Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Jao....Pramac bo spet dal Eliasa v sedež Dučeta v Indianapolisu. Bi blo bolše komu drugemu dat možnost za sprobat MotoGP raketo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno to!

samo vseeno, stoner mu je na srce položil, naj ne spreminajo motocikla na slepo... naj najprej probajo bit hitri s tistim kar majo in potem gredo naprej, ko bodo ta motocikel razumeli.. pa niso poslušali in šli v gautrože maline nabirat... popikani sicer so, ampak malin pa ni...

miško. stoner je pršu na narejen ducati od nekoga druzga, pol ko ga je pa sam razviju, je pa traktor naredu. isto se ti je ponivilo z tvojim stonerjem in hondo. tak da pššššš. :)))
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polna usta kako bi bilo fino zmagat na Italjanskem motorju. Skratka pompozna poroka z pleh muziko na čelu, potem pa pompozen pogreb prav tako z pleh muziko, tokrat v ozadju :). Nekak v stilu kot bi gledal slike pradedka, kjer je slikana zibelka in nato še truga, vmes pa vakuum.

Sicer pa mogoče Stonerju postane dolgčas in pride mal "pošravfat" Ducatija. Potem je spet možen prestop od plavih k rdečim, samo jakno zamenja :lol:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

miško. stoner je pršu na narejen ducati od nekoga druzga, pol ko ga je pa sam razviju, je pa traktor naredu. isto se ti je ponivilo z tvojim stonerjem in hondo. tak da pššššš. :)))

Aja :). Kolikokrat pa je bil Ducati svetovni prvak, če izvzamemo leto, ko je bil prvak z njim Stoner :smoke: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Donc bo pa Lorenzo slabo spal:-P

Nič ne bo slabo spal!

A ne spremljaš motoGP?

Potem takem, bi vedel, kakšne so njegove izjave bile na to, ko je slišal da prihaja Rossi.

Komentiral je kot se za profi športnika spodobi!

Sigurno ne bo tak idiot, kot je bil eden, ki je postavljal stene med svojim, poudarjam, svojim moštvenim kolegom. To res ne moreš biti prav pečen, da se tega sploh lahko spomniš.

To počnejo otroci v peskovnikih ne pa odrasli profiči na dirkališčih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sem našel ...., kaj je izjavil Lorenzo na prihod V. Rossi-ja :

"O tem sva s šefom moštva Linom Jarvisom že govorila v Mugellu in vse skupaj me ne moti. Moram se osredotočiti predvsem na sebe in zmagovati z Yamaho. Ne skrbi me, kdo bo moj moštveni kolega.Nikdar me ni skrbelo, kdo je moj partner in ko sem se z Yamaho pogovarjal o svoji pogodbi, nisem razmišljal, kdo bo drugi dirkač," je zaključil Lorenzo.

To je odgovor profesionalca, tako da mislim, da bo spal isto kot do sedaj in mu prihod Rossija ne bo pokvaril spanca.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

miško. stoner je pršu na narejen ducati od nekoga druzga, pol ko ga je pa sam razviju, je pa traktor naredu. isto se ti je ponivilo z tvojim stonerjem in hondo. tak da pššššš. :)))

ma pa koji kurac si ti pametn tle... ne ti men miško...

torej narjen ducati? ta ducati je "naredil" capirossi... in kaj je capirossi naredil s tem motorjem v sezoni 2007? aja celo zmagal je... in kako je zmagal? tako da bi še jst zmagal tisto dirko, če bi se mi pol manj posralo... skratka v celi sezoni ni naredil NIČ, sploh napram leto poprej... in tako kot stoner in suzukijevca je imel B gume, ki so ble takrat boljše...

to razliko med njim in stonerjem, ki je postal prvak je pa naredil stoner sam... in to kljub temu, da je bil novinec na ducatiju, pa da je bil odločno številk 2 v ekipi in da je tud to številko dve dobil kot ena 3-4 možnost iz obupa...

stoner je od takrat ko je prvič sedel na motor, pa do začetka sezone pri ducatiju naredil ogromno in zato je zmagal prvo dirko pri ducatiju... ne pa zato, ker mu je bilo vse položeno med noge... še zdaleč ne...

