Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

Pedrosa me je pa res pozitivno presenetil.....dobit boj 1 na 1 z Lorenzom, ki je v življenski formi ni lahko. Želim si čim več takšnih dirk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rea že voz dons na testiranjih v Brnu Stonerjevo hondo. Trenutno celih 5 sekund slabše kot Pedrosa. Z Edwardsom se borita po časih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem, da je edo naredil celih 5 krogov...

rea je peljal 2.01.9, kar je več kot 2 sekundi slašbe od njegovih sbk časov letos v brnu... očitno je prestop na motogp mašinco zelo težak :)

in po drugi strani... ko je konec leta 2010 CC vozil ducatija na zadnjih dveh dirkah je bil tudi gladko zadnji... očitno je wsbk daleč od motogp...

očitno so sedaj precej drugačni časi kot pa v dobi 990cc, ko si lahko prišel iz wsbk in zmagal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rea že voz dons na testiranjih v Brnu Stonerjevo hondo. Trenutno celih 5 sekund slabše kot Pedrosa. Z Edwardsom se borita po časih.

Se oba privajata na nove dirkalnike hehe. Edo se zdej matra na ART Apriliji. Suter BMW gre u kanto,

časi pred kosilom, po prekinitvi.

post-1354-0-40791700-1346070063_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem, da je edo naredil celih 5 krogov...

rea je peljal 2.01.9, kar je več kot 2 sekundi slašbe od njegovih sbk časov letos v brnu... očitno je prestop na motogp mašinco zelo težak :)

in po drugi strani... ko je konec leta 2010 CC vozil ducatija na zadnjih dveh dirkah je bil tudi gladko zadnji... očitno je wsbk daleč od motogp...

očitno so sedaj precej drugačni časi kot pa v dobi 990cc, ko si lahko prišel iz wsbk in zmagal :D

jah to ni glih težk ugotovit neglede na to, da so v Moto gp-ju bolidi, če izvzamemo CRT v WSBK pa "serijski" motocikli... :yes:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rea je končal 8 ur suzuke???!!?? očitno je bil 3. rezervni pilot... al pa je vozil 20 minut drugi pilot pa 7ur40... kdo je vozil z njim??

EDIT: aja, pozabil sem prašat, kolk jih je vn zbil??

praš ata gugla č n veš :P

http://www.hondapror...er=jonathan_rea

aja rezultati dirke:

http://www.hondapror...=1928&mode=race

še tole :P

http://www.hondaproracing.com/world-endurance/news/?race_event_report=1931&str=World+Endurance%3A+Round+3+-+Race+Report+-+Suzuka+Circuit+-+8+Hour+-+29%2F07%2F2012

Popravljeno . Popravil hp2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez Reata ne maram lih kej preveč, ampak...je edini superbiker brez GP šole, ki se lahko kosa z biaggijem checo in melandrijem. Vozi CBR, motor podobnega slovesa kot Desmo16. "Ubila" je Neukirchnerja, Checo, Aoyamo, Sofuogluja, Xausa.....

U nedeljo je mel v Moskvi ene dva "dobra" karambola, v ponedeljek pa je v Brnu na RCV odpelal 1:59:5. Spoštljivo. In ni bil vpleten v noben karambol! Awsome!

Stvar ki mu je preprečla bolše čase so ble seveda gume.

Če bo tako napredoval, bota z Rossijem skup bežala pred CRTji hehe

Rossi....po moje je čist popustil. Skor bi reku da neprofesionalno. Zgleda da ga je Laguna Seca zelo prestrašla. Jasno mu je, da mora bit prvi dan na Yamahi med prvimi tremi. vse ostalo bo neuspeh. Do Valencije mora zborbat fizično zdrav in fit.

danes testirajo v Mugellu, po moje samo zato, da ni videt strašnega ne napredka hehe.

Bojda so vstopnice za tribune 5 €. Testira vse kar imajo taljani za pokazat. fabriški Ducatiji in fabriške WSBK Aprilije.

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf ta slika pa je dobra!

Ducati pa verjetno res nima kaj testirat....Rossiju valda ne bodo dajali novih materialov oz. poslušali njegovih smernic....Hayden je polomljen....tak da so verjetno bolj na dopustu ali pa se ubadajo samo z nastavitvami (kot že leto in pol) V takšni situaciji bi bilo bolje, če bi sedeže kar takoj zamenjali ......vsaj Rossi in Spies......Ducati pa tudi če do konca vzame kogarkoli, ko ne bo prikrajšan.....samo pogodbe so pač pogodbe....

