e-poi-la-superbike/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koker sm jst zdej to prav zastopo gre rossi za sezono 2013 in 2014 k tovarniski yamahi ...bo pa tud lahko razvijal superbike motor za leto 2015 kjer bi lahko tud tekmoval v superbajku al kako?? jao me prov zanima kako bo to funkcioniral :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseeno kako se bo odločil.....želim si samo, da se spet bori za stopničke in zmage.....ker je vedno blo fajn gledat head to head dvoboje z njim.....tu mi manjka tudi Simonceli.....

Če gre k Yamahi mu bo tudi težka...Lorenzo je na vrhuncu....Je pa res, da se je Vale navadil izgubljat in je na tem področju dozorel.... skratka počakajmo...kmalu bo znano !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseeno kako se bo odločil.....želim si samo, da se spet bori za stopničke in zmage.....ker je vedno blo fajn gledat head to head dvoboje z njim.....tu mi manjka tudi Simonceli.....

Če gre k Yamahi mu bo tudi težka...Lorenzo je na vrhuncu....Je pa res, da se je Vale navadil izgubljat in je na tem področju dozorel.... skratka počakajmo...kmalu bo znano !!!

Se pridružujem.

Po mojem (nestrokovnem) mnenju mu bo težko v vsakem primeru. In ČE bo res šel k Yamahi ... tam ga čaka raging maverick, ki ne le, da si ga želi zmleti, ta trenutek je tega nedvomno tudi sposoben - mogoče celo z levo roko. :hmm:

V naslednji sezoni bo jasno, koliko je, razen neizogibnega 'staranja' tudi sicer dogajanje zadnjih sezon pustilo posledice na Rossiju (poškodba, smrt prijatelja in ne nazadnje neuspeh z Dukatijem).

Uradnega potrdila še ni. Kot si rekel ... počakajmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem.

Po mojem (nestrokovnem) mnenju mu bo težko v vsakem primeru. In ČE bo res šel k Yamahi ... tam ga čaka raging maverick, ki ne le, da si ga želi zmleti, ta trenutek je tega nedvomno tudi sposoben - mogoče celo z levo roko. :hmm:

V naslednji sezoni bo jasno, koliko je, razen neizogibnega 'staranja' tudi sicer dogajanje zadnjih sezon pustilo posledice na Rossiju (poškodba, smrt prijatelja in ne nazadnje neuspeh z Dukatijem).

Uradnega potrdila še ni. Kot si rekel ... počakajmo.

Za tisto dvoje nima kaj jokcat, sej je star maček, bo že prebolel vse neuspehe, malo aspirina, pa poškodb ne bo čutit... glede smrti Sica (naj počiva v miru), za naprej pa naj ima v mislih, da bo vsaka naslednja dirka posvečena njemu, pa bo zmaga na planu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot so že nekateri napisal... mi niti ni važno kam Rossi gre... važno je da bojo spet borbe na dirkališču in bodo dirke zanimive... ne pa da se prvi trije odpeljejo naprej in potem vlakec do cilja... buuuu... potem mi je motoGP še bolj bedn gledak kot F1, ki se vsaj v boksih prehtevajo...

lp

Popravljeno . Popravil Urbii
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem mi je motoGP še bolj bedn gledak kot F1, ki se vsaj v boksih prehtevajo...

lp

pa ti gledas letos F1, men se zdi super in jo rajs pogledam kot GP :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot so že nekateri napisal... mi niti ni važno kam Rossi gre... važno je da bojo spet borbe na dirkališču in bodo dirke zanimive... ne pa da se prvi trije odpeljejo naprej in potem vlakec do cilja... buuuu... potem mi je motoGP še bolj bedn gledak kot F1, ki se vsaj v boksih prehtevajo...

lp

Jaz ne verjamem da bo kaj bistveno drugače. Honde in Yamahe bodo mele svoje dneve. Tech3 bo v primerjavi z letos verjetno nazadoval. Dvoboji bodo še naprej redkost, saj o uvrstitvi že dolgo odloča tempo, ne dogfight. bo pa Rossi uvrščen njegovemu statusu primerno. Prepričan sem, da bo Pedrosi Marquezu in Lorenzu pošteno težil.

Me pa zanima, kako se bo obnašala Yamaha. Predlani so svoje zaupanje položili na Lorenza, ki jim vrača vsak cent. Bodo za Rossija skrbeli enako vestno? Bodo njegove pripombe upoštevane? če bo mnenje o razvoju deljeno, se bo Yamaha enakovredno posvečala obema?

Meni bo žal če gre VR46 res stran. MotoGP po moje potrebuje konkurenčen Ducati. Gledat 4 dobre dirkalnike, in 20 komadov u fightu za drobtine je tud za hardcore fane tužno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti gledas letos F1, men se zdi super in jo rajs pogledam kot GP :grrr

dobr letos je res izjema in je zelo zanimivo... je veliko bolje ratal ko so uvedli KERS pa DRS in je F1 veliko bolj gledljiva... da ne prespim lih cele dirke :grim

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni bo žal če gre VR46 res stran. MotoGP po moje potrebuje konkurenčen Ducati. Gledat 4 dobre dirkalnike, in 20 komadov u fightu za drobtine je tud za hardcore fane tužno.

dokler ga ni bilo tam je bil ducati v špici... ni bil najboljši, ampak je bil v špici... tudi haydem je 2010 hodil na štengce in 4. mesta... meni se zdi definitivno bolje da gre... samo pomoje je povzročil nepopravljivo škodo... iz motorja je naredil nebogljeno dete, ki bi ga bilo treba še vzgojit, ampak ga je zapustil takoj po njegovem rojstvu... s tem motorjem verjetno nima nekega smisla vztrajat... stari motor je itak neuporaben, da bi šli od tam naprej... sepravi kot je vito rekel... nimajo plana b... furat zdej neki naprej tale aluminasti stvor, ki na 3/4 sploh ni več ducati je precej žalostno... sedaj bi se moral ducati odločiti in začeti povsem na novo... pa ne po koncu sezone.. ampak 15. 8. 2012... s tem da rossi fura še naprej tole aluminjasto šajtrgo, ki do konca sezone NE BO dobila nobene izboljšave, ker bo ves razvoj usmerjen v novo mašino... in največji win bi bil, če bi ta mašina s haydnom naslednje leto zmagala...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!