in ne mi zde pametovt, da se je ponovilo isto s hondo... ker kot vidimo stoner še vedno zmaguje... pač je B zahinavil, pa pripeljal ene bedne gume, ki hondi niso niti najmanj pasale... pa tudi yamaha je naredila mogoče mal napredka, čeprav tudi lani niso bli slabi...

a zdej pa če je mel stoner ENO slabo dirko v mugellu in je bil bolj zadaj je pa takoj v krizi, pa je uničil hondo pa nevem kaj? ma dej... rossi v celih dveh letih pri ducatiju ni pokazal nič pametnega je pa tak car, kljub temu, da tone vedno globlje... pizda si bedn ej...

to kar je stoner naredil na ducatiju rossi nikoli nebo... raje se je šel jokcat pa zbežal proč in se bo sedaj še obrukal na yamahi, pa čeprav je bil nevem kako pameten, da je ducati samo motor in da bo on prvak, stoner je pa itak debil pa amater...

potem pa je ducati pahnil v kanjon, pa spizdil... prekleta pizda italjanska... v lastno skledo serje... bedak...

že to, da so po letu in pol 3x dlje od vrha, kot so bili pa na začetku lasnke sezone je absurdno... če bi se trudili biti tako slabi bi jim težko uspelo...

pa sej vse skupaj sploh nebi blo tolk smešno, če to nebi bil veliki neverjetni 9x svetovni prvak in nevem kakšen razvijalec motorjev valentino rossi s svojimi neverjetnimi mehaniki in izjemnim tehničnim gurujem jeremmyjem burgessom in svojo hosteso učotom, s katerim se v prostem času natepava po cele dneve, kljub temu, da obstaja dekle ki se kot krinka izdaja za rossijevo punco...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najhuje je, da rossi misli, da bo spet zmagoval. Cajt ga je že zdavnaj povozil, to bo eno lepo šolanje pri Lorenzu, po moje bo vozil nekje na nivoju Spiesa v letošnji sezoni.

Očitno pa še prinaša model novce in samo to je merilo danes, nič drugega. Praviloma je novec povezan z zmagami, vendar ko ni zmag, lahko tržiš ime in stare zasluge.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi fani. Pa dajte kakšno kontra Kennyu. Vsi ga sam kritizirate, ne veste pa točno zakaj :slap:? Bo treba demantirat trditve, ki jih Kenny objavlja, da bomo zadeve malo bolj resno jemali :grim, ker to flancanje ne pelje nikamor :grrr!!

Je pa res, da rezultatov ni pa ni, pa da se na glavo postaviš. Šment, a je blo 18 sekund ali 18 mescov :blush: ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne moreš nič dopovedat. Karkoli kdo pove je takoj nazaj to o 18ih sekundah in kako je Stoner Ducatija super peljal in bi še danes za šalo zmagoval z njim in je neprimerljivo boljši, Rossi se pa samo hvali in joka, voziti ni pa nikoli znal, vedno je bil prvak po nekih mutnih poslih. Škoda časa, v vsakem primeru ima vsak svoje videnje, ko pa prideš na tribuno in vidiš da folk skače v luft ko se mimo pripelje Rossi na 10. mestu in ko je le možno se vstavi pred tribuno in začne mahat je meni vse jasno :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: ... napeto je danes tukaj, hehe.

Jaz pa čisto po žensko čakam na "luv letter". :whistle::P:D ... se mi pa nekak zdi, da ga ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne moreš nič dopovedat. Karkoli kdo pove je takoj nazaj to o 18ih sekundah in kako je Stoner Ducatija super peljal in bi še danes za šalo zmagoval z njim in je neprimerljivo boljši, Rossi se pa samo hvali in joka, voziti ni pa nikoli znal, vedno je bil prvak po nekih mutnih poslih. Škoda časa, v vsakem primeru ima vsak svoje videnje, ko pa prideš na tribuno in vidiš da folk skače v luft ko se mimo pripelje Rossi na 10. mestu in ko je le možno se vstavi pred tribuno in začne mahat je meni vse jasno :)

Se deloma strinjam s teboj, vendar si konec zabelil z bedarijo. Očitno še nisi bil na dirki. Ko sem bil jaz v Brnu so po nekaj krogih vsi Rossi fani odhajali domov,ker so videli, da ne bo nič z dobrim rezultatom. To je bilo leto, ko je Stoner postal prvak na Ducatiju.

