Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Tuki ni kej mislt!! Yamaha potrebuje prvaka in to bo Lorenzo in medijski pomp ki prinaša cekine za katerega poskrbi Rosi! Če pa bo kljub emšu privozil še keko zmago bo pa itak odklop.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, da bo Rossi meu tezko delo....sam njemu je to v veselje, zeli si. Kok ga je pa cas povozil al ne vem kaj eni pisete bomo pa drugo sezono vidl. Kenny pa....chill ;) Ze zdej te je strah :D Pises, kot da je Rossi kupu 9 naslovov na ebayu....C'mon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš ti 10 al 11 let?? sam tko prašam....

ma dej ti... če že citiraš moj komentar, pol ga vsaj preberi, če že odgovarjaš ne nanj... prve vrstice mojega komentarja govorijo lih o takilih bedarija... dej se mal umir, pa napiš kak proti argument, če se s čim ne strinjaš, ne pa da kr neki žališ in sploh nihče neve zakaj, kaj bi sploh rad, s čim se ne strinjaš... samo eno bedno žaljenje brez podlage... in pol sm jst otročji? mam pa 21 let, kar ti piše tud v profilu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prebral sm..če te j to užalilo da sm napisal če maš 11 let( ocenil sem po tvojih objavah,d ne bo pomote :) )pol si poglej mal svoje objave :D

eno je pisat komentarje,drugo pa pisat to kar pišeš ti..mal si preber,kaj napišeš :D

sj se mi n da prepirat z takimi otroci...sam mam lih cjt :)

Zj pa še mal resnosti... :D..rossi me je mal razočaral,ker se ni odloču za kakšno satelitsko ekipo,ki jo ma honda,da je šel nazaj k yamahi,je po en stran razumljivo,saj je mel z njimi velik uspehov,pa tud vn z dreka jih je potegnu on,ker prej ni bla lih ne vem kaj yamahca.

Ducatija se očitn n da vozt normalno,kar dokazuje tud to d baje drugo leto ne bo ne pramac ne abraham vozu ducatija,ker očitno n znajo porihtat motorja d bi bil malo bolj vozn..nekaj tazga se počas kaže tudi u sbk,kjer ducatiji počas zgubljajo borbo proti bmw-ju apriliji,pa tudi kawasaki gre k ps.

itak pa gre tale moto gp počas u franže...moje mnenje je da če dorna u kratkem nekaj ne ukrene da bojo dirke bolj zanimive,bo po odhodu rossija(ja spet rossi) šlo samo dol..IMHO zj rešujejeta moto 2 in moto 3 moto gp claso,tist butast CRT pravilnik je pa čist mimo..če bi vsaj svojo dirko imel,pol bi blo mrbit vsaj zanimivo,tko jih pa itak noben ne vidi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prebral sm..če te j to užalilo da sm napisal če maš 11 let( ocenil sem po tvojih objavah,d ne bo pomote :) )pol si poglej mal svoje objave :D

eno je pisat komentarje,drugo pa pisat to kar pišeš ti..mal si preber,kaj napišeš :D

sj se mi n da prepirat z takimi otroci...sam mam lih cjt :)

najprej čestitam za kar nekaj stavkov, ki ti jih je uspelo spravit skupaj... ampak še vedno nisi nič repliciral, samo neko klamfanje naj si pogledam kaj pišem... ja luba duša, sej sm sam napisal, bom pa že vedel, kaj sem napisal...

če se ti neda prepirat, nevem kaj pol drekaš sploh... sploh pa se tle noben ne prepira, ampak razglabljla, debatira in diskutira... čeprav včasih zgleda kot kak kreg :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, dajte se umirit!!

Od tega MotoGPja nimate čisto nič in da se spuščate v takšne debate ne vodi nikamor.

Imam občutek, da če bi bili v živo skupaj, da bi tako komunicirali, kot so v Poreču .... z pipci!

Rossi, Lorenco, Pedrosa in ostali, njim je to biznis in od tega živijo ..... fantje, dajte se pomirit in pojdite raje na kakšen PIR, kot pa da tukaj vsiljujete svoja mnenja en drugemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ KENI

Kolikor sem prebral tvoj post je ena sama vrsta žaljivk.

