Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

:notworthy: Barberá bo vozil v Indianapolisu - vsaj poizkusil bo na prvem petkovem treningu. Elías pa bo na stand-byju, da vskoči, če bi bilo treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ko pa sem to prebral pa mi je res žal da gre Stoner v penzijo. Nikoli nisem bil strasten navijač Rossija, navijal sem za Stonerja na Ducatiju ampak zdaj je pa že malo preveč pameten. On je bil tisti, ki se je vsedel na dobrega Ducatija, ki mu ga je naredil Capirossi in zmagoval z njim in ko je šlo navzdol odšel na najboljšo Hondo. Letos verjetno sploh ne bo prvak pa je taki "as" na tako dobrem motorju pa skoz ima neke probleme, bolezni,...

Po domače - vedno bolj se vidi da je pičkica in škoda da ne ostane še eno sezono, da bi ga Lorenzo in Rossi do konca postavila na realna tla!

Rossi ne vozi na limitu??? Če bi se Stoner toliko valjal po pesku kot se Rossi z Ducatijem bi mu njegova Adriana že sredi sezone prepovedala vozit!

Ajde Stoner, bodi ded in dokaži svoje besede, ostani in probaj dosečt še kaki naslov proti staremu Rossiju in novi zvezdi Lorenzu!

http://www.motorcyclenews.com/MCN/sport/sportresults/MotoGP/2012/August/aug1512-stoner-slams-rossi-yamaha-return/

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, a se ti zdi, da se je Stoner kej zlagal?Po dveh letih ga na kvalifikacijah vedno nabijeta dva Ducatija. Brez dobrega startnega mesta ni dobre dirke., Sred druge sezone je še vedno uspeh bit peti!

Prav nihče, niti Stoner, ali pa predvsem ne Stoner, Rossiju ne more oporekat poguma. Dvakat u karieri se je iz THE stroja preselil na "kanto". Enkat se pač ni izšlo.

Če bi Rossi ostal pri Hondi, bi mel resne šanse ujet Agostinija. Pa je dvakrat izbral izziv. Stoner in Lorenzo ga nista nikoli.

Ja ja. vem, use to je počel za keš....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner ima itak že vsaj od Lagune ves čas probleme z Rossijem in to ga najbrž tudi precej ovira psihično med dirkami. Enostavno ve, da tudi če bo zmagal ali prvak, bo ljudi bolj zanimal Rossi in tudi bolj ga bodo cenili. Potem pa poizkuša obrnit miselnost ljudi s takimi komentarji, ampak doseže samo to, da postane še bolj nesprejet. Dirkanje ga niti ne veseli več nevem kaj, rad bi dokazal kako je boljši od drugih in predvsem od Rossija, pa mu to ne ratuje, vsaj z besedami ne, bolje da bi ostal samo pri dejanjih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja. vem, use to je počel za keš....

Normalno da vozijo za keš. Stoner je recimo raje užaljen nehal dirkat, ker Rossiju še vedno za "nič" ponujajo več denarja kot pa njemu, ki je aktualni prvak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR!

SARCASM.gif

Ja ja. vem, use to je počel za keš....

bom od zdej naprej takole označeval.....

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ko pa sem to prebral pa mi je res žal da gre Stoner v penzijo. Nikoli nisem bil strasten navijač Rossija, navijal sem za Stonerja na Ducatiju ampak zdaj je pa že malo preveč pameten. On je bil tisti, ki se je vsedel na dobrega Ducatija, ki mu ga je naredil Capirossi in zmagoval z njim in ko je šlo navzdol odšel na najboljšo Hondo. Letos verjetno sploh ne bo prvak pa je taki "as" na tako dobrem motorju pa skoz ima neke probleme, bolezni,...

Po domače - vedno bolj se vidi da je pičkica in škoda da ne ostane še eno sezono, da bi ga Lorenzo in Rossi do konca postavila na realna tla!