Ne rečem, da je Rossi slab, vendar pomembno je vprašanje zakaj ga je Yamaha vzela nazaj? Možno je samo to, da rabijo denar (sponzorji) ali pa menijo, da je Rossi lahko prvak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se deloma strinjam s teboj, vendar si konec zabelil z bedarijo. Očitno še nisi bil na dirki. Ko sem bil jaz v Brnu so po nekaj krogih vsi Rossi fani odhajali domov,ker so videli, da ne bo nič z dobrim rezultatom. To je bilo leto, ko je Stoner postal prvak na Ducatiju.

Ne rečem, da je Rossi slab, vendar pomembno je vprašanje zakaj ga je Yamaha vzela nazaj? Možno je samo to, da rabijo denar (sponzorji) ali pa menijo, da je Rossi lahko prvak?

prodaja motociklov se poveča, kot se je tudi pri ducatiju :) to je že ena stvar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi fani. Pa dajte kakšno kontra Kennyu...

Malo so še prevroče glave, da bi lahko razumno debatirali. Lepo ene tu pere nervoza, pa je Rossi samo prestopil k Yamahi. Jaz bom samo napovedal, da ko bo Rossi prvič stopil na zmagovalno stopničko, bo evforija takšna, kot je ni bilo pri vseh Stonerjevih in Lorenzotovih naslovih skupaj. Glejte in se čudite :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Brnu sem bil ene 7-krat, ne vem točno ker ne štejem, prvič leta 2001, pa tudi takrat. Folk navija za Rossija in on je tudi tisti, ki se daleč največ zmeni za navijače. Je pa res, da so nekateri odhajali nekaj krogov pred koncem, nekateri mogoče celo še prej, ker potem je namreč velika gužva za z avtom ven prit, spredaj je bil vlakec, Rossi pa nekje zadaj, tudi mi smo ene 2x šli se mi zdi par minut pred koncem domov. Zadnje čase pa večinoma počakamo na ohlajevalni krog, ker itak je takrat pri Rossiju največ za videt hehe. Je pa težko rečt, da so samo Rossijevi fani odhajali, ker itak je vse rumeno na tribunah oz. po tanovem rumeno-rdeče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom samo napovedal, da ko bo Rossi prvič stopil na zmagovalno stopničko, bo evforija takšna, kot je ni bilo pri vseh Stonerjevih in Lorenzotovih naslovih skupaj. Glejte in se čudite :)

Mogoče imaš prav, ampak z dobrim motorjem ni težko zmagovat!

Nekateri pišete, kako ljudi ponorijo ko se Rossi ustavi .... to drži, ampak v tem športu ni bistvo to, da navijači histerično mahajo Rossiju, temveč štejejo stopničke.

Je**š to, da mi navijači mahajo in kupujejo moje rekvizite, če pa nimam za B od bureka.

Rossi bo imel drugo leto težko sezono, moral se bo konkretno potrudit in se predvsem borit z tremi za stopničke in sicer z Lorenzom, Pedroso in Marquezom. Za slednjega nisem 100%, da bo tako agresivno začel, kot je to pokazal Bradl. Bilo mi je všeč od Bradla, da se "starejših in močnejših" fantov ni ustrašil, temveč je brezkompromisno se kosal z njimi in če pogledamo njegovo letošnjo statistiko, niti ni tako slab za "novinca" v kraljevem razredu. Tukaj ne smemo še pozabit Cal Crutchlow-a in Doviziosa, ki parirata tako tovarniški Hondi in Yamahi, pač morata malo še izpilit dirkaško znanje in predvsem vozit manj na "silo", kar se jima potem vrne z zdrsi ... itd. Tako da, se bo moral Rossi kar konkretno potrudit, sploh pa zato, ker bodo vse oči uprte v njega, da pokaže ali je italjanski motor res takšno sranje ali pa je njegov čas že ... odbil.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FAK STARI, TI SI PA RES MOTEN.