Nisem Rossijev FAN, niti nisem gledal vseh njegovih dirk in zmag, upal pa sem, da bo z dučetem naredil enako kot je naredil z yamaho. Če si pozabil je dobil prvo dirko. Njegovih slabih rezultatov nikoli nisem zagovarjal tako kot ti Stonerjevih....

Po mojem mnenju pa si MOTEN zaradi tvojega odziva, ki nima nobene veze z dirkami.

V resničnem življenju moraš biti verjetno zelo tiho, ker se tukaj tako piziš. Saj veš kako je, kdor mora biti doma tiho...

No, nekaj pa pojasni tudi tvoja starost, za katero sem zvedel šele danes iz tvojega posta, ker mi drugače na konec pameti ne pride, da bi te šel preverjat.

Pa lep pozdrav

A

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm lajkal,d boš lažje spal :P

lej nerabš, ker sploh ne gledam kdo lajka in kdo ne :D

Fantje, dajte se umirit!!

Od tega MotoGPja nimate čisto nič in da se spuščate v takšne debate ne vodi nikamor.

Imam občutek, da če bi bili v živo skupaj, da bi tako komunicirali, kot so v Poreču .... z pipci!

Rossi, Lorenco, Pedrosa in ostali, njim je to biznis in od tega živijo ..... fantje, dajte se pomirit in pojdite raje na kakšen PIR, kot pa da tukaj vsiljujete svoja mnenja en drugemu.

ah dej no... veš da nebi... jst osebno nimam tle na forumu proti nobenmu nč... no mogoče proti nekaterim, pa ne zarad foruma, ampak ker so v real lajfu riti... samo pustmo to...

tko da če bi se dobil na priu, bi pomoje lahko skup spravli kr eno fajn debato...

itak je 3/4 mojga pizdenja tuki gor sarkazm, tko da sploh ni nobene vroče krvi al pa kej... sej po eni strani se mamo fajn, pa še dolgčas ni :P

@ KENI

Kolikor sem prebral tvoj post je ena sama vrsta žaljivk.

Nisem Rossijev FAN, niti nisem gledal vseh njegovih dirk in zmag, upal pa sem, da bo z dučetem naredil enako kot je naredil z yamaho. Če si pozabil je dobil prvo dirko. Njegovih slabih rezultatov nikoli nisem zagovarjal tako kot ti Stonerjevih....

Po mojem mnenju pa si MOTEN zaradi tvojega odziva, ki nima nobene veze z dirkami.

V resničnem življenju moraš biti verjetno zelo tiho, ker se tukaj tako piziš. Saj veš kako je, kdor mora biti doma tiho...

No, nekaj pa pojasni tudi tvoja starost, za katero sem zvedel šele danes iz tvojega posta, ker mi drugače na konec pameti ne pride, da bi te šel preverjat.

Pa lep pozdrav

A

jah no žajivke gor ali dol, vedno so z nečim podprte ali pa dodane na koncu enega tehtnega stavka... ni pa samo žaljivka in na koncu pika, tako kot je pri nekaterih tuki gor že praksa :D

jst stonerjevih slabih rezultatov nisem nikoli zagovarjal... je pa res, da slabih rezultatov neki na pretek ni bilo... pri ducatiju je rossi potrdil, da so bile že stopničke ene tolk vredne, kot pa na hondi zmaga, al pa še več :D

me pa zanima, kaj si mislil s tem odzivom, ki nima veze z drikami? večinoma vse kar napišem ma neko vezo z dirkami... sej ne debatiramo tlele o čevapčičih pa pleskavicah?

sem po mojem mnenju bolj tihe sorte ja... čeprav kogarkoli boš vprašal od tistih, ki me poznajo, se nebo noben strinjal z mano... očitno se mam res sam jst za tihega, pa mirnega :P

sicer je pa fant pri 20ih al pa mal čez za moje pojme glih en tolk odrasel, k pa fotr pr 40ih (pa ne pravim, da si ti zdej tolk str, ker nevem kolk si :)), mogoč sam kanček bolj nor pa nepremišljen, čeprav je tud pr tem včasih precej obratno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale forum je pa res "kvaliteten". Namesto da bi kdo kakšne novice prilimal, je samo eno otročje kreganje in prcanje. Eno in isto skos. Nekateri ste res preveč za računalnikom in se preveč obremenjujete za brezveze. Pojdite malo ven na zrak, kakšen tablet za živce pojest ali pa na motor če ga imate. Nekateri ste res slabši kot da bi bili stari 11let. Uživajte v dirkah, navijajte za svojega dirkača, ne pa se cele dneve oglašat na forumu in biti tečen. Noben nebo drugega prepričal v svoje mnenje. A ima smisel vse to?