Rossi ne vozi na limitu??? Če bi se Stoner toliko valjal po pesku kot se Rossi z Ducatijem bi mu njegova Adriana že sredi sezone prepovedala vozit!

Ajde Stoner, bodi ded in dokaži svoje besede, ostani in probaj dosečt še kaki naslov proti staremu Rossiju in novi zvezdi Lorenzu!

http://www.motorcycl...-yamaha-return/

:notworthy:

Če sem objektivna, ne glede na to, kdo je moj favorit - nekaj je tudi resnice v tem, kar je povedal Stoner.

Je pa podlegel 'Rossi sindromu', škoda. Preveč očitno je želel ponižati Rossija in mu vrniti za njegovo domišljavost ob zadnjem prestopu. Vsi imajo veliko za povedat, vendar se vsaj trudijo, da so do določene mere spoštljivi. Celo JLo je postal spreten z besedami, čeprav sem ziher, da bi Rossija najraje vtopil v tistem ribniku.

Stoner pa ... naj zmaguje do konce sezone, če se mu že tako mudi v pokoj in pozabi na Rossija. Itak mu ga ni treba gledat, saj je Vale večinoma daleč za njim.

Sloves večne legende pa bi si priboril s tem, da bi šel h Ducatiju in zmagal v 2013. :evilgrin: :P Tale izbruh bi dobil preklemansko težo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ko pa sem to prebral pa mi je res žal da gre Stoner v penzijo. Nikoli nisem bil strasten navijač Rossija, navijal sem za Stonerja na Ducatiju ampak zdaj je pa že malo preveč pameten. On je bil tisti, ki se je vsedel na dobrega Ducatija, ki mu ga je naredil Capirossi in zmagoval z njim in ko je šlo navzdol odšel na najboljšo Hondo. Letos verjetno sploh ne bo prvak pa je taki "as" na tako dobrem motorju pa skoz ima neke probleme, bolezni,...

Po domače - vedno bolj se vidi da je pičkica in škoda da ne ostane še eno sezono, da bi ga Lorenzo in Rossi do konca postavila na realna tla!

Rossi ne vozi na limitu??? Če bi se Stoner toliko valjal po pesku kot se Rossi z Ducatijem bi mu njegova Adriana že sredi sezone prepovedala vozit!

Ajde Stoner, bodi ded in dokaži svoje besede, ostani in probaj dosečt še kaki naslov proti staremu Rossiju in novi zvezdi Lorenzu!

http://www.motorcycl...-yamaha-return/

capirossi mu je naredil motor ane? ja zato je pa bil capirossi v prvenstvu 7. 200 točk zadaj in veliko slabši kot sezono poprej... ker mu je on naredil super ducatija, ki se je kar sam peljal... ducatija je takrat dobrega naredil stoner, pa reči kar hočeš... ostali so se vozili daleč daleč zadaj... pa daj se 1x že sprijazni..

nikol ne pozabiš povedat, kako dober motor ima stoner.. lorenzo ima pa tricikel ane? in ne govori prehitro, da nebo prvak, ker nikoli neveš kdaj mu zapaše, da bo!

lepo da praviš, da je stoner pičkica... ampak verjemi, da če je kdo koga postavil na realna tla je bil to ducati, ki je na realna tla postavil rossija, ki je mislil, da je car, pa 10x boljši od stonerja, potem pa je ugotovil, da ni niti bleda senca stonerja na ducatiju...

da govoriš nesmisle dokazuje tudi to, da praviš, da če bi bil stoner tolk na tleh, kot rossi bla bla... od kje pa je prišlo rolling stoner in ostali podobni? bedak... samo stoner je vsaj padal, zato ker je šel 10x čez mejo, pa delal za tiste zmage, ki jih je dobil nemogoče... rossi se pa strese po tem, ko se pelje na enem 2. al pa 3. mestu od ducatijev....

stoner je dokazal, da je dec, ko je oženil takole babo, ji naštepal otroka, pa še kakšnega ji bo, pa ji postavil hišo pa nevem kaj...

s čim se pa lahko pohvali rossi? z nekaj skrivnostnimi puncami, ki se skrivajo pred javnostjo, ker itak to kar vsi mislijo, da so niso in pa seveda s 100 miljonsko utajo davkov... bravo rossi...

