Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Še en simpatičen spomin na Indianapolis in razigranega zmagovalca ... tale scena je bila prav ljubka! Česa podobnega si še pred časom niti zamislit ne bi mogli!

:OK::D

post-16688-0-42108600-1345748902_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr je tudi nekdo napisal, da je za Dovija win/win pozicija zdej. Če bo slabo odpeljal sezono na Ducu, bo kriv moped, če se bo pa spet vozil okrog prvih mest bo en izmed glavnih pilotov... Jaz upam, da bo spet raztural in pokazal, da pa je iz pravega testa. Glede na to, kak lep prestop je naredil iz tovarniške honde na satelitsko yamaho in vseeno konkuriral, kaže na to, da se zna prilagajat in upam, da mu uspe več kot je Rossiju. Po tem bo upravičena Stonerjeva zgodba. Treba se je prilagoditi mopedu in ne moped prilagajati sebi...

Naslednjo sezono navijam za Dovija :yea1:

Tudi jaz upam, da bo Ducati Doviziosi bolj sedel kot Rossiju. Vendar sem prepričan, da Dovi ne bo sedel na istega Ducatija kot ga vozi Rossi letos. V kolikor so pri Ducatiju le uvideli, da ima ta desmosedici preveč pomanjklivosti. Doviju letos Yamaha sede. Ni nujno, da bi na Ducatiju iztržil kaj več kot Rossi. Dejstvo je, da je Ducati lahko hiter le, če se vozi čez "limit" in na tak način se ne osvajajo prvenstva. Stonerju je uspelo samo enkrat, pa je edini, ki je znal ta motor peljat. Vsi se dobro spomnimo kolikokrat je mahal, ko ga je odneslo v pesek in kako je bi izčrpan, ko je končal dirko. Problem Ducatija niso dirkači, ker jih je v preteklih bilo ogromno dobrih. Problem je Filippe Prezioso. Upam, da Audi uspe kaj spremeniti in Dovi naslednjo leto dobi bolj konkurenčen motor. V dobro vseh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modern šport je žal tudi gladiatorstvo in tekmovanje kljub temu da si lahko pozneje zaradi tega kripl je žal normalno. smučarji par dni po operacijah kolena že trenirajo, mi navadni smrtniki pa smo še šest mesecev kasneje v toplicah na rehabilitacijah. redko kateri športnik si lahko privošči bit dolgo out, je preveč konkurence in sponzorskega denarja zadaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak navadni smrtniki si tudi ne moremo privoščit takih rehabilitacij kot jih imajo oni (recimo razne komore)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: Glede na štartno listo (ko jih že skoraj polovica manjka) v nedeljo: ali se sploh še splača gledat tako dirkanje v "živo" ? Še pred TV me ne "priklenjejo" več. Vem da je še dirka moto2 in 3, pa vseeno. So uspeli funkcionarji vse lepo zavozit s stalim spreminjanjem pravilnikov. (upam da suho vreme zdrži do nedelje zvečer - se je mnogo lepše nekam peljat kot gledat dva ali tri ki mučijo svoje dirkalnike na stezi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav fajn se mi zdi da ne grem letos...

Nicky manjka, Stoner manjka, Spies bo odpelu najbrž 2 kroga predn mu sabotirani sintisajzer razpade...

Bo pa Rossi najbrz 5 :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš da smo in isti link je že nekdo prlimal.. prav iz žurnala :D in slike so itak povsod, predvsem pa na twitterju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: Glede na štartno listo (ko jih že skoraj polovica manjka) v nedeljo: ali se sploh še splača gledat tako dirkanje v "živo" ? Še pred TV me ne "priklenjejo" več. Vem da je še dirka moto2 in 3, pa vseeno. So uspeli funkcionarji vse lepo zavozit s stalim spreminjanjem pravilnikov. (upam da suho vreme zdrži do nedelje zvečer - se je mnogo lepše nekam peljat kot gledat dva ali tri ki mučijo svoje dirkalnike na stezi).

Se strinjam. Jaz bom ostal doma, namen je bil drugačen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pa ni nič takega, takle gležen ma vsak košerkaš parkrat v življenju :smoke:

košarkaš ne gre 350 na uro po igrišču s takim gležnom! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tak gleženj najbrž noben tud stopit ne more... tako da nehite nabijat kr ene traparije...

stoner je pač vozil v indyju zato ker je očitno lahko... če nebi mogel potem nebi... in verjetno mu tudi na kraj pameti nebi padlo, da nebi vozil, če bi lahko... in to bi verjetno naredil skoraj vsak od tistih 21 dirkačev, kolikor jih imamo na gridu...

da je pri poškodbi veliko huje čez en teden, kot pa naslednji dan je itak vsem znano... tako da nič čudnega, da stoner ta vikend nebo vozil... in tako je bolje da gre na operacijo in si ornk poštima zadevo, naslova tako ali tako nebo... zato je edini cilj zmagati PI... in verjamem da bo stoner to še zadnjič v svoji karieri naredil...

in ja, tudi jaz sem eden tistih, ki ostajajo ta vikend doma... ne gledam motogp samo zarad stonerja... sem pa imel namen it v brno samo zato, ker sem še zadnjič želel videt stonerja na delu... no očitno bom nekolk pršparu, kar definitivno nebo slabo :D

mogoče pa zadanem na lotu in si privoščim avstralijo :P

zdej pa upam, da daniju rata tale naslov zrihtat, ker zanj bi bil pa še bolj vesel kot za caseya... go dani!!!

dani če hoče je lahko vsaj tolk hud kot stoner in če bo le steklo mislim, da ma več šans kot lorenzo... samo kaj, ko imam občutek, da se bo ponovilo lansko brno... mogoče samo še ne v brnu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedrosa jih je na FP3 konkretno našolal. Spies na drugem mestu je zaostal +0,743, tretji Lorenzo +0,806, potem pa Dovi, Crutch in Rossi (+1,049). Če pogledamo drugače, Rossi le 3 desetinke za drugim Spiesom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dani tri četrt sekunde pred vsemi :D pol pa ostali v dobrih treh desetinkah :D zanimivo :D

lorenzo je v težavah... sploh ker je bil njegov drugi najhitrejši krog ravno za ene 8 mesto...

drugače pa daniju do rekorda proge manjka manj kot desetinka, tako da ni hudič, da bo na kvalifikacijah znamka padla, če le nebo dežja...

yahoo weather napoveduje in za danes in za ju3 dež, medtem ko accu weather nekolk manj dežja... bog ve kva bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani je bila na licu mesta 62 eur za "stojišča" ali kako se naj izrazim.tako da letos po mojem nebo kaj drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL :D Da ti povem, je danes že podpisal novo enoletno pogodbo z Tech3 ;)

Fino, sem komaj sedaj zasledil to novico... važno da ostaja in da se grid ne krči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!