Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

glede na to kako je stoner prletu na tla in takoj poklical nosače....samo upamo lahko da desn gleženj ni zdrobljen-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

michel turco iz moto revoue pravi zlomnjen opreacija 2 dirki off. fak. nočm tega. u brno sm tel it...

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še Hayden brutalno po tleh. :cry: pač leži na tleh!!! časi so slabši kot lani, padajo pa ko nori!! Vsaj stoner je baje ok. marco russo, doktor iz clinice mobile ni najdu zloma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za stonerja je bilo rečeno da ima natrgan ligament v desnem gležnju, Spies in Hayden grdo po tleh.... Rossi odličen 11 :headbang:

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi-ja je tud zašejkal pa je prekinu hitr krog, zato šele 11. čeprou mislm da viši k 8 nebi niti bil. Proga je pa zgleda čist v riti da vsi padajo , bomo vidl kaj bojo povedal upam pa da so vsi ki so padli o.k. in da bojo jutr na štartu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater pridem lih z gardalanda pa tole... fino jih je pometal. Upam, da bo nas ju3 vozu, pa da ga poskodba nebo prevec ovirala... Sej glezn je samo glezn, je ze calvin letos dokazal, da ce bi spredaj startal, bi bil v vrhu... je bil pa res masiven hajsajdr... ostalih padcev pa ni na yt, tko da jih se nism uspel vidt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej ko sm končno doma doma, sm si pogledal na 24ur posnetke... mater tako kot je stonerja vrglo že dolgo nobenga ni... nazadnje najbrž rossija, pred tem pa lorenza ene parkrat :D

al pa kenny v assnu 2000 :P:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hayden ne bo dirkal danes, Stoner pod vprašajem prav tako tudi Spies ki naj bi imel bolečine v rami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hayden ne bo dirkal danes, Stoner pod vprašajem prav tako tudi Spies ki naj bi imel bolečine v rami.

Možnost za Rossija, da bo višje kot 10? :D

Sej vem, sej vem, sam mal heca more bit.. Sm mal razočaran ker ne bo Nickya, sem upal da se bo pripeljal danes ka kakšno solidno mesto..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater pridem lih z gardalanda pa tole... fino jih je pometal. Upam, da bo nas ju3 vozu, pa da ga poskodba nebo prevec ovirala... Sej glezn je samo glezn, je ze calvin letos dokazal, da ce bi spredaj startal, bi bil v vrhu... je bil pa res masiven hajsajdr... ostalih padcev pa ni na yt, tko da jih se nism uspel vidt...

wtf? jaz tega nebi javno pisal :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih učer, ko sva z našo pogledala kvalifikacije, sem si mislu, da bi najbolj bizarno blo, če bi se še Jlo skrešal in ju s Rollingom ne bi nekaj dirk bilo v igri in bi Pedrosa vzel naslov :). Ha, kaj pravite na to?

Drugač pa, ne vem, če je v vseh ostalih dirkah skupaj blo tolk rdečih zastav kot včeri. Res hard core!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos majo pa res dobre in varne gume, da kljub elektroniki delajo highsiderje :). Zadnji čas bi bil, da bi imeli vsaj dva opremljevalca gum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wtf? jaz tega nebi javno pisal :grrr

zakaj? a je otročje? glede na to kako glasen si, sem prepričan, da na 3/4 stvari tam sploh nebi upal it...

Kenny a v gardalandu si bil?

ne... to sem sam tko napisal, da bi bol zajeban izpadu... lol...

pač sem napisal, da mal razložim svojo zgodbo... a ko pa folk piše, danes sem dirko pogledal šele 21.20, ker sem bil do 21.02 na šihtu in je bla pol še gužva do doma itd... je pa uredu? :D

K smo že glih pr "katapultih" :smoke:

tale je estetsko najlepši :D

no pa da jst dodam še enga, k je vsaj zame po izgledu najgrši :D

hopper sachsenring 2005 :)

[media=]

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rolling Stoner je zapustil bolnišnico in je izjavil, da želi nastopit na dirki!

Potem bo zadeva res zanimiva ... Mislim pa, da mu dohtar ne bo dovolil.

Ko sem v petek gledal trening sem trdil, da je dirkalna površina kar konkretno na določenih delih zje***a in se bojim, da se bodo dirkači "lomli" in prav to se je dogajalo.

Nonstop rdeča zastava ... itd. Na določenih delih se vidi, kako amortizacija deluje, ker je asvalt prav raglast!

Pa razočaran sem nad dejavnostjo, predvsem hitrostjo obcestnih delavcev, ki so cepljeni proti hitrosti. Mislim ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in zakaj mu dohtar nebi dovolil? a calvinu kaka dva mesca nazaj so pa dovolili?

ni prvi, ki bo dirkal s poškodovanim gležnjem... u bistvu pa ima "samo" sfukan ligament in nobenega konkretnega zloma...

mogoče bo lahko postavljal še povsem konkurenčne čase, vsaj del dirke.. bomo videli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!