Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

da smo si na jasnem...

stonerja ni blo. to pomeni -> Rossi Nr. 3

perdosa je bil padel -> Rossi Nr. 4

crutchlow je odstopil -> Rossi Nr. 5

in pa da bi spies vozil bol normalno -> Rossi Nr. 6

to pa je spet povsem normalna slika. se pravi da rossi ni naredil nobenega čudeža, samo polovica tistih, ki so hitrejši sploh ni bila na stezi!

drugače sem pa tudi jaz vesel za njegovo drugo mesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej Rossi edin tko še lohk do stopničk pride. .... Da vsi favoriti izpadejo. Prehtet jih tko ne more. Pobere naj un svoj ksiht u penzjon že enkrat

Popravljeno . Popravil jozexj6
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem zakaj so sploh dal pedroso štartat iz zadnjega mesta, če je ogrevalni krog začel normalno iz prvega... brezveze.. če bi ogrevalni krog začel iz boxov bi še razumel, tako pa ni nobene potrebe po tem in je pravilnik naravnost butast... abraham je naredil celo štalo, pa je še vedno štartal na svojem mestu in potem celo še 1x vse zjebal ampak so le štartali...

vem, da se že ponavljam, ampak: VEDNO ENI IN ISTI... nevem zakaj dorna ob vseh teh spremembah in novih butastih pravilih ne naredi ene dobre stvari in začne štet dirkašne bedarije in ob primernem številu bedarij bi pač ukrepali... barbera bi si že 5 let nazaj zaslužil kako prepoved nastopanja...

če bi bil jst v ekipi dorne bi v pravilniku uvedel minimalni IQ nekje okrog 80-85... verjetno takih debilov kot je barbera nebi bilo več zraven in dirkanje bi bilo lepše... sej to kar se je danes zgodilo ni nič posebnega... pač dirkaška nesreča... ampak zakaj potem VEDNO ENI IN ISTI Z ISTIMI BEDARIJAM? zakaj recimo stoner, lorezo, pedrosa itd... tega ne delajo?? oni še v svojih začetkih niso delali takih bedarij, kot jih ta osel po ene 3eh al pa 4ih letih v motogp klasi...

drugače pa čestitke rossiju... dobro je odpeljal... res da mu je šla na roko odsotnost stonerja, pa smola pedrose... mogoče še padec calvina... ampak peljal je zelo dobro in časi so bili res odlični...

je pa dejstvo, da je tukaj prejšnji teden testiral, kar mu je šlo še posebej na roko, ker je ta vikend cel petek odpadel, pa še sobota zjutraj je bila mokra... ampak zato nič manj zasluženo...

čestitke tudi alvaru.. škoda, da je na začetku toliko zaostal... mogoče bi bil lahko še višje...

kar se pa tiče loreza... pojedel jih je za 5 sekund.... lahko bi jih za 20...

Abraham ni naredu nobene štale,temveč je v skladu z predpisi dvignil roko,da mu je ugasnil motor,tko da se je prekinla štartna procedura...če bi mal bolj vedu zakaj se gre,pol bi vedel,da ni naredu štale,bi jo pa lahko,če nebi dvignil roke!!Pedrosa je štartal z ozadja ravno zaradi tega,ker so motor porinli v bokse,oz.izven piste.

dobr bi blo tudi,če bi uvedl min.IQ za komentiranje na forumih..tm na ene 15-17 :D

da smo si na jasnem...

stonerja ni blo. to pomeni -> Rossi Nr. 3

perdosa je bil padel -> Rossi Nr. 4

crutchlow je odstopil -> Rossi Nr. 5

in pa da bi spies vozil bol normalno -> Rossi Nr. 6

to pa je spet povsem normalna slika. se pravi da rossi ni naredil nobenega čudeža, samo polovica tistih, ki so hitrejši sploh ni bila na stezi!

drugače sem pa tudi jaz vesel za njegovo drugo mesto.

stonerja ni blo. to pomeni -> Rossi Nr. 3

perdosa je bil padel -> Rossi Nr. 4

crutchlow je odstopil -> Rossi Nr. 5

in pa da bi spies vozil bol normalno -> Rossi Nr. 6

dodam tole.....