če mu ne paše, pač nebo več dirkal... kaj se vtikate v kr neki... kako dober je je pa itak že dokazal... in z ducatijem in s hondo...

da je pa boljši od rossija pa rezultati sami govorijo.... s tem, da je večinoma vozil na precej slabšem motociklu... če je bil pa boljši, kot pa rossi v zgodnjih dvejsetih, pa itak nebomo nikoli vedeli, pa itak ni važno, ker nima nobenga smisla...

kar je pa povedal v temle intervjuju je pa vse čist lepo res in nevem kaj se pritožuješ...

rečte kr hočte, ampak dejstvo je eno in nihče ga ne more spremenit: ROSSI JE ZAJEBAL DUCATI S TEM, DA NI NAREDIL NIČ, RAZEN UNIČIL TISTO, KAR SO PREJ IMELI IN POTEM SPIZDIL....

Pervy, a se ti zdi, da se je Stoner kej zlagal?Po dveh letih ga na kvalifikacijah vedno nabijeta dva Ducatija. Brez dobrega startnega mesta ni dobre dirke., Sred druge sezone je še vedno uspeh bit peti!

Prav nihče, niti Stoner, ali pa predvsem ne Stoner, Rossiju ne more oporekat poguma. Dvakat u karieri se je iz THE stroja preselil na "kanto". Enkat se pač ni izšlo.

Če bi Rossi ostal pri Hondi, bi mel resne šanse ujet Agostinija. Pa je dvakrat izbral izziv. Stoner in Lorenzo ga nista nikoli.

Ja ja. vem, use to je počel za keš....

dejstvo je, da yamaha ni bila kanta in da so imeli potencial... yamaha v osnovi ni bila slab motocikel... zato mu je pač uspelo...

ducati pač ni imel takega potenciala... lahko bi začeli na novo in takoj vse spremenili in naredili čisto novo reč, ampak rossi tja ni prišel s takimi obljubami in zato tega niso naredili... potem pa je rossi začel hinavit in hotel ravno to... filozofiji sta se preveč razlikovali in zato so naredili najslabše, kar so lahko... ubrali neko srednjo pot in vse zajebali...

Stoner ima itak že vsaj od Lagune ves čas probleme z Rossijem in to ga najbrž tudi precej ovira psihično med dirkami. Enostavno ve, da tudi če bo zmagal ali prvak, bo ljudi bolj zanimal Rossi in tudi bolj ga bodo cenili. Potem pa poizkuša obrnit miselnost ljudi s takimi komentarji, ampak doseže samo to, da postane še bolj nesprejet. Dirkanje ga niti ne veseli več nevem kaj, rad bi dokazal kako je boljši od drugih in predvsem od Rossija, pa mu to ne ratuje, vsaj z besedami ne, bolje da bi ostal samo pri dejanjih :)

me prav zanima, kako bi bilo tebi v službi, ko bi vedno znova dokazal, da znaš bolje od tvojega sodelavca, pa bi ga vsi nevem kako hvalili, tebe pa imeli za idiota, za povrhu vsega bi pa tvoj sodelavec dobival še 3x večjo plačo za 6x manj narenejega...

Normalno da vozijo za keš. Stoner je recimo raje užaljen nehal dirkat, ker Rossiju še vedno za "nič" ponujajo več denarja kot pa njemu, ki je aktualni prvak.

točno zato je nehal... dobro da imamo tebe, da nam to vse poveš iz prve roke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje, tukaj imate pilota ki pove kaj si misli in ne misli na to kako bo stvar izpadla, da si bo pridobil čimveč navijačev,...skratka iz ene strani pohvale vredno!

