Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

nč tazga .. js vedno tko zlezem z motorja ... :lol:

Hja.... je razlika če je ninđa pod konjem al pa obratno :lol1: Konju jedan!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo, da je rekel "odrgnina" in mi je bilo še posebej hecno - pri vsej tej opremi, pa odrgnine?

Očitno sem napačno razumela, pardon.

Ma, ... mimo je.

Se že veselim Brna. Pa ne komentiranja, ampak dirke! :D

tud ob vsej tej opremi, so odrgnine zelo pogoste... ko takole fino drajsaš po asfaltu ti nobena oprema ne pomaga :D če ne drugega se ti pa roka pod motor zatakne :D

V kaj se ne spodtikate??? Kekci kt kekci!!! Men je blo pa zanimivo ko je Lorenzo besnel nad USA Wildcart dirkačem in kar brcal od jeze!! :kva2:

http://www.mojvideo....d093346f4ddf8a7

ja no nevem zakaj bi bil problem prehitet tega rappa, če je vozil 5 sekund na krog počasneje... če se pač ne umakne prehitiš :D čeprav je nekako gledalo, kot da sta enako hitra :D

nč tazga .. js vedno tko zlezem z motorja ... :lol:

in to s celim gležnjem ane? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kenny preveč pišeš pa premalo poveš :closedeyes: če se ne umakne ga pač prehitiš ? nemoreš to tako na simpel kot ti misliš, lorenzo je že tako pol dirke vozil skrajno previdno... glede na to da si splošni vseved bi to lahko vedel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dobro... samo rapp je bil 5 sekund počasnejši :D dobro... sej pač lorezno bi verjetno lahko prehitel... ampak se je raje odločil mal za njim pelat, pa pol it mimo, ko bo varno... z nogo mu je pa verjetno pomahal bol iz principa, kot pa zato, ker mu je naredil škodo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smith ima pogodbo od par let nazaj, ko je podpisal 2(moto2)+1(motogp).. ampak naj bi herve težil k temu, da bradley vseeno ostane še mal v moto2...

bomo videli... herve se spet ogreva za randyja... kar se meni zdi super možnost in upam, da randy dobi ta zic... in se potem herve odloči še al bo obdržal calvina al raje smitha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na BBCju so rekli da bo vozil Smith....Še prispevek so naredili, kako ga Edwards (v vojaški uniformi) pripravlja na MotoGp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u dovi na dučeta....mam obcutek da bota z rossijem zamenjala mesti drugo leto na skuupnem seštevku, ceprav bi super blo da bi dovi krotil dučeta :P...bo pa drugo leto pomoje rossi pod vlkim pritiskom, da se dokaže da je se to zmeraj on... the doctor :D upam samo da se nebo dogajal tko kot lani ko je bil dost zagret ampak preko njegovih/ducatijevih zmoznosti je biu dostkrat na tleh....da pa osvoji naslov( bi lohk reko misija nemogoce) bo pa tud taka euforija da konc :P

nwm kaj bo z spiesom kr tole z tovarnisko yamaho je blo polom...bi ga rajse videl pri tech3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spies je očitno tarča nekomu!! Mal si preračunajte kolk je povprečno napak na taki ali cenejši yamahi in kolk jih ima on. Po moje ni kej mislit!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, no. Men ne zgleda tako hudo. Js sem si gleženj zvil 8.7.2012 pa je bil drugi dan videti hujše. Res pa je, da sem bil pol en teden na berglah, ne na motorju.

lp A

Keni, prosim brez komentarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, no. Men ne zgleda tako hudo. Js sem si gleženj zvil 8.7.2012 pa je bil drugi dan videti hujše. Res pa je, da sem bil pol en teden na berglah, ne na motorju.

lp A

Keni, prosim brez komentarja.

Moj je zgledal tako nekako...

10 dni longeta,14 dni gips,10x fizioterapija,skor 2 mesca bolniške!

Tip je po mojem car!!!!!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej med dirko bistveno manj boli...ampak..a je to še šport? meni je do konca blesavo gledat kako tipčki dirkajo par dni po operaciji. Vem da so nori, in da so dirkači športniki, športniki pa po defaultu niso normalni ljudje, majo višji prag bolečine...ampak meni osebno je to kretenizem, ne herojstvo. Če bi s takim gležnjem bežal pred tsunamijem in tekel z Alessandro v naročju, bi bil heroj. Tako pa....Enkat je že uzel dopust, in se spravil k sebi..od njega sem pričakoval več kmečke pameti.

Isto mislim o De Punietu, Haslamu, Barberi, Petri Majdič in Chucku Norrisu.

Dovi, ti se pa letos prenažri penine, ker drugo leto bo verjetno žeja....

Andrea-Dovizioso-Podium-120715G530.jpg

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovi, ti se pa letos prenažri penine, ker drugo leto bo verjetno žeja....