Rossi voz yamaho...Nr.1 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem zakaj so sploh dal pedroso štartat iz zadnjega mesta, če je ogrevalni krog začel normalno iz prvega... brezveze.. če bi ogrevalni krog začel iz boxov bi še razumel, tako pa ni nobene potrebe po tem in je pravilnik naravnost butast... abraham je naredil celo štalo, pa je še vedno štartal na svojem mestu in potem celo še 1x vse zjebal ampak so le štartali...

vem, da se že ponavljam, ampak: VEDNO ENI IN ISTI... nevem zakaj dorna ob vseh teh spremembah in novih butastih pravilih ne naredi ene dobre stvari in začne štet dirkašne bedarije in ob primernem številu bedarij bi pač ukrepali... barbera bi si že 5 let nazaj zaslužil kako prepoved nastopanja...

če bi bil jst v ekipi dorne bi v pravilniku uvedel minimalni IQ nekje okrog 80-85... verjetno takih debilov kot je barbera nebi bilo več zraven in dirkanje bi bilo lepše... sej to kar se je danes zgodilo ni nič posebnega... pač dirkaška nesreča... ampak zakaj potem VEDNO ENI IN ISTI Z ISTIMI BEDARIJAM? zakaj recimo stoner, lorezo, pedrosa itd... tega ne delajo?? oni še v svojih začetkih niso delali takih bedarij, kot jih ta osel po ene 3eh al pa 4ih letih v motogp klasi...

drugače pa čestitke rossiju... dobro je odpeljal... res da mu je šla na roko odsotnost stonerja, pa smola pedrose... mogoče še padec calvina... ampak peljal je zelo dobro in časi so bili res odlični...

je pa dejstvo, da je tukaj prejšnji teden testiral, kar mu je šlo še posebej na roko, ker je ta vikend cel petek odpadel, pa še sobota zjutraj je bila mokra... ampak zato nič manj zasluženo...

čestitke tudi alvaru.. škoda, da je na začetku toliko zaostal... mogoče bi bil lahko še višje...

kar se pa tiče loreza... pojedel jih je za 5 sekund.... lahko bi jih za 20...

Res te je težko brat, "otroče"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da smo si na jasnem...

stonerja ni blo. to pomeni -> Rossi Nr. 3

perdosa je bil padel -> Rossi Nr. 4

crutchlow je odstopil -> Rossi Nr. 5

in pa da bi spies vozil bol normalno -> Rossi Nr. 6

to pa je spet povsem normalna slika. se pravi da rossi ni naredil nobenega čudeža, samo polovica tistih, ki so hitrejši sploh ni bila na stezi!

drugače sem pa tudi jaz vesel za njegovo drugo mesto.

No ja.

Morda pa

Pedrosa ni bil padel, dirkal z Lorenzotom u smrt in sta oba odstopla->Rossi zmagal

Škoda za Pedroso. Hondini mehaniki so mu sjebali že drugo šanso za naslov. Sicer smo videli kako nepredvidljivo je use skupaj, Se mi pa zdi, da je Jorge zdej edini v igri za naslov. Če ne bo ful smole, bo prvak.

Rossi je prvič dirkal z novim okvirjem. Preziosi ni verjel, de bo to taka razlika, in med dirko prbije, če sanjam, ne me zbudit.

Komi čakam Aragon, da vidimo, a je bil ta rezultat naključje, al so vendarle nardili korak napej.