lp A

kdo je zdaj moten? nekdo ki zna napisat en komentar, ki ni samo ena vrstica žaljivk al nekdo, ki napiše ravno to?

kr neki prbijaš in tolčeš v prazno... pa dobr napiš zakaj sem moten, daj repliko, povej kar veš, če sploh kaj veš, čene bodi pa tiho...

a je tolk težko napisat v čem sem se zmotil v mojem komentarju? ker po mojem se nisem... napisal sem samo tisto, kar rossi fane tako boli in je težko priznat (pa pustmo tisto gejevsko na koncu, to je itak brezveze)...

KennyJR,

u%20mad%20bro.jpg

ma ja sm... pa ne zarad tega, ampak ker mi ena fovšeritna rit greni lajf že ceu tedn .--

jap. je kr bogi miško. :))

zate velja isto kot za tistega 2 posta zgoraj.... pametnjakovič....

Rossi fani. Pa dajte kakšno kontra Kennyu. Vsi ga sam kritizirate, ne veste pa točno zakaj :slap:? Bo treba demantirat trditve, ki jih Kenny objavlja, da bomo zadeve malo bolj resno jemali :grim, ker to flancanje ne pelje nikamor :grrr!!

Je pa res, da rezultatov ni pa ni, pa da se na glavo postaviš. Šment, a je blo 18 sekund ali 18 mescov :blush: ?

ma kdo bo pa dal kontro, če niso sposobni 5 stavkov skupaj spravit... sama golazen neizobražena... od tele rossi fan raje jest še nisem videl konstruktivnega komentarja, ki bi obsegal več kot 3 stavke in bi imel rep in glavo...

MIško.......

piky :*

Saj ne moreš nič dopovedat. Karkoli kdo pove je takoj nazaj to o 18ih sekundah in kako je Stoner Ducatija super peljal in bi še danes za šalo zmagoval z njim in je neprimerljivo boljši, Rossi se pa samo hvali in joka, voziti ni pa nikoli znal, vedno je bil prvak po nekih mutnih poslih. Škoda časa, v vsakem primeru ima vsak svoje videnje, ko pa prideš na tribuno in vidiš da folk skače v luft ko se mimo pripelje Rossi na 10. mestu in ko je le možno se vstavi pred tribuno in začne mahat je meni vse jasno :)

ma dej... če že uporabim 18 sekund in vse ostalo uporabim v komentarju in ne nabijam to v prazno, tako kot neakteri rossi fani ne znajo drugega kot rossi car, ducati slab, stoner debil in pol to gonijo lahko čez 5 strani... samo to pa nč drugega, brez kakršnih koli argumentov itd...

je pa dejstvo, da je vaš heroj mal preveč gobec gonil konc sezone 2010 in zdej si ga lahko vsi prvošmo pametnjakoviča... sedaj je še ducatiju naredil škodo in si ga lahko samo še bolj... pač je hinavc...

da bi pa kdo govoril, da rossi nikoli ni znal voit itd, pa da je kak njegov naslov neprislužen, pa od mene nisi slišal, pa če si še tko želiš...

tud njegove popularnosti itd nisem nikoli tajil, sej je očitno, pa je tud dost naredil za to.... meni to sicer ni, ostali večini to očitno je... pač vsakemu svoje....

:eek: ... napeto je danes tukaj, hehe.

Jaz pa čisto po žensko čakam na "luv letter". :whistle::P:D ... se mi pa nekak zdi, da ga ne bo.

ti bom jst enega napisal a bo kul? :)

Se deloma strinjam s teboj, vendar si konec zabelil z bedarijo. Očitno še nisi bil na dirki. Ko sem bil jaz v Brnu so po nekaj krogih vsi Rossi fani odhajali domov,ker so videli, da ne bo nič z dobrim rezultatom. To je bilo leto, ko je Stoner postal prvak na Ducatiju.