Tisti kateri naredite več kot en šiht vsak dan tule v tej temi se zamislite nad seboj in resno pojdite na zrak ali v vodo....

Brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale forum je pa res "kvaliteten". Namesto da bi kdo kakšne novice prilimal, je samo eno otročje kreganje in prcanje. Eno in isto skos. Nekateri ste res preveč za računalnikom in se preveč obremenjujete za brezveze. Pojdite malo ven na zrak, kakšen tablet za živce pojest ali pa na motor če ga imate. Nekateri ste res slabši kot da bi bili stari 11let. Uživajte v dirkah, navijajte za svojega dirkača, ne pa se cele dneve oglašat na forumu in biti tečen. Noben nebo drugega prepričal v svoje mnenje. A ima smisel vse to?

Tisti kateri naredite več kot en šiht vsak dan tule v tej temi se zamislite nad seboj in resno pojdite na zrak ali v vodo....

Brez zamere

WORD! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer je pa fant pri 20ih al pa mal čez za moje pojme glih en tolk odrasel, k pa fotr pr 40ih (pa ne pravim, da si ti zdej tolk str, ker nevem kolk si :)), mogoč sam kanček bolj nor pa nepremišljen, čeprav je tud pr tem včasih precej obratno :D

:grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr

Ja, s to izjavo je pa res potrdil svojo zrelost. Ampak to bo ugotovil šele čez nekaj let. Kar naj se uči.

lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale forum je pa res "kvaliteten". Namesto da bi kdo kakšne novice prilimal, je samo eno otročje kreganje in prcanje. Eno in isto skos. Nekateri ste res preveč za računalnikom in se preveč obremenjujete za brezveze. Pojdite malo ven na zrak, kakšen tablet za živce pojest ali pa na motor če ga imate. Nekateri ste res slabši kot da bi bili stari 11let. Uživajte v dirkah, navijajte za svojega dirkača, ne pa se cele dneve oglašat na forumu in biti tečen. Noben nebo drugega prepričal v svoje mnenje. A ima smisel vse to?

Tisti kateri naredite več kot en šiht vsak dan tule v tej temi se zamislite nad seboj in resno pojdite na zrak ali v vodo....

Brez zamere

ja pa pizda as ti nabasan?

pa lih fora foruma je to, da so tuki gor razprave pa nevem kaj še vse... sej maš strani z novicami zato, da ti nekdo lima novice gor pa nevem kaj... forum je pa namenjen debatiranju pa kvakanju... sej se tud novice gor limajo, samo vsak dan jih pa tud ni 100...

:grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr

to pravjo tisti 40-50 let stari fotri, k misljo da boga za jajca držijo... nihče pa se ne zaveda, da na mladih svet stoji in da je mladina tista, ki jih bo iz dreka vlekla, v katerga se bodo sami zakopal...

Ja, s to izjavo je pa res potrdil svojo zrelost. Ampak to bo ugotovil šele čez nekaj let. Kar naj se uči.

lp A

preberi više, pa ne sodi človeka po letih, ampak po dejanjih... sploh kar se tiče motoristov zna bit precej ljudi v zrelih letih pravih otročajev, ki se obnašajo, kot da bi ravno pridrsali v puberteto in je edino kar jih zanima pir pa par jošk ob pogledu na katere neveš kaj jim bolj stopi... kurac al oči iz jamic...

no dobr zdej je šlo pa tole že res v eno nemotoristično skrajnost... držmo se teme... se opravičujem za moj zekobluz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej človek mal se pomer pa nehi s temi osebnimi, k si že dosadan ceumu forumu človek, govoriš kok maš kosntrutkivne objave, a padeš na vsako provokacijo in stavk se ti začne vedno:" As nabasan", "ti si moten itd..." Dej skuliri se a si mogoč ugotovu, če se folk proti teb orbača da ni problem v folku ampak MOGOČE v tebi? :headbang:

On Topic: Đabe govort kaj bo Rossi naredu, nasledna sezona za njega je zelo zelo nepredvidljiva. Za Ducatija se je nekak vedl, da bo težko kej naredu sam za yamaho kaj pa veš, on je ta motocikl že vozu in biu prvak z njem :whistle: . res pa je škoda da gre kamenko v pokoj, če pa že bi blo pa fajn da gre z naslovom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny saj moj post ni bil namenjen samo tebi. Se pa očitno zelo vidiš v njemu. Drugače pa pišeš skos eno in isto, tvoji posti od včeraj ali pa od par mesecev nazaj so vsi identični. Rossi je beden in peder, stoner najboljši... We get it. Eno in isto, eno in isto, eno in isto kokodakanje skos. Mal si že dolgočasen, sori. Pojdi malo na zrak.