Ker ni blo Danija, Jorge verjetno ni gonil na mrtvo ime, in zaostanek ni čist realen. Verjetno je mal večji. vseeno, Dovi Bautista in Bradl niso mogli nič. Ko smo pomislili da mu bo zanohtalo, je Rossi celo naredu prednost, in jih na konc dirke mel na dveh sekundah.....Carsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smola za Pedroso ja. Ampak po drugi strani imata pa zdaj oba, LOR in PED, vsak po en DNF zaradi drugih. Tak, da ne more več noben rečt, da je kdo dobo prvenstvo zaradi drugih. Moje mnenje je pač, da je njuno trenutno stanje realno, glede na pokazano v tej sezoni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smola za pedroso ampak kot so ostali že pisali, zdaj imata vsak po en izpad po tuji krivdi in naj se vidi kdo je boljši. Sicer pa kaki voznik je to da mu motor crkne??? Kaj pa je skakal v rdečo luč!

Ne pozabite pa da je Pedrosa po čistem kretenizmu sklatil Haydna in ga skoraj stal naslova, tako da tudi on ni bil angelček včasih.....

Rossi in vaš ČE, ČE, ČE, ČE,.......... mater ste tečni s tem. Tip je prvič po 2 letih peljal konkrenčne čase in bil zasluženo drugi. Lorenzo je razred zase, verjetno bi bil tudi Pedrosa če bi umiril živce. Stonerja ni! Če bi se mu res šlo bi verjetno lahko vozil in nabiral pike ampak se mu zgleda že po malem jebe, z eno nogo je že v penziji. Eni so včasih dosti bolj polomleni vozili.

Rossija so Bradl in podobni prehitevali za šalo, včeraj pa ni šlo. Ne zaradi drugih ampak ker ga niso mogli dobit. Konec debate, 2 Hondi in 2 Yamahi sta bili za njim pa ga nista nabili in tudi vprašanje kaj bi bilo če bi ga kdo poskušal prehitet, vprašanje če bi šlo to skoz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman si dobro napisal....jaz mislim da to niso njegove zadnje stopničke na Ducatiju. Ker je motor dejansko šel in Rossi je bil zelo močan proti koncu dirke. Še Lorenzo je sam rekel, da ni mogel samo cruzat, ker se mu je 46 začel približevat. Verjetno to ni bila samo prijateljska gesta.... je že kaj resnice v tem..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne mi rečt. Rossi končno po 18*10xxx sekundah porithal Ducatija, zdej k je motor porihtan, gre pa spet Yamaho naprej rihtat :lol1:. Zdej če bo Ducati drugo leto konkurenčen, potem je naredil spet strel v koleno, razen če bo rihtal spet Yamaho izpred dveh sezon. Skratka mali mehanik za GP stroje :).

P.S. Drugače pa čestitke za drugo mesto :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav hudo je bilo gledat, kako je Danija pustil na cedilu najprej motor, pa kako je bil nervozen, ko so mehaniki vlekli motor sem ter tja, pa potem še smola, ko se je Barbera tako nesrečno prevrnil ravno zraven Danija. Mati mila, noooooo! Pa kaj res nima niti kančna sreče? Včeraj sem res navijala zanj.

JLo je zrel in odličen pilot, ki je dirko držal ravno še na meji, ko mu nihče ni mogel blizu in prepričana sem, če bi kdorkoli včeraj na drugem mestu vozil hitreje, bi George dosegel mnogo boljši čas, pa še manj sproščeno bi se pridričal v cilj. Letos ga lahko zafrkne res kakšna totalno butasta smola ali pa da ga kdo skegla ven in Dani zmaga vse dirke.

Kaj ima Dani še sploh šanso - teoretično? Se komu ljubi to malo izračunat?

Rossi je bil včeraj čisto naspidiran. Bravo, odlična predstava "starega", že na pol odpisanega mojstra. Da pa ne bi bil drugi, če bi bili zraven "največji favoriti", pa je zelo ozko razmišljanje.