Ne rečem, da je Rossi slab, vendar pomembno je vprašanje zakaj ga je Yamaha vzela nazaj? Možno je samo to, da rabijo denar (sponzorji) ali pa menijo, da je Rossi lahko prvak?

prvaki so lahko tudi z lorenzom, dvomim, da pri yamahai mislijo, da bo rossi pred lorenzom... poleg tega verjetno ni dobro imeti dveh voznikov ki si kradeta točke (to ve dobro letos honda, sploh v nemčiji)... ampak denarja bo pa s strani sponzorjev in prodaje itak več in pomoje je to bistveni razlog, da so ga vzeli in čisto prav je tako...

NO ZA KONEC VAM PA ŠE ENO POVEM, SAMO V VEDNOST:

kup žaljivk sem dobil od razno raznih pametnjakovičev, ko sem samo povedal, da rossi na ducatiju nebo zmagal... vsi ste me zaradi tega označili za nevem kaj vse... skratka kamenjanja je bilo na pretek...

pa vas zdaj vprašam: je res? bi si kdo upal vržt še en kamen?

še en dokaz več, kako je rossi raja sprana in bedna...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je zdaj moten? nekdo ki zna napisat en komentar, ki ni samo ena vrstica žaljivk al nekdo, ki napiše ravno to?

kr neki prbijaš in tolčeš v prazno... pa dobr napiš zakaj sem moten, daj repliko, povej kar veš, če sploh kaj veš, čene bodi pa tiho...

a je tolk težko napisat v čem sem se zmotil v mojem komentarju? ker po mojem se nisem... napisal sem samo tisto, kar rossi fane tako boli in je težko priznat (pa pustmo tisto gejevsko na koncu, to je itak brezveze)...

ma ja sm... pa ne zarad tega, ampak ker mi ena fovšeritna rit greni lajf že ceu tedn .--

zate velja isto kot za tistega 2 posta zgoraj.... pametnjakovič....

ma kdo bo pa dal kontro, če niso sposobni 5 stavkov skupaj spravit... sama golazen neizobražena... od tele rossi fan raje jest še nisem videl konstruktivnega komentarja, ki bi obsegal več kot 3 stavke in bi imel rep in glavo...

piky :*

ma dej... če že uporabim 18 sekund in vse ostalo uporabim v komentarju in ne nabijam to v prazno, tako kot neakteri rossi fani ne znajo drugega kot rossi car, ducati slab, stoner debil in pol to gonijo lahko čez 5 strani... samo to pa nč drugega, brez kakršnih koli argumentov itd...

je pa dejstvo, da je vaš heroj mal preveč gobec gonil konc sezone 2010 in zdej si ga lahko vsi prvošmo pametnjakoviča... sedaj je še ducatiju naredil škodo in si ga lahko samo še bolj... pač je hinavc...

da bi pa kdo govoril, da rossi nikoli ni znal voit itd, pa da je kak njegov naslov neprislužen, pa od mene nisi slišal, pa če si še tko želiš...

tud njegove popularnosti itd nisem nikoli tajil, sej je očitno, pa je tud dost naredil za to.... meni to sicer ni, ostali večini to očitno je... pač vsakemu svoje....

ti bom jst enega napisal a bo kul? :)

prvaki so lahko tudi z lorenzom, dvomim, da pri yamahai mislijo, da bo rossi pred lorenzom... poleg tega verjetno ni dobro imeti dveh voznikov ki si kradeta točke (to ve dobro letos honda, sploh v nemčiji)... ampak denarja bo pa s strani sponzorjev in prodaje itak več in pomoje je to bistveni razlog, da so ga vzeli in čisto prav je tako...

NO ZA KONEC VAM PA ŠE ENO POVEM, SAMO V VEDNOST:

kup žaljivk sem dobil od razno raznih pametnjakovičev, ko sem samo povedal, da rossi na ducatiju nebo zmagal... vsi ste me zaradi tega označili za nevem kaj vse... skratka kamenjanja je bilo na pretek...

pa vas zdaj vprašam: je res? bi si kdo upal vržt še en kamen?

še en dokaz več, kako je rossi raja sprana in bedna...

a maš ti 10 al 11 let?? sam tko prašam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!