Seveda so bile besede ostre, glede tega, da se je Rossi samo pritoževal in nič naredil absolutno preostre in ne preveč osnovane, vendar spomnite se kaj je Rossi govoril glede Stonerja, da zmaguje zaradi motorja, da ga ne zna razvijati, da ga bo sam v 80 sekundah naredil zmagovalnega (ok, to ni bil on...)....skratka tudi popolnoma neutemeljeno in žaljivo....torej....a so te besede res tako preostre?

Je pa tudi lepo Stoner povedal da mu je dirkanje še vedno v veliko veselje, da pa mu pač ni všeč vse kar se odzadaj dogaja...(in fant verjemite da razmere veliko bolje pozna kot mi....in sigurno ve veliko "pikantnih", ki niso dostopne javnosti....)...je pač take sorte in se je umaknil...po mojem mnenju hvale vredno da si je to upal narediti...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

capirossi mu je naredil motor ane? ja zato je pa bil capirossi v prvenstvu 7. 200 točk zadaj in veliko slabši kot sezono poprej... ker mu je on naredil super ducatija, ki se je kar sam peljal... ducatija je takrat dobrega naredil stoner, pa reči kar hočeš... ostali so se vozili daleč daleč zadaj... pa daj se 1x že sprijazni..

nikol ne pozabiš povedat, kako dober motor ima stoner.. lorenzo ima pa tricikel ane? in ne govori prehitro, da nebo prvak, ker nikoli neveš kdaj mu zapaše, da bo!

lepo da praviš, da je stoner pičkica... ampak verjemi, da če je kdo koga postavil na realna tla je bil to ducati, ki je na realna tla postavil rossija, ki je mislil, da je car, pa 10x boljši od stonerja, potem pa je ugotovil, da ni niti bleda senca stonerja na ducatiju...

da govoriš nesmisle dokazuje tudi to, da praviš, da če bi bil stoner tolk na tleh, kot rossi bla bla... od kje pa je prišlo rolling stoner in ostali podobni? bedak... samo stoner je vsaj padal, zato ker je šel 10x čez mejo, pa delal za tiste zmage, ki jih je dobil nemogoče... rossi se pa strese po tem, ko se pelje na enem 2. al pa 3. mestu od ducatijev....

stoner je dokazal, da je dec, ko je oženil takole babo, ji naštepal otroka, pa še kakšnega ji bo, pa ji postavil hišo pa nevem kaj...

s čim se pa lahko pohvali rossi? z nekaj skrivnostnimi puncami, ki se skrivajo pred javnostjo, ker itak to kar vsi mislijo, da so niso in pa seveda s 100 miljonsko utajo davkov... bravo rossi...

če mu ne paše, pač nebo več dirkal... kaj se vtikate v kr neki... kako dober je je pa itak že dokazal... in z ducatijem in s hondo...

da je pa boljši od rossija pa rezultati sami govorijo.... s tem, da je večinoma vozil na precej slabšem motociklu... če je bil pa boljši, kot pa rossi v zgodnjih dvejsetih, pa itak nebomo nikoli vedeli, pa itak ni važno, ker nima nobenga smisla...

kar je pa povedal v temle intervjuju je pa vse čist lepo res in nevem kaj se pritožuješ...

rečte kr hočte, ampak dejstvo je eno in nihče ga ne more spremenit: ROSSI JE ZAJEBAL DUCATI S TEM, DA NI NAREDIL NIČ, RAZEN UNIČIL TISTO, KAR SO PREJ IMELI IN POTEM SPIZDIL....

dejstvo je, da yamaha ni bila kanta in da so imeli potencial... yamaha v osnovi ni bila slab motocikel... zato mu je pač uspelo...

ducati pač ni imel takega potenciala... lahko bi začeli na novo in takoj vse spremenili in naredili čisto novo reč, ampak rossi tja ni prišel s takimi obljubami in zato tega niso naredili... potem pa je rossi začel hinavit in hotel ravno to... filozofiji sta se preveč razlikovali in zato so naredili najslabše, kar so lahko... ubrali neko srednjo pot in vse zajebali...