Sta pa ponovno na isti pisti Rossi in Biagi :) Si kar predstavljam small talk...ko mu Max reče:" in drugače? kak gre?" :):):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta pa ponovno na isti pisti Rossi in Biagi :) Si kar predstavljam small talk...ko mu Max reče:" in drugače? kak gre?" :) :) :)

Vale pa odgovori: "Eh... Pa saj sam veš, kak je..." :lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je Rea tut kandidat za Gresini, če se izkaže zdele k ma možnost...

Zdele bo on ven zbiv še vse ostale motoGP voznike, ki še niso polomljeni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kdo se upa stavt na vrstni red ducatistov? Bo Dovi lahk nabijal Nickyja?

Zelo vesel de Spies ostaja v GP, in zelo vesel, da gre k rdečim. Jaz sem si želel da bi on prestopil k ducatju namesto v tovarniško moštvo Yamahe. Zdelo se mi je, da se enostavno prilagaja situaciji, in da bi z Ducatijem lahko dobro dirkal. No, Bomo vidli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo se upa stavt na vrstni red ducatistov? Bo Dovi lahk nabijal Nickyja?

Jest mislm : Dovi, Nicky, Spies, Iannone

Generalno gledano pa na koncu 2013 : Lorenzo, Pedrosa, Crutchlow, Rossi, Bradl, Dovizioso, Marquez, Hayden, Bautista, Spies, Smith, Iannone...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mislm : Dovi, Nicky, Spies, Iannone

Generalno gledano pa na koncu 2013 : Lorenzo, Pedrosa, Crutchlow, Rossi, Bradl, Dovizioso, Marquez, Hayden, Bautista, Spies, Smith, Iannone...

Ajd.

nicky dovi spies Ianone bi reku za ducati

pa Lorenzo Pedrosa Rossi Marquez Bradl, Crutch.... za generalca.

bomo vidli, če je Lorenzo sposoben osvojit in ubranit naslov....to je v zadnjih 10 letih uspelo samo Rossiju ....

Ne verjamem, da bodo Tech3 tud drugo leto tako suvereni kot so letos. Dvomim da bodo zasebne Yame začetk sezone na tovarniški specifikaciji kot so ble letos, ko so bli vsi stroji novi.

Povzetek Burgessovega intervjuja, kjer možak mal znori. Če vse drži kar pravi...se mi Dovi kar mal smili. Rossi naj bi vozil z okvirjem iz Qatarja, ker Ducati prostodušno prizna, da novega in izboljšanega ne znajo narest.

http://www.moto.it/M...o-che-dice.html

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mislm : Dovi, Nicky, Spies, Iannone

Generalno gledano pa na koncu 2013 : Lorenzo, Pedrosa, Crutchlow, Rossi, Bradl, Dovizioso, Marquez, Hayden, Bautista, Spies, Smith, Iannone...

Da bo Ducati nabil tovarniško Hondo? (Dovi vs Marquez)? Sicer jaz od Marqueza pričakujem približno enak začetek kot od Lorenza (torej več na tleh in polomljen kot na dveh kolesih) ampak vseeno se bo po mojem mišljenju uvrstil pred prvim Ducatijem. Pa od Rossija pričakujem, da se bo redno boril za stopničke in da bo na koncu med prvimi tremi. Če bo Rossi lahko vozil tempo Pedrose, Pedrosa 1 na 1 z Rossijem ni dovolj psihično močan.

Moja napoved za 2013: Lorenzo, Rossi, Pedrosa, Crutchlow, Marquez, Bradl, Dovizioso, Hayden, Bautista, Iannone, Smith, Spies...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo Ducati nabil tovarniško Hondo? (Dovi vs Marquez)? Sicer jaz od Marqueza pričakujem približno enak začetek kot od Lorenza (torej več na tleh in polomljen kot na dveh kolesih) ampak vseeno se bo po mojem mišljenju uvrstil pred prvim Ducatijem. Pa od Rossija pričakujem, da se bo redno boril za stopničke in da bo na koncu med prvimi tremi. Če bo Rossi lahko vozil tempo Pedrose, Pedrosa 1 na 1 z Rossijem ni dovolj psihično močan.

Moja napoved za 2013: Lorenzo, Rossi, Pedrosa, Crutchlow, Marquez, Bradl, Dovizioso, Hayden, Bautista, Iannone, Smith, Spies...

Jaz bi samo malo popravil...

Moja napoved 2013: Chupa chups, Rossi, Marquez, Pedrosa, Bradl, Crutchlow, Hayden, Dovizioso, Bautista, Spies...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm mal je še zgodaj za postavlat napovedi o razpletu sezone 2013, ko pa še ni znan niti razplet letošnje. Vidim da med dukatisti vsi postavljate Iannoneja na zadnjo mesto jaz pa mislim da ima glede na čase iz Mugella kar velik potencial, no vsaj med Ducatiji. Na Ducatiju moraš biti maniak!

Pa Marquez bo med prvimi tremi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!