Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

za 3 dni :P

ne tisto je bilo samo za en dan. če si naročil kar nekaj časa pred dirko prek agencije oz dirkališča pa je bila za tak denar za tri dni.na dan dogajanja je bila za en dan taka vstopnina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz tega verjetno nebo nič...

če bi teoretično spies sedel na bautistino hondo, potem ostane še ena honda in sicer pri lcr, kjer pa tako LC kot honda želijo bradla... sepravi bautista ostane brez, kar pa ni v interesu dorne, ki želi bautisto obdržati na hondi... honda in dorna naj bi se nekako dogovorili, da LCR dobi oba satelitska motorja (več kot 2 sateltitska motocikla tovarne itak ne smejo imeti) vozila pa naj bi bradl in bautista... verjetno bi dorna precej pristavila pri bautistinem sedežu...

gresini naj bi se že dogovarjal z aprilio kot "tovarniško" moštvo aprilie... tako da če se spies dogovori z gresinijem bo očitno vozil aprilio :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se pa tiče današnje dirka... zdele na wupu je bil dež.... in če bo mal mokro na dirki bodo hotel vsi zmagat in bo noro...

spies je bil najhitrejši, pred pedroso in rossijem... potem lorenzo, dovi, bradl... calvin je mal zaostajal...

spies bo želel zmagat, da vsaj eno zmaga... pedrosa mora zmagat, če hoče naslov... rossi bi seveda rad zmagal eno na ducatiju, kar je idealna šansa danes, lorenzo bo od vseh verjetno še najmanj želel zmagat, ampak sam prit čimbolš skoz.. dovi bi spet rad zmagal, ker že 3 leta ni... :D zna bit noro :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo folgerja.. prestopil v asparjevo moštvo... na prvi dirki prišel do stopničk, na drugi zmagal... na koncu sicer samo za 6 sekund, ampak verjetno bi lahko skoraj za pol kroga... včasih je velik obetal, potem pa mal zašel s poti... očitno se počasi vrača ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KRIMINAAAAAAAALLLL!!!!

Debil Rea naj bi menjal Stonerja... Vsaj tako poroca 24 ur. a zelijo, da se 3/4 grida poskoduje? Pa kako je lahko novinec ze letos na tovarniskem motorju???? Spies 2 leti nazaj ni mogel menjat rossija, ker je bil novinec xS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav fajn se mi zdi da ne grem letos...

Nicky manjka, Stoner manjka, Spies bo odpelu najbrž 2 kroga predn mu sabotirani sintisajzer razpade...

Bo pa Rossi najbrz 5 :)

a si rekel dva kroga hehehe. rossiju se tud mal kadi, ampak ocitno se je sam mal ole usedlo nekam. heh. spiesu je mogoce spricnl na celado, ko jeza rossijem vozil xP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf... prehitevanje lorenza v zadnjem krogu je pa bilo noro!!!

čestitke tudi pedrosi, ampak potezo tekme je vseeno naredil lorenzo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf... prehitevanje lorenza v zadnjem krogu je pa bilo noro!!!

čestitke tudi pedrosi, ampak potezo tekme je vseeno naredil lorenzo.

uf... prehitevanje lorenza v zadnjem krogu je pa bilo noro!!!

čestitke tudi pedrosi, ampak potezo tekme je vseeno naredil lorenzo.

Res je, tist k je že vozu v Brnem točno ve, kakšen je tist ovink v stadionu. Svaka mu čast :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak tale Gaber... vsaj mal bi bil lohka tih... ne veli čist mal.... ampak dobra dirka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, Dani! :010

Končno ... dokazal je, da ima "tisto nekaj".

Odlično tudi Cal, ful mu privoščim stopničke.

V bistvu bo naslednja sezona zelo zanimiva, vsaj kaže na to, glede na mišunge v moštvih. Ampak, te sezone še ni konec ... če bodo dirke podobne današnji, potem JLo (še) ne more mirno spat.

Dani ima res konkretno priložnost, da osvoji naslov svetovnega prvaka.

Gaber pa je danes posadil nekaj takih cvetlic, da jih je najbolje čim prej pozabit! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka je bila fenomenalna, ena najbolj napetih vsaj zame.

Zadnja dva kroga sem si ogledal stoje pred televizorjem, saj sem bil skoraj prepričan, da pa bomo danes zmagali, ampak sreča je bila žal na strani Honde.

Škoda, da je Lorenzo z napadom čakal tako dolgo in mu na koncu ni več ostalo za kakšen dober manever. Zaradi tega čakanja ni imel več časa se borit, ampak OK, sreča je opoteča.

Za Spies-a bom rekel tako .... vedno bolj si mislim, da mu nameščajo te pizdarije ..... na predpredzadnji dirki polomljeno zadnje vzmetenje, na zadnji je agregat spustil dušo, danes spet .... zanimivo.

Potem pa si rečem, ah, saj to niso italjani ali italjan, ker samo oni si lahko domislijo kaj takšnega in mi padeta takoj na misel dvojec Šumi/Baričelo, ko je slednji bil hlapec ....

V glavnem zanimive vožnje kot že dolgo ne .... naslednja bo še bolj zanimiva, saj je med njima vedno manj točk in tukaj zdaj ne bo več šale!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rea namest Stonerja.....to bo pokalo. Ni mi blo jasno, zakaj Rea....pol mi je svanulo. Zmagal jim je 8 ur Suzuke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rea namest Stonerja.....to bo pokalo. Ni mi blo jasno, zakaj Rea....pol mi je svanulo. Zmagal jim je 8 ur Suzuke.

rea je končal 8 ur suzuke???!!?? očitno je bil 3. rezervni pilot... al pa je vozil 20 minut drugi pilot pa 7ur40... kdo je vozil z njim??

EDIT: aja, pozabil sem prašat, kolk jih je vn zbil??

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!