me prav zanima, kako bi bilo tebi v službi, ko bi vedno znova dokazal, da znaš bolje od tvojega sodelavca, pa bi ga vsi nevem kako hvalili, tebe pa imeli za idiota, za povrhu vsega bi pa tvoj sodelavec dobival še 3x večjo plačo za 6x manj narenejega...

točno zato je nehal... dobro da imamo tebe, da nam to vse poveš iz prve roke ;)

ti si malo moten.niam kaj druga za rečt.pa pametuješ tak kot da maš najmajn 50 let življenskih izkušenj za sabo. svaka ti čast mladiček. malo se postavi bol na realna tla pa se ne petelini sao.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje, tukaj imate pilota ki pove kaj si misli in ne misli na to kako bo stvar izpadla, da si bo pridobil čimveč navijačev,...skratka iz ene strani pohvale vredno!

Seveda so bile besede ostre, glede tega, da se je Rossi samo pritoževal in nič naredil absolutno preostre in ne preveč osnovane, vendar spomnite se kaj je Rossi govoril glede Stonerja, da zmaguje zaradi motorja, da ga ne zna razvijati, da ga bo sam v 80 sekundah naredil zmagovalnega (ok, to ni bil on.. .)....skratka tudi popolnoma neutemeljeno in žaljivo....torej....a so te besede res tako preostre?

Je pa tudi lepo Stoner povedal da mu je dirkanje še vedno v veliko veselje, da pa mu pač ni všeč vse kar se odzadaj dogaja...(in fant verjemite da razmere veliko bolje pozna kot mi....in sigurno ve veliko "pikantnih", ki niso dostopne javnosti... .)...je pač take sorte in se je umaknil...po mojem mnenju hvale vredno da si je to upal narediti...

Mam tud jst en tak filing, pač je že 2 sezoni, ko je šaltu na hondo reku, da če DORNA misli uvest ta pravila in po novem CRT-je, da se bo upokojil, očitno fant ve kam pes taco moli v zakulisju in se bo držal svoje besede, ko vodilni ravnajo z prvenstvom kot svinja z mehom...Jst kot njegov fan sm biu mau sicer skeptik, da se bo res upokojil. Dirkač, prvak pravi da mu je drikanje vse na svetu in se predčasno upokoji, nekak ni šlo skup, sam očitno je nekaj. Škoda! :P

ti si malo moten.niam kaj druga za rečt.pa pametuješ tak kot da maš najmajn 50 let življenskih izkušenj za sabo. svaka ti čast mladiček. malo se postavi bol na realna tla pa se ne petelini sao.

Brez zamere, sam očitno si ti na istem nivoju kot on, ker tvoja objava nikakor ni povezava z to temo, nauči se preprosto ignorirat, njeogovo stanje vemo kako je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje, tukaj imate pilota ki pove kaj si misli in ne misli na to kako bo stvar izpadla, da si bo pridobil čimveč navijačev,...skratka iz ene strani pohvale vredno!

Seveda so bile besede ostre, glede tega, da se je Rossi samo pritoževal in nič naredil absolutno preostre in ne preveč osnovane, vendar spomnite se kaj je Rossi govoril glede Stonerja, da zmaguje zaradi motorja, da ga ne zna razvijati, da ga bo sam v 80 sekundah naredil zmagovalnega (ok, to ni bil on.. .)....skratka tudi popolnoma neutemeljeno in žaljivo....torej....a so te besede res tako preostre?

Je pa tudi lepo Stoner povedal da mu je dirkanje še vedno v veliko veselje, da pa mu pač ni všeč vse kar se odzadaj dogaja...(in fant verjemite da razmere veliko bolje pozna kot mi....in sigurno ve veliko "pikantnih", ki niso dostopne javnosti... .)...je pač take sorte in se je umaknil...po mojem mnenju hvale vredno da si je to upal narediti...

Evo fantje, tukaj imate pilota ki pove kaj si misli in ne misli na to kako bo stvar izpadla, da si bo pridobil čimveč navijačev,...skratka iz ene strani pohvale vredno!