Torej je Lorenzo največji kandidat za prvaka zaradi smole Stonerja in Pedrose? In ker ni Stonerja, se lahko Pedrosa sploh bori za prvo pozicijo? Teorije brez osnove ... če ne bi bilo, bi bilo, kajti ker je in ker ni ... Rossi ni zasedel drugega mesta zato, ker bi pred njim leteli ven. Ni imel le stotinko prednosti, ampak je imel proti koncu zgledno distanco pred zasledovalci. Torej si tudi Bautista po teoriji "če in ker" ni z borbo in znanjem prislužil tretjega mesta, ker je prehitel Dovija le za nekaj pičlih stotink? :slap:

Kot je rekel gusar - nekomu sreča, nekomu pač ne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V brnu sem bil v živo na dirki...tam sem svoje malo razočaranje nad Rossijem potoloažil, da Ducati res ni konkurenčen. S pedroso sta večkrat startala iz ovinka v ciljno ravnino. Honda ga je v pospešku in hitrosti tako spustila da kar nisem mogu verjet. Js še vedno mislim da je pilot taprau, ves ta čas mu je zrihtan motor manjkal. Pomoje so res zadeli z novimi deli in nastavitvami, tako da taki komentarji kot je tvoj SNECER so res otročji.

Kakor da gre na motoGP vseskupaj na miže. Sej časi povedo svoje. Bolj je šlo proti koncu, hitrejše kroge je mel Rossi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, lani sem v Brnu tudi sam podobno opazil, prav v primerjavi s Pedroso. Nekako čez zaviti del in šikano se je Rossi še nekako matral za njim, ko se je zravnalo iz šikane ven pa je Pedrosa naredil v dveh sekundah ene 20 metrov razlike. Malo sem tudi spremljal kdaj kdo zavira, zdelo se mi je da pozneje od Rossija samo še Stoner.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Rossija so se po moje zmenili, da mu podarijo 2. mesto kot poslovilna gesta, ker je šlo za njegov domači GP. Sicer ni imel tam kaj iskati.

Like you know... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo o Rossiju:

“Valentino, to be honest, has been very brave today,” said Lorenzo. “He rode in a very good way. To only finish four-seconds behind me with the Ducati is a good race.

“Especially in the middle of the race, he was catching me by a few tenths and so I had to push a little more.”

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem na ovinku, kjer je Barbera bombardiral Pedroso. Grdo je letelo po zraku.

Zelo dobro se je videlo, koliko bolj tekoče in z lahkoto je Lorenzo pripeljal v ta ovinek. Kjer so se nekateri ravno tal dotaknili s kolenom, je on koleno že umikal. Gas je na oko odpiral približno 10 m prej kot drugi. Pedrose žal nisem videl.

Rossi je bil drugačen na motorju, očitno so bolje obremenili sprednji del, ker je na zaviranjih bil stari Rossi. Zaviranje do temena, drugačen položaj na motorju, nekako agresivno...

Zanimivo, ko je Marquez prehitel Iannoneja, so ljudje ploskali in navijali.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da je tretji Ducatijev okvir velik napredek, in Rossijev nastop v Midsanu ni bila prva lastovka. V Misanu so še mal testirali Nicky je tole napisal na FB:

“In order not to stress my hand too much, we only did two runs today—one with basically my race bike, and one with the new frame—but it was nice to get an idea of the chassis. I wasn’t sure if I would even be able to notice the difference, but I could actually feel more than I expected. I felt better

with it, for sure. I had more confidence because there’s better front grip for braking into the corners, and because of that, also better turning. I think it’s certainly a step in the right direction, straight away, and I’m happy with the work Ducati has done. Because I was able to brake a bit differently, I’ll probably need to stiffen the fork spring a bit, but already, it was a good step. I’m quite happy, and at Aragon we’ll start to work on the setup.”vv

Primerjava glede na veikost firm in dirkalnih oddelkov je grda. Zarad chatterja je Honda že nardila cel dirkalnik, in Pedrosa u bistvu dirka z 2013 strojem. Yamaha tud testira cel dirkalnik 2013, Ducati pa je od Valencie GP0, uspel narest drugi okvir. Prepričan sem, da se tud taljani trudijo, ampak enostavno...ni infrastrukture. Škoda. Upam da jim vseeno uspe, in bodo drugo sezono konkurenčni.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jim to uspe, bi lahko človk pomislu da so Rosiju in ekipi placali da bi razvili motor ki ga zna peljat vsak dirkač, in ne samo Kameni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!