No pa malo on topic z linkom. Dovizioso naj bi podpisal pogodbo z ducatijem za dve leti

http://www.sportmediaset.mediaset.it/motogp/motogp/articoli/87665/la-ducati-ha-scelto-dovizioso.shtml

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vam pa res da drajsat sem in tja... pa vsaka provokacija vas vžge...ajej.

Od dirke v Indianapolisu naprej bo v razredu Moto3 vozil mlajši brat Marqueza, Alex Marquez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vam pa res da drajsat sem in tja... pa vsaka provokacija vas vžge...ajej.

Od dirke v Indianapolisu naprej bo v razredu Moto3 vozil mlajši brat Marqueza, Alex Marquez.

Meni se zdi da je letos že vozil kot wild card na parih dirkah, pa dokaj dobro mu je šlo. Drugače pa mislim da vozi v španskem moto3 prvenstvu.

Kaj pa pravite glede Dovija če je novica resnična? Bo isto kot z Rossijem, Melandrijem ali mislite da bo ukrotil dučeja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi da je letos že vozil kot wild card na parih dirkah, pa dokaj dobro mu je šlo. Drugače pa mislim da vozi v španskem moto3 prvenstvu.

Kaj pa pravite glede Dovija če je novica resnična? Bo isto kot z Rossijem, Melandrijem ali mislite da bo ukrotil dučeja?

Ja, vozil je wild-card na španskih dirkah, od sedaj pa bo redno, ker je dopolnil 15 let kolikor je meja za svetovno(ali pa 16, ne vem zdajle iz glave). Trenutno tudi vodi špansko prvenstvo in kaže da ga bo osvojil.

Dovija čaka ista usoda kot Melandrija( in Rossija in nebroj ostalih), ker je rod voznikov, ki so prišli skozi 125 in 250 2-taktne motorje, ki se vozijo s preciznostjo in ne divjim slogom, ki edini ustreza Ducatiju. Razen seveda, če ne bo Ducati radikalno spremenil motorja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đabe govort kaj bo Rossi naredu, nasledna sezona za njega je zelo zelo nepredvidljiva. Za Ducatija se je nekak vedl, da bo težko kej naredu sam za yamaho kaj pa veš, on je ta motocikl že vozu in biu prvak z njem :whistle: . res pa je škoda da gre kamenko v pokoj, če pa že bi blo pa fajn da gre z naslovom :D

:grim Se zelo strinjam.

Stonerju bi privoščila, da se poslovi z nalovom. Vedno bi ob njegovem imenu ostal tisti dodatek za naslednjega prvaka: ... "ampak, kako bi bilo, če bi Stoner še tekmoval?"

Rossi pa - pri svojih letih nima velike izbire. Pišejo nekateri tuji mediji, da je The Doctor z velikim pompom zapustil Yamaho za kvazi poroko z Ducatijem, in se potiho in ponižno vrnil "with an egg on his face" - hm. Mogoče celo resnično, ni pa nujno. Jaz pač gledam na vse tole dogajanje kot na velik cirkus in namenoma potencirane zadeve, ki služijo le kot kovnica denarcev. Ogromnih denarcev, na katere ni imun nihče. Vsekakor vse tole natezanje viša zanimanje, kar je ta trenutek izjemno pomembno.

Po moje je Vale "ujel" zadnji vlak, če se hoče od motogp kariere posloviti še s kakšno zmago. Menim, da ima realne možnosti za to edino še pri Yamahi, za Ducatija preprosto nima več časa. Zmagal še bo kdaj (upaaaaam), kljub Lorenzu, pa mogoče bo celo konstantno med prvimi, kaj več pa težko ... tamladi bikec je v takšni formi in tako samozavesten (upravičeno), da bo z odhodom Stonerja res najresnejši kandidat za naslov prvaka v naslednjih letih, ... no, pardon, saj je že zdaj. :grim

Škoda, da Stoner gre. Pravi gušt bi bilo videt, kako bi se udarili vsi ti nabildani egoti. Z majhnim ščepcem soli, imenovanem Marquez.