Seveda so bile besede ostre, glede tega, da se je Rossi samo pritoževal in nič naredil absolutno preostre in ne preveč osnovane, vendar spomnite se kaj je Rossi govoril glede Stonerja, da zmaguje zaradi motorja, da ga ne zna razvijati, da ga bo sam v 80 sekundah naredil zmagovalnega (ok, to ni bil on.. .)....skratka tudi popolnoma neutemeljeno in žaljivo....torej....a so te besede res tako preostre?

Je pa tudi lepo Stoner povedal da mu je dirkanje še vedno v veliko veselje, da pa mu pač ni všeč vse kar se odzadaj dogaja...(in fant verjemite da razmere veliko bolje pozna kot mi....in sigurno ve veliko "pikantnih", ki niso dostopne javnosti... .)...je pač take sorte in se je umaknil...po mojem mnenju hvale vredno da si je to upal narediti...

Teh 80 sekund so vsa leta nekako narobe impretiral, Besede jerry-a : . I’m not saying anybody’s doing a bad job. I see these things wobbling around. When I think, clearly, if we had that issue with Valentino it’d be fixed in 80 seconds.Nikol ni reku da bi duka zrihtu v tem cajtu

Pa še cel člank spodej

Read more: http://www.sportrider.com/news/146_1010_jeremy_burgess_talks_about_his_move_to_ducati_motogp_with_rossi/index.html#ixzz23eduZPZj

http://www.sportrider.com/news/146_1010_jeremy_burgess_talks_about_his_move_to_ducati_motogp_with_rossi/index.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si malo moten.niam kaj druga za rečt.pa pametuješ tak kot da maš najmajn 50 let življenskih izkušenj za sabo. svaka ti čast mladiček. malo se postavi bol na realna tla pa se ne petelini sao.

za razliko od tebe so vse izjave v mojih postih utemeljene z nekimi dejstvi itd... ti pa samo nabiješ 10 žaljivk, se delaš neki pametnega, brez dejstev, utemeljitev.. in pol misliš kako super si? primitivec...

kolkrkol življenskih izkušenj imam za sabo, mam v glavi očitno mal bolj pošlihtano kot ti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za razliko od tebe so vse izjave v mojih postih utemeljene z nekimi dejstvi itd... ti pa samo nabiješ 10 žaljivk, se delaš neki pametnega, brez dejstev, utemeljitev.. in pol misliš kako super si? primitivec...

kolkrkol življenskih izkušenj imam za sabo, mam v glavi očitno mal bolj pošlihtano kot ti...

itak :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakva je imel Stoner takrat pol sezone drisko?.........

ker ima zelo občutljiva črevca. Predno je šel na bolniško, je u Španiji kozlal u čelado, in bil vseeno tretji. Ljub prostovoljni odsotnosti z treh dirki in padcem je bil 9krat na podiju od teha 5 zmag. in končal četrti v prvenstvu. Na Ducatiju. z blesavim prednjem koncem. 2009 je bla prva sezona z enakimi gumami za vse. .

Si predstavlate kako zmagoslavje bi blo, če Rossi letos to lahko ponovil?5 zmag in še 4 stopničke?!?!?! Sezona ki jo Ducatisti lahk sam sanjajo.

Stonerja se pa označi kot simulanta/hipohondra.

stvar je čist simpl. Rossi je podpisal za Ducati in popušil big time. Stoner se je preselil k Hondi in od prvega treninga dalje nabijal cel svet. Lani Lorenzo v resnici ni imel resnih šans.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teh 80 sekund so vsa leta nekako narobe impretiral, Besede jerry-a : . I’m not saying anybody’s doing a bad job. I see these things wobbling around. When I think, clearly, if we had that issue with Valentino it’d be fixed in 80 seconds.Nikol ni reku da bi duka zrihtu v tem cajtu

Pa še cel člank spodej

Read more: http://www.sportride...l#ixzz23eduZPZj

http://www.sportride...ossi/index.html

Sem še enkrat prebral. Očitno je Rossi preveč zaupal Burgessu in ta je trdil:

"So you’ve got to be able to create the feel with the hardness to avoid all that sloppiness. I don’t think there are any issues in the bike that are a big worry to me. I think the bike is just a tool to do your job. You sharpen the tool at the race track, you don’t build it. you should be able to adjust it to what Valentino wants."