Andrea-Dovizioso-Podium-120715G530.jpg

Zna bit ja, čeprav... držim pesti da ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub nekonkurenčnemu Ducatiju Dovi ne more kaj dosti izgubit. Samo dobi lahko...

1. plača bo pomoje super proti Tech3.

2. Lahko bo razvijal, kar pri yamahi ne dela

3. Yamaha in Honda sta zaprla vrata do 2014

4. Vsi pričakujejo, da bo nekonkurenčen, ker če Rossiju ni ratalo, pol itak ne gre...

Konec sezone bo dobil posodobitve, ki če bodo slučajno delale, bo mogoče motor drugo leto bolj vozen. In če mu ratajo boljši rezultati od Rossijevih in Haydnovih se mu bo cena strašansko dvignila. Če pa ne, pol bo pa lepo vlekel plačo dve leti in se probal pogodit še s katero tovarniško ekipo.....

Kaj je lepšega, kod da ga že sedaj vsi odpisujejo....ni pritiska.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej med dirko bistveno manj boli...ampak..a je to še šport? meni je do konca blesavo gledat kako tipčki dirkajo par dni po operaciji. Vem da so nori, in da so dirkači športniki, športniki pa po defaultu niso normalni ljudje, majo višji prag bolečine...ampak meni osebno je to kretenizem, ne herojstvo. Če bi s takim gležnjem bežal pred tsunamijem in tekel z Alessandro v naročju, bi bil heroj. Tako pa....Enkat je že uzel dopust, in se spravil k sebi..od njega sem pričakoval več kmečke pameti.

A ko je vzel dopust, je blo pa vse narobe?

Maš sicer opcijo tud fuzbal gledat, kjer so sicer tudi poškodbe, ampak trajajo samo nekaj minut oz. dokler sodnik ne razsodi.

Isto mislim o De Punietu, Haslamu, Barberi, Petri Majdič in Chucku Norrisu.

Dovi, ti se pa letos prenažri penine, ker drugo leto bo verjetno žeja....

Si odgovoril samemu sebi.. zato so to športniki, ti pa ker nisi, zato tudi drugače razmišljaš. :)

To je razlika med predanostjo, ki smo jo lahko videli pri Stonerju ali pa pri De Punietu, ki je pravtako šel z berglami do motorja nekaj let nazaj, ter Rossiju, ki ob nekaj padcih menja motor, pa bo raje šel za klovna k Yamahi. Yamaha pa vemo zakaj ga je vzela, ker je še od prej ostalo preveč majic pa kap, pa te šare, ki jo je treba prodat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr je tudi nekdo napisal, da je za Dovija win/win pozicija zdej. Če bo slabo odpeljal sezono na Ducu, bo kriv moped, če se bo pa spet vozil okrog prvih mest bo en izmed glavnih pilotov... Jaz upam, da bo spet raztural in pokazal, da pa je iz pravega testa. Glede na to, kak lep prestop je naredil iz tovarniške honde na satelitsko yamaho in vseeno konkuriral, kaže na to, da se zna prilagajat in upam, da mu uspe več kot je Rossiju. Po tem bo upravičena Stonerjeva zgodba. Treba se je prilagoditi mopedu in ne moped prilagajati sebi...

Naslednjo sezono navijam za Dovija :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ko je vzel dopust, je blo pa vse narobe?

Si odgovoril samemu sebi.. zato so to športniki, ti pa ker nisi, zato tudi drugače razmišljaš. :)

Dvomim, da boš našel mojo "obsodbo" Stonerjeve odsotnosti. In ja, rs drugače razmiščjam. Saj jaz ne vidin toliko problema v obupnih poskusih športnikov da iz sebe naredijo kriplje, kot v glorifikaciji takega početja. Meni se zdi pisat, "pizda je car de s takim gležnjem popolnoma enako kot bi pisali o lokalnem narkomanu, "matr je zadet ko avjon, je požru že tri grame in litr viskija, pizda je car če še ta litr vodke rukne in ostane na nogah"

To je razlika med predanostjo, ki smo jo lahko videli pri Stonerju ali pa pri De Punietu, ki je pravtako šel z berglami do motorja nekaj let nazaj, ter Rossiju, ki ob nekaj padcih menja motor, pa bo raje šel za klovna k Yamahi. Yamaha pa vemo zakaj ga je vzela, ker je še od prej ostalo preveč majic pa kap, pa te šare, ki jo je treba prodat.

a ta Rossi? Softić k je takole iz zmagovalnega odra vrgel berglo v folk?

103084205-valentino-rossi-of-italy-throws-his-crutches-gettyimages.jpg?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=R4V%2fQay2ANwpmCZhkZDSEvqBYM9x4F1Z39PYrRyngopEu5KWnT24ck3sIh%2fslru2Pz6Zrn1MFP6vgUZEKSz3gg%3d%3d

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa bo s5 Lorenzo dubu naslov, rajš bi vidu če bi ga dubu tko da so vsi zdravi in celi če že more...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!