Pridobili bi mi, gledalci. Zdaj je pri vrhu en sam dolgcajt, z redkimi izjemami.

Dovi? Med najboljšimi, ampak "tisto nekaj" pa manjka; bi bil pa tavečji hec, da bi poštekal Dučeta. No, počakajmo še na uradno potrditev.

Le kam bo šel Calvin, če bo RDP bolj zanimiv za Tech 3???

Se mi zdi, da je ravno on precej našpukal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je zdaj moten? nekdo ki zna napisat en komentar, ki ni samo ena vrstica žaljivk al nekdo, ki napiše ravno to?

kr neki prbijaš in tolčeš v prazno... pa dobr napiš zakaj sem moten, daj repliko, povej kar veš, če sploh kaj veš, čene bodi pa tiho...

a je tolk težko napisat v čem sem se zmotil v mojem komentarju? ker po mojem se nisem... napisal sem samo tisto, kar rossi fane tako boli in je težko priznat (pa pustmo tisto gejevsko na koncu, to je itak brezveze)...

ma ja sm... pa ne zarad tega, ampak ker mi ena fovšeritna rit greni lajf že ceu tedn .--

zate velja isto kot za tistega 2 posta zgoraj.... pametnjakovič....

ma kdo bo pa dal kontro, če niso sposobni 5 stavkov skupaj spravit... sama golazen neizobražena... od tele rossi fan raje jest še nisem videl konstruktivnega komentarja, ki bi obsegal več kot 3 stavke in bi imel rep in glavo...

piky :*

ma dej... če že uporabim 18 sekund in vse ostalo uporabim v komentarju in ne nabijam to v prazno, tako kot neakteri rossi fani ne znajo drugega kot rossi car, ducati slab, stoner debil in pol to gonijo lahko čez 5 strani... samo to pa nč drugega, brez kakršnih koli argumentov itd...

je pa dejstvo, da je vaš heroj mal preveč gobec gonil konc sezone 2010 in zdej si ga lahko vsi prvošmo pametnjakoviča... sedaj je še ducatiju naredil škodo in si ga lahko samo še bolj... pač je hinavc...

da bi pa kdo govoril, da rossi nikoli ni znal voit itd, pa da je kak njegov naslov neprislužen, pa od mene nisi slišal, pa če si še tko želiš...

tud njegove popularnosti itd nisem nikoli tajil, sej je očitno, pa je tud dost naredil za to.... meni to sicer ni, ostali večini to očitno je... pač vsakemu svoje....

ti bom jst enega napisal a bo kul? :)

prvaki so lahko tudi z lorenzom, dvomim, da pri yamahai mislijo, da bo rossi pred lorenzom... poleg tega verjetno ni dobro imeti dveh voznikov ki si kradeta točke (to ve dobro letos honda, sploh v nemčiji)... ampak denarja bo pa s strani sponzorjev in prodaje itak več in pomoje je to bistveni razlog, da so ga vzeli in čisto prav je tako...

NO ZA KONEC VAM PA ŠE ENO POVEM, SAMO V VEDNOST:

kup žaljivk sem dobil od razno raznih pametnjakovičev, ko sem samo povedal, da rossi na ducatiju nebo zmagal... vsi ste me zaradi tega označili za nevem kaj vse... skratka kamenjanja je bilo na pretek...

pa vas zdaj vprašam: je res? bi si kdo upal vržt še en kamen?

še en dokaz več, kako je rossi raja sprana in bedna...

Miško. Ohlad se mal, pa zaklen se ponoč, da te NASSA ne ukrade. Po moje bi jih hit na mars spravu a? hahahahahaha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dejte že nehat s tem Kenijem!!! Če ga ne izzivate ima mogoč "samo" četrtino postov. Sam res nabijate u prazno in napihujete svoj ego!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je že bolj kot kak nogometni forum :grrr Jaz samo upam, da se bo naslednjo sezono več voznikov dajalo za stopničke ,pa mi je čisto vseeno ali je to rossi ali pa kamenko... aja,ups ,gre v pokoj :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!