Rossi je kljub temu, da je legenda MotoGP-ja, pri Ducatiju popušil big time, kot je že rekel Cartman. In to zato, ker Burgess ni znal zrihtat Ducatija in ker mu je Rossi 100% zaupal. Mislim da je prihodnost Ducatija v MotoGP zelo črna, razen če se Dovi izkaže, da je poleg Stonerja edini dirkač, ki zna peljati Ducatija in se nanj prilagoditi. V nasprotnem se bodo naslednjo sezono vozili spet vozili med 5-8 mestom, kar pa zagotovo pomeni izhod iz MotoGP in zelo črne oblake za celo prvenstvo. Razen če MotoGP prvenstvo naredijo iz Hond in Yamah, uzakonijo standardni ECU in prepovejo ultradrage menjalnike.

Me prav zanima, če bo šel Burgess z Rossijem ali bo ostal pri Ducatiju in zadeve poštimal "v 80 sekundah".

Popravljeno . Popravil marko55
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bo sel z Rossijem.Sej more lih tko Burgess dokazat, da se zmer zna nastimat bajk....sam pac Ducatija ne. :grim Res bi blo smesn, da bi ga Dovi pelu k car in zmagoval. Morda pa, komi cakam naslednjo sezono, da vidmo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, kolk je Rossi spuknu gnara (jih je VW mogu kupt) za nč, pa še motor je ratal CRT :). Me zanima ali Ducatisti kaj pogrešajo Stonerja, ki je privozil edini samcati naslov v klasi 500ccm in moto GP za Ducati v njegovi zgodovini!!!! Če je Ducatiju vsaj malo do tega, da je ponosen na to, da so sploh kdaj bili prvaki, potem naj hitr obesijo velik poster Stonerja v garažo in naj ga na kolenih prosijo, če bi šek kak krog odpeljal z njihovo CRT šajtrgo :P. Nikol ne veš, za tak denar k je Rossi fural, se bo pa še parkrat zakotalikal po pesku, če bo potrebno, pa kake stopničke bodo tudi padle, mogoče še naslov :).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je kljub temu, da je legenda MotoGP-ja, pri Ducatiju popušil big time, kot je že rekel Cartman. In to zato, ker Burgess ni znal zrihtat Ducatija in ker mu je Rossi 100% zaupal. Mislim da je prihodnost

zdaj mu je že burgess kriv al kaj? haha :D ko je pa z yamaho postal prvak je bil pa samo rossi in nobenega burgessa nikjer? ma dejte no... zdej ste že res debilni... ma še to je preblaga beseda...

za začetek bi moral začet premagovat ostale ducatije, potem bi pa lahko koga drugega kot pa sebe začel krivit...

nekateri rossi fani res živite v nekem svojem svetu, kjer je rossi itak vedno najboljši, pa če je še tako slab... dejte odrast no... sami petri pani...

Verjetno bo sel z Rossijem.Sej more lih tko Burgess dokazat, da se zmer zna nastimat bajk....sam pac Ducatija ne. :grim Res bi blo smesn, da bi ga Dovi pelu k car in zmagoval. Morda pa, komi cakam naslednjo sezono, da vidmo. :grim

ja slabše kot rossi ga zagotovo nebo pelu.. če ne drugega bo vsaj grizel z vsemi zobmi... pa verjetno vseeno šel manjkrat po tleh, kot pa doktorica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej Ducatije premaguje? Zagotovo pa ne mors nic trdit ;)

sem ter tja... glede na to da je rossi in da sta ostala dva hayden in barbera bi jih moral konstantno za sekundo na krog... stoner je to delal tako ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!