Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

To itak...ampak Rossi je se zmer najbolsi! :grim

proti tebi in meni ter mnogim tuki gor so vsi svetlobna leta pred nami v tehniki. tud ta najpočasnejši

Ja Rossi je dober, Stoner ma pa dobro babo :)

sam res še nism Rossija vidu da bi kšno mel tam . Se The Doctor igra doktorja s svojimi prjatli? :kva2:

Popravljeno . Popravil jozexj6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proti tebi in meni ter mnogim tuki gor so vsi svetlobna leta pred nami v tehniki. tud ta najpočasnejši

Ja Rossi je dober, Stoner ma pa dobro babo :)

sam res še nism Rossija vidu da bi kšno mel tam . Se The Doctor igra doktorja s svojimi prjatli? :kva2:

ocitno bi se ti tudi, ce te take stvari zanimajo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ocitno bi se ti tudi, ce te take stvari zanimajo :kva2:

kaj pa je to tazga če me babe zanimajo ?

Popravljeno . Popravil jozexj6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar jaz vidim iz tele drkarije je to, da bomo čez 30 let za šankom (a bojo takrat še šanki, mogoče sam še na Ajfounih al' neki...) še zmer na 1000 in en način preglodal temo Rossi vs. Stoner. Ne Lorenzo vs. Stoner, ne Biaggi ali Gibernau vs Rossi, večna debata bo šla v anale Stoner vs. Rossi. Laguna 08 ali Phillip Island 09. Agostini ali Hailwood, Senna ali Schumacher?

še par dni. Eni švicajo zdele. Na ful. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Point teh debat tuki je itak, kdo zna svojga dirkaca bolj zagovarjat. Dirkaci to pac resujejo na stezi med sabo in majo svoje mnenje in naslove. Js valda bl Kennyu recimo vrjamem, ce on rece da je Stoner najbolsi, ker je tok prebral in pregledu da ja neki ve. Kaj recimo Edward misl, al pa Pedrosa me prov mal briga....sej nimata naslova se.... :devil: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kakšen je zaključek tega prepucavanja --->> đabe ti, če si "as", če pa nimaš hitrega motorja :smoke:

Hehehe, to velja za vse, razen za posvečene, ki tudi z pony-expresom dosegajo vrhunske rezultate :hooray: , pa čeprav v mokrih sanjah :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi si pa skor da upal trditi da maš prav... pa ne da bi se hvalil :P

Ljudje zavedajte se, da nisem jaz tisti, ki vam dela probleme, ampak ste vi tisti, ki si z mano delate probleme, ker je ob vsakem mojem komentarju, ki ni v prid rossiju, takoj en kup ene užaljenosti.

takole na kratko v eni povedi ;)

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem tut Kennyju kar en like stisnu. Naše pizdenje na njegove objave se mi zdijo kot uni na 24( k ) ur ( b ), ki se odzivajo na članke od Damjana Murka. En butast članek in ima 80 strani samih komentarjev kolk je tipo zabit, pol se pa vprašam kdo je sploh zabit v taki situaciji? Isto je tukaj, Kenny vrže kost, mi pa planemo, kot da ni druge. Pa da ne bom off topic, si bom upal napovedat vrstni red testov (pa da vidim kako bom letos zadel).

1. Stoner

2. Lorenzo

3. Pedrosa

4. Spies

5. Bautista

6. Rossi

7. Dovi

8. Bradl

Ne vem, napoved je eno, želje drugo, realnost se bo pa kmalu pokazala. Kaj pa vi pravte? Prvih osem? A upa še kdo? Liter jamesa (polnoletnega) tistemu, ki prav napove prvih osem.

Popravljeno . Popravil sergini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem tut Kennyju kar en like stisnu. Naše pizdenje na njegove objave se mi zdijo kot uni na 24( k ) ur ( b ), ki se odzivajo na članke od Damjana Murka. En butast članek in ima 80 strani samih komentarjev kolk je tipo zabit, pol se pa vprašam kdo je sploh zabit v taki situaciji? Isto je tukaj, Kenny vrže kost, mi pa planemo, kot da ni druge. Pa da ne bom off topic, si bom upal napovedat vrstni red testov (pa da vidim kako bom letos zadel).

1. Stoner

2. Lorenzo

3. Pedrosa

4. Spies

5. Bautista

6. Rossi

7. Dovi

8. Bradl

Ne vem, napoved je eno, želje drugo, realnost se bo pa kmalu pokazala. Kaj pa vi pravte? Prvih osem? A upa še kdo? Liter jamesa (polnoletnega) tistemu, ki prav napove prvih osem.

Za jamesa (polnoletnega) se že splača probat:

1. Stoner

2. Lorenzo

3. Spies

4. Dovi

5. Pedrosa

6. Rossi

7. Bautista

8. Hayden

Čeprav upam, da sem se zelo zmotil. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do kdaj so stave odprte? jez bi usej Sepang počakal :P

do Sepanga :grim med in po ne veljajo stave.

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pomoje bo kr problem s temi crt-ji, pa tud zanimivo ne bo nič več zaradi njih.. verjetno bodo že na kvalifikacijah kake 2 sekundi zadi.. tak da se že na štartu nebodo mogli kosat z prototipi, po 3/4 dirke jih bodo pa že prvi vozniki prehitevali.. tak da bo samo zmešnjava zarad njih..

me pa zanima kako se bo bradl znašel ker pod pritiskom lani ni kazal glih vzpodbudnih rezultatov.. upamo seveda tud na dučeja, da jim rata mašino spravit vsaj približno ob bok konkurenci..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!